Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lusienka

lusienka

#6021259 Napisano: 23.05.2015 07:09:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

lusienka napisał(a):

pola731 napisał(a):

jestem niepiękna (a może piękna inaczej ? ) , kiepsko śpiewam (na trzeźwo na pewno) , nienaturalnie brzmię na filmikach - więc trenuję umysł w 180 znakach....

I tego się trzymajmy emotka  należy tępić modę na głupkowate zdjęcia i filmy. Niech wrócą czasy zwykłych laurek i życzeń.

miałam nadzieję, że napiszesz mi " o Ziuta, ja wiem, że nie ma brzydkich kobiet, tylko wina czasem brak"   emotka

Nie jestem już aktywnym konkursowiczem, ale wciąż mnie tu ciągnie - czasem zazdroszczę Wam nagród , czasem się cieszę, że nie konkuruję z taką produkcją  emotka

Oj tak Ziuta-nie ma brzydkich kobiet  emotka
a z pewnością my należymy do płci pięknej,ale pozostawiamy ją tyko dla wyjątkowych osób. Co do konkursów teraz naprawdę 2x trzeba się zastanowić czy warto brać udział w niektórych konkursach.
A teraz tak na poważnie
Powiedz czy Ty chciałabyś otrzymać takie życzenia w swoje urodziny??? Bo ja w życiu emotka
I jeśli Biedronka za takie wypinanie się (być może w stanie upojonym) przyzna jedną z głównych nagród,to naprawdę straci w moich oczach...
Bo jeśli Agencja ma olej w głowie,pośmieje się się tak jak my i odłoży pracę na bok.A jeżeli nie to już będziemy wiedzieć dlaczego w niektórych konkursach (zwłaszcza gdzie nie publikują prac) tak ciężko nam wygrać .emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6021211 Napisano: 22.05.2015 22:48:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

lusienka napisał(a):

pola731 napisał(a):

mahuska napisał(a):

pola731 napisał(a):

mahuska napisał(a):

też chcę powąchać to samo co ta Pani  emotka    nie no szacun....trzeba mieć mega odwage....emotka

musiałabym wypić duuuuuuuuużo wody ognistej i wypalić sporo ziół leczniczych by zdobyć się na coś takiego

tak sobie myślę, jakby co 10-ty aktywny forumowicz, postanowił coś podobnego w sieci zamieścić, to nakręcono by o nas horror w 3 odsłonach

ciekawe czy to się da leczyć ?

Gorzej jeśli zaraza zacznie się roznosić ... Nie oglądajcie już tego bo się zarazicie  emotka emotka

poprawka - nie ZARAZICIE - a ZAINSPIRUJECIE !

Nie strasz!!! Bo my zwykli,skromni i nieśmiali konkursowicze torby spakujemy jeśli taka moda nastanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6021210 Napisano: 22.05.2015 22:46:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

jestem niepiękna (a może piękna inaczej ? ) , kiepsko śpiewam (na trzeźwo na pewno) , nienaturalnie brzmię na filmikach - więc trenuję umysł w 180 znakach....

I tego się trzymajmy emotka  należy tępić modę na głupkowate zdjęcia i filmy. Niech wrócą czasy zwykłych laurek i życzeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6021205 Napisano: 22.05.2015 22:41:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

mahuska napisał(a):

pola731 napisał(a):

mahuska napisał(a):

też chcę powąchać to samo co ta Pani  emotka    nie no szacun....trzeba mieć mega odwage....emotka

musiałabym wypić duuuuuuuuużo wody ognistej i wypalić sporo ziół leczniczych by zdobyć się na coś takiego

tak sobie myślę, jakby co 10-ty aktywny forumowicz, postanowił coś podobnego w sieci zamieścić, to nakręcono by o nas horror w 3 odsłonach

ciekawe czy to się da leczyć ?

Gorzej jeśli zaraza zacznie się roznosić ... Nie oglądajcie już tego bo się zarazicie  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6021175 Napisano: 22.05.2015 21:59:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elbowndg napisał(a):

lusienka napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

elotta napisał(a):

elbowndg napisał(a):

Jezu!!!! Widzieliscie film zgloszony do konkursu Biedronki z Pania ktora na tylku nakleila sobie kartke i sie wypina? emotka  Nie bede spala w nocy przez to..

emotka

emotka odważna jest .

Matko,do czego ludzie są zdolni by zdobyć nagrodę  wartą max 1700zł. Aż się boję co bedzie się działo pod koniec konkursu.
Szkoda,że nie zaśpiewała tego w stylu "Wyginam śmiało ciało" emotka

Mnie osobiscie zamurowalo. To nie jest ani fajne, ani smieszne.. Wrecz odrazajace.

Ale z pewnością podbije internet...może to było celowo tak zrobione.Ludzie potrzebują sensacji.Zwykłym filmikiem nikt się nie zainteresuje przecież ...a ten filmik już jakie zrobił poruszenie.Tylko szkoda mi tej dziewczyny  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6021169 Napisano: 22.05.2015 21:53:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

elotta napisał(a):

elbowndg napisał(a):

Jezu!!!! Widzieliscie film zgloszony do konkursu Biedronki z Pania ktora na tylku nakleila sobie kartke i sie wypina? emotka  Nie bede spala w nocy przez to..

emotka

emotka odważna jest .

Matko,do czego ludzie są zdolni by zdobyć nagrodę  wartą max 1700zł. Aż się boję co bedzie się działo pod koniec konkursu.
Szkoda,że nie zaśpiewała tego w stylu "Wyginam śmiało ciało" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6021158 Napisano: 22.05.2015 21:47:32 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

stamp napisał(a):

mikki85 napisał(a):

calliope napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mikki85 napisał(a):

Kogoś po**b**o - sam Wróż Maciej do ludzi dzwoni

+48 22 292 57 09

do mnie też dziś dzwoniłemotka

i co mówił? emotka emotka


Nie bój żaby - do Ciebie też zadzwoni

emotka

a taki sms to też od Macieja? „Od Maciej dla numeru……… :Mozesz stracic cos na zawsze. Podam Ci imie tego komu nie mozesz dac odejść. Odp IMIE na (    )” śmieszą mnie takie smsy, po pierwsze: jak ktoś chce odejść to taka to była miłość i taki to był ten ktoś! więc najlepiej niech sp…acerkiem się jak naszybciej oddali i to najlepiej z Maciejem! a po drugie: taki z tego Macieja (o ile chodzi o TEGO Macieja) niby fafarafa, a nie widzi w Tarocie, że mam dwa telefony? i że na dwa to samo wysyła? to co to za wróżbita i co to za Tarot?  emotka  

Ja kiedyś dostałam smsa coś w stylu: Czy wiesz że w tym domu dawno temu ktoś umarł i zostawił coś bardzo cennego. Odpisz a dam Ci wskazówki aby to znaleźć....bla,bla,bla

A najlepsze to,to że mieszkam w nowo wybudowanym budynku.Mój mąż jak to zobaczył to taką łacinę do niego wypisał,że do dziś mam spokój  emotka

A w temacie-wkurza mnie że mam w ogrodzie ślimaki emotka   a raczej ślimaczyska brzydkie obślizgłe i najgorsze jest to,że zjadły mi już prawie wszystkie moje warzywka które posadziłamemotka niech się udławią tą zieleniną,która nie była przeznaczona dla nich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6021010 Napisano: 22.05.2015 16:34:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Podsumowanie dzisiejszego dnia
Same przegrane:
rossnet,
wizaż golarki,
wizaż plastry,
megaturniej,
playboy,
desperados

To zbyt wiele jak na jeden dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6020989 Napisano: 22.05.2015 16:12:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

remik108 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Nivea . Czy paragon zgłoszony  w pierwszym etapie tylko w nim bierze udział w losowaniu. Czy jest brany pod uwagę w drugim losowaniu?

losowniu ? a to jest loteria?

No właśnie..... Jeśli chodzi o konkurs z rowerami to tam wszystkie zgłoszenia czytają tak,że aż mózgi im parują emotka  a w tym tygodniu to chyba tyle mieli zgłoszeń,że nawet do poniedziałku się nie wyrobią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6020900 Napisano: 22.05.2015 13:42:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No Nivea... puść że już te maile,niech stres już będzie za nami.Lepiej o porażce się dziś dowiedzieć niż  weekend siedzieć z nadzieją...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6020898 Napisano: 22.05.2015 13:40:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
niuansowa napisał(a):

Mnie też playboy olał wraz z desperadosem ;(

Ja Desperadosa to na oczy widzieć już nie chcęemotka  kończę z nim,jest drogi i niedobry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6020514 Napisano: 21.05.2015 17:10:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie co do konkursów z Kiora Disney, nie widzę w ich regulaminie już zapisu,że zwycięzcą nie może zostać osoba która w ostatnich miesiącach już wygrała. kiedyś coś takiego chyba było...czyli jak syn weźmie udział w 3 konkursach to jest możliwość wygrania więcej niż 1nagrody(biorąc jeszcze pod uwagę że większość nagród to jakieś płyty  emotka _) 
Nie wiem czy ryzykować,czy lepiej wziąć tylko w 1 konkursie udział. Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6020002 Napisano: 20.05.2015 15:39:17 w Rossmann
UlCiAh napisał(a):

lusienka napisał(a):

Pamięta ktoś co wchodziło w skład zestawu kosmetyków Maybelline



Nagroda III:
•    zestaw kosmetyków Maybelline (róż Dream 02 Peach, Dream Matte Mousse podkład - 020 Cameo, Master Brow kredka do brwi kolor jasny brąz, Master Drama kredka miękka czarna, balsam do ust Baby Lips Odświeżenie)
•    Wartość nagrody: 150 zł

emotka

No,no...emotka

UlCiAh dziękuję ślicznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6019983 Napisano: 20.05.2015 15:06:30 w Rossmann
Pamięta ktoś co wchodziło w skład zestawu kosmetyków Maybelline Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6019886 Napisano: 20.05.2015 12:12:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

lusienka napisał(a):

Pojawia się lista zwycięzców Nivea Stress

Jest tam 75 osób , czy ja cos źle pacze emotka

Powoli się uzupełnia, a ja myślałam,że jakaś rezerwa do mnie zapuka... buuuuuuuuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6019869 Napisano: 20.05.2015 11:53:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pojawia się lista zwycięzców Nivea Stress Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6019810 Napisano: 20.05.2015 10:26:50 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Dziewczyny, dostała któraś z Was  sms z TQG z takiego nr 572743288 ? Znajomy mi powiedział,ze dostał jakiegoś "durnego" sms i go wykasował, ale nie potrafił powiedzieć co było napisane. A wysyłał zgłoszenie ,bo sama go namówiłam


ja mam z telefonu: 572743196 więc to mogło być to emotka


a ja mam z: 572257646  emotka   może każdy dostaje z innego...


A do mnie przyszedł sms z jeszcze innego numeru. Jak to interpretować? emotka

Może każdy sklep=inny sms  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6019369 Napisano: 19.05.2015 13:42:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kala405 napisał(a):

w góralkach ktos się wypsztykał chyba z kodzików bo nie widać go w w laureatach emotka

Chyba się przejadł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6019167 Napisano: 19.05.2015 10:24:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nouvelle napisał(a):

Kto teraz mógł dzwonić z zastrzeżonego? Czy Kamis/y jeszcze oddzwaniają na nieodebrane?

Milka chyba dzwoni z zastrzeżonego Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#6019142 Napisano: 19.05.2015 09:20:32 w Dziś cieszę się z.....
maria1980 napisał(a):

selenes napisał(a):

mia napisał(a):

selenes napisał(a):

z 301  kremiku Nivea emotka  Mój rekord emotka  Marysia i Edzia trzymały za mnie kciuki. Mogę sie teraz cała wysmarować na wakacjeemotka

No weź!!! Przez takich pazernych jak Ty, mnie nie dali!emotka
Już pisałam im poematy, peany, dialogi, monologi, skecze przed lustrem, nawet elegię pośmiertną na cześć Nivea, i nic! Odmłodziłam się, potem postarzyłam, zmieniłam płeć, pisałam w imieniu męża i swojej kotki, a nawet znajomego geja, że Nivea lepszy jak wazelina, i wszystko o kant d..y rozbić! emotka
Dziewięć złociszów przeszło mnie bokiem! emotka
I jak tu być w tym temacie???

żeby było zabawniej to otrzymałam wiele privów z gratulacjami i prośbami o zdradzenie patentu  :D...... 

Moja Ty "Wygrywaczko " emotka

Skąd Ty wzięłaś tyle adresów????  Podziwiam Cie za wytrwałość i cierpliwość,bo mi za nic by się nie chciało tyle zgłoszeń wysyłać.Jak najbardziej zasłużyłaś na te kremiki  emotka
a w temacie cieszę się,że udało mi się zdobyć praktyki w miejscu,którym bardzo chciałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0