Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika parole21

parole21

#5999983 Napisano: 02.04.2015 13:58:52 w Konkursy to ... ciężka praca!
luko922 napisał(a):

A ja zawsze się chwalę najbliższym i znajomym i wszyscy się cieszą razem ze mną. emotka  Może macie jakichś kiepskich znajomych po prostu? emotka

Ja mówiłem o znajomych z pracy, z którymi po pracy kontaktów nie utrzymuję. Bliscy znajomi to co innego - również cieszą się ze mną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5999803 Napisano: 02.04.2015 09:15:01 w Konkursy to ... ciężka praca!
nanajka81 napisał(a):

nic mnie tak nie doluje jak stwierdzenie od osob ze "mam szczescie w konkursach". Dla mnie konkursy to naprawde ciezka praca i wygrywam glownie w konkursach w ktorych jestem prawie pewna ze mi sie nie uda. W tych w ktorych bym chciala wygrac nigdy nie wygrywam. I na ogol naprawde musze sie sporo namyslec w danym konkursie. Gadzety mnie nie interesuja bo pracuje w gadzetach i wiem ile warty jest dany gadzet i czy warto (na ogol nie warto) Pozdro dla wszystkich szczesciarzy emotka

Mam dokładniej to samo! Gdy mówię w pracy, że znowu coś wygrałem to ciągle słyszę "Ale Ty masz szczęście", a ja zawszę mówię "o jakim szczęściu Wy mówicie, usiądźcie sobie i popiszcie w weekend kilka, kilkanaście konkursów, gdzie na każdy potrzebujesz od kilku do nawet kilkudziesięciu minut". Ale najgorsze jest w ludziach to, że nie cieszą się razem z Tobą tylko zazdroszczą. A czy to moja wina, że naprawdę świetnie mi się żyje, nie narzekam ciągle na kasę? Każdy jest kowalem swojego losu. Każdy może ruszyć szanowne cztery litery i robić w życiu coś poza stałą pracą i nie narzekać.
joan napisał(a):

Ewelajna napisał(a):(...) jeśli się dużo pracuje i gra to jest to wyczerpujące.
Ot taki dylemat;)


Z tym się zgadzam. Również w wersji: jeśli się dużo gra i pracuje, to jest to wyczerpujące.

Dla mnie konkursy to hobby. Uwielbiam pisać więc nie jest to dla mnie wyczerpujące. Pracuję zawodowo, a jak przyjdę z pracy siadam do konkursów, ale też nie przeginam. W końcu jest jeszcze realny świat.
kunlunija napisał(a):

(...) najgorsze jest to, że coraz mniej jest fajnych konkursów, nagrody liche (...)


Z tym nie zgadzam się wcale.

Ja również kompletnie się z tym nie zgadzam. ba, mam nawet wrażenie, że jest teraz dużo świetnych konkursów. Odkurzacze, lodówki, pralki, prostownice, lumea to są słabe nagrody? No chyba, że ktoś czeka na auto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5999659 Napisano: 01.04.2015 19:42:37 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy :

w Żabce "Wygraj z Kasztelanem"
- cena: 4,50 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5999040 Napisano: 31.03.2015 17:58:33 w Paragony
Również kupię Monster + Lion abc Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5997434 Napisano: 27.03.2015 07:24:11 w Paragony
Kupię paragon z napojem Monster ze sklepów Inmedio, Inmedio Cafe, Relay, Discover, Virgin lub 1 Minute. Propozycje PW Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5995206 Napisano: 22.03.2015 06:56:09 w Kupię...
Kupię wszystko (prócz ciuszków) dla chłopczyka, który niedługo przybędzie na świat emotka Pampersy, oliwki, wózki, wanienki i wszystko co tylko udało Wam się wygrać emotka Oczywiście w niesklepowych cenach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5993312 Napisano: 17.03.2015 19:43:50 w Wkurza mnie...
Marcin napisał(a):

A mnie wkurza to, że organizatorzy konkursu nie chcą publikować zwycięskich odpowiedzi. Człowiek nie raz ciężko się umysłowo napracuje, by coś sformułować na poziomie i zwyczajnie chciałby się dowiedzieć jakie hasło, tudzież cała wypowiedź zostały nagrodzone.

A mi to zupełnie nie przeszkadza. Ba, powiem tak: Bardzo dobrze, że nie publikują. Nie raz wygrywałem w konkursach i mimo, że nie miałem nic do ukrycia, wolałem żeby mojej odpowiedzi nie publikowano. Dlaczego? Bo kilka razy jakieś "fajfusy" kradli moją odpowiedź i brali nią udział w innych konkursach. Ile musiałem się nawojować żeby organizator na to zareagował. Od tamtej pory nie biorę udziału w konkursach, w których odpowiedzi dodaje się w komentarzach albo na facebooku. Nie chcę się po prostu później denerwować. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5993225 Napisano: 17.03.2015 15:59:38 w Visa Konkursy
Słuchajcie, a jak to jest ze zgłoszeniami. Ja wysłałem swoje zgłoszenia, których nie ma w galerii. Gdy napisałem do nich maila, otrzymałem odpowiedź:
Szanowny Panie,
Uprzejmie informujemy, iż Organizator decyduje o publikacji zgłoszeń w Galerii.


Czyli jak to jest, oni publikują tylko te, które im się podobają i ktore będą brały udział w konkursie czy po prostu publikuję niektóre, ale wszystkie biora udział w konkursie? Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5992096 Napisano: 15.03.2015 09:50:21 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy w Polomarkecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5992087 Napisano: 15.03.2015 09:18:51 w WC - rozmowy o wszystkim
dorota8331 napisał(a):

hej!
Mam takie pytanie, czy komuś z Was udało się wygrać, mimo, że w zgłoszeniu był jeden błąd? wysłałam dziś zgłoszenie e-mailem (max 1000 znaków)  ale niestety później zobaczyłam, że napisałam zamiast "umieścił w internecie: to "umieścił na internecie". Nie jest to jakiś wielki ortograf ale coś tam jest nie tak://wrrrrrrr

Mi się zdarzyło, ale raczej nie z takim błędem. Nie raz zabrakło mi jakiejś literki lub coś podobnego. Ja na przykład jestem mega uczulony na takie zwroty jak "na internecie" i jakbym to ja sprawdzał to taki błąd byłby dla mnie niedopuszczalny. Ale tak jak inni mówią, nie przejmuj się, wszystko zależy od tego jak podejdą do tematu jurorzy, może reszta Twojej pracy się obroni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5991980 Napisano: 14.03.2015 17:13:21 w Hochland
anialistopad napisał(a):

jaki numer im wysyłacie w polo,ten naprzeciwko daty czy systemowy?

Ja na razie nie wysyłam póki się dokładnie nie dowiem, na forum pytałem dwa razy już o to, ale nikt mi nie odpowiedział. Pewnie każdy się zastanawia... Może ktoś mądrzejszy się wypowie

nouvelle napisał(a):

Czyli nie wiadomo co do Polo emotka A gdzie mogę znaleźć regulamin?

Jaka agencja to robi? Nie mogę doczytać.

Tutaj masz regulamin: http://www.poloma...sznie_i_wygrywaj.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5991854 Napisano: 14.03.2015 07:05:57 w SZUKAM....
Odpowiedzi na pytanie gdzie na paragonie Polomarketu znajduje się numer paragonu? W niktórych konkursach jest numer na przeciwko daty, w innych jest to numer systemowy? Czy to zależy od sklepu czy od agencji, która zajmuje się konkursem? Czy biorąc pod uwagę teraźniejsze konkursy w Polo czyli Hochland i ten drugi z produktami Bref, Pur itp od Smolara, numer paragonu w obydwu przypadkach będzie w tym samym miejscu? Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5991578 Napisano: 13.03.2015 15:31:21 w WC - rozmowy o wszystkim
Moje pytanie dotyczy konkursów SMSowych w Polomarkecie. Czy zawsze numer paragonu w Polo jest numerem systemowym? Przez ilość konkursów już się gubię. W niektórych konkursach numer paragonu jest na przeciwko daty, w Polo niby numer systemowy. Zgłupiałem już. To zależy od agencji, która przeprowadza konkurs czy od sklepu? Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5991573 Napisano: 13.03.2015 15:27:53 w SZUKAM....
polec napisał(a):

Wiem, ale szukam konkursu Hochland polomarket???, sa jakieś zasady, co tam trzeba kupić, co można wygrać???
emotka

Oto regulamin: http://www.poloma...sznie_i_wygrywaj.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5991229 Napisano: 13.03.2015 07:44:14 w Paragony
Kupię paragon do konkursu Kaufland "Jedź z rodziną, znajdź wiosnę" Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5991221 Napisano: 13.03.2015 06:36:32 w WC - rozmowy o wszystkim
dydys napisał(a):

Witam, nie wiem czy w dobrym wątku, ale zadam pytanie: a jakiej sieci macie telefony do konkursów?  Chociaż nigdy nie wygrałam w konkursie smsowym  emotka chcę kupić starter, aby mieć kontrolę nad wysyłanymi smsami. Coś polecacie, czy nie ma to zupełnego znaczenia? Proszę o wyrozumiałość i nie zbywanie śmiechem początkującego konkursowicza. Pozdrawiam  emotka

Ja mam nju i nie narzekam. Tak jak koleżanka wyżej wspomniała ważność konta po pierwszym doładowaniu jest "po wieki'. Tylko żeby wysyłać smsy na numery specjalne czyli te typu 70** czy 71*** trzeba doładować konto jednorazowo minimum kwotą 10 zł. Ja na początku doładowałem sobie za 5 zł i nie wiedziałem dlaczego nie mogłem wysyłać smsów na te numery specjalne. Skontaktowałem się w nju i mi wyjaśnili. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5990032 Napisano: 10.03.2015 18:32:22 w Pomocy!!!!
constanza napisał(a):

potrzebuję pomocy w sprawie OLX. Czy sprzedajecie tam rzeczy tylko na zasadzie odbioru osobistego czy zdarza wam się coś wysyłać?jeśli wysyłka to za pobraniem tak? Niby to bezpieczne dla kupującego ale może paczki nie odebrać albo odesłać jakąś inną zawartość i co wtedy?Trzeba wpisać takie ryzyko zgadzając się na wysyłkę jakiegoś przedmiotu z pomocą OLX?

Ja robię inaczej. Jeśli ktoś upiera się za wysyłkę za pobraniem to proponuję mu wtedy żeby wpłacił mi na konto równowartość przesyłki, czyli zazwyczaj około 20-30 złotych, żebym ja też był zabezpieczony. W innym przypadku nie wysyłam. Zazwyczaj wszyscy się na to zgadzają. Gdyby ktoś nie odebrał, nie byłbym stratny choć nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5989989 Napisano: 10.03.2015 16:09:54 w Kupię...
Kupię bon (kod) rabatowy do jakiegoś sklepu gdzie kupię zmywarkę czyli neo24.pl, electro.pl itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5989096 Napisano: 08.03.2015 09:29:14 w Życzenia na święta i nie tylko
Dołączam się oczywiście do życzeń dla wszystkich forumowych pań! emotka Dużo nagród, zwłaszcza tych, na które czeka się całe życie! Ale pamiętajcie żeby zostawić też coś nam - płci brzydszej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#5987729 Napisano: 04.03.2015 20:40:02 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie coraz więcej podejrzanych konkursów. SFERIS, dzbanki Dafi, ten wyścig miast Warszawa - Kraków... Nagród obiecali dużo, tylko komu? Raczej nie ludziom biorącym udział. 


Niestety tak było, jest i będzie. Z dzbankami DAFI zgadzam się w 100%. Do dziś zastanawiam się dlaczego nie wygrałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0