Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzenier

marzenier

#5770583 Napisano: 11.11.2013 14:39:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja w ogole nie ogarniam tematu Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5770505 Napisano: 11.11.2013 11:34:51 w PLAGIATY
A ja spojrze na tą sprawę z innej strony..Strasznie to smutne ze ta cała sytuacja rozegrała sie ( jak to pisze sama pokrzywdzona ) miedzy koleżankami.
Mi kiedyś ktoś zajumal fotkę z fc i to z galerii dostępnej tylko dla najbliższych i w nosie miałam ze ktoś ściągną moj projekt ( ślubne obrączki) to akurat nie zabolało bardzo ,bo pomyślałam " cóż skoro jesteś AŻ tak mało pomysłowy,ze chcesz nosić na palcu obrączki ktore ja wymyśliłam-trudno i żal ",ale zabolało to ze ktoś z moich "bliskich znajomych" to zrobił,to mnie smuci ... Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5769955 Napisano: 09.11.2013 22:12:43 w PLAGIATY
Tak dla rozładowania tego plagiatowego i laurkowego napięcie.
Podajcie mi proszę adres do organizatora a najlepiej do przewodniczącego komisji Jubileuszu E, bo chce sie sama w pudło zapakować, na sutki świecące gwiazdki nakleić, a potem wyskoczyć pol naga, kankana zatańczyć w ręku dzierżąc szampana,100 lat mu zaśpiewać i samochód zgarnąć za "oryginalne podejście do tematu"bo przecież w regulaminie nic nie ma ze pol nagie kobiety zakazane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5766699 Napisano: 05.11.2013 09:43:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

czy tylko jedna osoba na forum wygrała w tym konku czy ktoś jeszcze?
https://bellaherbs.onet.pl/konkurs


Ja tez wygrałam zestaw pocieszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5757239 Napisano: 18.10.2013 11:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No to wychodzi na to ze te konkursy są widoczne po zalogowaniu ale tylko dla uczestników programu rosnę
Z tego co pamietam to w tym o czystych raczkach do wygrania sa zestawy AGD Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5757185 Napisano: 18.10.2013 11:29:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

marzenier napisał(a):

fotek wygranych rossman nie publikuje raczej
Wiec teraz na jesienny konkurs pewnie tez sporo takich prosto z kalendarza poleci


trochę OT - który to konkurs w rossmannie jest na foto?



No nawet 2
Jeden ten o czystych rączkach
A drugi z Nivea Babe
Ten drugi to na pewno dla programu rossnet
A ten pierwszy to pewności nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5757181 Napisano: 18.10.2013 11:27:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Daleko posunięte zainspirowanie sie czymś emotka
Olać to
Ciekawe czy w Ramie zdyskwalifikuja tego "zwycięzcę" Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5757163 Napisano: 18.10.2013 11:14:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

marzenier po prostu sumienie, kradzież zdjęcia i czerpanie z niego korzyści jest jak kradzież czegokolwiek innego.
Nie wyobrażam sobie, żeby ktos wszedł do mojego domu i wybrał sobie zdjęcia, które chce przedstawić jako swoje a później jeszcze czerpać z tego korzyści.
Bo kradzież zdjęć z domu czy w necie jest taka sama.

Mam zasadę - nie moje to nie biorę, nawet jeśli by było cudowne, śliczne, powalające, och ach.

Nie chciałabym, żeby ktoś tak zrobił z moimi zdjęciami czy inną twórczością, obojętnie czy to krótkie hasełko, czy coś innego


Całkowicie sie zgadzam
A teraz mi tak do głowy przyszło
Ciekawy ile takich "pożyczonych" fotek trafia np na konkusy foto.do rossmana
Tam Ci co "inspirują" sie fotkami z natu maja używanie
Bo fotek wygranych rossman nie publikuje raczej
Wiec teraz na jesienny konkurs pewnie tez sporo takich prosto z kalendarza poleci
Kurcze wkurza mnie to..

Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5757144 Napisano: 18.10.2013 10:54:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eciepecie napisał(a):

marzenier napisał(a):

Nowa jestem,tematu nie ogarniam. czyli że co, że metoda wytnij wklej ktoś sobie zdjęcie pozyskał, całkowicie nie swoje,wrzucił na konkurs,rower zgarną i oooo.
Czy takie wygrane w ogole cieszą?


NORMALNYCH i uczciwych ludzi nie cieszą. Ba! Takim to nawet do głowy nie przyjdzie taki pomysł, by ukraść.
Złodziejstwu i cwaniactwu mówimy zdecydowane NIE!
Ja zawsze takim życzę, by się udławili nieuczciwie zdobytą nagrodą i mam głęboką nadzieję, że los choć nierychliwy, ale przyniesie sprawiedliwe rozwiązanie...

P.S. Ciesz się, że należysz do tej właściwej kategorii LUDZI. emotka



Zgarnęlam niedawno główna w rossmanie-rower
Za opowiadanie o plastrach emotka :)
Tam było ponad 7 tys zgłoszeń i strasznie mnie to uskrzydliło emotka
Potem przyszedł czas porażek ale cóż
Pracuje nad tym
Ale,kurcze,wstyd i chyba tez strach przed zdemadkowaniem nigdy mi nie pozwalał
zeby na żywca tak cos nie swojego zerżnąć
I to jeszcze zdjęcie
Masakra Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5757120 Napisano: 18.10.2013 10:27:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

to i ja wysyłam...


Nowa jestem,tematu nie ogarniam.czyli że co,że metoda wytnij wklej ktoś sobie zdjęcie pozyskał,całkowicie nie swoje,wrzucił na konkurs,rower zgarną i oooo.
Czy takie wygrane w ogole cieszą?
Oj....dużo sie muszę nauczyć jeszcze o tym konkursowym świecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5752462 Napisano: 10.10.2013 09:30:43 w Rossmann
dolly napisał(a):

melissa napisał(a):

izak1000 napisał(a):


tylko po co mu paragon niefiskalny z kodem , skoro do udziału w konkursie potrzebne są obydwa paragony bo na fiskalnym jest data i kwota zakupu a na niefiskalnym tylko kod konkursowy...



Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy sam kod (resztę danych np. kwotę pewnie sobie same dodają). Na niefiskalnym z kodem jest też data. Paragon jest niby potrzebny do odbioru nagrody, ale jeśli wygra kasjerka lub jej znajomi, to niby kto im sprawdzi, czy mają też paragony fiskalne?



w wolnej chwili wydrukuje sobie KOPIĘ paragonu emotka


A może te panie kasjerki myślą ze te konkursy to loterie
I im wiecej paragonów przygarną tym większe szanse maja
Może stad taka kosmiczna liczba uczestników w Nivea np
Ponad 10 tys
Taka pani wchodzi,wbija kody a tu sruuuuu jeszcze jej każą odp na pytanie
jakieś pytać
Może część z nich rezygnuje-taka mam nadzieje przynajmniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5751789 Napisano: 09.10.2013 10:58:57 w Pomocy!!!!
Dziękuje Ci bardzo:) Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5751687 Napisano: 09.10.2013 00:19:24 w Pomocy!!!!
Mam takie pytanie w związku ze zielona jestem w tym temacie na razie emotka
Sytuacja czysto teoretyczna:zgłaszam swój udział w konkursie przez stronę int.wpisujac dane kontaktowe wpisuje tel kom z nr kierunkowym na pl(0048)bo w spodziewanym czasie ogłaszania wyników nie będzie mnie w kraju przez dłuższy czas
Myślicie ze oni informując o ewentualnych wygranych uwzględniają ten kierunkowy czy po paru nieudanych próbach połączenia olewaja spr??czy może wysyłają inf.na maila
Z góry dziękuje za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5739962 Napisano: 19.09.2013 00:09:45 w Rossmann
aerdna napisał(a):

Nieładnie w ciągu konkursu zmieniać zasady. Najpierw w Nivei wchodziło 150 zn. a dziś 500 emotka Widać, że nie warto się śpieszyć z wysyłaniem zgłoszeń emotka


Najpierw to w Nivea było 100 słów , a w aplikacji był błąd i blokowaloi po 150 znakach ale faktycznie bardzo to nieładnie
Ciekawe co z tymi zgloszeniami ktore juz poszły
Jestem ciekawa jak w ogole można coś OPISAĆ
w 150 znakach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5733604 Napisano: 09.09.2013 20:01:51 w Rossmann
No szlak!!! Nawet prezerwatyw nie dali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5733269 Napisano: 09.09.2013 14:12:28 w Rossmann
A tak w ogole myśle ze to chyba jeszcze jakieś
usterki po wprowadzeniu tych zmian i wszystko
wróci do normy z czasem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5733268 Napisano: 09.09.2013 14:10:37 w Rossmann
gracet napisał(a):

marzenier napisał(a):

ela napisał(a):

kurcze chciałam wysłać zgłoszenie w konkursie nivea pisze ,że max 100 słów a tu po 150 znakach nie mogę pisać dalej też tak macie?


Też tak mam niestety
I w konkursie z Dove to samo a tam w regulaminie
nic nie ma o ograniczonej liczbie znaków
A tez blokuje pisanie po 150

A tak w ogole to Witam wszystkich bo pierwszy raz tu jestem emotka


teks ma być do 100 znaków, na stronce limit to 150 znaków, wklejałam z worda, więc przyjęło całą wypowiedź


Na nivea jest 100 słów nie znaków emotka
I tez puściłam metoda wytnij wklej emotka
A co z tym Dove- ktoś coś wie.
W regulaminie nie ma ograniczeń więc pewnie można poszaleć
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5733169 Napisano: 09.09.2013 12:02:44 w Rossmann
ela napisał(a):

kurcze chciałam wysłać zgłoszenie w konkursie nivea pisze ,że max 100 słów a tu po 150 znakach nie mogę pisać dalej też tak macie?


Też tak mam niestety
I w konkursie z Dove to samo a tam w regulaminie
nic nie ma o ograniczonej liczbie znaków
A tez blokuje pisanie po 150

A tak w ogole to Witam wszystkich bo pierwszy raz tu jestem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0