Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avanti9

avanti9

#6024343 Napisano: 28.05.2015 20:35:32 w Hochland
ja nie odsyłam. kurier zabrał więc chyba ok.po co inaczej by mu to było? przecież nie dla firmy kurierskiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#6023751 Napisano: 27.05.2015 21:34:23 w Hochland
doris1 napisał(a):

avanti9 napisał(a):

 mi się to nie podoba. w innych agencjach jakoś normalnie się kwituje odbiór przy kurierze i zabiera kwitek. powiedzcie bo też nie rozumiem. mam im odesłać ten formularz z kartą czy po prostu sam formularz wypełniony?

Razem z kartą z Marcpola i Chaty były dwa protokóły: jeden należało podpisać i oddać kurierowi, a drugi zostaje u Ciebie.

to może ja do nich jutro zadzwonie bo generalnie to mam u siebie oświadczenie, które jednoznacznie życzą sobie wypełnić. wygrałam kartę z marcpol. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#6023689 Napisano: 27.05.2015 19:30:02 w Hochland
 mi się to nie podoba. w innych agencjach jakoś normalnie się kwituje odbiór przy kurierze i zabiera kwitek. powiedzcie bo też nie rozumiem. mam im odesłać ten formularz z kartą czy po prostu sam formularz wypełniony? Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#6023606 Napisano: 27.05.2015 16:19:57 w Hochland
ło matko. a wodą święconą jeszcze mam pokropić na przyszłe święta czy już nie trzeba? bo mam dylemat Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#6012130 Napisano: 02.05.2015 13:43:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
ciesz się ze chodziaz odkurzacz. ja testowałam suszarke (wartość mniemam mniejsza). opinie, zdjęcia, relacja wszystko elegancko. i co jakiś czas e-mail ze brak opinii (chociaz były zgodnie z regulaminem wystawione). Ciągle musiałam fatygować znajome aby zamieszczały opinie na różnych serwisach, do których linki otrzymywałam e-mailem co rusz. Finalnie mam suszarkę u siebie ale naprawdę uważam, ze siadł tam za komputerem ktoś kto chce wycisnąć z tego jak najwięcej nie zwracając uwagi na wizerunek firmy w oczach testujących. W rezultacie opinie zostały wystawione chyba na wszystkich porównywarkach i sklepach gdzie był przedmiot dostępny. Wszystko ok, tylko najlepiej byłoby trzymać się warunków. Skoro określają, że mamy z koleżankami wystawić opinie na 2 serwisach to niech tak będzie. A nie co chwila e-mail, że jeszcze opinie nie wystawione na innej przeglądarce. Jasne - mogłam napisać - zgodnie z regulaminem wystawiłyśmy opinie tu i tu i wiecej nie piszemy. Oczywiście bałam się, że od razu pójdę na odstrzał. Człowiek się tyle napracował i włożył serca w to testowanie, że żal mu tego przedmiotu i ciągnie to dalej. A wydzwanianie po koleżankach, że jeszcze tutaj sobie życzą jest naprawdę krępujące, bo ileż można. Wczesniej testowałam inny przedmiot i nie było żadnego problemu a teraz widać, że siadł tak ktoś wyjątkowo żarliwy, kto z pomarańczy wyciśnie ostatnią kropelkę soku. Tylko prawdopodobnie nie wie, że podczas wyciskania nie można dojść do białej skórki bo przechodzą bakterie grożące potem wysypką uczuleniową. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#6006170 Napisano: 17.04.2015 11:31:06 w Hochland
nic w tych smsowych konkursach nie wygrywam emotka (( ahhh zycie Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#6005186 Napisano: 15.04.2015 09:15:29 w Hochland
aaaaa. skręca mnie z zazdrości o te roboty.Dziewczyny, serdecznie gratuluje! Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#6004593 Napisano: 13.04.2015 20:12:22 w Hochland
dajcie znaka jak cos ruszy z almette. ja tez z niecierpliwością czekam na wyniki marcpol. zaintrygowaliście mnie z lodówkami tesco, ale myślę ze poszły.skoro chate I stopnia tak szybko nadali...  Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#6002677 Napisano: 09.04.2015 19:23:37 w PLAGIATY
a gdzie macie te hasla z ISTRA. mogę prosić o link? ja Cie. tacy ludzie powinni normalnie ponosić jakąs odpowiedzialność prawną, może by się odechciało. straszne. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#6000485 Napisano: 03.04.2015 14:35:07 w Hochland
ja tez niecierpliwie czekam na marcpol emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#5999098 Napisano: 31.03.2015 21:47:50 w Hochland
emotka oj ludzie. jestem za jasnymi, przejrzystymi zasadami i w miarę 'obiektywnym' obiektywizmem. Oczywiście, też zazdroszczę tym, którzy wygrali. Ale co by było jakbym zaniosła do agencji reklamowej ciasto otoczona wianuszkiem dzieciaczków i one by opowiedziały, jak to chcą chować serki Hochland w dużej lodówce a nie starym rumplu co nie chłodzi.. a przy okazji nasz nr telefonu to...:)) Większość z Was by się wściekła. A regulamin nie zabrania emotka ) I powiem Wam, słyszałam, że podobne historie naprawdę się zdarzają. Szoook. Tak aby każdy miał satysfakcję, a przegrani gratulowali zwycięzcom potrzebny jest precyzyjny regulamin + jego egzekwowanie. Wtedy nikt nie czuje się oszukany. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#5998678 Napisano: 30.03.2015 21:04:53 w Hochland
no cóż, ja w Tesco nie wygrałam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#5997596 Napisano: 27.03.2015 13:55:35 w Hochland
masza napisał(a):

długo się czeka na wyniki, zastanawiam się kiedy Tesco poinformują?emotka

no ciekawe. z drugiej strony widać, że się przykładają i oglądają uważnie wszystkie prace. to dobrze. człowiek ma poczucie zwycięstwa. nie to co VisaLotto. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#5994437 Napisano: 19.03.2015 18:49:17 w Hochland
kaskaderka1 napisał(a):

Chata Polska najbliższy sklep to 4 godz .50 min. nie wiem o której wyjechać po serki emotka

trzymam Cie za reke.fakakta. jak widać to wszystko prawda co mowia. ludzie na swiecie maja te same problemy...ehh...nie nam te garnki pisane a mi by się przydaly zamiast starych rondli. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#5993865 Napisano: 18.03.2015 17:49:33 w Hochland

avanti9

#5993800 Napisano: 18.03.2015 16:20:43 w Hochland
pioge7 napisał(a):

edith napisał(a):

Ja opisu nie dodawałam  więc aż sie boję jakie macie zdjecia śniadania z Hochland skoro nawet dodawaliscie przepisy chyba trzeba zrobić jakieś superaśne śniadanko a nie iść na łatwiznę emotka


U mnie takie coś emotka nic pięknego ale dobre emotka

ale czadowe! fajne. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#5993235 Napisano: 17.03.2015 16:12:05 w Hochland
ja dodałam taki krotki, ogólnikowy opis. ale myślę, że będą liczyć się po prostu zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#5992870 Napisano: 16.03.2015 21:48:34 w Visa Konkursy
tez obstawiam 50 %. myślę, że każdy ma prawo dodać takie zdjęcie jakie chce. O tym czy wygra decyduje jury konkursu. Jest podany temat i w ocenie jurorów wygrywają zgłoszenia, które odzwierciedlają jego ideę. Tego wątku by nie było gdyby ludzie mieli poczucie, że zdjęcia są wybierane uczciwie. Wygrać chce każdy. To super sprawa. Tylko niesamowicie dużo osób myśli, że to kaszana. Są konkursy w których szczęki opadają bo zdjęcia są tak pomysłowe. Tam jest też czyjaś praca - ktoś po drugiej stronie siedzi i się zastanawia, selekcjonuje, wybiera - próbuje kierować się obiektywnością a nie ślepą obsesją nad jednym tematem. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#5992846 Napisano: 16.03.2015 20:54:51 w Visa Konkursy
tak. tylko podejrzewam, że Visa nie wie co się tam dzieje. Założenie konkursu super, nagród jest tyle, że powygrywałyby: dzieciaki, zwierzaki, przyszli rodzice, dziadkowie, miłośnicy sportu i podróży, gotowania i leniuchowania, zakupów i bóg wie czego, zdjęcia zabawne, ambitne i te na luzie. Tematyka jest dowolna co sugeruje ZALOZENIE KONKURSU. Niestety, zatrudniono złą osobę. Nie potrafi ona wyjść poza swoje 'JA', wybiera zdjęcia rodzinne, które ewidentnie łączą się z jej stanem emocjonalnym. To jest DYSKRYMINACJA. Osoby bez dzieci oraz szczęśliwych rodzin nie mają żadnych szans. Ciekawe, co powie na to organizator. Myślę, że to się nie spodoba bo zakupy z Visą robią wszyscy, nie tylko rodziny. Dlatego ten konkurs jest adresowany do WSZYSTKICH. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti9

#5992828 Napisano: 16.03.2015 20:34:51 w Visa Konkursy
To dlaczego konkursu nie nazwali Visa Rodzinnie? Taki tytul i uważam, że wszystkie zdjęcia mają nagrodę zasłużoną. Tutaj nie o to chodzi. To zabija idee konkusowania. Osoba oceniająca jest stronnicza. Czy dzieci są różne od żółwi? Po prostu nie widać fanatyzmu tej osoby, bo rodzina wszystkim nam kojarzy się z czymś przyjemnym. Niestety, w tym aspekcie galeria wygląda dla mnie tak jakby 80 procent nagród zgarnęła np. tematyka kwiatów. Również bym protestowała, gdyby np. wygrywała większość zdjęć z egzotycznych podróży (a tutaj to dopiero pole do popisu- zazwyczaj ludzie próbują wtedy czegoś nowego) Dziwne, bo takie zdjęcia nie wygrywają. A inne konkursy pokazują, że ludzie mają mnóstwo CIEKAWYCH zdjęć (a nie tylko skrzydło samolotu). Wyświetl w wątku >>
0 0