Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ultrixx

ultrixx

#6331729 Napisano: 11.03.2017 15:06:32 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

Haha, jestem właśnie w Kauflandzie w Bielsku-Białej i oliwa na konkurs w aplikacji kosztuje 17.99, a bez kodu z aplikacji 16.99. Świetna okazja, nie powiem!  emotka

U mnie 16,99 kosztowała półlitrowa, a litrowe były ustawione na standach z boku półek i opisane były 'cena z aplikacją' czy coś w tym stylu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6331272 Napisano: 10.03.2017 10:05:29 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ultrixx napisał(a):

cb656 napisał(a):

Sprawa jest prostsza, niż myślisz i rodzaj pokusy nie ma tu nic do rzeczy. Nie chodzi ani o słodycze, ani o przekąski, ani o uzywki. Chodzi o cechy charakteru osobnika. Są tacy, którzy bez trudu potrafią się dyscyplinować i tacy, którym przychodzi to z trudem, albo wcale sobie nie radzą. I tylko o tym piszę emotka

wszystko jest kwestią odpowiedniej motywacji (...) Gdyby nie to, to pewnie bym się na coś skusiła.

Święte słowa emotka Ja tam wierzę w potęgę ludzkiego umysłu - jak sobie coś postanawiam, to w tym trwam, bo tak! emotka

...a może by tak postanowić, że wygram TV? Hm... emotka ...jeszcze poczekam z tym postanowieniem, może wygram ot, tak? emotka

Najbardziej upragnione nagrody przychodzą z zaskoczenia, nie myśl o tym TV za dużo... Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6331266 Napisano: 10.03.2017 09:55:52 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ultrixx napisał(a):

cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

Nie zrozumiem mężczyzn... kupił tydzień temu i nie zjadł ani jednego

emotka Tak, to dla pewnej kategorii ludzi istna terra incognita. Bardziej nieznana i tajemnicza, niż San Escobar.
Ta wyspa nazywa się Silna Wola. emotka

Taaa... Ciekawe jak szybko, by uciekał z tej wyspy jakby mu przez tydzień postawić pod nosem ulubione piwo.

Sprawa jest prostsza, niż myślisz i rodzaj pokusy nie ma tu nic do rzeczy. Nie chodzi ani o słodycze, ani o przekąski, ani o uzywki. Chodzi o cechy charakteru osobnika. Są tacy, którzy bez trudu potrafią się dyscyplinować i tacy, którym przychodzi to z trudem, albo wcale sobie nie radzą. I tylko o tym piszę emotka

Kiedyś coś tam słyszałam o tych mitycznych osobnikach emotka
Jasne, wszystko jest kwestią odpowiedniej motywacji, ja już też (z małym cheat meal'em z okazji Dnia Kobiet) już z tydzień nie jem słodyczy, bo wiem, że mi mocno zaostrzają objawy alergii na pyłki. Gdyby nie to, to pewnie bym się na coś skusiła. Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6331254 Napisano: 10.03.2017 09:36:56 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

Nie zrozumiem mężczyzn... kupił tydzień temu i nie zjadł ani jednego

emotka Tak, to dla pewnej kategorii ludzi istna terra incognita. Bardziej nieznana i tajemnicza, niż San Escobar.
Ta wyspa nazywa się Silna Wola. emotka

Taaa... Ciekawe jak szybko, by uciekał z tej wyspy jakby mu przez tydzień postawić pod nosem ulubione piwo. Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6330750 Napisano: 08.03.2017 23:45:10 w Intermarche
aniaj93 napisał(a):

Czy przyszła wam normalnie zwrotka na sms z kawą superbohaterki?

Tak - w nju Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6330688 Napisano: 08.03.2017 21:30:11 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie Dzień Kobiet( tfu, jakie Walentynki!). Konkursowy małż Raffaello kupił. Jak kupił konkursowe, to trzeba było otworzyć. Jak już się otworzyło, to trzeba było zjeść. I tak się zjadło, bo dobre. A Fiata nie dali emotka

Wedla nie trzeba było otwierać, ale i tak mnie skusiła czekoladka gorzka z panna cottą emotka  I jak tu się detoksykować na wiosnę? Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

ultrixx

#6330396 Napisano: 08.03.2017 12:48:39 w Biedronka
lager napisał(a):

ultrixx napisał(a):

Ja też Strimlajna nie jestem w stanie rozgryźć - od głównych po wielkie 0 razy 12 emotka
Ale żeby im oddać sprawiedliwość - od strony organizacyjnej złego słowa nie mogę powiedzieć.

Oddam Ci wszystkie swoje pasty jak zamienisz się na to wygrane autko bodajże Nissan Juke (jak dobrze kojarze z wedla) emotka i jeszcze szczoteczki Ci nawet dorzuce emotka To jak? emotka emotka

A myślisz, że nie mam swoich past i szczoteczek emotka  Pasta party by się z tego zrobiło...
Na samochód się nie napalałam, ale kaską bym nie pogardziła emotka Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6330372 Napisano: 08.03.2017 12:36:50 w Biedronka
Ja też Strimlajna nie jestem w stanie rozgryźć - od głównych po wielkie 0 razy 12 emotka
Ale żeby im oddać sprawiedliwość - od strony organizacyjnej złego słowa nie mogę powiedzieć. Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6329653 Napisano: 07.03.2017 10:52:36 w Informują
Teraz email z bonem z Netto Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6329176 Napisano: 06.03.2017 10:56:34 w Informują
Telefon z Tesco Durex, nr 509xxxxxx, pytają o dane wraz z adresem, 1 stopień Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6328319 Napisano: 03.03.2017 14:22:53 w Kupię...
Kupię rower dla dziewczynki, 8 lat. Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6326630 Napisano: 28.02.2017 10:36:24 w Informują
Jordan z Drogerii Natura, maile, 1 stopień Wyświetl w wątku >>
1 Halszka 0

ultrixx

#6325883 Napisano: 25.02.2017 13:40:47 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

joan napisał(a):

ultrixx - święta racja, w końcu kto nie lubi naleśników?! emotka

musisz się tylko upewnić czy maleństwo nie ma na nic uczulenia, mojej znajomej synek był uczulony np. na białko kurze, więc mieli straszny problem jak gdzieś szli, dlatego napisałam takie bezpieczne menu... emotka

Przekonałam się na własnej skórze, że nie ma czegoś takiego jak bezpieczne menu. Wszystko może uczulać - nawet ziemniaki emotka Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6325874 Napisano: 25.02.2017 12:52:01 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

dla takiego maluszka to najlepiej marcheweczka ugotowana , ziemniaczki( spytać się czy może już nabiał- to wtedy puree) i mięsko indyczek lub kurczaczek, lub po prostu dobry domowy rosołek, mój synek uwielbiał to jak skończył roczek i do dzisiaj to jego ulubione dania - oczywiście mięsko gotowane będzie bezpieczniej...no a jak bez mięska ma być to musisz czymś zastąpić ale ja na tym się już nie znam emotka


A ja właśnie chciałam wyjść nieco dalej poza te ziemniaki i marchewkę emotka

Myślałam o zupie kalafiorowej, do tego może risotto i kotlety z jajek albo jakaś sałatka, mam mętlik w głowie.

Zdaję sobie sprawę z tego, że dziecku i tak może nie zasmakować, ale nie chciałabym sugerować jego rodzicom przyjścia z obiadkiem dla małej, po co się mają kłopotać.

Jeszcze możesz pokombinować z makaronami. Najzwyklejszy łagodny sos pomidorowy dla małej + tarty ser na górę, jeśli może go jeść, a dorosłym możesz przyprawić czymś wyraźniejszym + dodać jakiś dodatek.
Dzieciaki przepadają też za naleśnikami. Dorosłym możesz zrobić np. z pastą z zielonego groszku i fetą, a małej jak nie będzie pasował smak przesmarujesz dżemem lub serkiem homogenizowanym i będzie ok. Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6323156 Napisano: 17.02.2017 17:19:40 w co chcielibyście wygrać?
Mój ostatni wpis w tym wątku zadziałał, więc teraz poproszę o jakąś niezapomnianą wycieczkę, spa i bony do butików:) Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6323153 Napisano: 17.02.2017 17:14:40 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

paula9891 napisał(a):

marzena2210 napisał(a):

czy ktos jest po kursie dwuletnim z rachunkowosci- księgowości? macie prace po nim?

(...) Jeżeli chodzi o księgowość (w której sama pracuję), to uważam, że nie są potrzebne studia, żeby w niej pracować, ale to niestety tylko moje zdanie, a firmy w tych czasach bardzo często studiów wymagają. Sama ukończyłam finanse i rachunkowość i uważam, że niewiele z nich wyniosłam. Z tego co słyszałam, na kursach, czy w szkole (technikum ekonomiczne) nauczysz się wiedzy praktycznej, na studiach większy nacisk kładą na teoretyczną.


Potwierdzam - znam sporo księgowych, studia im na nic nie były potrzebne, może poza dniem, kiedy odbyły rozmowy o pracę. Niektóre z nich zrobiły podyplomówki, ale chyba w ramach hobby jeno i dla tytułu emotka

Dwuletni kurs... bardzo długi. Nieźle wygląda w papierach, ale czy coś daje? Każda firma ma inny profil działalności + program księgowy, czasami nawet świetnej księgowej trudno zmienić pracę, bo każda księgowa specjalizuje się w swojej mikrodziałce i o innej nie ma pojęcia. Znam też księgowe z kilkunastoletnim stażem, dla których podstawy Worda czy Excella to ciemna magia, znają jedynie swój program księgowy i kilka podstawowych słówek do rozkminiania zagranicznych faktur. Tyle to można się nauczyć w tydzień z internetów.

Na pewno warto księgowość rozumieć, nie nudzić się wklepywaniem cyferek i umieć odnaleźć się w gąszczu przepisów. Ale pracę można w tej branży chyba dostać tylko na 2 sposoby: po znajomości albo dzięki wypaśnemu CV, a w/w kurs nie zapewnia ani jednego, ani drugiego.

Zapomniałaś jeszcze o trzecim: o znajomości jakiegoś egzotycznego języka typu flamandzki czy węgierski. Wtedy wystarczą już tylko chęci do roboty w cyferkach, reszty przyuczą. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ultrixx

#6322910 Napisano: 17.02.2017 09:25:50 w Zjazd e-konkursowiczów
olunka napisał(a):

mahuska napisał(a):

11.03. Katowcie - data i czas idealna....z chęcia bym Was poznała

ja akurat z tych wszystkich terminów własnie 11.03 nie mogę, mam spotkanie klasowe

I ja też wtedy nie mogę, zapomniałam, że mam babski comber. Ten termin to chyba jest średni z uwagi na bliskość Dnia Kobiet. 18-19 mi zdecydowanie odpada, bo wyjeżdżam. Za to 25-26.03 też jest ok (jakby co). Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6322546 Napisano: 16.02.2017 10:57:53 w Paragony na trwające konkursy
wymienię paragony z zupkami Knorr na paragony Candy King Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6322430 Napisano: 15.02.2017 21:28:46 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon z ABC na Snickersy za 4 PLN Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6321905 Napisano: 14.02.2017 19:53:44 w Carrefour konkursy
cherry_coke napisał(a):

Gdzie znajdę aplikację konkursową BIC na fb? 
Chyba jestem ślepa, ratunku.
Oglądam ten funpage i nie widzę tam żadnej aplikacji. emotka  

Kliknij na Promocje po lewej stronie ekranu Wyświetl w wątku >>