Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katrin1

katrin1

#5927860 Napisano: 08.10.2014 13:16:18 w Carrefour konkursy
A mnie w konkursie SBD znów nie docenili, słałam w pierwszy dzień, tym razem od końca wybierali i się nie załapałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5927689 Napisano: 08.10.2014 08:02:43 w Danio
kajeczka napisał(a):

rozdali wszystkie Głody co do jednego ? emotka nic nadprogramowego nie zostało ?



Nie wszystkie, rozdali tylko te co im zostały z trzech pierwszych etapów, dziecko, wampira i tego w masce. Pozostałe głody czyli jakieś kilka tysięcy, w tym XXL na którego czekałam w ogóle nie brały udziału w losowaniu uzupełniającym. W regulaminie jest zapis że nierozlosowane głody wracają do organizatora, tak że już szans nie ma na rezerwę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5927436 Napisano: 07.10.2014 14:38:48 w Intermarche
Już się napaliłam na te garnki, bo bardzo potrzebuję, a z wpisów wynika, że będzie mnóstwo zgłoszeń. Podejrzewam więc że będą losować i znając moje szczęście pewnie znów trzeba się będzie obejść smakiem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5926928 Napisano: 06.10.2014 10:17:11 w Paragony
Jakby ktoś z własnym paragonem chciał zestaw BAM (wartość 50 zł)mogę go oddać w zamian za jakiś tani paragon na trwające konkursy np. TESCO leon. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5926885 Napisano: 06.10.2014 08:36:43 w Żegnamy zmarłych
emotka mój boże, taka piękna, młodsza ode mnie, miała wszystko. Co za tragedia. Bardzo mnie to poruszyło. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

katrin1

#5925949 Napisano: 03.10.2014 12:50:29 w Carrefour konkursy
Dzwonią od pierwszych dni czy różnie? (bo ja brałam udział w pierwszym dniu i nie wiem czy mieć jeszcze nadzieję czy juz po ptokach?) Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5925502 Napisano: 02.10.2014 14:59:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szukałam w moim sklepie tych produktów promocyjnych i np. czekolady jednego rodzaju tylko niektóre sztuki są oznaczone tą chmurką z napisem "promocja" a niektóre nie, tak że trzeba się pilnować. W ogóle w moim sklepie (Intermarche) tylko nieliczne produkty milki sa "promocyjne" reszta bez naklejek. I ta reszta chyba nie bierze udziału w loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5925424 Napisano: 02.10.2014 13:10:56 w Paragony
Kupię tanio skan paragonu BAM, obojętne z jaką datą. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5925411 Napisano: 02.10.2014 12:51:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W wynikach konkursów, gdzie widnieje nazwisko pana Tomasza P. jest podejrzanie dużo osób z Przemyśla, chyba ma sporą rodzinę emotka .

A co do nagród, owszem, każdy ma prawo z nimi robić co chce,ale czy uważacie, że gość, który ma monopol na wygrane w tak wielu konkursach wygrywa je w uczciwy sposób? Pazerność ludzka nie zna granic. Podejrzewam, że pan Tomasz jeśli nie jest właścicielem np. sklepu mógł wymyślić jakiś niezawodny patent na produkcję paragonów domowym sposobem) Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5925320 Napisano: 02.10.2014 11:14:49 w Hochland
Jeśli gość ma działalność, czyli sklep to nie jest konsumentem, bo konsument to osoba fizyczna, która w tym sklepie kupuje. Więc jeśli Agencja twierdzi, że jest wszystko w porządku z tym, że on zgłasza kody z produktów, których nie kupuje jako konsument ale osoba prowadząc działalność to nie powinni mu tego uznać. Wszelkie loterie i konkursy sa skierowane do konsumentów, czyli kupujących produkty w punktach sprzedaży, a nie do pośredników, typu hurtownie, właściciele sklepów. Bo wtedy nie ma to w ogóle sensu.
Definicja pojęcia „konsument” znajduje się w art. 22 1 Kodeksu Cywilnego. Jego treść wskazuje, iż konsumentem jest osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5925306 Napisano: 02.10.2014 10:59:22 w Hochland
luko922 napisał(a):

Ale powiedzcie mi w jakim celu ktoś spisuje te kody? Serio ktoś liczy na to, że uda się dostać nagrodę bez wysyłki opakowania? emotka



Przejrzałam regulamin, jest mega niedopracowany. Pisze, że trzeba zachować paragon i opakowanie, ale po wygranej nie przesyła się NIC, ani kodów, ani paragonów, tylko podaje się dane i nr konta. W przypadku wątpliwości MOGĄ poprosić o paragon i kod z opakowania ale NIE MUSZĄ i sądzę, że nie będą nikogo prosić, bo zwyczajnie nie będzie im się chciało. Dlatego ten konkurs to kąsek dla wszelkiej maści cwaniaczków. Co więcej, kiedy wysłałam dzisiaj ten sam kod co wczoraj z tego samego nr. telefonu odpowiedź była taka jak wczoraj, że dziękują i blablabla. Więc system nie kontroluje że dany kod został już zgłoszony. Tak więc nawet jak nakupie 50 serków może się tak zdarzyć, że wszystkie kody wpisał już ktoś przede mną a ja nic o tym nie będę wiedzieć. Nawet nie trzeba odrywać naklejki, wystarczy delikatnie odkleić, spisać kod i zakleić, nie ma śladu.

Nie rozumiem tego regulaminu, jest tylko jeden laureat dziennie to czy nie można było zapisac w regulaminie, że BEZWZGLĘDNYM warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie do Agencji paragonu (chociaż jak widać paragon też jest łatwo zdobyć) i OPAKOWANIA z kodem (to już trudniej obejść). Wtedy loteria miałaby ręce i nogi i wszelkiej maści oszuści nie spisywaliby tych kodów, nie kupując produktu.

Mam propozycję, może warto byłoby zgłosić do Agencji Grasp aby w regulaminie znalazł się zapis, że po wygranej KONIECZNE do wydania nagrody jest przesłanie opakowania z kodem. Jeden laureta dziennie to by się nie narobili przy otwieraniu listów a loteria byłaby znacznie bardziej uczciwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5924842 Napisano: 01.10.2014 15:27:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co z pozostałymi ślizgaczami z 1 tygodnia? Gdzie reszta, czemu nie rozdali?

Agencja w kulki sobie leci, w regulaminie nie ma zapisu o liczbie nagród na osobę, ale z tym Tomaszem z Przemyśla to już przesada. Dali by szansę innym, bo chłop tak się nachapał, że to aż boli, kiedy patrzy się na listę zwycięzców. Dałby sobie już na wstrzymanie, bo nie wierzę, że faktycznie kupił tyle tych Milek emotka I ciekawe czy ma wszystkie paragony, bo przecież nie zgłosił tyle paragonów ile ma wygranych, musiał ich zgłosić setki, skoro tyle nagród trafił. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5924766 Napisano: 01.10.2014 13:35:16 w Paragony
Kupię tanio skan paragonu BAM w Carrefour lub oddam wygraną osobie z własnym paragonem za jakąś drobną wymiankę (nie doładowanie). Zgłoszenie z 26.09 z godz. 13-tej z minutami
. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5924606 Napisano: 01.10.2014 10:36:29 w Hochland
Byłam wczoraj w sklepie po Hochlandy na loterię. W tych plasterkowych we wszystkich opakowaniach promocyjnych były zerwane naklejki, te, które zakrywają kod, kody były normalnie widoczne. Ktoś chyba je spisywał aby zagrać w loterii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5922837 Napisano: 26.09.2014 12:32:34 w Danio
Czyli że teraz jest głód dziecko do wygrania czy jak? Nie rozumiem tego losowania uzupełniającego, chciałabym zagrać o XXL-a a od wczoraj pokazuje się głód dziecko i nie zmienia sią. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5922458 Napisano: 25.09.2014 14:45:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Fajny zestawik kredek z Familie przeszedł mi koło nosa. I w ogóle posucha straszna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5920773 Napisano: 22.09.2014 12:53:30 w Rossmann
Strasznie drogo, więc pasuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5920752 Napisano: 22.09.2014 12:29:01 w Rossmann
Ile kosztują dwa wielopaki (2+1 gratis)chusteczek Kindii (bo chyba takie mogą być? kod się na nie drukuje czy nie?) i jakie 2 produkty Vibovit wychodza najtaniej? Ktoś już pisał, ale nie mogę znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5920015 Napisano: 19.09.2014 21:37:59 w Biedronka
Rzeczywiście, cienizny wygrały aż boli. Czyżby losowanko? A mój mąż takie fajne hasło wymyślił emotka . Sama się zdziwiłam, że tak potrafi emotka I NIC, DOOPA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5919610 Napisano: 19.09.2014 10:49:55 w Carrefour konkursy
asante napisał(a):

katrin1 napisał(a):

W gazetce z kosmetykami sa 3 nowe konkursy zaczynające się od dzisiaj. Za nic nie mogę znaleźć regulaminów do nich na stronie. Możliwe, że jeszcze się nie pojawiły czy ślepa jestem? Jak ktoś je znajdzie proszę o link. emotka


A jakie to konkursy, bo ja jestem chyba ślepa - widzę Wilkinson i Axe z biletami do kina, co jest trzeciego? Oczywiście regulaminów brak, wrrr....


Trzeci to Blend-a-med. Wyświetl w wątku >>
0 0