Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lusienka

lusienka

#5906019 Napisano: 22.08.2014 09:51:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Konsolka PSP z TOP CHIPS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5902247 Napisano: 13.08.2014 13:30:52 w SZUKAM....
Dostałam głolicjanta. Ale nie otrzymałam jeszcze zwykłych głodów które były tydzień przed głolicjantem do wygrania.Czy ktoś jeszcze na nie czeka,bo nie wiem czy pisać do nich czy jeszcze cierpliwie czekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5902027 Napisano: 13.08.2014 09:27:05 w Biedronka
poprostuanette napisał(a):

jokan napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

schiraz napisał(a):

jokan napisał(a):

jak macie opisane paragony na konkurs Disneya?
Bo ja kupilam dzisiaj jakis zeszyt z naklejkami dla synka z Disneya a na paragonie mam

Segr Skarb Wkł Org.....

i co to ma być emotka będą wiedzieć czy nie?



zapomnij, że będzie napisane Disney emotka na moim jest "zeszyt 16k krat", myślę, że dojdą do tego na spokojnie.


ale panikujecie...akurat oni nigdy nie robią problemu, bo dokładnie wiedzą jakie są oznaczenia w sklepach konkursowych...



a to ja nie wiedziałam, bo pierwszy raz biore w Biedrze udział w konkursie...ale jak tu się przebić...pewnie dostaną tysiące pięknych prac, he he emotka



u mnie też że zeszyt 16k krat emotka



Ja robiłam w biedronce całą wyprawkę od zeszytów po kredki,itp i nic nie ma oznaczenia disney,ale w załączniku reg.są wymienione rzeczy które biorą udział i tam też nie ma napisane disney,więc nie ma się co martwić. Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5902022 Napisano: 13.08.2014 09:19:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
już połowa sierpnia...a nawet jakaś mała nagroda pocieszenia nie chce do mnie wpaść.Dziś 13-może mnie odczaruje i jakaś rezerwa chociaż zadzwoni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5901300 Napisano: 11.08.2014 21:58:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
is77 napisał(a):

no właśnie ja to też rozumiem, że bez kombinowania (grania na całą rodzinę) można wygrać i główną, i ibizę/lub domówkę/ lub tv, i samsunga, i zestaw alkoholi, i koszulkę emotka

napisałam do organizatora pytanie wprost czy będą na koniec wybierać za wszystkie tygodnie czy będą częściej nagradzać emotka
czekam na info
emotka




To nic tylko zbieramy zapas emotka na sylwestra będzie jak znalazł emotka


daj znać jak będzie z tym nagradzaniem,tygodniowo byłoby lepiej,będzie wtedy większe napięcie na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5901292 Napisano: 11.08.2014 21:43:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
is77 napisał(a):

Jak sądzicie, czy w konkursie http://www.stopro...wy.pl/site/regulamin

komisja będzie się zbierać co tydzień, czy też wszystkie nagrody będą przyznane hurtem na koniec? troche niejasny jest dla mnie ten regulamin.

I jeszcze chcę się upewnić: jak już wygram Ibizę emotka to normalnie mogę grać dalej np. o koszulkę? emotka



wyczytałam tyko tyle:

2.8. Z zastrzeżeniem punktu 2.11 poniżej każdy Uczestnik może zarejestrować w ramach Konkursu dowolną liczbę Zgłoszeń, pod warunkiem, że zostaną spełnione warunki wzięcia udział w Konkursie opisane w niniejszym Regulaminie.
2.9. Jeden Uczestnik może wygrać jedną nagrodę określonego stopnia w Konkursie, przy czym Uczestnik będzie identyfikowany najpierw na podstawie numeru telefonu, z którego dokonał Zgłoszenia, a następnie na podstawie podanych danych osobowych, o których mowa w punkcie 2.8 powyżej.


a więc chyba można wygrać więcej niż 1raz ale nie tą samą nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5900447 Napisano: 09.08.2014 10:08:45 w Rossmann
kohjote napisał(a):

Mi się wydaje że panie kasjerki zorientowały się że mogą grać na siebie. U mnie w trzech rożnych rossmanach było wszystko ok póki w jednym nie przyjęli młodych dziewczyn. Ostatnio miałam komiczna sytuacje kiedy to pani nie dała mi 3 kodów i kiedy o nie poprosiłam bo dalej trzymała je w ręku wydała mi dwa a trzeci wciskała sobie miedzy uda emotka poprosiłam o ten trzeci i powiedziała: a ten tez pani chce? To proszę. Ewidentne nie chciała go wyrzucić. Kolejnym razem inna wyrzuciła mi dwa jak sie upomnialam to usłyszałam ze to nie są już kody rabatowe na kosmetyki do opalania a tylko jakieś konkursy. Kierownictwo powinno coś z tym zrobić bo w końcu chyba o to chodzi by taki mugol tez zaczął kupować więcej w rossmanie bo jest konkurs i wydawał u nich kasę.



ale po co im sam kod,skoro trzeba mieć jeszcze pargon??? Chyba że grają własnymi i po prostu chcą zmniejszyć konkurencję przez wyrzucanie naszych paragonów i nieinformowanie o konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5899845 Napisano: 07.08.2014 19:03:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy z konkursu "Być jak Górski" już informowali?Niby mają czas do jutra,ale wątpię żeby czekali do ostatniego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5899601 Napisano: 07.08.2014 11:02:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zmywarka TESCO-ogromne auto DHL,a w nim tylko 1 moja mała zmywareczka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5899458 Napisano: 06.08.2014 21:29:01 w Rossmann
stokrotka238 napisał(a):

paolka napisał(a):

aerdna napisał(a):

Podrzucam

Sierpień
13.08 - Koncert z NIVEA!
13.08 - MEXX: LATO Z ROWEREM
14.08 - Uwódź z Astorem
14.08 - Malediwy - Twój raj!
18.08 - Lato z Lactacyd
18.08 - Moc we włosach!
20.08 - Idź na koncert z o.b.
20.08 - Poczuj Nowy Jork
21.08 - Lato z Dove



odświeżam



Brakuje chyba Pełni Smaku z Nałeczowianką zdaje mi sie że również 13-stego mają być wyniki emotka



PEŁNA ŻYCIA-19.08 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5899362 Napisano: 06.08.2014 18:27:00 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Polecam asiam, interesy z nią to czysta przyjemność, uczciwość w100% DZIĘKUJE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5899181 Napisano: 06.08.2014 12:16:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tabaza209 napisał(a):

3 dni od losowania to już dawno rozsyłali. Losowanie było 1 a dziś już jest 6 sierpnia .....to znaczy klapa.



3 dni robocze Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5899174 Napisano: 06.08.2014 12:10:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

tabaza209 napisał(a):

Co z megaloterią , wiadomo coś ?


wszyscy czekaja, nikt nie ogłaszał wygranej;(



Z regulaminu:
W ciągu 3 dni roboczych od daty zakończenia danego losowania, na numer telefonu znajdujący
się na zwycięskim zgłoszeniu, wysyłany jest sms z informacją o wygranej. Następnie, w ciągu
kolejnych 10 dni roboczych od daty danego losowania pod wylosowane numery dzwonią
konsultanci w celu weryfikacji i potwierdzenia danych Zwycięzcy zawartych na Kuponie tj.
imienia, nazwiska i numeru telefonu oraz w celu potwierdzenia, że Zwycięzca nie należy do
grona osób wyłączonych, które wskazane są w par. 8 pkt 5 Regulaminu.
A więc do 14.08 mają czas na ogłoszenie wyników.A sms do dziś,tak więc czekamy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5899071 Napisano: 06.08.2014 09:18:01 w SZUKAM....
asiabuczkowska napisał(a):

jakim kurierem najlepiej/najtaniej wysłac zmywarkę na palecie?



http://furgonetka.pl/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5898598 Napisano: 05.08.2014 11:26:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

marlena083 napisał(a):

lusienka napisał(a):

Chciałam wejść na stronę stokrotki z konkursem warki "Akcja Na Rio" z pufami ale strona nie istnieje... emotka przecież miała być podana lista laureatów jakoś w sierpniu,a tu ani listy ani nagrody w domu jeszcze nie ma.I ta niepewność czy aby nie odrzucili mi paragonu ( bo nie wydrukowalo mi na paragonie adresu sklepu, a zorientowałam się dopiero jak miałam wysyłać paragon emotka ) mam nadzieję że nie czekam na daremno emotka



pufy mają wysyłać jakoś w połowie sierpnia



a wyniki też są na stronie emotka


a może ktoś podesłać mi listę pv,bo u mnie nie da się otworzyć ,

już mam ,
dzięki giulietta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5898532 Napisano: 05.08.2014 09:38:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chciałam wejść na stronę stokrotki z konkursem warki "Akcja Na Rio" z pufami ale strona nie istnieje... emotka przecież miała być podana lista laureatów jakoś w sierpniu,a tu ani listy ani nagrody w domu jeszcze nie ma.I ta niepewność czy aby nie odrzucili mi paragonu ( bo nie wydrukowalo mi na paragonie adresu sklepu, a zorientowałam się dopiero jak miałam wysyłać paragon emotka ) mam nadzieję że nie czekam na daremno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5897987 Napisano: 04.08.2014 09:39:24 w Biedronka
dorfika napisał(a):

pytanie do osób, które wygrały aparaty w konkursie E w ostatnim-trzecim etapie: czy macie gwarancje do tych telefonów/aparatów?



Tak i podbita emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5897627 Napisano: 02.08.2014 10:02:22 w TESCO konkursy
anialistopad napisał(a):

kur...........mać właśnie otwrzył mi się załącznik z listą sklepów ,które brały udział w konkursie łowicz i 1 mojego sklepu nie ma.myślałam,że wszystkie tesca brały udział w tym konkursie emotka Kupiłam w hipermarkecie i mogę sobie paragon wsadzić w d...........



w konkursie danio(już zakończonym) też jest lista sklepów,te mniejsze nie biorą udziału. Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5896265 Napisano: 30.07.2014 13:08:51 w TESCO konkursy
rkvi napisał(a):

Informowali już z 24?



wczoraj ktoś pisał że już 25 poinformowany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lusienka

#5895657 Napisano: 29.07.2014 09:14:47 w Oddam za darmo
cheetos
KXVNNHFFYUHW Wyświetl w wątku >>
0 0