Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Luiza12

Luiza12

#6857124 Napisano: 04.05.2022 07:58:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, mam pytanie, jako, że udało mi się wygrać 200zl w loterii M&M's, szokemotka , ja i loterie..., to czy ja dobrze rozumiem, że nie mam już szansy na żadną inną nagrode? Czyli nagroda najniższego stopnia blokuje możliwość wygranej 1000 zł lub tv? Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

Luiza12

#6857037 Napisano: 03.05.2022 11:48:12 w Zapowiedzi konkursów
1 notta 0

Luiza12

#6857034 Napisano: 03.05.2022 11:40:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W maju mam urodziny, może by tak deszcze tłustych nagród z tej okazji Wątku? Samochód i gotówka bardzo bardzo potrzebneemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

Luiza12

#6856835 Napisano: 01.05.2022 12:20:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza1 napisał(a):

zmiana przeglądarki też nic nie daje

Nie, ale w końcu po nie wiem, której próbie, udało się, to chyba jest właśnie tak, jak piszecie, niebieski paragon z Lidla...daruję sobie tę loterię. Dziękuję wszystkim za pomoc emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6856825 Napisano: 01.05.2022 12:04:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, piszę jeszcze raz, bo może ktoś będzie tak dobry i mi pomoże, chodzi o konkurs m&m's. Od wczoraj próbuję dodać zgłoszenie i nieustannie pojawia się komunikat o błędzie, zdjęcie paragonu ma mały rozmiar, robione na wszystkie możliwe sposoby. Nie wiem, co Organizator loterii miał na myśli, chyba tylko wkurzyć i zniechęcić potencjalnych grających, w snickersa grałam i tam nie było takiego cyrku. Czy ktoś z Was rozwikłał zagadkę, jak można zgłosić ten paragon?

Ktoś już pisał o tym. Gdy jest za ciemne zdjęcie to strona nie wykrywa. Trzeba doświetlić zdjęcia. Pewnie są problemy z tymi niebieskimi paragonami z Lidla.

Dzięki, ale to nic nie daje. Zdjęcie doświetlone, robione pod różnym kątem, na wszystkie możliwe sposoby, noż kurde, jeśli organizator wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu fotograficznego do zrobienia zdjęcia paragonu, to mógłby o tym wspomnieć. Niestety jakkolwiek bym nie próbowała, nieustannie pojawia się komunikat o błędzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6856824 Napisano: 01.05.2022 12:02:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pozwolę sobie na wpis o charakterze "gorzkie żale", bo już mi cierpliwości nie starcza do tych konkursów. Avanti i Smolar to dla mnie dwie najbardziej niewiarygodne i oszukańcze agencje, które robią konkursy na ilość, a nie jakość, nikt mnie nie przekona, że są uczciwi. Pamiętam słynną czarną listę Smolara i uważam, że ona nadal istnieje, mówcie co chcecie. Te wszystkie loterie, które obecnie sypią się jak grzyby po deszczu, bo tak jest łatwiej agencjom, to tylko wspaniała przestrzeń do nadużyć, bramki, listy wygrywających, które albo się nie ukazują albo o dziwo zawierają nieustannie powtarzających się laureatów, aż dziw, że agencjom nie daje to nic do myślenia, no  cóż myślenie kosztuje wysiłek, a tak konkurs był? Był. Kaska się zgadza? Zgadza. Wiem, że pewnie wielu z Was ma inne zdanie, ale na tym świat polega, że każdy może mieć swoje. I moje jest takie, że wszędzie zapanowała bylejakość i nastawienie na kasę, a konkursowicz, to tylko zawracający d... element. Nieważne, że jest konsumentem i kupuje te beznadziejne konkursowe produkty i że w sumie to powinna być zabawa, świat konkursowy schodzi na psy. Oczywiście, moje zgłoszenia nie muszą się nikomu podobać, mogą być lepsi, ale wydaje mi się, czytając chociażby to forum, że niekoniecznie tak to działa. Życzyłabym sobie, by w miejsce Avanti i Smolara przyszli inni, uczciwi, a tego typu agencje zniknęły na zawsze z przestrzeni konkursowej. Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6856819 Napisano: 01.05.2022 11:51:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć, piszę jeszcze raz, bo może ktoś będzie tak dobry i mi pomoże, chodzi o konkurs m&m's. Od wczoraj próbuję dodać zgłoszenie i nieustannie pojawia się komunikat o błędzie, zdjęcie paragonu ma mały rozmiar, robione na wszystkie możliwe sposoby. Nie wiem, co Organizator loterii miał na myśli, chyba tylko wkurzyć i zniechęcić potencjalnych grających, w snickersa grałam i tam nie było takiego cyrku. Czy ktoś z Was rozwikłał zagadkę, jak można zgłosić ten paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6856767 Napisano: 01.05.2022 09:01:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=Hej, no niestety, moje jest duzo mniejsze, a i tak ciagle wyskakuje blad, nie wiem o co chodzi i nie wiem co to ma na celu? Moze zniechecenie grajacych? Jak sa jakies wymogi to fajnie byloby dac dokladna instrukcje Organizatorze...

doo]
Luiza12 napisał(a):

Hej, czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak wysłać zgłoszenie w m&m's?? Zdjecie jest małe, wyraźne i ciagle pojawia się błąd, nie rozumiem o co chodzi, by nie zgłaszać się do konkursu? emotka

Jak tylko zobaczyłam tę stronę, to przypomniała mi się loteria Snickersa. Tam też pomimo, że było napisane, że wielkość paragonu 2 MB, to zdjęcie trzeba było obciąć maksymalnie, żeby miało coś w okolicach jednego megabajta. Może to pomoże. Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6856731 Napisano: 30.04.2022 20:43:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak wysłać zgłoszenie w m&m's?? Zdjecie jest małe, wyraźne i ciagle pojawia się błąd, nie rozumiem o co chodzi, by nie zgłaszać się do konkursu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6855165 Napisano: 21.04.2022 17:32:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Takie hasla, tyle wysilku, entuzjazmu i nadziei, a Albedo i Avanti pokazalo mi...emotka . Smutno bardzo, odechciewa sie...emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

Luiza12

#6855056 Napisano: 21.04.2022 10:11:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kurczę, taka porażka, nie ma hulajnogi, nie ma niczegoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6854745 Napisano: 19.04.2022 14:38:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie koncowka roku 2021 i wlasciwie caly 1 kwartal, to ogolnie posucha konkursowa. Moze sie juz zgralam, moze sa lepsi, moze mniej nagrod a wiecej grajacych, ale bywalo, ze glowne wpadaly regularnie, a teraz?? emotka . Loterie to juz w ogole nie moja bajka. Czekam na cos duzego, samochod bylby spelnieniem marzen i wieksza gotowka. A najbardziej czekam na informacje ktorej nie mozna wygrac w zadnym konkursie... Powodzenia wszystkim, niech sypia sie nagrody! Wyświetl w wątku >>

Luiza12

#6853087 Napisano: 06.04.2022 11:39:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie wiem do końca, czy w tym wątku powinnam się wpisać, ale dostałam maila z konka milka Lidla o przesłanie danych w celu weryfikacji prawa do nagrody, więc liczę  na to, że wygrałam emotka emotka . Oby!!! Wyświetl w wątku >>

Luiza12

#6831043 Napisano: 14.12.2021 19:25:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=Dzięki!!
faworek]
byekitty napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, mam pytanie dot. konkursu Cilit w Lidlu, jaki produkt należy kupic? Na ulotce jest info o spray'u odtłuszczanie bez szorowania, w regulaminie o odkamienianiu bez szorowania, wiem, że regulamin jest nadrzędny, ale takiego produktu nie znajduję po wpisaniu w wyszukiwarkę, w lidlach też brak emotka . Ktoś z Was może wie, co i jak z tym konkiem?

bo takiego produkt nie ma, pomylili się. zmienią regulamin, bo już wiedzą o błędzie emotka dyskusja jest tu -> https://www.e-kon...strona=7217#p6830601

już aneksowali emotka  https://www.promo...nkurs_Lidl_08.12.pdf Wyświetl w wątku >>

Luiza12

#6831033 Napisano: 14.12.2021 19:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć, mam pytanie dot. konkursu Cilit w Lidlu, jaki produkt należy kupic? Na ulotce jest info o spray'u odtłuszczanie bez szorowania, w regulaminie o odkamienianiu bez szorowania, wiem, że regulamin jest nadrzędny, ale takiego produktu nie znajduję po wpisaniu w wyszukiwarkę, w lidlach też brak emotka . Ktoś z Was może wie, co i jak z tym konkiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6830789 Napisano: 13.12.2021 21:46:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miał być TV, przyszła jeno stówka z Tchibo Wyświetl w wątku >>

Luiza12

#6830739 Napisano: 13.12.2021 19:20:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Takie te ostatnie miesiące jakieś liche, grudniu pozwól i mi poczuć magię świąt jakimiś dużymi wygranymi (liczba mnoga nieprzypadkowa)emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6830162 Napisano: 10.12.2021 17:43:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Instax lipton, cieszę się, że Avanti mnie nagrodziło, ech... Marzy mi się jakaś gruba główna nagroda, poczuć te emocje... Wyświetl w wątku >>