Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Luiza12

Luiza12

#6877976 Napisano: 23.08.2022 17:13:07 w Gratulacje! Dla wygranych!
GRATULUJE!! COŚ WSPANIAŁEGO!emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

Luiza12

#6877167 Napisano: 19.08.2022 14:56:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie i u brata sluchawki Huawei, cieszy, bo posucha była duża 😁 Wyświetl w wątku >>

Luiza12

#6875913 Napisano: 12.08.2022 17:23:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zresztą o czymś też świadczą takie zapisy w regulaminie...
W przypadku, kiedy nie będzie możliwe wydanie wszystkich Nagród, czyli nie będzie już możliwości wybrania kolejnych Laureatów Rezerwowych, Nagrody przechodzą na rzecz Organizatora. 10. Przez niemożność wybrania kolejnych Laureatów Rezerwowych rozumie się sytuacje, kiedy:
Lista możliwych do wybrania Uczestników Konkursu wyczerpie się przed wydaniem wszystkich Nagródb. Komisja uzna, że jakość pozostałych Zgłoszeń, dokonanych przez Uczestników, którzy nie zostali Laureatami, nie pozwala na ich nagrodzenie. Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

Luiza12

#6875908 Napisano: 12.08.2022 17:16:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dawno się tu nie wpisywałam, ale jak widzę wpisy o słuchawkach z Żabki, to mi się przykro zrobiło. Czyli kolejne losowanie, tak szybko rozstrzygnięcie, czy to nie byloby uczciwiej od razu to w regulaminie zapisać? Postarałam się i co? Znowu cenzura, przykro tym bardziej, że już miesiące trwa ta moja kiepska passa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6875496 Napisano: 11.08.2022 07:12:01 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
[quote=Mialam okazje kiedys rozmawiac z osoba, ktora dziala w szeroko pojetej branzy reklamowej i niestety duza, a nawet bardzo duza czesc kasy zostaje u posrednikow, do tego uklady i ukladziki, nowemu podmiotowi trudno sie przebic, bo czesto po drugiej stronie osoby z agencji to blokuja, bo bezposrednio dostaja kase. Tak wiec budzet od zleceniodawcy moze byc bardzo duzy, no ale potem widzimy, jakie nagrody do wygrania. Niestety taka mentalnosc tych agencji, szkoda, bo wydawaloby sie, ze konkursy maja byc dla klientow, a naprawde, jak widzi sie obecnie nagrody do wygrania vs. wymogi co do zakupu, to sie odechciewa.

fan-mandaryny]W konkach tak „naprawdę” gram od roku. Zauważyłem, ze kiedyś (jeszcze trzy lata temu) na plakatach reklamowych, na zawieszkach na półkach sklepowych co już to było info o konkursie, w których można było wygrać samochód. A jak teraz obserwuje, to jedna wielka lipa, jeśli chodzi o nagrody, w porównaniu do tego, co kiedyś widziałem. Agencje absurdalne kwoty zakupów  sobie życzą. Dajmy na to: 35 zeta. Okaże się, że w danej sieci za dwie rzeczy akurat zapłacisz 34,98, wiec musisz dokupić coś jeszcze, że w końcu kwota zakupu wynosi około 50 zł. W dodatku te nagrody, to jakaś porażka. Na co komu sam bilet lotniczy? No może jakimś pojedynczym osobom, które mają gdzie się zatrzymać. Rozumiem, ze to ma związek z ostatnimi czasami, że nagrody lipne, jak na przykład torby, czy 100 zł, a i tak musisz im wysłać oryginał paragonu.
Zawsze można przecież zrobić mniejszą pulę nagród, ale tych porządnych.
Zastanawia mnie, kto o tym decyduje i czy to są osoby, jakieś gwiazdy socjometryczne, które chcą się popisać przed swoim szefostwem swoją pomysłowością i innowacyjnością. No ale ktoś w agencjach aprobuje te durne pomysły, jest głosowanie załogi. Avanti mnie mile zaskoczyło ostatnio z nagrodami. Chyba wzięli sobie do serca nasze uwagi. Oby! A dawniej, uwierzcie, nie było mi z tą agencją po drodze. Los Mejores to dla mnie wciąż zagadka.  Wyświetl w wątku >>

Luiza12

#6871668 Napisano: 22.07.2022 07:48:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku nie bądź taki Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6871432 Napisano: 21.07.2022 07:27:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

Luiza12

#6870923 Napisano: 18.07.2022 19:31:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Hej czy ktoś z z Was, kto wygrał w Kinley czytnik lub słuchawki dostał jakieś potwierdzenie prawidłowości danych po wypełnieniu formularza?

Na maila nic nie przyszlo z potwierdzeniem.

Dziękuję  Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6870916 Napisano: 18.07.2022 18:36:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej czy ktoś z z Was, kto wygrał w Kinley czytnik lub słuchawki dostał jakieś potwierdzenie prawidłowości danych po wypełnieniu formularza? Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6870913 Napisano: 18.07.2022 18:22:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Blikomania, Ty tez....???? Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6870667 Napisano: 17.07.2022 10:41:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja to stale powtarzam i nie przestanę, może Smolar czyta to forum, uważam, że ta agencja to jedno wielkie oszustwo, zrobili super aplikację, na rynku wśród klientów najwyraźniej świetna opinia, ale czarne listy, brak smsow o wygranych, zatrzymywanie nagród, wybór z tzw. zgłoszeń kreatywnych w 1 dzień po zakończeniu konkursu, tym to się już nie chwalą. Dlaczego po prostu nie umieszczają list osób wygranych? Imię, nr wygranego paragonu i częściowo zamaskowany nr telefonu? Każdy mógłby sprawdzić, czy wygrał bez przeszukiwania całej makulatury z paragonów, które znikają. Może też widoczne byłoby, ile rzeczywiście nagród zostało wydanych i ile w kółko tych samych zwycięzców mają. Prosto, pełna lista, czyżby się nie dało? O tych ich losowaniach na YouTube nie wspomnę...
A w temacie, to już przestałam wierzyć w ten Wątek, bo u mnie zieje pustką.... Wyświetl w wątku >>

Luiza12

#6869871 Napisano: 12.07.2022 17:08:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słuchawki Kinley, w zeszłym tygodniu bilety Suntago od Salvequick Wyświetl w wątku >>

Luiza12

#6866460 Napisano: 23.06.2022 21:12:48 w Smolar
lucya napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie

Może ekoambasador Auchan

A może karta 100zl do Orlenu - u mnie wczoraj dotarła

Hej, też nie, moja dotarła już dawno i pozostało po niej tylko wspomnienie, w ekoambasador w Auchan nawet nie grałam, także nie wiem, przeglądnęłam maile i też nic nie identyfikuję, aczkolwiek cokolwiek to będzie, to jakaś drobnostka, bo Smolar mnie nie nagradza. Ich czarna lista wciąż istnieje i ja na niej jestem do piątego pokolenia

Kosmetyki wella z rosmana do mnie dotarły DPD- może to one?

Do mnie dotarła nagroda z Żabki z grillowaniem że Smolara DPD

Hej, dzięki, ale to też ani rossman ani żabka, ja w Smolarze gram od czasu do czasu selektywnie, ot tak sobie, bo wiem, że i tak nie wygram. Kurier jutro powinien być, to się dowiem, pewnie o czymś zapomniałam, samochodu mi na pewno nie przywiezieemotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Luiza12

#6866449 Napisano: 23.06.2022 20:20:29 w Smolar
Luiza12 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie

Może ekoambasador Auchan

A może karta 100zl do Orlenu - u mnie wczoraj dotarła

Hej, też nie, moja dotarła już dawno i pozostało po niej tylko wspomnienie, w ekoambasador w Auchan nawet nie grałam, także nie wiem, przeglądnęłam maile i też nic nie identyfikuję, aczkolwiek cokolwiek to będzie, to jakaś drobnostka, bo Smolar mnie nie nagradza. Ich czarna lista wciąż istnieje i ja na niej jestem do piątego pokolenia




Właśnie sobie uświadomiłam, że ja nie w Smolarze wygrałam kartę Orlenu, tylko kiedyś w Avanti emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6866432 Napisano: 23.06.2022 17:44:31 w Smolar
@Kwiat napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie

Może ekoambasador Auchan

A może karta 100zl do Orlenu - u mnie wczoraj dotarła

Hej, też nie, moja dotarła już dawno i pozostało po niej tylko wspomnienie, w ekoambasador w Auchan nawet nie grałam, także nie wiem, przeglądnęłam maile i też nic nie identyfikuję, aczkolwiek cokolwiek to będzie, to jakaś drobnostka, bo Smolar mnie nie nagradza. Ich czarna lista wciąż istnieje i ja na niej jestem do piątego pokolenia Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6866429 Napisano: 23.06.2022 17:40:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

No to kolejny dzien porazek, ale Wakacje z Lidlem mnie dojechaly na maksa, wczoraj Fortis AHA, serio ja nie wiem co pisac, by zadowolic te agencje, bardzo przykro

I jeszcze Lambi na skopanie leżącego.

Tak, dokładnie. Od kilku lat mam totalny dół konkursowy, od czasu do czasu wpada coś typu bon 100 zł, czy zdrpka żywca, w której każdy wygrywa, więc się łudzę i czekam, jak głupia na coś naprawdę dużego. Ale prawda jest taka, że nic takiego nie wchodzi, może jestem już tak beznadziejna ja i moje zgłoszenia. Mam dość tych agencji i losowań, bo nie wierzę, że w tak krótkim czasie czytają te zgłoszenia. A jak widzę Smolara, który opanował rynek konkursowy, bo informatycznie mają ogarnięte to + nawet apkę zrobili, to mnie trafiaemotka , bo dla mnie to są po prostu oszuści i tyle Wyświetl w wątku >>
1 mia 1 andii

Luiza12

#6866421 Napisano: 23.06.2022 17:13:28 w Smolar
Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie Wyświetl w wątku >>
1 zordlord 0

Luiza12

#6866350 Napisano: 23.06.2022 14:00:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No to kolejny dzien porazek, ale Wakacje z Lidlem mnie dojechaly na maksa, wczoraj Fortis AHA, serio ja nie wiem co pisac, by zadowolic te agencje, bardzo przykro Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6866005 Napisano: 22.06.2022 08:04:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć mam pytanie do osób, które wygrały bon do empiku w BeRaw Kids, czy otrzymaliście już ten bon? Ja miałam maila z prośbą o podanie danych, odesłałam i cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

Luiza12

#6866001 Napisano: 22.06.2022 07:06:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzień dobry Wątku, wczoraj wpadło 100zl za co bardzo Ci dziękuję. Tymczasem nadal proszę o samochód i duuuużo gotówki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0