Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lusienka

lusienka

#5930140 Napisano: 13.10.2014 15:46:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Od początku października pustkiiiii.....
niech to sie w końcu zmieni,bo weny nawet już mi brakło. Paragonów cała sterta,tylko chęci przez te same porażki nie mam do pisania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5927796 Napisano: 08.10.2014 11:36:03 w Połączenia nieodebrane
Ktoś coś???
+48483...300
nie da sie oddzwonić,a dziwny początek ma ten nr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5927003 Napisano: 06.10.2014 12:56:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Deszczyku nagród spadnij dziś na mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5926904 Napisano: 06.10.2014 09:46:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
titinunu napisał(a):

lusienka napisał(a):

Czy wysyłał już ktoś zgłoszenie przez internet z Łowickiego(wygrywaj z Bródką) bo ja dziś wysłałam, na stronie wyraźnie pisze że zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem.Wysłałam rano a maila nie mam do tej pory,nie wiem czy zacząć się martwić...coś mam dziś pecha do wysyłania zgłoszeń,mam nadzieję że w wynikach to się odmieni emotka


Ja wysłałam w piątek wieczorem i tez niema potwierdzenia



Jedynie spisałam sobie nr zgloszenia który pojawił mi się zaraz po wysłaniu formularza,ale nie mogę znaleźć żadnego adresu mailowego,aby napisać do nich. Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5926781 Napisano: 05.10.2014 21:25:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wysyłał już ktoś zgłoszenie przez internet z Łowickiego(wygrywaj z Bródką) bo ja dziś wysłałam, na stronie wyraźnie pisze że zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem.Wysłałam rano a maila nie mam do tej pory,nie wiem czy zacząć się martwić...coś mam dziś pecha do wysyłania zgłoszeń,mam nadzieję że w wynikach to się odmieni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5926691 Napisano: 05.10.2014 16:49:11 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

lusienka napisał(a):

Chyba wyjdę z siebie emotka
Kupiłam soczki Hortexa na konkurs w tesco.Wymyśliłam hasełko,wklepuje wszystko do tel,wysyłam.....a tu sms zwrotny:
NIESTETY NR PARAGONU ZOSTAŁ JUŻ WYKORZYSTANY,ZRÓB KOLEJNE ZAKUPY I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE.
Ja się pytam,jak to możliwe? emotka emotka emotka

Jak najbardziej jest to możliwe.
Numery paragonów mogą się w różnych sklepach/kasach/miastach powtarzać.
Zadzwoń jutro i opieprz agencję, że zastosowała taką blokadę. emotka



Masz rację,jutro do nich dzwonię,mam nadzieję,że to odblokują,bo nie mam zamiaru kupować kolejnych soczków,tylko po to aby trafić na wykorzystany nr paragonu,
dzieki mia emotka aż humor mi się trochę poprawił. Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5926686 Napisano: 05.10.2014 16:33:21 w Wkurza mnie...
Chyba wyjdę z siebie emotka
Kupiłam soczki Hortexa na konkurs w tesco.Wymyśliłam hasełko,wklepuje wszystko do tel,wysyłam.....a tu sms zwrotny:
NIESTETY NR PARAGONU ZOSTAŁ JUŻ WYKORZYSTANY,ZRÓB KOLEJNE ZAKUPY I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE.
Ja się pytam,jak to możliwe? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5926682 Napisano: 05.10.2014 16:26:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ir napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mikki85 napisał(a):

krzysieq napisał(a):

mirai napisał(a):

W loterii, która właśnie startuje:
"OSRAM LED - wygrywa pomarańczowa lampa", widzę już zwycięzców "pociotek" właścicieli i sprzedawców sklepów oświeleniowych. Wystarczy przecież, że sami "na sklepie" sprawdzą, czy dana żarówka świeci na pomarańczowo - wtedy "hulaj dusza" emotka
Minus mają taki, że takich jest tylko 100 na 200.000 tys. sztuk, ale znowu będą "przegięcia". Waham się, czy brać w tym udział, bo szanse widzę marne... emotka

te zarowki sa chyba w blister pakowane, wiec ciezko je sprawdzic bez uszkodzenia opakowania



ale masz prawo sprawdzić na sklepie każdą żarówkę

po to w marketach są specjalne gniazdka


"wtajemniczeni" ze sklepów zdążą sprawdzić przed nami emotka



O, to, to! emotka



Nie muszą być nawet wtajemniczeni,bo przecież opakowanie ponoć ma być promocyjne i zawierać informację o konkursie Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5925101 Napisano: 01.10.2014 21:25:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dlatego jestem za konkursami gdzie jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę danego stopnia, bo wtedy można powiedzieć, że każdy ma równe szanse, baa ma jakąkolwiek szansę na nagrodę. Człowiek wychodzi z siebie by swoim dzieciom sprawić tylko jedną parę takich ślizgaczy, a tu taki p.T może ma taką gromadkę dzieci emotka tylko patrzeć jak niebawem na allegro będzie ślizgacze można kupić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5924892 Napisano: 01.10.2014 16:29:31 w TESCO konkursy
Czy ktoś już wygrał u columbita więcej niż jedną nagrodę na 1 numer tel.? bo ja kiedyś raz wygrałam i od tamtej pory za nic już mi się nie udaje emotka i nie wiem czy następne konkursy sobie nie odpuścic bo dodatkowego numeru nie mam zamiaru mieć tylko po to by na niego grać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5924651 Napisano: 01.10.2014 11:33:18 w TESCO konkursy
No ja to się pewnie dowiem, ale nie z mojego telefonu tylko tutaj przeczytam jak zwykle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5924325 Napisano: 30.09.2014 16:50:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Porażka....niech jeszcze dzisiaj dadzą wyniki z Krupnika-i będą 3 przegrane w 1dniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5924226 Napisano: 30.09.2014 14:11:52 w Czy informują/ informowali?
mia napisał(a):

Czy chcecie powiedzieć, że były smsy od Columbita z C4? emotka
Kuźwa, tak chciałam te słuchawki dla córki.


ale słuchawki były w lecrerc, a od nich wyników nie było
Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5924207 Napisano: 30.09.2014 13:52:28 w Biedronka
koper napisał(a):

Ktoś pisał wcześniej ile prac wpłynęło do nich.
Wygląda na to, że pan odbierze dzisiaj kilka tysięcy telefonów emotka emotka



dzisiaj, jutro...aż nie wytrzymają i wcześniej dadzą wyniki na stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5924093 Napisano: 30.09.2014 11:36:07 w Biedronka
Sprzedaż Produktów Promocyjnych trwa od dnia 1 września 2014 roku do dnia 12 października
2014 roku albo do wyczerpania puli zdrapek w danym Sklepie Biedronka (zwanych dalej
„Zdrapką”), w zależności od tego co nastąpi wcześniej. Poza tym okresem lub w przypadku
wyczerpania puli Zdrapek zakup Produktów Promocyjnych nie uprawnia do udziału w Loterii.

do 12grudnia jest czas reklamacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5924085 Napisano: 30.09.2014 11:11:13 w Biedronka
maria1980 napisał(a):

lusienka napisał(a):

W aktualnej loterii biedry(zdrapki) konkurs trwa jeszcze kilkanaście dni, a nagród została ogromna pula,myślicie że przedłużą akcję,czy organizatorzy będą się dzielić autkami między sobą emotka



Ma być do zakończenia zdrapek w poszczególnych sklepach emotka
ale jak to będzie ?
W każdym bądź razie u nas ta loteria nie poszła ,ja od początku dwie zdrapy (nie kupuję specjalnie) a i obserwując ludzi widzę,że nie palą się do kupowania za 50 "pod zdrapkę" emotka



Ja akurat robię często tam zakupy...od początku loterii miałam jakieś 7-8 zdrapek ale wszystkie puste emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5924083 Napisano: 30.09.2014 11:04:35 w Biedronka
W aktualnej loterii biedry(zdrapki) konkurs trwa jeszcze kilkanaście dni, a nagród została ogromna pula,myślicie że przedłużą akcję,czy organizatorzy będą się dzielić autkami między sobą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5924068 Napisano: 30.09.2014 10:37:41 w Połączenia nieodebrane
kammaro napisał(a):

lusienka napisał(a):

608...999 kojarzy ktoś?Nie da się oddzwonić



608925999 - szafa gra (T-Mobile)



Buuuu...a już myślałam że coś mi wpadnie emotka dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5924064 Napisano: 30.09.2014 10:25:22 w Połączenia nieodebrane
608...999 kojarzy ktoś?Nie da się oddzwonić Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5923740 Napisano: 29.09.2014 13:53:31 w Biedronka
mereszka napisał(a):

ewka656 napisał(a):

xpac napisał(a):

Slonecznik napisał(a):

Ten konkurs był dla dzieci. Wysłanie pracy wykonanej przez osobę dorosłą jest złamaniem zapisów regulaminu.
Natomiast mężczyźni mogą brać udział w konkursach, gdzie do wygrania są podpaski i żele do higieny intymnej i wygrywać je do upojenia. Albowiem nie jest to zabronione zapisami regulaminu.
Jest ogromna różnica między kłamstwem a śmiesznością.
Pozdrawiam.



Złamaniem regulaminu?? Proponowałbym "spruć się" do każdej osoby z działu MDW, czy też paragony i wpływać na Ich wyrzuty sumienia,gdy kupują paragony ( bo grali na 5 telefonów -złamanie regulaminu), gdy na fb wygrywają całą rodziną ( bo grają na 5 kont-złamanie regulaminu), gdy odsprzedają numery telefonów za doładowania (złamanie regulaminu)... koniec tematu bo to już się robi śmieszne emotka



święta prawda...




Tak to był konkurs dla dzieci,moje dzieci robiły mają 13 i 15 lat .Są niby duże ale i ja musiałąm im pomagać booooooo kur.. przecież nie dam im np kleju na gorąco żeby sobie paluchy poparzyli jak ja stara i sobie popiekłam .I nie wierzę że wszyscy są uczciwi i nie pomagają dzieciakom,śmieszne a teraz można do nich dzwonić i co zrobią ....nic trzeba było zadzwonić na koniec sierpnia a nie teraz jak prace są w trakcie weryfikacji napewno.Ja z trudnymi rzeczami pomagałam i mam taką nadzieję że inne mamy też i wcale nie mam do nich pretensji .



Ja mam 8 latka,który wykonał piękną pracę jak na jego wiek,ale też musiałam mu pomóc w przyklejaniu klejem na ciepło bo na zwykłym kleju praca dotarłaby do agencji w kawałkach i uważam,że to normalne pomóc...-a nie zrobić pracę za dziecko Wyświetl w wątku >>
0 0