Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ultrixx

ultrixx

#6350139 Napisano: 26.04.2017 08:17:28 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

kawa jest dobra jako peeling do ciała (oczywiście mielona, a nie rozpuszczalna) i to lepszy niż jakikolwiek sklepowy peeling emotka

To prawda emotka  Nescafe się nie nadaje, ale Woseba jak najbardziej - przetestowane wielokrotnie Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6348689 Napisano: 21.04.2017 11:58:22 w moje dzisiejsze wygrane :)

ultrixx

#6346079 Napisano: 13.04.2017 15:13:18 w Informują

ultrixx

#6345726 Napisano: 12.04.2017 19:46:10 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
asantesana napisał(a):

Mam ochotę zrobić na Święta jakieś super pyszne nowe ciasto, możecie mi coś polecić? Może być z netu, byle ktoś już przepis przetestował, bo nie mogę dać plamy emotka

Jak lubisz serniki to polecam włoski sernik z mascarpone i ricotty. Przepis taki jak ten:
http://www.eintop...rpone-i-ricotta.html
tylko do spodu nie dodaję już cukru, a do masy serowej zamiast mąki kukurydzianej daję łyżkę tortowej i mniej cukru (może też być ksylitol). Na górę mam przetestowaną konfiturę malinową. Na tortownicę robię z 1 porcji, na blaszkę prostokątną z 2 (a nawet z 3 jak duża blaszka).

A ja szukam przepisu na jakiegoś nowoczesnego mazurka. Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6345670 Napisano: 12.04.2017 17:45:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
lubiemakaron napisał(a):

ultrixx napisał(a):

izkak napisał(a):

Bo wiem kto wygrał karty:) Naprawde ZWYKŁE selfie. A prace z pomysłem, w które ktoś włożył więcej wysiłku - nawet karty nie zgarnęły...Szkoda, bo to jakaś niesprawiedliwość jest. Nie rozumiem co Smolar miał na myśli, bo po tym konkursie nie kupię już nigdy vitamini. dla mnie to oni robia Tymbarkowi krecią robotę


Ja akurat żadnej kreciej roboty tutaj nie dostrzegam. Zauważyłam za to, że wielu uczestników nie przeczytało dokładnie regulaminu. 
Zgodnie z nim:
- praca musi być wykonana na zadany temat
- zdjęcie musi być typu selfie
- nie może... zawierać żadnych marek, z wyłączeniem marki Tymbark Vitamini 

Ja widziałam zdjęcia z "Żabką", zdjęcia zrobione przez kogoś, które z selfie nie mają nic wspólnego oraz prace, w których ciężko połapać się, że jest to hasło "pokaż swoje naturalne piękno". 

Nie wiem jakie zdjęcia wygrały, ale czasami warto po prostu zrobić coś mniej przekombinowanego. Nie widziałam, żeby w reklamie Vitamini modelki otaczały się marchewkami, owocami, kwiatami... I bez tych dodatków są "naturalnie piękne"  emotka   lubiemakaron głowa do góry, nie ma co się obrażać na Smolara i Vitamini (no chyba, że na jego przesłodzony skład  emotka ). W tym się nie udało? Będzie następny! Powodzenia w innych konkursach! emotka  

A ja akurat widziałam co tam wygrywało i wygrały prace zgodne z tematem i estetyczne (nie moje). Jak dla mnie to nie jest naturalne, że ludzie przytwierdzają sobie jakieś celofany do ciała, mają jedzenie we włosach albo przebierają się za produkt. A przecież ogólnie wiadomo, że Smolar się nie lubuje w takiej "kreatywności" na fotkach. I dobrze!


No to jakby każdy po prostu cyknął selfie z butelką soku to jak bys wybieral które zdjecie lepsze? Po urodzie? Śmieszą mnie takie wyśmiewanki prac, gdzie ktoś się stara, próbuje wyjść poza swoje pudełko i pokazac kreatywność. Mnie prace, gdzie ludzie wycinają, przyklejają, układają wydają się jednak ciekawsze od zwykłych selfie - bo widać w nich kreatywność, entuzjazm i jakąś tam pracowitość. Za to lubię konkursy - bo rozwijają i inspirują. Gdyby każdy wrzucał na konkursy zwykłe selfie to po 5 konkursach kluczem wyboru zostałoby tylko i wyłącznie losowanie...

Jałowa pisanina, wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Widać mamy inne poczucie estetyki i sprawiedliwości konkursowej. Jak dla mnie less is more: piękne ujęcie, które ma w sobie to coś (i może to być zwykłe selfie osoby o przeciętnym wyglądzie i nie miałabym najmniejszego problemu z tym, by wybrać to, które zasługiwałoby na nagrodę) czy błyskotliwie ujęta myśl może zgarniać główne nagrody i zawsze przyjmę to z szacunkiem dla laureata i do agencji, która to dostrzeże. I nic nie wyśmiewam. Każdy ma swój gust i ja mam akurat taki. Co nie oznacza, że jak wygra wycinanka lecę od razu dymić, że to niesprawiedliwość dziejowa. Także przyjmuję to z szacunkiem. Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6345466 Napisano: 12.04.2017 13:05:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
izkak napisał(a):

Bo wiem kto wygrał karty:) Naprawde ZWYKŁE selfie. A prace z pomysłem, w które ktoś włożył więcej wysiłku - nawet karty nie zgarnęły...Szkoda, bo to jakaś niesprawiedliwość jest. Nie rozumiem co Smolar miał na myśli, bo po tym konkursie nie kupię już nigdy vitamini. dla mnie to oni robia Tymbarkowi krecią robotę


Ja akurat żadnej kreciej roboty tutaj nie dostrzegam. Zauważyłam za to, że wielu uczestników nie przeczytało dokładnie regulaminu. 
Zgodnie z nim:
- praca musi być wykonana na zadany temat
- zdjęcie musi być typu selfie
- nie może... zawierać żadnych marek, z wyłączeniem marki Tymbark Vitamini 

Ja widziałam zdjęcia z "Żabką", zdjęcia zrobione przez kogoś, które z selfie nie mają nic wspólnego oraz prace, w których ciężko połapać się, że jest to hasło "pokaż swoje naturalne piękno". 

Nie wiem jakie zdjęcia wygrały, ale czasami warto po prostu zrobić coś mniej przekombinowanego. Nie widziałam, żeby w reklamie Vitamini modelki otaczały się marchewkami, owocami, kwiatami... I bez tych dodatków są "naturalnie piękne"  emotka   lubiemakaron głowa do góry, nie ma co się obrażać na Smolara i Vitamini (no chyba, że na jego przesłodzony skład  emotka ). W tym się nie udało? Będzie następny! Powodzenia w innych konkursach! emotka  

A ja akurat widziałam co tam wygrywało i wygrały prace zgodne z tematem i estetyczne (nie moje). Jak dla mnie to nie jest naturalne, że ludzie przytwierdzają sobie jakieś celofany do ciała, mają jedzenie we włosach albo przebierają się za produkt. A przecież ogólnie wiadomo, że Smolar się nie lubuje w takiej "kreatywności" na fotkach. I dobrze! Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6343892 Napisano: 08.04.2017 10:48:42 w Kupię...
Kupię tanio kody do CC lub Heliosa Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6343316 Napisano: 06.04.2017 23:20:31 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Schaumy są jeszcze w Biedronce, na stojakach z końcówkami produktów (coś ok 5 zł). Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6343244 Napisano: 06.04.2017 20:06:12 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
mia napisał(a):

Kiepsko. Nie mam DC, nie mam C4, a sklep osiedlowy owszem mam, ale podejrzewam, że inny niż aneta2208. emotka
No to czekam na kolejne propozycje...

Auchan Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ultrixx

#6343214 Napisano: 06.04.2017 18:25:09 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
monkakk napisał(a):

Glade na loterię?

W Leclerc jest promocja. Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6343151 Napisano: 06.04.2017 15:22:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

Czy na Kopiec Kreta bez problemu dodajecie prace? Ciągle mi wyskakuje, że coś poszło nie tak.

Puściłam z Chrome i poszło emotka Wyświetl w wątku >>
1 carissma 0

ultrixx

#6342085 Napisano: 04.04.2017 18:17:00 w SZUKAM....
magalan83 napisał(a):

Szukam pomysłu na prezent dla dziewczynki lat 10 lubi robótki ręczne... ma ktoś jakiś pomysł? Proszę o pomoc. Miłe widziane jakieś nowości emotka  

W Carrefourze hiperze były poprzeceniane zabawki z serii Amigami, pytanie tylko czy 10latka już nie woli coś bardziej skomplikowanego. W TK Maxxach też są często kreatywne zestawy w fajnych cenach. Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

ultrixx

#6341865 Napisano: 04.04.2017 11:29:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
bon z ITM z Bobovity Wyświetl w wątku >>
1 siasiolka 0

ultrixx

#6340971 Napisano: 01.04.2017 10:15:15 w Kaufland konkursy
Macie mnie emotka , ja już wszystkie @ przeleciałam w porannym amoku. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ultrixx

#6340909 Napisano: 31.03.2017 23:27:37 w Wkurza mnie...
Mysia napisał(a):

mczarna napisał(a):

Mysia napisał(a):

joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

a ja nie mogę pić piwa teraz i jak tu grać? przecież z męża alkoholika nie zrobię emotka emotka


On się musi poświęcić dla sprawy emotka

Na chwilę obecną pasuje mi, że to ja mam większy brzuch w tym związku emotka lepiej niech się ze mną nie ściga emotka

Mysia- a może kąpiele piwne? emotka

mamy prysznic emotka no nic poczekam na kolejny konkurs piwa bez % emotka

Heineken ma wprowadzać piwo 0%, które ma się nie różnić w smaku od tego z % Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

ultrixx

#6340864 Napisano: 31.03.2017 21:48:39 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam Velvet Leclerc Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6337354 Napisano: 23.03.2017 19:19:16 w Informują
xjustx napisał(a):

malgol napisał(a):

yolka123 napisał(a):

ultrixx napisał(a):

Maile z Nivea w Hebe, ma ktoś już jakieś inne sklepy?

Teraz ITM.

Superpharm

tesco

Były maile z Leclerca Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6337227 Napisano: 23.03.2017 15:16:29 w Informują
Maile z Nivea w Hebe, ma ktoś już jakieś inne sklepy? Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6335182 Napisano: 19.03.2017 22:53:24 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon  Pelafen za 15 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6332128 Napisano: 13.03.2017 09:13:00 w Zjazd e-konkursowiczów
Ja też w ten weekend odpadam, przyszły jest ok :) Wyświetl w wątku >>
0 0