Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ola1201

Ola1201

#5916685 Napisano: 12.09.2014 19:08:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zezowaty_kot napisał(a):

ktosiu napisał(a):

wreszcie Empik kod z Lay's (fb)



I u mnie



I u mnie też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ola1201

#5861901 Napisano: 14.05.2014 12:16:54 w Wkurza mnie...
Ajla napisał(a):

black_cat napisał(a):

79magda napisał(a):

Anonima napisał(a):

wkurza mnie ze jak ktos ma swoje zdanie, nagle wstydzi sie go i chocby kasuje swoje posty, ktore byly tu dzisiaj emotka badzcie konsekwentni, czego sie boicie?



Nic do Ciebie nie mam, ale od pewnego czasu natykam się na Twoje posty, w których ciągle Ci coś nie pasuje. Zasady konkursów, regulaminy, wpisy, czy też reakcje moderatorów.

Zanim zaczniesz niesłusznie się burzyć, przeczytaj regulamin, choćby tego forum - nie używamy na nim danych osobowych. We wczorajszych wpisach ktoś wylał swoje żale, pisząc o jakiejś konkursowiczce personalnie, więc zapewne ktoś zgłosił ten fakt do moderacji, albo admin sam zauważył i wpisy usunął.

Z kolei w regulaminach konkursów jest określone, jakie dane należy podać w przypadku wygrania konkursu. Bez względu na to, jak wartościowa jest nagroda. Biorąc w danym konkursie udział, zgadzasz się na to już samym swoim udziałem, więc nie pisz, gdy już owym laureatem zostaniesz, że Ty nie podasz peselu itp. Nie chcesz, nie podawaj, a najlepiej nie bierz udziału w konkursie. Proste?! każdy z nas na początku ma takie "problemy" i wątpliwości, na pewno i na forum znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania - ale najpierw sama poszukaj, zanim zaczniesz się burzyć, inaczej nikt ze stałych bywalców (czyt. osób, które wiedzą, o co kaman) nie będzie Cię poważnie traktował.

Pojawiłaś się w miejscu, w którym owe zasady znane są od dawna, więc jeżeli ktoś przyklaśnie Twoim żalom, to tylko taki, który podobnie, jak Ty ma o tym nikłe pojęcie.

Po prostu przyjmij do wiadomości, że tak jest - ułatwi Ci to życie forumowicza forum e-konkursy oraz konkursowicza. Więcej czytaj o obserwuj, mniej miej roszczeń. A jeżeli Ci to nie pasuje, przenieś się na forum o storczykach albo o szydełkowaniu emotka



akurat stanę w obronie Anonimy, bo wydaje Ci się że jak jesteś na tym forum dłużej od innych co mocno podkreślasz w każdej swojej wypowiedzi, to wolno Ci każdego krytykować. Nie jesteś lepsza od innych, a zachowujesz się conajmniej jakby to forum należało do Ciebie.

Proponuje aby każdy zanim o cokolwiek zapyta najpierw zapytał 79magda czy może.
I może Cie to zdziwi ale są tutaj osoby z 10 letnim stażem ale tyłek noszą na właściwym miejscu, w odróżnieniu do Ciebie.



Co prawda się tu nie udzielam, bo nie czuję takiej potrzeby, ale po raz kolejny przeglądając forum widzę jak 79magda pomiata innymi, uważając się za gwiazdę sezonu. I rośnie we mnie chęć napisania, że strasznie wkurza mnie ta "mentorka", która każdemu palcem wskazuje jego miejsce w szeregu emotka Sama pojawia się tylko wtedy kiedy kogoś chce zmieszać z błotem, przypomnieć mu,że e-konkursy należą do osób zarejestrowanych kilka lat temu, że każdy kto ma krótszy staż jest niegodny lizać podeszwy zaawansowanym konkursowiczom. Za każdym razem czytam też nawiązania, jakie to forum było kiedyś cudowne, a jakie teraz jest straszne. I że nowy nie ma prawa pytać, nie ma prawa żartować, nie ma prawa się denerwować, bo jest nowy i 79magda nie podpisała jego podania o przyjęcie do grupy konkursowiczów z najwyższej półki emotka świat nie należy do Ciebie Magdo, forum nie należy do Ciebie Magdo, konkursy nie należą do Ciebie Magdo. I jakby nie patrzeć to forum tworzą ludzie z różnym stażem, akurat ci "dawni" odzywają się raczej rzadko, ale nigdy nikt prócz Ciebie nie wypisywał innym konkursowiczom takich tekstów przypominających, że forum to 79magda i ludzie będący tu od lat. emotka



Bo pewnie owy znikający wpis dotyczył 79magda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ola1201

#5856483 Napisano: 30.04.2014 00:49:11 w Wkurza mnie...
ela napisał(a):

wkurza mnie jedna osoba na fb która pod każdym konkursem który nie wygra płacze , biadoli i użala się nad swoim ciężkim losem . Kurcze przecież nie każdy wszędzie musi wygrać , a ta osoba już przechodzi ludzkie pojęcie . Nie ość że gra na kilka swoich fikcyjnych kont to ma pretensje do całego świata że jednak jej się nie udało a tak się starała....Kurde Gośka weź się w garść bo już każdy ma dość Ciebie i twoich tanich tekstów .... emotka



Wiem o kim mówisz, żałosna osóbka, kiedyś wygrywała nagminnie plagiatami Wyświetl w wątku >>
0 0