Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika marzenier

marzenier

#6836496 Napisano: 10.01.2022 12:11:25 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
A  czy z tego konkursu wszyscy już dostali nagrody,bo termin mieli jakoś do 20.12

https://www.e-kon...rmarche#.YdwT2Mnx9Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6836487 Napisano: 10.01.2022 11:45:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
deva napisał(a):

Widzę, że dotarł thermomix od Fortuny, a bony RTV EURO AGD? Dostał ktoś?

Dostał już może ktoś te karty ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6835815 Napisano: 05.01.2022 18:47:44 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
jantom napisał(a):

Czy wszyscy otrzymali już nagrody z konkursu Philadephia?

Już nawet zdarzyłam garnek przypalić 
deva napisał(a):

Widzę, że dotarł thermomix od Fortuny, a bony RTV EURO AGD? Dostał ktoś?

Ja nie dostałam   Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

marzenier

#6835463 Napisano: 04.01.2022 22:34:08 w WC - rozmowy o wszystkim
tea napisał(a):

A mnie zastanawia czy jest tu ktoś kto mieszka lub mieszkał za granicą i czy u Was konkursy są tak samo popularne jak w Polsce??

Ja się mogę wypowiedzieć o rynku irlandzkim i z całą odpowiedzialnością stwierdzić że tu konkursowa Sahara.Czasem jakaś loteria na kody z paczek i tyle.Kreatywnych 0 -słownie ZERO ! Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6835462 Napisano: 04.01.2022 22:30:50 w Avanti
diabkate napisał(a):

anaesth napisał(a):

diabkate napisał(a):

trebor1 napisał(a):

Pomaga zwierzętom gdy zjadamy trashfood sami i nie częstujemy ich Laysami!Włala! Jest i lokowanie produktu nie na siłę 

Tak bardzo na siłę, że zastanawiam się, kto normalny częstuje zwierzęta chipsami + jest to antyreklama Lay'sów + akurat ten konkurs jest z cheetosów. emotka  I przede wszystkim nie jest to odpowiedź na pytanie (chyba że o innym mowa): dlaczego warto pomagać zwierzętom? emotka

No dobra, już wypluj tego kija, którego połknęłaś, bo traktujesz forum zbyt poważnie emotka

Tak już mam, że czasem nie panuję nad swoją potrzebą znalezienia logiki. emotka  Nawet myjąc zęby doszłam do wniosku, że to, że komuś się nie szkodzi nie oznacza, że mu się pomaga.emotka
Nie umiem inaczej, staram się hamować, ale jak mi się nie udaję, to próbuję chociaż wyrażać swoje zdanie w bardziej żartobliwy niż atakujący sposób. emotka

Absolutnie nie chce Cie urazić,ale za bardzo wszystko analizujesz...Tu na serio nie trzeba rozkładać pytania na części pierwsze,Ino pisać tak żeby nagrodę dali emotka Wyświetl w wątku >>

marzenier

#6835385 Napisano: 04.01.2022 17:22:12 w Avanti
incendio12 napisał(a):

diabkate napisał(a):

montezuma napisał(a):

diabkate napisał(a):

...

Tak tylko zwrócę uwagę, że jeśli myślą przewodnią jest pomoc zwierzętom, to pisanie o karmieniu ich cheetosami raczej wpisuje się w świadome szkodzenie. emotka  

tak do tego podchodząc na 100% stracisz... opakowanie emotka EDIT: co nie zmienia faktu, że masz rację emotka  

No wybacz, o ile w podwójnym dało się lokować produkty, tak tutaj... Pomaganie zwierzętom połączyć z jedzenem cheetosów? Wyjdzie to bardzo sztucznie.

A w innych konkursach pisanie że Lay'sy, Cheetosy i Pepsi to najlepsi towarzysze imprezy i że na imprezach się tylko chrupie nie jest sztuczne?Nie mówię że nie masz racji, bo może się okazać, że lokowanie produktów faktycznie tutaj nie przyniesie żadnego skutku, ale spróbować można, szczególnie że w innych konkursach zazwyczaj teksty o zdrowych i cudownych właściwościach Lays, Cheetos i Pepsi zgarniają całkiem fajne nagrody emotka

Taki to los,że czasem trzeba nieco naginac rzeczywistość emotka  ostatnio bardzo niezgodnie że swoim sumieniem odpowiadałam na pytanie w Konkursie Ramy,gdy to pytali,jak z nią zdrowo w kuchni mieszać.Przecież to się całkowicie wykluczało i nos mi urósł na pół metra od tych kłamstw odnośnie tej margarynowej zdrowotności...A tutaj akurat to pytanie "dlaczego pomaganie jest fajne" czy o co to tam pytają,to ma tyle możliwość,że można płynąć z tematem i płynąć,niekoniecznie od razu pisać że się wiworki karmi orzechowymi chitosami... Wyświetl w wątku >>

marzenier

#6835247 Napisano: 04.01.2022 07:39:03 w Paragony na trwające konkursy
marzenier napisał(a):

Chętnie przygarnę 2 paragony na Lays z Auchan,gdyby ktoś miał w nadmiarze emotka

W sensie ze drogą kupna,nie to że za dornoszke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6835245 Napisano: 04.01.2022 07:24:35 w Paragony na trwające konkursy
Chętnie przygarnę 2 paragony na Lays z Auchan,gdyby ktoś miał w nadmiarze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6834693 Napisano: 31.12.2021 14:24:55 w Avanti
danaaa napisał(a):

diabkate napisał(a):

danaaa napisał(a):

Co to za loteria Cheetosy z kodami od 3.01 ? Czy mógłby ktoś zamieścić link? Nie mam dostępu do Zapowiedzi, a nie mogę znaleźć nic na ten temat, w tym wątku była dyskusja gdzie szukać kodów.

Nie ma nawet jeszcze strony tej loterii (na opakowaniu informacja, że szczegóły na cheetos.pl). Po prostu się kupuje cheetosy z paskiem "napełniaj miski, graj o nagrody" i od 03.01 będzie można zgłaszać kody, które znajdują się wewnątrz opakowania - trzeba je zachować.

Dziękuję za informację emotka

Z tego co doczytałam na odwrocie tego paska,przyczepionego na opakowanie,to zgłoszenia będą tam przyjmować przez messengera.  Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6834336 Napisano: 29.12.2021 23:09:31 w Avanti
Serdecznie gratuluję wszystkim,którym w tym konkursie "pykło"..Ja należę do grona tych,którzy się cieszą,że konkurs sie skończył,bo był on dla mnie bardzo bolesny emotka  Nie wiem,co to tam jest grane w tym Avanti,ale pamiętam te piękne czasy ze 4 lata temu,gdy moim problemem był "nadmiar" piłek do rozdania,bo była to agencja w której wygrywałam zawsze...A teraz jakoś tak mi ciężko nawet głupi bon na 100 zł wymęczyć.Szkoda,bo zanim ponownie znajdę z nimi wspólny język,dużo Pepsi popłynie i chipsów się pokruszy emotka  
Dobrze,że chociaż Tyskie mi podwójnie obrodzilo i mogę zamknąć te pół roku grania (wróciłam po prawie 4 letnim detoksie ) na dużym plusie :) 
Życzę nam wszystkim więcej takich kasiastych konkursow...oby się dzieło w nowym konkursowym roku  Wyświetl w wątku >>

marzenier

#6833894 Napisano: 28.12.2021 15:03:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

deva napisał(a):

marzenier napisał(a):

marzenier napisał(a):

Wawel z Groszka już cały poszedł?

Sama sobie potwierdzam emotka  500 zł wpadło Mail w spamie.Sprawdzajcie ostrożnie bo prawie go skasowałam,bo wyglądał podejrzanie.

czy macie w mailu załącznik z oświadczeniem do wypełnienia?
Ja mam bez, a w regulaminie tez nie ma wzoru

U mnie też nie ma. Już do nich napisałam i czekam na odpowiedź, pewnie doślą.

Chyba do maili z inf o wygranych bonach nie ma załącznika 
A w mailach o ekspresach jest 
Ja mam od innej konkursowiczki emotka  
Mogę Wam dosłać na maila  Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6833872 Napisano: 28.12.2021 13:44:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Wawel z Groszka już cały poszedł?

Sama sobie potwierdzam emotka  
500 zł wpadło 
Mail w spamie.
Sprawdzajcie ostrożnie bo prawie go skasowałam,bo wyglądał podejrzanie. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

marzenier

#6833862 Napisano: 28.12.2021 13:27:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wawel z Groszka już cały poszedł? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6832973 Napisano: 22.12.2021 20:38:11 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

kumulacja napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Z konkursu Lepiej bez smogu? https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-lepiej-bez-smogu

Dzisiaj wybierają laureatów. Mam nadzieję, że jutro dostaniemy mejle emotka

Dzięki! Fajnie, że nie było emotka  Według regulaminu wyniki powinny pojawić się do 8 dni roboczych po zakończeniu konkursu, do 22.12., czyli do dziś. 

Lista jest już na stronie  Wyświetl w wątku >>

marzenier

#6832939 Napisano: 22.12.2021 18:37:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
freyja88 napisał(a):

Hej. Czy te karty za stówkę z Orlen (Pepsi Lays) są zasilone? Nie mogłam nią dzisiaj zapłacić za paliwo. 

Nie są. 
Jak dotrą do nich dokumenty zwrotne to wówczas zasilą.
Może to potrwać nawet 2 tyg emotka Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

marzenier

#6832909 Napisano: 22.12.2021 16:30:58 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
rare85 napisał(a):

marzenier napisał(a):

 Na jakim dniu stanęły przelewy z Tyskiego.Interesuje mnie dzień 28.11.Czy ktoś dostał za wygrane po tym dniu?

Jestem po Tobie, wygrana 3.12 i nie mam. Może jeszcze do Świąt dostaniesz, bo ja pewnie po lub w Nowym Roku  emotka

Dzięki 
No to czekamy 
Do 26.11 włącznie napewno były emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6832900 Napisano: 22.12.2021 15:56:47 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
 Na jakim dniu stanęły przelewy z Tyskiego.
Interesuje mnie dzień 28.11.
Czy ktoś dostał za wygrane po tym dniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6831868 Napisano: 17.12.2021 11:34:05 w Avanti
Oj Lidio!! W ogóle mi Ty nie zaimponowałaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6831466 Napisano: 15.12.2021 20:34:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Wawel Groszek https://www.e-kon...awel#.Ybo-Vcnx9PwCzy jest tutaj limit znaków w odp?Bo nie widzę w regulaminie,ale ja ogólnie słabo widzę, wiec pytam.

Fortuna chyba nigdy nie dawała limitów w konkursach wawla więc raczej nie ma.. 

Dziękuję  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

marzenier

#6831462 Napisano: 15.12.2021 20:14:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wawel Groszek 
https://www.e-kon...s-wawel#.Ybo-Vcnx9Pw
Czy jest tutaj limit znaków w odp?Bo nie widzę w regulaminie,ale ja ogólnie słabo widzę, wiec pytam. Wyświetl w wątku >>
0 0