Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika parole21

parole21

#6223741 Napisano: 01.07.2016 14:03:34 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już o stołach do piłkarzyków z graj o emocje z biedronki? Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6218917 Napisano: 22.06.2016 22:03:13 w Biedronka
mczarna napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

magnus napisał(a):

Czynna była tylko I kasa i była kolejka, bo miałem ochotę na dalsza akcję. Sp;isałem tylko godzine i imie kasjerki. Chyba coś naskrobię


Nie tędy droga - winna jest kierowniczka, która odpowiada za informowanie pracowników o różnych akcjach, nie kasjerka. Skoro szefowa o niczym nie miała pojęcia, nie możesz podpierdzielać biednej pani w kasie. Spisz dane kierowniczki emotka

Podam tylko adres Biedronki i godznę, o której nie obsłużono mnie. Kasjerka nie była miła, komentowała- co za kody na papierze, jaki rabat, a to nie jej broszka.Niech wyjaśniają. To jest żenada

magnus, @ parole 21- Rozumiem,że Wy to faceci? Pytam , bo na tym forum różnie bywa z tymi nickami,wpisami...

tak, ja - facet - mój avatar to prawdziwy ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6218863 Napisano: 22.06.2016 20:48:05 w Biedronka
mczarna napisał(a):

magnus napisał(a):

Czy udało się Wam zrealizować piwne kody ?
Mnie dzisiaj znowu ciśnienie Biedra podniosła. Kasjerka nie umiała zeskanować ani wbić, kierowniczka teżemotka
Nie ma żadnego rabatu, nic nie wiedzą a piwo kosztuje 7,99emotka
Do doopy takie nagrody, człowiek wychodzi na żebraka lub złodzieja emotka
no i piwa nie maemotka

Dlaczego żebraka  i złodzieja? No bez przesady...Wyluzuj. Ja już przywykłam do dziwnych akcji, dziś płaciłam kartą w innym sklepie ale aktywacja płatności trwała kilka minut.Babka mówi- to mbank?Tak. Aha , no to wiadomo , dziś mają problem.Czekałam,czekalam i kolejeczka za mną rosła równo. Ludzie z lodami zaczęłi lody otwierać i zjadać, haha. No ale sorry, nie moja wina. Nie poczulam się jak złodziej albo żebrak albo jeszcze lepiej-oszust.Nawet mi tej dziewczyny z kasy było żal. To była wina banku.Tak więc, nie ma co się denerwować.
W temacie- kiedy będą jakieś wyniki z ostatniego losowania Warki/Heineken, może w końcu jutro?

Bez przesady?...Ostatnio ile się musiałem nastać przy kasie dając 2 kody na to piwo... Kasjerka nie wie-ok, woła koleżankę-ona też nic nie wie, w końcu dzwoni po kierowniczkę-za mną kolejka do nabiału-przychodzi kierowniczka-też nic nie wie. Każe koleżance skasować ten wydrukowany kod, ale na wszelki wypadek zachować "jakby co". Czuję się jak złodziej, który rozgryzł kasę z biedronki i drukuje sobie kody oszukując sklep. Kasjerka się pyta: "Jak pan to robi?" Ja mówię: "Przecież w sklepie wiszą plakaty, ja nie robię nic wyjątkowego" Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6218260 Napisano: 21.06.2016 21:59:50 w Wkurza mnie...
że w sklepach nic nie wiedzą o konkursach (Polo, Biedronka). Ostatnio ile się musiałem nastać przy kasie dając w
Biedronce piwo za 1 gr... Kasjerka nie wie-ok, woła koleżankę-ona też
nic nie wie, w końcu dzwoni po kierowniczkę-za mną kolejka do
nabiału-przychodzi kierowniczka-też nic nie wie. Każe koleżance skasować
ten wydrukowany kod, ale na wszelki wypadek zachować "jakby co". Czuję
się jak złodziej, który rozgryzł kasę z biedronki i drukuje sobie kody
oszukując sklep. Kasjerka się pyta: "Jak pan to robi?" Ja mówię:
"Przecież w sklepie wiszą plakaty, ja nie robię nic wyjątkowego"

Sytuacja nr 2. Kupuję dzisiaj Lecha Free w Polo.Jak to zawsze u mnie kończy się
papier w kasie. Babka daje mi paragon, na którym znajduje się tylko
finalna kwota bez produktu. Mówię jej, że nie ma tutaj nazwy produktu, a
mi jest on potrzebny. Dzwoni po kierowniczkę, tłumaczy jaka jest
sytuacja, ona przynosi mi jakąś ala fakturę, na której nie ma żadnego
numeru. Tłumaczę jej, że to na konkurs i taki dokument to dla mnie żaden
dokument. Za mną oczywiście kolejka. Ta kierowniczka mówi, ale tu jest
numer paragonu!-wskazując na numer transakcji z karty płatniczej. Ja jej
tłumaczę, że transakcja płatnicza ma numer kolejny od paragonu, a ona
do mnie, no ale to pan sobie odejmie 1 i będzie miał pan numer
paragonu... Padłem... Mówię jej, że to nie jest żaden dokument, bo nikt
mi w to nie uwierzy. W końcu z wielką łaską wycofały tamtą transakcję i
wydały nowy paragon. Wyszedłem ze sklepu czując się jak jakiś kretyn,
debil czy jeszcze inny psychol, który zablokował sklep żeby dostać
paragon. Ehh, życie konkursowicza... Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6215168 Napisano: 16.06.2016 09:35:07 w Kaufland konkursy
asiunia260 napisał(a):

parole21 napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

koper napisał(a):

Bardziej mi to wygląda, że najpierw ze wszystkich zgłoszeń 100 piłek, a potem po 3 najlepsze z każdego sklepu po bonie.  "Jeden laureat konkursu może otrzymać nie więcej niż jedną nagrodę."

Tak to czytam i czytam. Kompletnie niepotrzebne mi produkty konkursowe. 
Ryzyko wygrania "super potrzebnej" piłki zamiast bonu. 
Chyba pierwszy raz od dawna odpuszczę sobie mój ulubiony konkurs... emotka

No właśnie , wygrać piłkę zamiast bonu niezbyt jest fajną wizją... i te nieszczęsne produkty konkursowe... też się zastanawiam nad udziałem...

Przecież taką piłkę z autografem Lewego sprzedacie za więcej niż warte są te bony...

Z odręcznym autografem pewnie i tak...ale podejrzewam, że to będzie autograf nadrukowany i raczej za wiele nie warty

Poważnie mówisz? Nawet nie przyszło mi do głowy, że mógłby to być autograf nadrukowany. Jeśli tak to rzeczywiście lipa. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6215165 Napisano: 16.06.2016 09:32:23 w Kaufland konkursy
Ashedalka napisał(a):

koper napisał(a):

Bardziej mi to wygląda, że najpierw ze wszystkich zgłoszeń 100 piłek, a potem po 3 najlepsze z każdego sklepu po bonie.  "Jeden laureat konkursu może otrzymać nie więcej niż jedną nagrodę."

Tak to czytam i czytam. Kompletnie niepotrzebne mi produkty konkursowe. 
Ryzyko wygrania "super potrzebnej" piłki zamiast bonu. 
Chyba pierwszy raz od dawna odpuszczę sobie mój ulubiony konkurs... emotka

No właśnie , wygrać piłkę zamiast bonu niezbyt jest fajną wizją... i te nieszczęsne produkty konkursowe... też się zastanawiam nad udziałem...

Przecież taką piłkę z autografem Lewego sprzedacie za więcej niż warte są te bony... Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6214475 Napisano: 15.06.2016 11:32:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
4pak Heineken z Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6213444 Napisano: 14.06.2016 12:26:00 w Biedronka
monkakk napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

monkakk napisał(a):

buncia88 napisał(a):

lena5_1985 andii  emotka

Nawet nie wiedziałam, ze te paragony mogę zgłosić do loterii emotka Ale skoro tak to....nie bylo pytaniaemotka

No właśnie z tym zgłaszaniem to chyba nie ma konkretnej informacji od agencji? Tylko tu na forum było gdybanie emotka  Ja chyba strzeliłabym sobie w głowę jakbym wygrała, a potem by mi powiedzieli że sorry ale taki za 0, 01 się nie liczy wg. nich emotka

O widzisz! Czyli to nie potwierdzone! A pytał ktoś w agencji? w regulaminie nie widzę "zakazu" 

No ale nic nie tracisz prawda? emotka

A jak wygrasz takowym za grosz i agencja paragonu nie uzna, to też nic nie tracisz? emotka  

A powiedz mi dlaczego miałaby nie uznać? Produkt kupujesz, z rabatem, ale kupujesz. Na paragonie masz Heineken? masz. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6213033 Napisano: 13.06.2016 17:49:46 w Biedronka
luko922 napisał(a):

monkakk napisał(a):

Byłam dziś zrealizować kupony na Heinekena, oczywiście na kasie nic nie wiedzą. Za mną robi się kolejka - bo musi przyjść kierowniczka emotka i czuję  świdrujący wzrok ludzi za mną emotka  na szczęście udało się go zrealizować, chociaż pierwsza wersja jaką usłyszałam to: u nas tego pani nie zrealizuje...

Wysyłacie te paragony za 0,01 na loterię?  emotka

No właśnie, można? 

cytuję maila: "W załączniku znajdziesz jednorazowy kod uprawniający do zakupu w sklepie promocyjnym czteropaka piwa marki Heineken 0,33 l (cztery sztuki piwa) w cenie 0,01 zł."

 w mojej interpretacji jak najbardziej można, ponieważ kod uprawnia do "zakupu" co czyni z niego zakup produktów konkursowych. Nie dostajemy piwa za darmo, a za 0,01 zł. Żeby kod uprawniał do darmowego odbioru piwa to inaczej, a w takiej sytuacji mamy pełnoprawny zakup promocyjny. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6212865 Napisano: 13.06.2016 13:44:20 w Kaufland konkursy
Czy wszystkie bony z Kauflandu z konkursu "Dbamy o wiosenną..." doszły jednego dnia, w piątek? Czy ktoś z Was jeszcze nie dostał? Bo dotarły 2 bony na 2 różne miasta a 3 nie dotarł... Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6212705 Napisano: 13.06.2016 10:57:11 w Biedronka
parole21 napisał(a):

Z "Graj o emocje" Heineken/Warka, wygrałem 2 kupony na piwko za 1 gr. Ale obydwa kupony mają taki sam numer. Poza tym te kupony to zwykłe kody kreskowe. Domyślam się, że w kasie wbita będzie na niego odgórnie obniżka o te 7,98 zł i teoretycznie pewnie będzie go można wykorzystać kilka razy, skoro pewnie wszyscy mają taki sam. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? I czy Wy też macie kod 991*******176?

Nie było tematu. Pobrałem 2 razy kupon z tego samego maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6212699 Napisano: 13.06.2016 10:54:35 w Biedronka
Z "Graj o emocje" Heineken/Warka, wygrałem 2 kupony na piwko za 1 gr. Ale obydwa kupony mają taki sam numer. Poza tym te kupony to zwykłe kody kreskowe. Domyślam się, że w kasie wbita będzie na niego odgórnie obniżka o te 7,98 zł i teoretycznie pewnie będzie go można wykorzystać kilka razy, skoro pewnie wszyscy mają taki sam. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? I czy Wy też macie kod 991*******176? Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6212679 Napisano: 13.06.2016 10:41:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kolejny mail z flagą Tyskie. To już 4 od wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6212565 Napisano: 13.06.2016 07:40:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
3x flaga Tyskie. Chyba cały balkon nimi okleję... Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6212048 Napisano: 11.06.2016 08:42:45 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
karkocka napisał(a):

parole21 napisał(a):

magnus napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

W niedzielę 12.06.2016 w Żabce LAYSy -50% małe paczki 95groszy emotka

Skad wiesz?. W sklepie nie wiedzą, w gazetce nie ma takirj ceny. Dzisiaj cena 40 g  1,79 (od dawna tak)

A skąd, małe Laysy w żabce, zawsze były po 1,49, a przynajmniej od początku konkursu.

1 paczka 1,79 zł, a jak kupi się 3 paczki to dodaje rabat i są po 1,49 zł

Kupuję od początku konkursu to wiem emotka Regularna cena 1 szt to 1,49 zł bez żadnej promocji wielosztuk czy czegoś podobnego emotka U mnie jest taka cena, chyba, że w różnych Żabkach są różne kwoty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6212045 Napisano: 11.06.2016 08:36:58 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
magnus napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

W niedzielę 12.06.2016 w Żabce LAYSy -50% małe paczki 95groszy emotka

Skad wiesz?. W sklepie nie wiedzą, w gazetce nie ma takirj ceny. Dzisiaj cena 40 g  1,79 (od dawna tak)

A skąd, małe Laysy w żabce, zawsze były po 1,49, a przynajmniej od początku konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6210795 Napisano: 09.06.2016 11:17:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
piwko z biedronki również Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6207685 Napisano: 04.06.2016 07:05:08 w Pomocy!!!!
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest z konkursami w RMF? Ja nigdy nie widzę tam regulaminu, a nie wiem czy można wysyłać po kilka odpowiedzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6205564 Napisano: 01.06.2016 21:15:15 w Paragony
Mam 1 paragon Warka/Heineken Biedronka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6204860 Napisano: 31.05.2016 20:39:57 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy w Biedronce  na konkury Warka/Heineken - 6 zł oraz Tyskie - 8 zł Wyświetl w wątku >>
0 0