Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia3

edzia3

#6047854 Napisano: 22.07.2015 17:24:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Każdy uczestnik konkursu może nadesłać dowolną ilość zgłoszeń (pod warunkiem dokonania,odpowiedniej ilości zakupów promocyjnych), jednakże jedna osoba oraz jedno gospodarstwo
domowe (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres
zameldowania lub zamieszkania uczestników konkursu), może otrzymać w jednym etapie
tygodniowym wyłącznie tylko jedną nagrodę (nagrodę główną lub nagrodę I-go stopnia lub
nagrodę II-go stopnia). Łącznie jeden uczestnik może otrzymać w całym konkursie trzy
nagrody: jedną nagrodę główną, jedną nagrodę I-go stopnia oraz jedną nagrodę II-go stopnia -
Jak rozumiecie ten zapis?Jeśli ja i mąż w ostatnim etapie wygraliśmy ja kosmetyki a mąż ręcznik to należą się nam czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6047363 Napisano: 21.07.2015 20:28:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do osób które wygrały koszulki z Activii Carrefour -czy można sobie  wybrać rozmiar? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6047220 Napisano: 21.07.2015 16:07:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
patijm napisał(a):

leżak Łomża DPD

i do mnie też dotarł leżaczek Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6046101 Napisano: 18.07.2015 20:13:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lepka napisał(a):

Czy ktoś grał i wygrał w loterii KUPIEC? Wysłałam kilkanaście zgłoszeń i nic  emotka . Oczywiście nie zawsze się wygrywa ale na forum też nikt się nie chwalił rowerkiem..... Mam mieszane uczucia co do tej loterii? Ktoś jeszcze?

Jednak chwalił się ktoś na forum rowerkiem z kupca Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6045756 Napisano: 17.07.2015 15:39:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

edzia3 napisał(a):

Szanowny Kliencie, za pośrednictwem FEX PARCEL dnia 16.07.15 została wysłana do Ciebie przesyłka o numerze 6...składającej się z: sztuk paczek 1 Kurier nie dostarczył przesyłki na podany przez Ciebie adres, ponieważ nie zastał nikogo na miejscu. 

Czy ktoś wie co to za paczka i od kogo?

to może być spam - do mnie często przychodzą takie maile

T chyba jacyś naciągacze.Czy ktoś kojarzy taką firmę kurierską Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6045743 Napisano: 17.07.2015 15:24:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szanowny Kliencie, za pośrednictwem FEX PARCEL dnia 16.07.15 została wysłana do Ciebie przesyłka o numerze 6810.. składającej się z: sztuk paczek 1 Kurier nie dostarczył przesyłki na podany przez Ciebie adres, ponieważ nie zastał nikogo na miejscu. 

Czy ktoś wie  od kogo to jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6045741 Napisano: 17.07.2015 15:22:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szanowny Kliencie, za pośrednictwem FEX PARCEL dnia 16.07.15 została wysłana do Ciebie przesyłka o numerze 6810.. składającej się z: sztuk paczek 1 Kurier nie dostarczył przesyłki na podany przez Ciebie adres, ponieważ nie zastał nikogo na miejscu. 

Czy ktoś wie  od kogo to jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6045738 Napisano: 17.07.2015 15:18:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szanowny Kliencie, za pośrednictwem FEX PARCEL dnia 16.07.15 została wysłana do Ciebie przesyłka o numerze 6...składającej się z: sztuk paczek 1 Kurier nie dostarczył przesyłki na podany przez Ciebie adres, ponieważ nie zastał nikogo na miejscu. 

Czy ktoś wie co to za paczka i od kogo? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6044822 Napisano: 15.07.2015 15:14:00 w Kaufland konkursy
staszek napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

onmyown napisał(a):

nie zastanawia was taka duża rezerwa z nestle Kaufland? Aż się boję o mój paragon, a jakiś czas temu babeczka dzwoniła z prośbą o podanie numeru listu poleconego, bo ponoć nie dotarł...

no bez jaj emotka

też mnie to zastanowiło

loteria była bardzo w sklepach rozreklamowana, pewnie dużo mugoli wzięło udział, a paragony wyrzucili i jest rezerwa emotka

Ja uważam ze ludzie kupowali dowolne produkty z Winiary i nie czytali regulaminu i listy produktów z załącznika Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6042777 Napisano: 10.07.2015 11:52:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Próbki kremów Vichy Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6042257 Napisano: 09.07.2015 12:12:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj Kauflandy a dziś odebrany z poczty aparacik z loterii Wygrywaj z Uśmiechem
Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6032030 Napisano: 15.06.2015 18:52:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
giulietta napisał(a):

Mały Głód C4 UPS  emotka

I do mnie dziś  przyjechał i już pojechał do małej dziewczynki która mnie odwiedziła Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6023439 Napisano: 27.05.2015 12:25:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

krynio napisał(a):

Skandal! W loterii multi multi wszystkie nagrody wylosowała jedna osoba! Jak to możliwe, że jakiś "w trakcie weryfikacji" miał takie szczęście???!!!
emotka

Skąd wiecie że 1 osoba wszystko zgarnęła?

No właśnie.W trakcie weryfikacji oznacza że osoby zostały powiadomione i że są sprawdzane Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6023251 Napisano: 27.05.2015 08:49:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kalendarz Bic soleil z Chodakowską z FB Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6022864 Napisano: 26.05.2015 15:52:44 w Pomocy!!!!
Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi pomóc w wygraniu loreala,próbuję i próbuję i ciągle nic Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6022857 Napisano: 26.05.2015 15:40:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do empiku z milki Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6018118 Napisano: 16.05.2015 11:13:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nouvelle napisał(a):

edzia3 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mariolakal napisał(a):

iszhara napisał(a):

ir napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Widzieliście listę laureatów z Delmy:

http://promocjade..._Lista_Laureatow.pdf

Aż 708 nagród przepadło emotka

No ciekawe to bardzo.... Ja ostatnio robiłam porządki i chyba z 15 paragonów wyrzuciłam...Jakoś szczęścia nie miałam się załapać:(a Tyle nagród przepadło...baaaaaaardzo ciekawe


Czyżby "wygrane pozostawały do dyspozycji organizatora"? emotka emotka A tam nie było rezerwy? Osobiście nie grałam, ale to dziwne, dziwne...

Była rezerwa - dodatkowe losowanie, a mimo to tyle nagród przepadło, IQ Marketing jest bardzo drobiazgowe jeśli chodzi o paragony.

Skoro była rezerwa to powinni chyba losować aż do skutku ?  Przecież na pewno mnóstwo osób posiada prawidłowe paragony /np. ja.../ emotka

Laureat Nagrody
II Stopnia
traci prawo do Nagrody, zaś Nagroda
przepada na rzecz Organizatora
emotka

Może coś z tym zrobimy?

A ta agencja albo Delma mają fb? Od razu zrobi się porządek, a przynajmniej spokornieją... To niewyobrażalne, o czym piszecie. Nivea-rowery też "przechodzą na rzecz organizatora", no ciekawe...
Jeśli mają fb, to zaraz się ogarną  - 700 nagród??!! emotka emotka

W narodzie siła. Trochę to za dużo  aby 700 nagród przepadło.Zrobimy z tym porządek Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6018104 Napisano: 16.05.2015 10:41:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

mariolakal napisał(a):

iszhara napisał(a):

ir napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Widzieliście listę laureatów z Delmy:

http://promocjade..._Lista_Laureatow.pdf

Aż 708 nagród przepadło emotka

No ciekawe to bardzo.... Ja ostatnio robiłam porządki i chyba z 15 paragonów wyrzuciłam...Jakoś szczęścia nie miałam się załapać:(a Tyle nagród przepadło...baaaaaaardzo ciekawe


Czyżby "wygrane pozostawały do dyspozycji organizatora"? emotka emotka A tam nie było rezerwy? Osobiście nie grałam, ale to dziwne, dziwne...

Była rezerwa - dodatkowe losowanie, a mimo to tyle nagród przepadło, IQ Marketing jest bardzo drobiazgowe jeśli chodzi o paragony.

Skoro była rezerwa to powinni chyba losować aż do skutku ?  Przecież na pewno mnóstwo osób posiada prawidłowe paragony /np. ja.../ emotka

Laureat Nagrody
II Stopnia
traci prawo do Nagrody, zaś Nagroda
przepada na rzecz Organizatora
emotka

Może coś z tym zrobimy? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6017984 Napisano: 15.05.2015 22:02:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ir napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Widzieliście listę laureatów z Delmy:

http://promocjade..._Lista_Laureatow.pdf

Aż 708 nagród przepadło emotka

No ciekawe to bardzo.... Ja ostatnio robiłam porządki i chyba z 15 paragonów wyrzuciłam...Jakoś szczęścia nie miałam się załapać:(a Tyle nagród przepadło...baaaaaaardzo ciekawe


Czyżby "wygrane pozostawały do dyspozycji organizatora"? emotka emotka A tam nie było rezerwy? Osobiście nie grałam, ale to dziwne, dziwne...

Bardzo to dziwne.A może te osoby wygrały po kilka razy,chyba ktoś się tym chwalił na forum Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia3

#6017466 Napisano: 14.05.2015 22:18:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majka1141 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

vazzz napisał(a):

majka1141 napisał(a):

Nie oganiam Megaturnieju.
Dostałam maila z linkiem do listy zwycięzców I i II losowania. Faktycznie wygrała 2x100 w pierwszym losowaniu i na liście jest dwa razy moje imie i inicjał. Jednak w drugim losowaniu nie otrzymałam żadnej informacji o wygranej ale na liście jest moje imię i litera nazwiska. Ja wiem że nie to może być kto inny ale jak sprawdzić czy na pewno? I czy ten mail był wysyłany tylko do wygranych czy do każdego? Nie ogarniam!

Maile były wysyłane prawdopodobnie do każdego, bo ja dostałam maila, ale nie ma mnie wśród wygranych.

też maila dostałam i nie wygrałam emotka

Nie wiem po pierwszym losowaniu zadzwonili i jest moje imie z literą nazwiska. Ale jak zweryfikować czy w drugim losowaniu to tez jestem ja. Nie dzwonili i nie dostałam smsa więc założyć , że to nie ja?

Też dostałam maila ale nie ma mnie na liście zwycięzców Wyświetl w wątku >>
0 0