Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika brucee

brucee

#6856840 Napisano: 01.05.2022 12:44:43 w Szybkie konkursy na Facebooku
https://www.faceb...42/5102403159836352/
do dziś, do 20:00, nagrody - 10 x książka „Nawet myszy idą do nieba”, wydaną w polskim tłumaczeniu nakładem [url=https://www.faceb.../?__cft__Wydawnictwa Afera.  Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6856701 Napisano: 30.04.2022 17:01:16 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

Przypomniałam sobie sytuację sprzed kilkunastu lat, kiedy to znajoma pani zawoziła tramwajem codziennie do szkoły swoją wnuczkę i kiedyś ta szacowna, starsza osoba opowiadała mi, mocno wzburzona, przepraszając jednocześnie za ciągnący się za nią potworny smród piwa, jak to kilka minut wcześniej podczas jazdy kierujący tramwajem nagle zahamował i stojący obok niej ochlaptus z otwartym piwem zwalił się wprost na nią, oblewając cały jej płaszcz oraz włosy zawartością sporej butelki. emotka

Tak, tak, YHY, oczywiście... "ZNAJOMA" emotka Ja też tylko "dla kolegi" proszę o adres nieprzyzwoitych stron...
emotka

emotka  Niestety, moja reakcja na szkolnym korytarzu oburzyła ją jeszcze bardziej.  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6856699 Napisano: 30.04.2022 16:48:08 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):


Smród rozlanego piwa jest okropny. Ale nie rozumiem, co ma śmierdzieć w windzie, jak się to posprząta. Chyba, że atyde to typ mojego sąsiada, który na zwrócenie uwagi, że jego goście wychodząc po imprezie zarzygali klatkę na pierwszym i drugim piętrze niewzruszony odparł, że co mi to przeszkadza, przecież mieszkam na trzecim. Spoko sąsiad, zaraz przyjdę i narzygam tobie pod drzwiami, bo mieszkasz na czwartym, więc co mi zależy... Na szczęście jego partnerka miała więcej przyzwoitości i to posprzątała. Wkurza mnie postawa "wspólne, czyli to nie moja sprawa", "wspólne, czyli niczyje". 

O, masakra! emotka emotka Serdecznie współczuję... 
Niestety, nie mam pojęcia, czy samo szybkie wysprzątanie już wystarczy. Piwsko chyba czuć długo, kiedy wlezie w zakamarki, a winda ich pełna...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6856693 Napisano: 30.04.2022 16:37:14 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Widzę,że nie tylko ja miała piwne przygody:(Zawsze kupowałam kody na All ale coś nie ma.No i oczywiście skusiły mnie Ż myślę tak wezmę 3 puszeczki co tam.I zrobiła się w jednej dziurka i polałam tym korytarz,windę o dziwo nie siebie.A czujecie w windzie będzie śmierdzieć jak to po rozlanym piwie.Ale te puszki są strasznie cienkie jak tak łatwo się dziura w nich robi.
Jestem wkurzona i lekko rozbawione jednocześnie:P Ale u mnie to kara bo ja też nie pijąca i mnie pokarało:P

Nie rozumiem czemu w windzie ma śmierdzieć? Przecież to chyba posprzątałaś?

Przypomniałam sobie sytuację sprzed kilkunastu lat, kiedy to znajoma pani zawoziła tramwajem codziennie do szkoły swoją wnuczkę i kiedyś ta szacowna, starsza osoba opowiadała mi, mocno wzburzona, przepraszając jednocześnie za ciągnący się za nią potworny smród piwa, jak to kilka minut wcześniej podczas jazdy kierujący tramwajem nagle zahamował i stojący obok niej ochlaptus z otwartym piwem zwalił się wprost na nią, oblewając cały jej płaszcz oraz włosy zawartością sporej butelki. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6856392 Napisano: 28.04.2022 20:21:48 w Wkurza mnie...
kreo42 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić... 

Smakowym to pokleisz włosy emotka

Potwierdzam:
Wyświetl w wątku >>

brucee

#6856377 Napisano: 28.04.2022 18:49:18 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić... 

Naleśniki również ponoć można na piwie robić. emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

brucee

#6854949 Napisano: 20.04.2022 14:50:48 w WC - rozmowy o wszystkim
rare85 napisał(a):

Poszukuję porządnych, fajnych garnków - podobnych jak ten Tefal, czyli z nienagrzewającymi się rączkami, które są wygodne i łatwo je "złapać". Niestety Tefal ma w środku te rączki na śruby, a z własnego doświadczenia wiem, że w czyszczeniu, ale i przygotowywaniu potraw są one niepraktyczne. Doradzicie coś?

Ja już dość długo użytkuję, sprawdziłam i polecam ZEPTER.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

brucee

#6853872 Napisano: 11.04.2022 17:32:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natik999 napisał(a):

Nie wiem czy wielu z Was brało udział/ było zainteresowanych konkursem Kabat-opony rolnicze, ale dzisiaj dzwonili, że jak nie zostanie się prenumeratorem to nie wezmą odpowiedzi konkursowej pod uwagę... Ja nie widzę takiego zapisu w regulaminie (chyba, że jestem ślepaaa emotka ), czy mogą tak zmieniać zasady w trakcie? Wątpię... beznadziejny konkurs...a mąż tak się napalił i o niczym innym nie mówi tylko kiedy wyniki... siedzieliśmy ze dwa weekendy nad hasłem...emotka emotka

Miałam kilka takich telefonów jakiś czas temu. Niepoważni. emotka
Ja nie wiem, po co są regulaminy, skoro sami organizatorzy ich nie przestrzegają.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 natik999 0

brucee