Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika brucee

brucee

#6861550 Napisano: 26.05.2022 11:34:06 w Wkurza mnie...
astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh

Los wynagradza każdy smutek i każdą łzę. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#6861462 Napisano: 25.05.2022 22:03:55 w Wkurza mnie...
wojteke-konkursy napisał(a):

Nic mnie tak nie irytuje jak odsyłanie paragonów po wygranych - często kupuję produkty na kilka konkursów na jeden paragon i potem w przypadku wygranej jestem w czarnej d**e jeśli wygram w następnym, a miałem taką sytuację. Nie rozumiem po co im te paragony. 

emotka  Mam identycznie i nigdy tego nie rozumiem. Wpienia mnie, że w dobie popandemicznej i w czasach kupowania działek na Księżycu, zwykły skan wysłany mailem nie wystarczy. emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#6860596 Napisano: 20.05.2022 19:47:49 w Szybkie konkursy na Facebooku
https://www.faceb...55/4692426570861128/
do 22 maja, "zgarnijcie jeden z 3 zestawów porcelany (dwie filiżanki ze spodkiem, dwa kubki i dwa talerzyki w wybranym wzorze) z kolekcji Street Art z [url=https://www.faceb...a/?__cft__DUKA" Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6860529 Napisano: 20.05.2022 15:25:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może kogoś zainteresuje, Sosnowiec Plaza, do 24 maja:
https://www.faceb...21/7809491739090855/ Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6860337 Napisano: 19.05.2022 14:40:52 w Lotto i inne
sabanerro napisał(a):


Ja wolę online, bo wstydzę się w żabce kupować zakłady emotka  ale boje się że gdybym wtedy wygrała online to oni jakoś by pozmieniali w moich kuponach że niby nic nie trafiłam. A kupon mieć w ręce to strach jechać odebrać nagrodę, że mnie ktoś napadnie emotka  

Mam podobnie, jeśli chodzi o odczucia, dotyczące odbioru wypasionej nagrody i jazdy z kuponem w ręku.  emotka emotka  Ciekawe, jak by się wyglądało, wchodząc po odbiór głównej z... wieeeelką walizką w dłoni. emotka  emotka
Co do gry online, masz tu chyba sporo słuszności, zauważyłam, że podczas gry w "gierki" stronka bardzo lubi się zawieszać albo wręcz wygaszać z nagłym komunikatem o błędzie. emotka
Mimo tego, wolę online.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6860331 Napisano: 19.05.2022 14:19:01 w Lotto i inne
Ja zdecydowanie wolę Lotto online i jestem mega szczęśliwa, że grać teraz tak można. Gdybym miała wygrać główną, wolałabym również online. Wydaje mi się, że wówczas jest bezpieczniej. Takie mam odczucia, być może mylne. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6859493 Napisano: 15.05.2022 10:02:21 w Szybkie konkursy na Facebooku
https://www.faceb...25/2237550289733550/
dla klasy -  Wycieczka Szkolna do Katowic w JumpWorld! do 18 maja Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6859491 Napisano: 15.05.2022 09:48:19 w Wkurza mnie...
azaflora napisał(a):


Cudaczek121 posłuchaj dobrych rad. Jeśli nie masz suczki hodowlanej, przeznaczonej do rozrodu - ciachnij ją. Tylko wybierz porządnego weterynarza.
Mała uwaga: sterylizacja to podwiązanie jajowodów, a kastracja /tak, suczki powinno się kastrować!/ - to wycięcie macicy, jajowodów i jajników. Po sterylizacji hormony będą pracowały, po kastracji - święty spokój i żaden psi zalotnik nie będzie napastował Ciebie czy innych domowników roznoszących zapach cieczki. Sama wiele razy widziałam jak psy pokonywały ogrodzenia, byle tylko dostać się do suczki, mało tego - sąsiedzi kiedyś zamknęli swoją suczkę na werandzie, a po powrocie zastali wybitą szybę i obcego psa, zew natury emotka

emotka  W życiu bym nie przypuszczała... emotka  Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że ten portal niesie wiele dobrych i cennych uwag oraz form pomocy, niekoniecznie konkursowych. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6859373 Napisano: 14.05.2022 08:04:52 w SZUKAM....
zubi napisał(a):

Z jakiego konkursu Danio bilety? Wpisy w mdw wczoraj.

Miałam podobny dylemat.emotka  Obczaj wątek "Coś mi się nie podoba...".  Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6859326 Napisano: 13.05.2022 18:38:07 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
adamo86 napisał(a):


Na samym końcu z tych 17 nie ma? 

Przyszła mi w międzyczasie inna rzecz do głowy, zmieniłam przeglądarkę oraz wersję na nowoczesną i faktycznie wtedy jest. emotka  Podobnie, jak przy edycji profilu, dopiero w Nowoczesnej odsłonie udaje się, podając adres mail, a niekoniecznie zmieniając przy tym (niechcący) login.
Dzięki za pomoc. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6859325 Napisano: 13.05.2022 18:33:18 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Do tej pory uwielbiałam wiosnę... a od tego roku będzie mi się kojarzyć z kaszlem, chrypą, katarem, kichaniem, łzawieniem i dusznością. Niech to pylenie się skończy, bo już nie mam siły emotka emotka

To sobie wyobraź, co ja dziś wyprawiałam na sali sądowej, aby przetrwać... emotka  Alergiczka i astmatyczna pozdrawia i rozumie. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

brucee

#6859323 Napisano: 13.05.2022 18:31:08 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
adamo86 napisał(a):


Przecież jest i po "danio" i po "zappka" emotka Tylko sortowanie trzeba by poprawić, bo nie są w kolejności dat. 

Ja nie mam:

Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6859299 Napisano: 13.05.2022 16:50:47 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Dziwnie działa nasza wyszukiwarka emotka : widzę sporo wpisów w MDW o biletach z Danio (gratki przy okazji dla Laureatów! emotka ), niestety - żadnego w tym temacie w "Informują", więc z ciekawości szukam pod DANIO i ENERGYLANDIA, aby sprawdzić, co to za akcja, nie ma, szukam dalej, znalazłam już w necie, że to ma być w Żabce, wyszukiwarka nadal milczy przy tym haśle, szukam pod "żappka" - nic, w końcu szukam w google, mam!, wracam tu, rozwijam listę zakończonych - nareszcie jest! emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

brucee

#6858765 Napisano: 11.05.2022 14:51:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostałam teraz mail, szukam w bazie, ale ani FANTA, ani C4 mi nie wyszukuje tej akcji emotka emotka , zatem tutaj ją wkleję, trwa od 4 maja 2022, Fanta w Carrefour; edit - z góry przepraszam, jeśli to pomyłka i w bazie już jest emotka :
Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6858512 Napisano: 10.05.2022 13:58:48 w Wkurza mnie...
azaflora napisał(a):


O faraonkach /na szczęście/ nie mam pojęcia, u mnie była kiedyś inwazja mrówek z dworu, po ścianie wchodziły na pierwsze piętro i oknem do pokoju emotka

Też mam masę tych podwórkowych, normalnie wysyp co rano, mimo rozmaitych środków... A najgorzej jest przed deszczem. Czarnym ciurkiem wtedy idą. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6858162 Napisano: 09.05.2022 06:58:51 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie potwornie mrowisko ciągłe w domu (mimo codziennej bohaterskiej walki wręcz z tymi insektamiemotka  ), jakby miał nastać lada moment potop. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6857593 Napisano: 06.05.2022 05:17:34 w Dziś cieszę się z.....
MAJ mnie cieszy. emotka emotka  I nadzieja (na pozytywne zakończenie wielu spraw), która ponoć zawsze umiera ostatnia. Niech się spełni! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#6856968 Napisano: 02.05.2022 18:43:00 w WC - rozmowy o wszystkim
mugolinka napisał(a):


Próbowałam na infolinię , niestety tylko bot. Ale dzięki dziewczyny za pocieszenie <3 To czekam do środy, mam nadzieje ,że ważność olxowych etykiet nie minie i zeskanują je wcześniej niż 7:30 emotka

Ten bot jest mega wkurzający, lecz musisz głośno mu powiedzieć, kiedy Cię zapyta, wyraz: INFOLINIA lub KONSULTANT i wtedy powinien Cię przełączyć. Trzymam kciuki. emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#6856952 Napisano: 02.05.2022 17:15:36 w SZUKAM....
alan84 napisał(a):

No napisał(a):

Można z tym sądem spróbować ale to będzie latami się ciągnęło.I nie wiem czy przy sprawie nie trzeba wpłacić procentu od roszczenia finansowego by wnieść sprawę cywilną.Zresztą ile kasy na adwokata,a agencje i firmy mają na to środki.Więc to będę utopione grube tysiące a efekt końcowy obawiam się,że będzie mizerny.Szkkoda,że tak to wygląda ale u nas to sprawa 5 lat to jest czas trwania......................

Tu na forum co jakiś czas widziałam wpisy ludzi, którzy mieli sprawy w sądzie o konkursy, lecz zazwyczaj narzekali, że latami się sądzą i zamiast radości z wygranej mają tylko dodatkowe koszty oraz stargane nerwy. 
Sądy, o czym warto obecnie pamiętać, zajmują się teraz w pierwszej kolejności kwestiami związanymi z uchodźcami z Ukrainy i - jak mnie niedawno poinformowano - "inne sprawy są odkładane".  Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#6856951 Napisano: 02.05.2022 17:12:09 w WC - rozmowy o wszystkim
mugolinka napisał(a):

Pomocy, dziś chciałam nadać w Paczkomacie kilka przesyłek, a akurat kurier kończył opróżnianie skrytek. Powiedział żebym mu je dała , bo bez sensu je wrzucać. Myślałam ,że je zeskanuje od razu, a on wrzucił je na pakę i... odjechał....W statusie widnieją jako niewysłane wciąż:-(  Czy ktoś tak miał???

Ja tak miałam kilkakrotnie, paczkomaty mają zazwyczaj monitoring, zatem można być spokojnym, że wszystko będzie dobrze, choć na wszelki wypadek zalecałabym kontakt z infolinią InPostu. 
Kiedyś zdarzyła mi się sytuacja, kiedy to kurier odebrał ode mnie z domu paczki (wiem, moja wina, nie miałam potwierdzenia, ale znam go od lat i to pewny człowiek, zawsze wszystko było ok), potem upierał się, że jednej na 100% nie było, faktycznie zaginęła przez parę godzin, ja odchodziłam od zmysłów z nerwów, po czym jednak znalazła się cudem w punkcie InPost, chociaż kurier nazajutrz nadal twierdził, że jej ode mnie nie odebrał.  Wyświetl w wątku >>
0 0