Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ulciah

ulciah

#6554263 Napisano: 06.12.2018 19:31:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Po Lexusie to siara pisać - puszka z CK i Ferrero  emotka Wyświetl w wątku >>

ulciah

#6554260 Napisano: 06.12.2018 19:26:57 w Gratulacje! Dla wygranych!
Mallina serdeczne gratulacje!!! emotka
Piękna nagroda i pewnie jeszcze piękniejsze emocje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#6553887 Napisano: 05.12.2018 21:19:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

ulciah

#6553471 Napisano: 04.12.2018 15:45:56 w SZUKAM....
magie1982 napisał(a):

pomocy w Heinekenie. W tamtym roku nie trafiłam ani razu, w tym też same pudła. Będę wdzięczna za delikatną podpowiedź.


Mam tak samo...
Różne pomysły szły i nic.
Może trafiam prosto do spamu emotka .
Jakby ktoś miał chęć coś podpowiedzieć - będę bardzo wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

ulciah

#6553226 Napisano: 03.12.2018 19:24:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wielka paka z  Surf Coccolino IV etap + gratisowo zabawa plenerowa w "znajdź kuriera DPD"  emotka Wyświetl w wątku >>

ulciah

#6552703 Napisano: 01.12.2018 20:10:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

madllen napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sailor napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

sailor napisał(a):

Hej. Wiecie coś więcej na temat loterii Carrefour Winiary co do wygrania m.in. opel crossland x od 01.12.2018 r. Jakiś regulamin lub strona www?

To nie jest loteria carrefour

Już wiem, dzięki emotka  Widac po zwyciezcach, że ktoś wpisuje fikcyjne dane lub same literki.

no tak wpisujesz cokolwiek tylko mail prawdziwy i masz ful biletów

no ale jak auto wpadnie to bedzie placz i zgrzytanie zebami xd 

nie będzie bo paragonu nie ma

emotka   aż brak mi słów na właściwy komentarz...

No cóż,błąd organizatorów...


No to lekki przypał loteryjny z tego wyszedł. 
Jak będą losowali samochód,  to zanim obdzwonią te wszystkie rezerwowe rezerwy rezerw (osób które nie mają paragonu) to gwarancja na auto się skończy  emotka

Szkoda loterii... Wyświetl w wątku >>

ulciah

#6552466 Napisano: 30.11.2018 23:29:40 w Winiary
Do mnie dziś doszły  dwa, z końca października  Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

ulciah

ulciah

#6551720 Napisano: 28.11.2018 22:02:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Z Heńkiem się jakoś nie dogadujemy, ale Tyskie nadrabia emotka
+100pln  emotka Wyświetl w wątku >>

ulciah

ulciah

#6551286 Napisano: 27.11.2018 17:54:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

Czy ktoś znalazł tańszą konfigurację na E w C4 niż 3x płyn do prania (9.99)? Uwielbiam konkursy ustawione pod promocję. Wymagana wartość 20zł i plejada produktów po 19.99. Mąż upolował płyn za 12 zł, na czytniku 12 zł, przy skanowaniu na kasie 12 zł, na paragonie 9.99 zł (rabat naliczony w "ostatnim" kroku). Dobrze, że konkursowicz z krwi i kości, zwrócił produkty, bo były "za tanie".


U mnie w C4 naklejona kartka, że rabat dla produktów E naliczony jest przy kasie i za niedogodności przepraszają emotka

A w kwestii zwrotu z powodu taniości: też zwracałam -  w Kaufland  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#6550600 Napisano: 25.11.2018 21:35:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haima napisał(a):

monisss napisał(a):

nie dostalam potwierdzenia z loteri coli w biedornce ;( to bardzo zle?

Do mnie i po dwóch dniach przychodzą... Jest opcja sprawdzenia statusu zgłoszenia na stronie, ale nie wiem dokładnie jak to działa, bo jeszcze nie korzystałam. 


Przychodzą z opóźnieniem - taki mają klimat emotka   Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

ulciah

#6550013 Napisano: 22.11.2018 20:59:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

ulciah

#6549807 Napisano: 22.11.2018 12:34:59 w Winiary
anula81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

yreks napisał(a):

Czy poszly juz wszystkie przelewy? Czy ktos jeszcze czeka? 

Czekamy jeszcze 

jeszcze z połowy października nie mam

Także czekam na zwrot - z końca października. 
Pod względem obsługi i organizacji trzeba przyznać, ta loteria nie należny do najłatwiejszych dla agencji...
Duża ilość laureatów, różne wartości nagród (& uwzględnianie wartości produktów wyłączonych z loterii).
Mają tam co robić emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#6549805 Napisano: 22.11.2018 12:29:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

joasiunia napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Prywatna odp od Heinekena w sprawie wyników..

Jeśli chodzi o wyniki ze zgłoszeń poniedziałkowych, to laureaci zostali powiadomieni wczoraj.


:/


Pudła emotka .,...

Niemożliwe... i nikt nic...? emotka

Też mi się w to nie chce wierzyć...

jak nikt nie potwierdzi to w życiu nie uwierzę.
Kłamczuszki. emotka


Też coś mi tutaj nie pasuje - tym bardziej że pierwsze 2(?) dni ogólna strona nie przekierowywała na stronę konkursową - działało to ponoć tylko z maila (mój brat mnie o tym powiadomił). Ograniczałoby to więc teoretycznie grono osób, a i tak nikt tu nie trafił ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#6549671 Napisano: 21.11.2018 21:08:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Taka sytuacja odnośnie CUKRU KRÓLEWSKIEGO: no wygrałam, puszkę. Poszłam do Biedronki po pieczątkę i podpis - mówię, że pisze na paragonie cukier puder a musi byc napisane "cukier puder królewski", bo to loteria regulamin sratatta... i musze mieć pieczątke i imię, nazwisko osoby osoby która ją daje, a kierowniczka, że jest RODO i ona się nie podpisze. Napisałam do organizatora loterii, że w Biedronce jest tylko jeden cukier puder - własnie marki Królewski i napisałam, że osoba nie podała swoich danych, bo obowiazuje RODO i mają sobie do niej zadzwonić, jesli chcą (oczywiście ladnie to ujęłam). Co myślicie ? Pieczątka jest, wysłane, tylko napisali maila ze dziekują za przesłanie dowodu zakupu. Mam nadzieję, że puszka dojdzie emotka  

O, matko... rodo-srodo... to wszystko jest już chore  emotka  Niedługo trzeba będzie akty urodzenia dołączać do paragonów. Jak dla mnie to lenistwo agencji, pewnie to nie był jedyny paragon z Biedronki, mogli sami się skontaktować i mieć większość weryfikacji z głowy. Jeszcze rozumiem paragon z jakiegoś sklepu "U Halinki na Wygwizdowie. Ale Biedronkę, Tesco, Auchan, itp... mogli sobie sami ogarnąć. 


Ożesz - paranoja....emotka  Ciekawe co na to agencja...
A nie wystarczyło, aby Pani z Biedronki napisała pełną nazwę produktu i dała pieczątkę sklepu? (bez nazwisk) Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#6549637 Napisano: 21.11.2018 18:49:22 w Biedronka
iszhara napisał(a):

Od jutra Coca-Cola w puszkach w promocji - przy zakupie 4 sztuk - 0,99 za puszkę. emotka


Przypadek?
 Nie sądzę  emotka

Dzięki za cynk emotka Wyświetl w wątku >>

ulciah

#6549387 Napisano: 21.11.2018 09:58:41 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na JBB - dziś lub jutro max.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah