Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Luiza12

Luiza12

#6393046 Napisano: 21.08.2017 23:49:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka Ileż można... Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6392782 Napisano: 21.08.2017 17:14:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Torebka Batycki SPH Palmolive Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6390578 Napisano: 16.08.2017 22:46:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie to już stan permanentny, nie wiem co robić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6385827 Napisano: 03.08.2017 12:07:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wczorajsza nadzieja na cos wiekszego okazala sie lyzeczkami, czy wreszcie cos sie ruszy, czy granie nie dla mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6385506 Napisano: 02.08.2017 16:36:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos mial info o rodzaju nagrody w konku Manhattan C4, czy to taki celowy zabieg organizatora, by uniknac rezerwy na lyzeczki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6384385 Napisano: 31.07.2017 08:26:52 w Smolar
Smolar dla mnie niestety to nie jest wiarygodna agencja Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6383241 Napisano: 27.07.2017 01:49:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Juz nie pamietam, jak to jest wygrywac, smutne Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6378318 Napisano: 12.07.2017 01:20:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Posucha trwa juz bardzo bardzo dlugo. Nue wiem,  jak ja przelamac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

Luiza12

#6375912 Napisano: 04.07.2017 19:53:51 w Smolar
kermit napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Czy ktoś z WAs otrzymał sms z informacją o wygranej dziennej Tigera,ale po sprawdzeniu w wynikach na stronie Smolara żaden nr paragonu nie jest identyfikowany jako wygrany??? Czy to znowu pomyłka Smolara?

Dwie osoby już dzisiaj pisały, że tak mają. Prawdopodobnie nie ma tam jeszcze aktualnej listy. Spróbuj jutro sprawdzić.

ok, dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6375901 Napisano: 04.07.2017 19:30:00 w Smolar
Czy ktoś z WAs otrzymał sms z informacją o wygranej dziennej Tigera,ale po sprawdzeniu w wynikach na stronie Smolara żaden nr paragonu nie jest identyfikowany jako wygrany??? Czy to znowu pomyłka Smolara? Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6372363 Napisano: 27.06.2017 07:48:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie chcę  narzekać,  ale.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6370303 Napisano: 21.06.2017 17:32:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

southlander napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

bruce napisał(a):

southlander napisał(a):


Ja raz trafiłem wierszykiem, a wszystkie pozostałe razy pajacowaniem.

Ja zazwyczaj wygrywam tym tandemem. emotka emotka

Możecie nieco rozwinąć pojęcie "pajacowanie" w kontekście konkursowym? Dzieki

Pisanie głupich odpowiedzi, "odjechanych". Zwykle niezbyt inteligentnych ale przebojowych, takich które się w jakiś sposób wyróżniają - nawet jeśli to jest niekoniecznie pozytywny sposób wyróżniania się emotka Ciężko mi precyzować bez przykładów, ale swoich tekstów na forum na pewno umieszczał nie będę bo pewnie do udostępniania większości nie mam już praw po wysłaniu na konkursy emotka

Nie chodzi mi o udostępnianie tekstów,  należę do tego naiwnego gatunku, który kupuje 1 paragon, sam wymyśla teksty i do każdego konkursu inne, ale widać talentu mi brakuje, sądząc po efektach, dlatego ciekawa byłam spostrzeżeń innych, którzy są efektywniejsi:-). Wychodzi na to, że brakuje mi poczucia humoru i błyskotliwosci:-( emotka . Dziękuję za odpowiedź:-).


Spokojnie, też uczciwie wymyślam do każdego konkursu całkowicie nowe teksty. 
Nie przejmuj się talentem, bo brak wygranych to niekoniecznie kwestia talentu. Jak już pisałem - kiedyś też praktycznie nic nie wygrywałem. Dopiero jak udało mi się trafić, to już wiedziałem co ma szanse się spodobać i nagrody zaczęły się pojawiać. Dlatego cierpliwie rób te konkursy, staraj się zmieniać styl pisania, w końcu pewnie raz czy dwa trafisz i potem będzie Ci łatwiej emotka

A tak w ogóle to ja sam się dopiero uczę pisać. Do tej pory wygrywałem raczej skromne rzeczy typu gadżet albo bon, zwykle jako nagrody II czy III stopnia, a są tu tacy co wycieczki i telefony wygrywali, więc też jeszcze dużo nauki przede

Sek w tym, ze ja nadal nie wiem, co dziala. Czasem uda mi sie trafic, ale nie ma w tym wzoru, bo gdy powtarzam schemat juz nie chwyta, wiec raczej traktuje to jako traf. A Np. taki Smolar to juz ma mnie na jakiejs czarnej liscie, choc nicxego wielkiego u nich nie wygralam, ale smsa o slynnej juz wygranej w ITM dostalam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6370021 Napisano: 21.06.2017 08:04:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

bruce napisał(a):

southlander napisał(a):


Ja raz trafiłem wierszykiem, a wszystkie pozostałe razy pajacowaniem.

Ja zazwyczaj wygrywam tym tandemem. emotka emotka

Możecie nieco rozwinąć pojęcie "pajacowanie" w kontekście konkursowym? Dzieki

Pisanie głupich odpowiedzi, "odjechanych". Zwykle niezbyt inteligentnych ale przebojowych, takich które się w jakiś sposób wyróżniają - nawet jeśli to jest niekoniecznie pozytywny sposób wyróżniania się emotka Ciężko mi precyzować bez przykładów, ale swoich tekstów na forum na pewno umieszczał nie będę bo pewnie do udostępniania większości nie mam już praw po wysłaniu na konkursy emotka

Nie chodzi mi o udostępnianie tekstów,  należę do tego naiwnego gatunku, który kupuje 1 paragon, sam wymyśla teksty i do każdego konkursu inne, ale widać talentu mi brakuje, sądząc po efektach, dlatego ciekawa byłam spostrzeżeń innych, którzy są efektywniejsi:-). Wychodzi na to, że brakuje mi poczucia humoru i błyskotliwosci:-( emotka . Dziękuję za odpowiedź:-). Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6369988 Napisano: 20.06.2017 23:32:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

southlander napisał(a):


Ja raz trafiłem wierszykiem, a wszystkie pozostałe razy pajacowaniem.

Ja zazwyczaj wygrywam tym tandemem. emotka emotka

Możecie nieco rozwinąć pojęcie "pajacowanie" w kontekście konkursowym? Dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6369129 Napisano: 18.06.2017 20:23:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

kalinea napisał(a):

kreatia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy ktoś brał udział w orsay i może mi pomóc? zainstalowałam apkę, ale strona nie działa i dalej chcą abym zainstalowała apkę...

coś jest nie tak ze stroną, bo wcześniej był tam formularz emotka


Aplikacja nie działa  emotka

Ja też próbuję, ale nie działa już formularz konkursowy, na FB też już są komentarze w tej sprawie. Zgodnie z regulaminem formularz powinien być dostępny do 23:59, ale chyba ktoś za wcześnie zgasił światło (może zwycięzca już dawno wybrany haha). Ciekawe, czy Orsay zachowa się fair i przedłuży konkurs z powodu problemów technicznych emotka .


Możesz podać link do tych komentarzy?

Pod postem z 6go maja z informacją o konkursie,  komentarze z dzisiaj https://www.faceb.../?type=3&theater Wyświetl w wątku >>
1 fineessa 0

Luiza12

#6369120 Napisano: 18.06.2017 19:50:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

kalinea napisał(a):

kreatia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy ktoś brał udział w orsay i może mi pomóc? zainstalowałam apkę, ale strona nie działa i dalej chcą abym zainstalowała apkę...

coś jest nie tak ze stroną, bo wcześniej był tam formularz emotka


Aplikacja nie działa  emotka

Ja też próbuję, ale nie działa już formularz konkursowy, na FB też już są komentarze w tej sprawie. Zgodnie z regulaminem formularz powinien być dostępny do 23:59, ale chyba ktoś za wcześnie zgasił światło (może zwycięzca już dawno wybrany haha). Ciekawe, czy Orsay zachowa się fair i przedłuży konkurs z powodu problemów technicznych emotka .

To kolejna nauczka.. dla nas. Nie zostawia się wszystkiego na ostatnią chwilę  emotka

Ja zapomniałam całkowicie o tym konkursie emotka , a nagroda główna warta próby. Fakt, nie warto czekać do samego końca, ale aplikacja powinna działać zgodnie z regulaminem i nie widzę tu pola do dyskusji emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

Luiza12

#6369114 Napisano: 18.06.2017 19:32:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

kreatia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy ktoś brał udział w orsay i może mi pomóc? zainstalowałam apkę, ale strona nie działa i dalej chcą abym zainstalowała apkę...

coś jest nie tak ze stroną, bo wcześniej był tam formularz emotka


Aplikacja nie działa  emotka

Ja też próbuję, ale nie działa już formularz konkursowy, na FB też już są komentarze w tej sprawie. Zgodnie z regulaminem formularz powinien być dostępny do 23:59, ale chyba ktoś za wcześnie zgasił światło (może zwycięzca już dawno wybrany haha). Ciekawe, czy Orsay zachowa się fair i przedłuży konkurs z powodu problemów technicznych emotka . Wyświetl w wątku >>

Luiza12

#6367211 Napisano: 13.06.2017 08:06:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hej, hej, hop, hop!!! Nagrooodyyy!!! emotka Przybywajcie, czekam z radosnym wyczekiwaniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6361532 Napisano: 30.05.2017 08:19:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To już kolejny miesiąc żadnej dużej,  ekscytujące,  wspaniałej nagrody nie przyniósł,  ten wątek też już nie działa.  CO ROBIĆ????!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0