Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Jasminum

Jasminum

#6029448 Napisano: 09.06.2015 18:14:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Jasminum napisał(a):

mia napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Czy ktoś z Was wygrał coś w Góralkach rejestrując małą ilość zgłoszeń?

Co znaczy mała ilość zgłoszeń? emotka

Mała czyli taka której nie zauważy Twoja waga gdy na niej staniesz emotka
Np. 20 wafelków jedzonych długoterminowo od początku loterii

Wolę nie wiedzieć, czy moja waga to zauważyła, ale w którymś etapie zeżarłam 12 wafelków i wygrałam raptem kartę Google Play. emotka
Jednak trzeba dodać, że moje szczęście w loteriach jest bliskie zeru, co zresztą widać na powyższym przykładzie.

Ok. Dzięki. Ja w loterii to chyba tylko koszulkę Vifona wygrałem kiedyś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6029441 Napisano: 09.06.2015 18:00:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Czy ktoś z Was wygrał coś w Góralkach rejestrując małą ilość zgłoszeń?

Co znaczy mała ilość zgłoszeń? emotka

Mała czyli taka której nie zauważy Twoja waga gdy na niej staniesz emotka
Np. 20 wafelków jedzonych długoterminowo od początku loterii Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6029430 Napisano: 09.06.2015 17:48:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was wygrał coś w Góralkach rejestrując małą ilość zgłoszeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6028853 Napisano: 08.06.2015 18:41:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zestresował mnie ten pasztet jak nie wiem co. To nie jest loteria w każdym razie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6027342 Napisano: 05.06.2015 06:48:35 w co chcielibyście wygrać?
gotówkę z Desperados, konsolę PS4 Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6027184 Napisano: 04.06.2015 10:07:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie najłatwiej kupić kefir Robico? Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6026438 Napisano: 02.06.2015 19:08:39 w Biedronka
mmika26 napisał(a):

Nie mam pomysłu na tą Biedrę, ale chyba warto spróbować, żeby nie żałować... Szkoda, że nie ma galerii wybranych prac, można by było zobaczyć co się im podoba - a może Wygrani pochwalicie się tutaj swoimi pracami, które dały Wam zwycięstwo emotka

Ja wygrałem tekstem, ale tylko aparat. Rozszyfrowałem skrót B.I.E.D.R.O.N.E.C.Z.K.O. tworząc życzenia. Kiedyś "robiłem tak" całe zdania tworząc z pierwszych liter słów nowe zdania- które były też odpowiedzią. Bardzo trudna rzecz aczkolwiek niedoceniania moim zdaniem Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6025299 Napisano: 31.05.2015 17:34:04 w Biedronka
zubi napisał(a):

może ktoś wysyłał dziś zdjęcie na konkurs Biedronki z życzeniami?
po raz kolejny nie da się wysłać, wyświetla się komunikat "Przepraszamy ale wystąpił błąd podczas wysyłki, proszę spróbuj jeszcze raz później"

u mnie się udało, świerszcz przeszedł. rozdzielczość 1024x768, zdjęcie mało waży może dlatego nie było problemu- 270 kb ale jakość super Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6025123 Napisano: 30.05.2015 14:53:19 w Biedronka
lusienka napisał(a):

Próbuję załadować zdjęcie do konkursu i w podglądzie cały czas wyskakuje mi do góry nogami,to normalne???emotka

Raczej nie. Ciekaw jestem czy mój konik polny składający życzenia przejdzie. Żeby tylko nie pomyśleli, że się nabijam Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6024801 Napisano: 29.05.2015 16:08:07 w Biedronka
Byłem na łące, niestety nie ma biedronek. Mam kilka zdjęć różnych stworów w makro, może do nich dosztukuję życzenia. Mam nadzieję, że się nie obrażą osoby z komisji Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6024414 Napisano: 29.05.2015 07:16:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Czy w aktualnym etapie Activia trzeba nawiązać do prasowania?

W dobrym tonie by to było

Poważnie? emotka

Nie jestem pewien ale być może te zdania przed pytaniem końcowym mają jakieś znaczenie. W każdym tygodniu one są i można je przeczytać w regulaminie Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6024156 Napisano: 28.05.2015 15:09:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojowniczka napisał(a):

A ja pasztet chyba cały rok będę jadła :-/ w społem podlaski 50 g za 59 gr właśnie kupiłam display... niby nic, ale ja pasztetów nie jem:-/

A te pasztety małe się liczą na ten konkurs? Pytam się bo może wystartuję Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6024150 Napisano: 28.05.2015 15:05:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

Czy w aktualnym etapie Activia trzeba nawiązać do prasowania?

W dobrym tonie by to było Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6023968 Napisano: 28.05.2015 11:47:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Przecież to nie jest konkurs o jakąś nagrodę literacką- moim zdaniem każdy zasługuje na rowerek i fajnie ,że wygra go ktoś, kto może się tego nie spodziewał emotka  Nie wszyscy muszą się dobrze czuć w pisaniu rymowanek...;>

Chodzi chyba o to zeby odpowiedz byla ciekawa, kreatywna, nie musi byc rymowana.A co jest ciekawego w piciu herbaty?emotka

W piciu herbaty fusy mogą pływać wyżej lub niżej, trzeba uważać aby ich nie połknąć także na pewno nie jest to sposób na walkę ze stresem emotka
Jurorzy z epoki... jury! Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6023966 Napisano: 28.05.2015 11:45:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Aby zalecana powyżej dieta była skuteczna należy jeszcze codziennie wypić Activie i zjeść kanapkę z Podlaskiem...

jasminum, gryszelm - tylko powinni jeszcze zrobić jakąś promocję na odzież, w szczególności spodnie, bo mi się jakoś wszystkie ostatnio gwałtownie kurczą emotka

Ja mam różne rozmiary, bo przyjmując leki na niektórych chudłem a na niektórych tyłem. A jeszcze jak się ćwiczy boks i jeździ rowerem 40 km to waga naprawdę skacze uwzględniając podjadanie na filmach. Mam w szafce rozmiary spodni na osobę od 80 kg do110 kg chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6023954 Napisano: 28.05.2015 11:31:50 w Dziś cieszę się z.....
iga95 napisał(a):

a ja powróce do tematu emotka dziś ciesze się z ładnej pogody i zaobserwowałam polepszenie nastroju w moim mieście ludzie jakoś tacy uśmiechnięci chodzą - tak działa słoneczko!

Tak jest inaczej, u mnie zwyżka nastroju po depresyjnym wczoraj. Niebawem zmykam na długi spacer- 15 kaem. A z czego dziś się cieszę- z tego że owadki przylecą i będzie je można fotografować bo lato niebawem Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6023829 Napisano: 28.05.2015 07:20:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

adamadam napisał(a):

oj to ja przy moich paru multimuti mam małe szanse

Popatrz na to tak: w lotto pewnie gra połowa Polaków, z czego połowa weźmie udział w loterii (jest nagłaśniana to tak może być). Nagród 300 a zagra 9 mln ludzi emotka Ja już chyba nie liczę, mój kalkulator tylko coś przebąkuję: ja jeszcze liczę Tomasz

Szansa trafienia w lotto (czyli niegdysiejszego dużego lotka) to ok. 14 milionów do jednego. Szanse na mniejsze wygrane są oczywiście większe, ale nadal z kosmosu. Powodzenia życzę emotka  Ja tam wolę się nażreć Milki, Góralek albo Mlekołaków tudzież napić Desperadosa emotka . Nawet jak nic nie wygram, to przynajmniej życie przyjemniejsze. Swoją drogą totolotek publikuje prawdo[podobieństwa wygranej dla poszczególnych gier. Polecam lekturę emotka
Pozdrowionka dla kalkulatorka, bo tak myślę, że on bidny nadal liczy emotka

"Ja tam wolę się nażreć Milki, Góralek albo Mlekołaków tudzież napić Desperadosa"- no Mlekołaki też jem, Góralki wcinam i piwo Desperados piję. Widzę, że też jesteś na konkursowej diecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6023688 Napisano: 27.05.2015 19:27:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamadam napisał(a):

oj to ja przy moich paru multimuti mam małe szanse

Popatrz na to tak: w lotto pewnie gra połowa Polaków, z czego połowa weźmie udział w loterii (jest nagłaśniana to tak może być). Nagród 300 a zagra 9 mln ludzi emotka Ja już chyba nie liczę, mój kalkulator tylko coś przebąkuję: ja jeszcze liczę Tomasz Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6023629 Napisano: 27.05.2015 17:03:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

rencia163 napisał(a):

ewka656 napisał(a):

slavek napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Jasminum napisał(a):

79magda napisał(a):

edzia3 napisał(a):

maryam napisał(a):

krynio napisał(a):

Skandal! W loterii multi multi wszystkie nagrody wylosowała jedna osoba! Jak to możliwe, że jakiś "w trakcie weryfikacji" miał takie szczęście???!!!
emotka

Skąd wiecie że 1 osoba wszystko zgarnęła?

No właśnie.W trakcie weryfikacji oznacza że osoby zostały powiadomione i że są sprawdzane

E tam, przecież wszyscy wiedzą, że Edward Wtrakcieweryfikacji ostatnio wygrywa więcej, niż Zenon Laurka, Ryszard Prezentacjamultimedialna i Stefan Rezerwowy razem wzięci emotka

Przejrzałem fora i widzę, że ludzie mieli kodów za 7 tys zł grania lub nawet 30 tys kredytów. Także mógł ktoś wygrać wszystko

Ja miałam 2000 tys kredytów i nic emotka

wydaje mi się, że oni tak po cichu dyskwalifikują takich hurtowych graczy, bo od razu wiadomo, że te losy są z podejrzanego źródła.

nie strasz mnie, bo ja tych kredytów to miałam z 5 tys. , czekam na telefon bo przy takiej ilości kodów to mi się nie chce srawdzać. 

Ktoś wspomniał, że w regulaminie jest zapis że lotto może prosić o udowodnienie swoich zarobków tzn. wiarygodności tego zakupu kuponów np. za 10 tys zł w miesiąc w przypadku wygranej

Ojej ! a ja miałam tylko z 1000..... Czyli moja minimalna szansa już w ogóle legła w gruzach emotka
A i ja musiałam się upominać o kupony a panie z wielkim żalem mi je oddawały! Czułam się jak bym prosiła o jałmużną!

Ja znalazłem trochę niepotrzebnych kuponów w kolekturach a także parę razy się o nie upomniałem sugerując: czy nie ma pani przypadkiem niepotrzebnych losów- czyli książę i żebrak. Sam też grałem sporo w multi Wyświetl w wątku >>
0 0

Jasminum

#6023619 Napisano: 27.05.2015 16:49:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Czy gracie w Żywcu? Ktoś coś wygrał?

 Ja tam kiedyś wysłałem slogany chyba do każdego możliwego piwa, ale to była moja pojedyncza przygoda z tym konkursem. Oczywiście nic nie wygrałem emotka

No ja właśnie też tam próbowałem i nic. W Perle ostatnio wygrałem gadżety i myślałem, że ta piwna odyseja będzie trwać a tu nici Wyświetl w wątku >>
0 0