Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzenier

marzenier

#5884313 Napisano: 05.07.2014 00:03:02 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

Dziewczyny dzięki za wsparcie emotka wstydziłam się tego ,że pije jak byłam dzieckiem ,teraz wiem ,ze to mu powinno być wstyd .
Czasem tak jak pisałam mam dola i muszę się wypłakać czy wyżalić ...a tu bywam częściej i naprawdę te kilka słów pociechy i zrozumienia z waszej strony działa na mnie niezwykle budujące.



jeden z koszmarów mojego dzieciństwa,to nawalony tatuś w bramie i ja wracająca z koleżankami do domu..wstyd ogromny,a dzieciaki bywają okrutne..
potrzebowałam dorosnąć,wyjechać z domu,założyć własną rodzinę,żeby się przestać wstydzić
Przecież mu do dzioba nie wlewasz,starasz się pomagać jak możesz,wiec nie ma się czego wstydzić
smutne,że ludzie wybierają taką drogę..

Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5884312 Napisano: 04.07.2014 23:57:17 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

powiedzcie co robie nie tak, albo co jest z moim komputerem czy oprogramowaniem, chciałam dodac konkurs promocyjny który startuje 15 lipca i jak kopiuje dane z regulaminu cały tekst mi sie rozstrzela i strasznie zmudne jest go pozniej przenoszenie, nie powiem wkurza mnie to bo siedziałam teraz i mase czasu mi to zajeło? bardzo czesto jak cos z czegos chce skopiowac zapisuje mi to w takiej formie
tak to wyglada w
czasie trwania K
o
nkursu,
w dowolnym sklepie sieci
Carrefour
na terytorium
Rzeczypospolitej Polskiej dokonała jednorazowego zakupu minimum dwóch
dowo
lnych produktów Fa (zwane dalej „Produktami Promocyjnymi”) oraz z
achowa
oryginalny dowód zakupu (zakup musi być
po
świadczony jednym paragonem
fiskalnym).
Za oryginalny paragon uważany jest dokument z kasy fiskalnej
zawierający numer systemowy oraz NIP




To nie tylko u Ciebie
też tak miałam nie raz
i właśnie tak dzióbałam i poprawiałam i traciłam mnóstwo czasu
nie wiem czemu tak się dzieje,może jakiś inny format czy coś
nic nie pomogłam wiem , ale nie jesteś z tym problemem sama i też chętnie się dowiem jak to rozwiązać
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5883311 Napisano: 03.07.2014 00:00:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostał ktoś odp.w spr.tych mizernych zestawów lego duplo?
Co to miały być za 200 zł a przysłali za 70 ?
Ja wyslalam do nich zapytanie w tej spr tydz temu i mi nie odp jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5882556 Napisano: 01.07.2014 15:58:02 w SZUKAM....
działa Wam fc?
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5882237 Napisano: 30.06.2014 21:00:37 w SZUKAM....
goralecka napisał(a):

marzenier napisał(a):

Taka sytuacja :
Idę na imprezę do klubu,albo do kina czy restauracji , albo kurcze na festyn i w tym miejscu jest jakiś nawiedzony koleś z aparatem z portalu w stylu "Życie Lublina" czy "Siedlce się dzieje"-wiecie o co chodzi.
Robi milony fotek,począwszy od białych obrusów,poprzez-co kto ma na talerzu,z kim tańczy,co pije,a na twarzach gości skończywszy.
No i znajduje potem na tym portalu 10 zdjeć swojej facjaty
Nikt sie mnie o zgodę nie pytał,na maile z prośbą o usunięcie nie odpisują i tak się zastanawiam czy cos z tym fantem da sie zrobić .
Uprzedzam złośliwości emotka
Żadne to obciachowe foty nie są.Nie przybiłam czołem gwoździa przy stole i nie zdradzałam męża emotka tak sie tylko zastanawiam czy tak każdy moze szastac naszym wizerunkiem jak mu sie podoba emotka


Wszystko zalezy od tego jak wygladaja te zdjecia. Jak to w prawie bywa - kazdy przypadek jest inny i nalezy go rozpatrywać indywidualnie. Ale generalnie jesli na zdjeciu sa tez inne osoby a Twoja twarz, sylwetka, itp. sa tylko elementem zdjecia to nie mozesz za bardzo nic zrobic. W innych przypadkach wazne sa chocby takie sprawy jak to czy "pozowalas" do zdjecia czy zrobione bylo "po kryjomu". W grę wchodzi jeszcze miejsce zrobienia zdjecia co innego impreza prywatna co innego miejsce publiczne.

Teoretycznie trzeba miec zgodę osoby ze zdjecia, ktore jest rozpowszechniane. Mozesz napisac do nich jakies oficjalne pismo z opisem jakie konkretnie Twoje dobra osobiste naruszyli. Moze usuną zdjecia albo wytna Cie z nich jak sie da. Mozna tez isc do sadu i on oceni czy dobra zostaly naruszone i czy nalezy Ci sie jakies zadośćuczynienie.




Skończyło się tak,że zadzwoniłam do tej "redakcji" i ładnie poprosiłam o usunięcie fotek tych,na których jestem tylko ja,albo ja z koleżanka.
Pan trochę oponował,ale w końcu zgodził się usunąć.
Zdrzaźnił mnie trochę chłopina bo powiedział cyt:"że jutro ten reportaż zniknie ze strony startowej i już nie bedzie wyświetlany tyle razy,niech się pani rozluźni" emotka
Powiedziałam że ruzluźnic to on sobie może pasek w spodniach bo mu chyba krew źle krąży i było po rozmowie emotka
Ale fotki ze str.usuną.
To nie jest tak że ja jestem jakis dzikus czy coś,tylko no kurcze...idę sobie z koleżanka do knajpy,siedzimy przy barze,a mi ktoś zza winkla foty cyka. Tak,ja to interpretuje jako foty z ukrycia i sobie ich na str.żadnej nie życzę emotka
Poza tym,teraz taki trend panuje na fc,że są takie strony typu "spottet" gdzie wleja sie linki i pyta o dane tej czy tamtej,o imię nazwisko,bo sie panna komuś spodobała
Nie ogarniam
Kurcze,chyba juz po prostu jestem stara rura i sie nie znam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5882080 Napisano: 30.06.2014 16:52:14 w SZUKAM....
Taka sytuacja :
Idę na imprezę do klubu,albo do kina czy restauracji , albo kurcze na festyn i w tym miejscu jest jakiś nawiedzony koleś z aparatem z portalu w stylu "Życie Lublina" czy "Siedlce się dzieje"-wiecie o co chodzi.
Robi milony fotek,począwszy od białych obrusów,poprzez-co kto ma na talerzu,z kim tańczy,co pije,a na twarzach gości skończywszy.
No i znajduje potem na tym portalu 10 zdjeć swojej facjaty
Nikt sie mnie o zgodę nie pytał,na maile z prośbą o usunięcie nie odpisują i tak się zastanawiam czy cos z tym fantem da sie zrobić .
Uprzedzam złośliwości emotka
Żadne to obciachowe foty nie są.Nie przybiłam czołem gwoździa przy stole i nie zdradzałam męża emotka tak sie tylko zastanawiam czy tak każdy moze szastac naszym wizerunkiem jak mu sie podoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5881591 Napisano: 28.06.2014 22:21:49 w Biedronka
ameryka napisał(a):

http://www.nasygn...hodem-do-sklepu-foto



Bo go wkurzył konkurs rybny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5881155 Napisano: 27.06.2014 16:19:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bianco napisał(a):

mallina napisał(a):

marzenier napisał(a):

mallina napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

simsonowa napisał(a):

Dotarła nagroda z konkursu LEGO DUPLO-POMYSŁ na zabawę
Nagroda miała być warta 205 zł.-w/g regulaminu
Zestaw klocków to 79,99 + zestaw imprezowy-kolorowanki(bezcenny) można go pobrać za darmo ze strony.
CZY MACIE TE SAME ODCZUCIA
emotka


moje odczucia są identyczne - klocki na all kupisz już za 50 zł. emotka


Ja też jestem mocno rozczarowana, myślałam że będzie jakiś fajny zestaw dla córeczki. Jednak ona sama jest bardzo zadowolona z tych popierdółek - jak to dziecko emotka





A co tam konkretnie przyszło ?
Bo ja jeszcze swojego nie widziałam
Wiem tylko , ze jakieś dwa pudełeczka jedno większe drugie mniejsze emotka
Macie moze jakiegoś linka do Allegro gdzie moge zobaczyć te "zestawy "


Takie klocki: http://www.ceneo.pl/25185676
To większe pudełeczko zawiera malowanki, zaproszenia itp To co można było sobie wydrukować za wzięcie udziału w konkursie.



my tez się rozczarowaliśmy
(bo dzieci zawsze zadowolone )
miało być za 200
a wyszło jak zwykle ...



Eh no to faktycznie emotka lipa
To mogli chociaż dać po dwa pudełeczka klocków emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5880966 Napisano: 27.06.2014 11:08:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mallina napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

simsonowa napisał(a):

Dotarła nagroda z konkursu LEGO DUPLO-POMYSŁ na zabawę
Nagroda miała być warta 205 zł.-w/g regulaminu
Zestaw klocków to 79,99 + zestaw imprezowy-kolorowanki(bezcenny) można go pobrać za darmo ze strony.
CZY MACIE TE SAME ODCZUCIA
emotka


moje odczucia są identyczne - klocki na all kupisz już za 50 zł. emotka


Ja też jestem mocno rozczarowana, myślałam że będzie jakiś fajny zestaw dla córeczki. Jednak ona sama jest bardzo zadowolona z tych popierdółek - jak to dziecko emotka



A co tam konkretnie przyszło ?
Bo ja jeszcze swojego nie widziałam
Wiem tylko , ze jakieś dwa pudełeczka jedno większe drugie mniejsze emotka
Macie moze jakiegoś linka do Allegro gdzie moge zobaczyć te "zestawy " Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5880575 Napisano: 26.06.2014 16:36:09 w TESCO konkursy
assal napisał(a):

Ja też z ilością zgłoszeń wypadam marnie, ale wiem, ile znajomi posyłali.
Tak minimum po 10 emotka A na pewno będą i tacy, co posłali zgłoszeń kilka razy więcej, bo konkurs tani.
Ja nie byłam w stanie wymyślić 3 dobrych tekstów emotka




Nie ilość sie liczy ino jakość emotka
A jak się wygrywa jednym zgłoszeniem to i satysfakcja większa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5880348 Napisano: 26.06.2014 10:02:54 w TESCO konkursy
BeMyPenguin napisał(a):

benasia napisał(a):

joan napisał(a):

marta85 napisał(a):

duzo zgłoszen puszczaliscie na konkurs Columbita ze zmywarkami, niby nagród duzo ale zgłoszen pewnie jeszcze wiecej, a hasło ktore trzeba dokonczyc to samo odkąd pamietam
emotka


Trzy eski. A zmywarki nie wygrałam nigdy, więc... emotka


a u mnie aż 2 smsy ale zmywarka by się przydała emotka



Moja już wygląda jakby pracowała w obozie pracy, a nie w mieszkaniu, więc też bym chętnie jedną przytuliła emotka Hasła chyba 4 wysłałam, ale jakoś specjalnie w swoją kreatywność nie wierzę.



Moja zmywara-złośliwa małpa,odmówiła współpracy właśnie teraz,gdy szykuje się kilka wakacyjnych imprez rodzinnych
Może poczuła się urażona ,że jej nikt nie zaprosił
Więc wyslalam 3 zgłoszenia cichaczem
Ale jak to zwykle bywa w przypadku nagród pożądanych , pewnie wielki guzik z tego będzie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5880045 Napisano: 25.06.2014 16:34:33 w TESCO konkursy
boom30 napisał(a):

Kiedy spodziewamy się esków ze zmywarkami z Columbita ?




Oooo sobie jeszcze poczekamy
Do 7go lipca maja czas,ale zeby komisje zwołać dopiero
Nie wiem jak tam u nich jest z terminowoscia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5880039 Napisano: 25.06.2014 16:21:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olabas napisał(a):

enia2007 napisał(a):

„Dzień Malucha z MiniMini+”
http://konkursy.n...en-malucha/zwyciezcy



zauważyliście, że dwa nazwiska powtarzają się po dwa razy?
a można było wziąć udział tylko raz...



Moze maja po dwa dekodery emotka i dwie umowy
Dwa razy w formularzu raczej nie przyjmuje tego samego nr PESEL
W ogole to wkurza mnie ta n-ka i od sierpnia sie z na żegnam
Nagród mi nie dają to niech spadają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5879695 Napisano: 24.06.2014 22:44:20 w Biedronka
selenes napisał(a):

Wg mnie wiele osób dodawało tego typu foty na ten konkurs - póki to zdjęcie, a nie filmik, i póki znajduje się tam to, co ma się de facto znajdować czyli autorska potrawa, jakoś mnie to nie rusza.

Logiczne, że jak jedna duża nagroda, to będą szukać sposobu na wyróżnienie się. Ja nie brałam udziału, żeby była jasność emotka



tu nie tyle co o foty chodzi,bo zdjęcie tej potrawy to jak dla mnie mogą nawet na tle oceanu zrobić,tylko rzecz się tycze tego przepisu rozbudowanego nieco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5879693 Napisano: 24.06.2014 22:41:43 w Pomocy!!!!
goldbutterfly napisał(a):

Córeczka uwielbia ciasteczka leibniz - i kupiłam ich już z 15. Oczywiście wysłałam zgłoszenia konkursowe. I teraz pytanie: czy mam wysłać wszystkie kody (ksero) skoro wygrałam? Bo nie mam pojęcia który to paragon.



jak ja wygrałam(kubek)to pani mi powiedziała,że tak,wszystkie paragony,ale olałam to.. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5879686 Napisano: 24.06.2014 22:30:03 w Biedronka
mikki85 napisał(a):

marzenier napisał(a):

enfamka napisał(a):

turli napisał(a):

marzenier napisał(a):

A tam nie blokuje dalszego pisania jak sie przekroczy ta magiczna liczbę 100 znakow ? Tak jak np.to sie dzieje w rossmanie ?


uczciwy nie sprawdzał...



czyli każdy nieuczciwy czyta regulamin?
emotka






Chodziło mi o to,że jak nie blokuje to,wychodzi na to ze mozna pisać pisać i pisać i liczyć na to że szanowną komisje tak przepis zauroczy,że przymknie oko na to że jest niemal 3 razy dłuższy niż zakładane normy emotka
Dobrze że ryb nie jadam emotka
W następnym etapie spodziewajmy sie przepisów picio stronnicowych emotka



masz szczęście, bo ceny niebiedronkowe - prawie 35 zł za kilo



W następnych etapach,jeżeli teraz uczestnicy podniosą raban,pewnie już będą trzymać się limitu.Co nie zmienia faktu,że jedna nagroda przyznana nieuczciwie.
Poprawcie mnie,jeżeli się mylę.W "branży"siedzę od niedawna i dopiero się oswajam,ale z tego co wyczytałam i zaobserwowałam to są tacy co to właśnie mają taką technikę.Tu regulamin lekko nagiąć,tam olać go totalnie,tu zrobić całe jasełka i ma YT wrzucić,gdy proszą tylko o życzenia świąteczne..i liczą właśnie na to że zrobi się dla nich ten wyjątek,odstąpi od przyjętych norm i nagrodzi.A najbardziej smutne,nie sorry najbardziej wk...jest to że bardzo czesto im sie udaje emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5879669 Napisano: 24.06.2014 22:08:37 w Biedronka
enfamka napisał(a):

turli napisał(a):

marzenier napisał(a):

A tam nie blokuje dalszego pisania jak sie przekroczy ta magiczna liczbę 100 znakow ? Tak jak np.to sie dzieje w rossmanie ?


uczciwy nie sprawdzał...



czyli każdy nieuczciwy czyta regulamin?
emotka




Chodziło mi o to,że jak nie blokuje to,wychodzi na to ze mozna pisać pisać i pisać i liczyć na to że szanowną komisje tak przepis zauroczy,że przymknie oko na to że jest niemal 3 razy dłuższy niż zakładane normy emotka
Dobrze że ryb nie jadam emotka
W następnym etapie spodziewajmy sie przepisów picio stronnicowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5879647 Napisano: 24.06.2014 21:32:11 w Biedronka
A tam nie blokuje dalszego pisania jak sie przekroczy ta magiczna liczbę 100 znakow ? Tak jak np.to sie dzieje w rossmanie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5879152 Napisano: 24.06.2014 10:05:33 w Rossmann
Popatrz 4 posty w gore emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5879137 Napisano: 24.06.2014 09:38:33 w Biedronka
iwonciaaa napisał(a):

czy z Pascala można do północy wysłać ? emotka Czy kupię przewodnik na daremno?



No nawet nie strasz
Ja tez dopiero dziś posyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0