Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ulciah

ulciah

#5938496 Napisano: 02.11.2014 19:35:17 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

gryszelm napisał(a):

W tamtym roku były i w tym pewnie będą...


i laureatów i teksty ogłosili?
ale teraz wertuje temat i widzę, że w ub roku było 30 laureatów i zakupy w złotych Tarasach...tylko laureatów nie mogę znaleźć... co by porównać- czy się powtórzą ?


ogłosili i laureatów i zwycięskie teksty emotka w tym pewnie też ogłoszą...zobaczymy jak się sprawy potoczą z "plagiatowymi rezerwami" emotka


Licze na to emotka Tylko czy oni zdążą z tematem? Przeciez wylot 28 listopada... pewnie już bilety na konkretne nazwiska lada dzień agencja będzie załątwić, skoro ostatni etap jest zakończony...


Z tego co kojarzę, rok temu ta zwycięska lista również pojawiła się "na ostatni gwizdek" emotka


"Ostatni gwizdek" jest JUŻ... bilety lotnicze są imienne i nikt nie będzie tego załatwiał tydzień przed...

A ma ktos liste zwyciezców z ub roku?


Istnieje też prawdopodobieństwo, że po ubiegłorocznym zamieszaniu, takowej listy nie będzie emotka ogólnie żadna agencja nie lubi robić sobie problemów, a zareagować musieli. Ciężko powiedzieć. emotka



Regulamin konkursu:
#10. Lista zwycięzców, zawierająca: imię, pierwszą literę nazwiska, miejscowość oraz treść Zadania Konkursowego zostanie ogłoszona do dnia 4 listopada 2014 r. na Stronie
internetowej www.ferrerorocher.pl.

Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#5938131 Napisano: 31.10.2014 20:08:29 w Czy informują/ informowali?
delvitto napisał(a):

kalka napisał(a):

marzenalol2 napisał(a):

pszczola napisał(a):

a FERRERO ROCHER? Ma ktoś jakieś wieści ze świata?



chyba juz dzwonili..mieli czas na drugi dzien po zakonczeniu etapu, wieć wtorek-maxymalnie sroda powinni informowac.



Wydaje mi się, że Ferrero coś kręci emotka Otóż napisali mi, że w związku z awarią w weekend przedłużają przyjmujmowanie zgłoszeń do wtorku do południa, a jednocześnie około południa dziewczyna informowala o wygranej koleżanki. Nic już z tego nie rozumiem emotka


rozczarowało mnie Ferrero... emotka tak bardzo zawiedziona to już dawno nie byłam...



Pewnie nie będę obiektywna, bo akurat miałam trochę szczęścia w przypadku Ferrero w tym roku, ale wydaje się iż wszystko ogarniają regulaminowo...
O awarii nie słyszałam i strona wydaje się być wciąż aktywna, ale myślę że już jest PO wyborach.
Pozostaje jeszcze liczyć na rezerwę, która jak dobrze pamiętam w zeszłym roku trafiła do kogoś z forum! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#5934968 Napisano: 24.10.2014 10:57:58 w Rossmann
Cześć.
Powiedzcie mi proszę, czy jak kupuje się w rossman produkty na różne konkursy to można to jednorazowo na paragon wspólny wziąć?
Wydrukują się wszystkie te dodatkowe paragoniki z kodami...? Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#5931422 Napisano: 15.10.2014 22:24:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję Wam wszystkim pięknie emotka
Taka jestem dziś uradowana i zakręcona... mega uczucie!
Tylko martwię się, na co ja wydam te 10'000pln w tym Mediolanie emotka Jakie to przyjemne zmartwienie! emotka

Życzę Wam również z całego serca podobnych wygranych!
Konkurs Ferrero Rocher również jeszcze trwa - trzymam kciuki! emotka

PS. Dopiero zauważyłam kilka wiadomości prywatnych na forum, za chwilę odpiszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#5928361 Napisano: 09.10.2014 11:43:36 w PLAGIATY
nouvelle napisał(a):

privatedo napisał(a):

https://www.almette.pl/konkurs/

mocna inspiracja...?

http://www.mykitc...10/owl-cupcakes.html



To samo wręcz! emotka



Macie rację, to istna kopia. I za takie coś ma Kiciusia... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#5806897 Napisano: 14.01.2014 22:40:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
asia670 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

jola29k napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

koper napisał(a):

slibeer napisał(a):

asia670 napisał(a):

Anita26 napisał(a):

wygrywac napisał(a):

Czy ja jestem jedyna, której w 2014 nic nie wpadło?:(


jest nas przynajmniej dwie emotka


trzy emotka


i u mnie nici
cztery emotka



Pięć emotka

jeszcze ja


i ja też

emotka


to będziemy mogły zagrać w siatkę-może wygramy emotka emotka


Zapisuję się do tego (un)Lucky Team emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#5783249 Napisano: 01.12.2013 00:28:47 w PLAGIATY
Kalka: będzie jakaś relacja w TV/internecie z tego wydarzenia?
Może chociaż jakaś fotogaleria? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#5782930 Napisano: 30.11.2013 13:49:45 w PLAGIATY
Finalistów konkursu Ferrero Rocher czeka dziś nie lada gratka emotka To nie będą zwykłe zakupy... to będzie impreza pełną parą
emotka

http://zlotetaras...kursu-ferrero-rocher

Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#5781988 Napisano: 28.11.2013 19:11:40 w PLAGIATY
Agicho - tak miało być! Gdyby nie plagiat, wiedziałabyś o wygranej dużo wcześniej. Jest sprawiedliwość na świecie (i czujni ludzie emotka ) emotka

P.S. Ciekawe kiedy uzupełnią listę zwycięzców, do tej finalnej, prawidłowej wersji... Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#5781980 Napisano: 28.11.2013 19:00:43 w PLAGIATY
infernalia napisał(a):

w MDW kolejna forumowiczka dostała szansę na zakupy w Złotych Tarasach - drugi plagiat załatwiony emotka Gratulacje agicho



Nie chcę nic sugerować, ale... czy nie należy się koleżance infernalia "% od znaleźnego" emotka ?

Świetna akcja z Waszej strony, ale również bardzo dobra reakcja ze strony Ferrero/organizatora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0