Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika onmyown

onmyown

#6655091 Napisano: 07.11.2019 13:25:54 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

halliday napisał(a):

rare85 napisał(a):

Pytanie może z tych oczywistych, ale serio nie wiem... Czy w kasach samoobsługowych można płacić kartą podarunkową? Np. w C4 czy w Biedronce. Jeśli tak, to jak się "to robi"?


tak samo jak płatność zwykła kartą, czyli wybierasz płatność kartą, a później używasz terminala, tak jest w c4, a biedronka pewnie tak samo. W kauflandzie trzeba wybrać bon upominkowy i zczytać kod kreskowy z karty podarunkowej tak samo jak zczytujesz z produktów.

u mnie np. w Tesco nie mozna, tylko w tym kasach, ktore czlowiek obsluguje.....a moze te z obslugi nie wiedza? Nie wiem....

W moim C4 i Tesco też nie przechodzą płatności kartą podarunkową w kasach samoosługowych Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6649574 Napisano: 17.10.2019 23:54:24 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

taalvikki napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Z tym 500 plus to sa jaja ,kolezanka kiedys mi powiedziala masz 500 plus to cie stac. Mysle sobie ok ,poczekam,az Ty bedziesz miala dzieci i urodziły sie im blizniaki. Z czasem zaczela narzekac,ze malo kasy,ze musi wrocic do pracy,bo maz za duzo nie zarabia, a dzieci kosztuja,.To jej powiedzialam masz 500 plus stac cie na wszystko i wiecie co? Obrazila sie na mnie i od prawie roku sie nie odzywa


ależ mnie śmieszą takie teksty: "poczekaj, aż Ty będziesz miała". ja np. NIE BĘDĘ MIAŁA i w związku z tym sobie nie życzę, by państwo zabierało MOJE pieniądze na to, by tym, którzy się płodzą, a ich na to nie stać, dawać datki na ich bombelki. TYLE. 

Żeby nie było - nie jestem zwolennikiem pińcetplusów. Poza tym mam alergię na madkizm i kobiety, które uważają urodzenie dzieci za swoje największe osiągnięcie życiowe i wplatają dygresje na temat dziecka do co drugiego zdania.

O to to... czasem człek ma wrażenie, że pomylił fora...  Wyświetl w wątku >>

onmyown

#6648053 Napisano: 11.10.2019 19:03:24 w Kupię...
Bilety do Energylandii w formie elektronicznej Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6646633 Napisano: 08.10.2019 13:23:08 w Kupię...
Bilety do Energylandii w dobrej cenie Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6644923 Napisano: 02.10.2019 10:41:29 w Kupię...
Kupię 1-2 bilety d Energylandii w dobrej cenie PW Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6642459 Napisano: 23.09.2019 23:27:20 w Wkurza mnie...
Mnie wkurza, że wciąż czekam na wydanie nagrody, a jest już prawie 2 miesiące po regulaminowym terminie... a agencja olewa temat i nie odpowiada na moje próby kontaktu Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

onmyown

#6638014 Napisano: 09.09.2019 17:16:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

darog napisał(a):

HEBE Mexx
Uwaga produkty te po 35zl? 75 ml NIE biorą udziału w konkursie.
Zakupione 2 paragony od forumowiczki...kasy oddać nie chce, w konkursie udziału brać nie mogę = strata 70 zł i pol dnia konwesrsacji na PW...


Powinieneś opisać tę sytuację w wątku "Nie polecam wymiany z..." -> osoba robiąca zakupy winna jest dokonać ich w sposób zgodny z regulaminem akcji.

A to nie jest czasem tak,że osoba, która zleca komuś zrobienie zakupów konkursowych, powinna też sama wiedzieć, jakie produkty biorą udział,a jakie nie i ustalić z osobą robiącą zakupy, za jaką kwotę sobie życzy.

Nie. Co do zasady kupuje się najtańszy produkt. Chyba, że między sobą strony umówią się inaczej, albo produkt jest wysyłany do kupującego. Ale jeżeli ktoś się oferuje na forum z paragonami lub zrobieniem zakupów, to jest odpowiedzialny za zrobienie tego porządnie i zgodnie z regulaminem. Nie wyobrażam sobie za każdym razem pisać do osoby która mi robi zakupy- "ej słuchaj, tylko sprawdź przed zakupem regulamin czy aby na pewno te produkty biorą udział". Przecież to oczywiste, no chyba że ktoś jest mugolem emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, nswe69 0

onmyown

#6637991 Napisano: 09.09.2019 16:15:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

HEBE Mexx
Uwaga produkty te po 35zl? 75 ml NIE biorą udziału w konkursie.
Zakupione 2 paragony od forumowiczki...kasy oddać nie chce, w konkursie udziału brać nie mogę = strata 70 zł i pol dnia konwesrsacji na PW...

Oczywiście, że nie biorą, bo to są "dezodoranty", a nie woda perfumowana lub toaletowa emotka
Szkoda, że ktoś się bierze za handel paragonami, a regulaminu nie potrafi przeczytać. 

to napisz kto to, a nie trzymasz w tajemnicy....

Dokładnie, żeby wiedzieć na przyszłość u kogo nie robić zakupów Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6636183 Napisano: 03.09.2019 20:24:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

[quote=

onmyown napisał(a):

slomkab napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

slomkab napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

[quote=slomkab napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

prosiaczek] gdyby ogłoszono konkurs: "Jaka nagroda przepadła Ci z powodu złego nr paragonu", zglosilabym się z Plumbike z Milki C4 emotka
kto da więcej?

To jest właśnie dziwne że jak nie odbierzesz 3 razy to nagroda przepada, powinno być tak że jeśli nie mogą się z Tobą skontaktować to wysyłają sms. Niektóre agencje tak robią. To jest fair. 

No niestety, nie było z czym dyskutować - 3 regulaminowe połączenia wykonali. Szkoda tylko, że bez większych odstępów czasowych. Jak oddzwoniłam, to oznajmili że im przykro i że laureat rezerwowy został już poinformowany

Wyświetl w wątku >>
0 1 pikawka

onmyown

#6636176 Napisano: 03.09.2019 20:14:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

gdyby ogłoszono konkurs: "Jaka nagroda przepadła Ci z powodu złego nr paragonu", zglosilabym się z Plumbike z Milki C4 emotka
kto da więcej?

Sztabka zlota z frosty;(

Cztery kółka, przez nie przypilnowanie telefonu (3 nieodebrane połączenia) Nauczona doświadczeniem, teraz chodzę z telefonami do WC-ta emotka Wyświetl w wątku >>

onmyown

#6636157 Napisano: 03.09.2019 19:17:16 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Stokrotka Kinder Bueno Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6628584 Napisano: 09.08.2019 11:40:08 w Kupię...
Kupię rower crossowy Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6625389 Napisano: 30.07.2019 19:50:13 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ktoś jest ciekawy wyników brecka? No to hop: https://m.faceboo...438232756852/?type=3

/edit: wkurzają mnie agencje, które swój regulamin maja gdzieś 


Co za żenada - twierdzą, że odpowiedź została przesłana bez spacji - kto w ogóle czyta gnioty bez spacji? O nagradzaniu tekstu, co nie posiada spacji czy znaków interpunkcyjnych nawet nie wspomnę emotka

chronią tylko swoją doopę nic innego...ja nie grałam, ale czy w regulaminie było określone, czy ma być 300 ze spacją czy bez spacji?

Przecież to stara praktyka konkursowa. Nikt nigdy nie wysyłał zgłoszenia bez spacji? emotka Wierszyk mi się nie podoba, bo wyniki z niego, że to Włosi są na szczycie. Ale skoro nagradzają takie zgłoszenie to może w kolejnym konkursie jednak wezmę udział emotka

Gdybym ja siedziała w komisji i dostała zgłoszenie bez spacji, od razu by poszło do kosza. Nawet jakby merytorycznie było świetne. Trochę szacunku dla komisji i języka polskiego. A tu się człek jeszcze musi jeszcze męczyć z odczytywaniem jakiegoś tajnego kodu...  Wyświetl w wątku >>
2 joan, monkakk 0

onmyown

#6625351 Napisano: 30.07.2019 17:51:25 w Wkurza mnie...
kreatia napisał(a):

Ktoś jest ciekawy wyników brecka? No to hop: https://m.faceboo...438232756852/?type=3

/edit: wkurzają mnie agencje, które swój regulamin maja gdzieś 

Masakra... a człowiek się męczy skracając co do 1 znaku, żeby się zmieścić i działać zgodnie z regulaminem. Jak mają odrobinę honoru, to za złamanie własnego regulaminu powinni wydać 2 auto, tak jak inna agencja parę lat temu Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6624697 Napisano: 29.07.2019 13:03:27 w Kupię...
Kupię lub wymienię na bony lodówkę turystyczną  Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6620571 Napisano: 16.07.2019 10:30:34 w Czy informują/ informowali?
iwona0103 napisał(a):

kermit napisał(a):

bandit napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Czy laboo Pantene I gillette I juz poinformowane ?

laboo - pantenee informowało
gillette nie wiem


Kiedy informowali z Pantene?

ktoś wie?

Wczoraj po 11-stej Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

onmyown

#6620453 Napisano: 15.07.2019 21:09:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

Nagród w Lay's i Pepsi z Delikartą było 29 włącznie z samochodem, nagrodzonych 25 emotka
Brakuje 4 nagród emotka 2 Instaxów i 2 Smartfonów emotka Ktoś danych nie odesłał?

Maile z informacją o wygranej wysyłali 5 lipca, na odesłanie danych jest 10 dni roboczych. Także jest jeszcze czas, lista zapewne będzie uzupełniona  Wyświetl w wątku >>

onmyown

#6615058 Napisano: 30.06.2019 20:52:44 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon Heinz Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6613441 Napisano: 25.06.2019 21:02:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy ktos się orientuje czy te karty kaufland, które dziś smolar wysyłał są już zasilone?

Też bym się chciała dowiedzieć emotka    

Tak, są Wyświetl w wątku >>
2 joan, isiulka 0

onmyown

#6610857 Napisano: 17.06.2019 18:11:32 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Leclerc "Rodzinnie wakacyjnie" Wyświetl w wątku >>
0 0