Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katrin1

katrin1

#5842735 Napisano: 28.03.2014 10:25:05 w Biedronka
Katarzyna M. to jednak ja emotka Dzwonili przed chwilą. Szkoda, że nie Termomix, ale i tak się cieszę, a już straciłam nadzieję. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5842685 Napisano: 28.03.2014 08:10:46 w Biedronka
Dziewczyny, czy któraś z listy zwycięzców biedronkowej E to Katarzyna M.? To moje nazwisko i wciąż mam nadzieję, że to jednak ja i że jeszcze dziś zadzwonią. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5841872 Napisano: 26.03.2014 12:50:30 w Biedronka
Wkurzyłam się, siedziałam godzinę i męczyłam się z opisami podróży, stworzyłam 3,a tu się okazuje, że można wysłać tylko 1 zgłoszenie na osobę emotka . Nie przeczytałam regulaminu wcześniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5807045 Napisano: 15.01.2014 11:44:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja jeszcze odnośnie konkursu Gotuj z Kubusiem. NIe dość, że 3 zwycięskie przepisy z 8,umieszczone w magazynie Mam dziecko to przepisy publikowane wcześniej w Internecie, co jest niezgodne z zapisami regulaminu to Komisja w protokole z obrad umieściła zapis, że jednym z kryteriów oceny była staranność wykonania. O jakiej staranności oni bredzą, skoro elementem zgłoszenia konkursowego był przepis (bez zdjęcia potrawy) i zdjęcie rodzica lub rodzica z dzieckiem? Jak można oceniać staranność wykonania na podstawie przepisu. Chyba, że zwycięscy zamiast zdjęć z osobami umieścili zdjęcia potraw, co również jest niezgodne z regulaminem. Ten konkurs to jedna wielka porażka.

Przypomniał mi się jeden z konkursów organizowanych przez Winiary, gdzie na najlepszą potrawę z makaronu wybrano potrawę w której nie było makaronu emotka

Tak pracuję Komisje konkursowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5804656 Napisano: 10.01.2014 12:31:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
Po co więc ogłaszają konkurs? Kolejny raz spotykam się z tym, że Komisja nie przestrzega zapisów Regulaminu. Przykre to. Pewnie nikt nie czyta tych nadesłanych przepisów, szkoda się wysilać. Wyświetl w wątku >>
0 0

katrin1

#5804648 Napisano: 10.01.2014 12:23:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja też wygrałam czapeczkę i fartuch w konkursie Gotuj z Kubusiem.

Ale ten cały konkurs to ściema. W regulaminie wyraźnie pisze (par.3 pkt.4), że przepisy nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane, a dzisiaj kupiłam Mam dziecko i co widzę? Trzy ze zwycięskich przepisów to potrawy w Internetu: parówkowe słoniki z blogu dziecijedza.pl, paprykowe wózeczki z wrzacakuchnia.pl, a kolorowy motylek z ebobas.pl.NiNawet zdjęcia potraw są identyczne, zwyczajnie wycięte z neta i wklejone do gazety. I nie kumam, co tak zachwyciło Komisję w przepisie na zwykły omlet i naleśniki z jabłkami, że uznała te przepisy za wyjątkowe i nagrodziła główną nagrodą. Czyżby tylko to, że ich "autorami" są panowie? Nie było nic oryginalniejszego? Jawna kpina. Po co jest Regulamin skoro sama Komisja go nie przestrzega? Wyświetl w wątku >>
0 0