Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#6644370 Napisano: 30.09.2019 23:30:51 w Wkurza mnie...
encepence napisał(a):

Stoję przy kasie a pani kasjerka wyrzuca cały kosz paragonów do takiego zbiorczego kosza koszmar konkursówicza, tle nagród, zawsze rozmarzonym wzrokiem patrzę na ten kosz z paragonami pod kasą...

a myślałam, że tylko ja patrzę na nie takim tęsknym wzrokiem emotka  tyle dobrobytu (potencjalnego) się marnuje emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6644351 Napisano: 30.09.2019 22:14:24 w Paragony na trwające konkursy
czy ktoś jeszcze potrzebuje Almette/Auchan, albo Fantasia/Społem?  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

delvitto

#6642277 Napisano: 23.09.2019 12:40:21 w Platformy dla testerów- trnd itp.
ja rozumiem, że oni chcą mieć nad tym jakąś kontrolę, i sprawdzać, skoro dają produkty, jak są reklamowane przez testerów. Ale z drugiej strony, obowiązek wklejania ich linków na choćby fb, jest co najmniej żenujący, bo nie mam ochoty wszem i wobec ogłaszać, w czym biorę udział, i bombardować swych znajomych moimi wpisami; instagram założyłam kiedyś specjalnie, ale nie używam go, konto jest w zasadzie puste. Kiedyś dawali specjalne książeczki do wypełnienia i było ok, z kim chciałam, z tym podzieliłam się produktem, teraz trzeba nachalnie produkt wszędzie promować:( Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6642242 Napisano: 23.09.2019 11:23:57 w Platformy dla testerów- trnd itp.
jakie są Wasze opinie o TRND? 
kiedyś od czasu do czasu coś u nich miałam, w momencie, gdy trzeba im wklejać linki do blogów, insta czy nawet fb, to wydaje mi się, że dla zwykłego zjadacza chleba już oni nic nie zaproponują emotka  mam od dawna same odmowy. Wiem, że i testerów przybyło, no ale nawet jak czegoś jest bardzo dużo, to i też mnie omijają. Nawet dla kota karmy, jak chyba mieli kiedyś sporo, to się nie udało emotka  odnoszę wrażenie że dają testować tylko tym, którzy naprawdę potrafią jakoś profesjonalnie nagrać filmik, lub dla blogerów. Teraz znów pojawiły się akcje, i dlatego się zastanawiam nad sensem wysyłania zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6641961 Napisano: 21.09.2019 12:32:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
przedwczoraj wygrałam 50 zł z tymbarka, ale o dziwo, z pierwszych dni tej loterii. Wciąż nie rozumiem tych zasad emotka  kapsel postawiłam w miejscu, do którego mam sentyment z mych dziecięcych lat, dopiero potem się zorientowałam, że są jakieś ogłoszenia, które naprowadzają na te hotspoty. Tymczasem sprawdziłam całą historię tych ogłoszeń, oni nigdy o tym miejscu nie wspominali, nie było tam żadnego hotspota, chyba. Jak to jest, że mam tę nagrodę? Mogę na ślepo stawiać te kapsle, i liczyć na łut szczęścia, jak teraz? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6641367 Napisano: 19.09.2019 11:50:52 w Kaufland konkursy
frodo napisał(a):

bruce napisał(a):

Frama napisał(a):

bruce napisał(a):

Jasny gwint, gdzie ten kolejny budżet, ja się pytam?! emotka

Moim zdaniem już nie będzie - co roku robili ich 5 i w tym roku też tyle było. emotka Budżet na budżet kauflandowy wyczerpany  emotka

No to ładne kwiatki...  emotka

Niestety, Frama może mieć rację emotka

no a taki podobny budżet, ale w Intermarche? coś zaginął bez echa emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, mia 0

delvitto

#6641149 Napisano: 18.09.2019 16:03:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
coś dawno nie było konkursu w intermarche, tego budżetowego, z dużą ilością bonów;( nie wiecie, co się stało, czy TQG zaniechało tam swych promocji?  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6641140 Napisano: 18.09.2019 16:00:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
w końcu i do mnie zadzwonili z kauflanda z bonem, toż to wstyd byłby, przy takiej ilości bonów nic nie trafić emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6639434 Napisano: 13.09.2019 11:30:06 w Pomocy!!!!
proszę o pomoc forumowiczów z Trójmiasta. Gdzie, tzn w jakiej części miasta mam szukać noclegu w Gdyni, by mieć łatwy, dobrze skomunikowany dostęp do wszelkich tamtejszych atrakcji, ale również i do dworca i centrum. Poradźcie proszę, a może znacie jakiś przystępny hotelik? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6639051 Napisano: 12.09.2019 10:37:59 w Informują
przed 5 minutami  sms z wedel carrefour, proszą o wysłanie mmsa ze zdjęciem paragonu, tzn że coś wygrałam chyba...:) Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6638805 Napisano: 11.09.2019 16:26:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
a myślałam, że jestem jedyna, o której tic tak zapomniał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6638665 Napisano: 11.09.2019 12:33:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ludzie, jak Wy te kapsle w tymbarku stawiacie? Toż można dostać nerwicy, gdy 50 razy stawiam kapsla na pustym polu, a dostaję komunikat, że miejsce jest zajęte emotka  są tutaj jakieś ustalone terminy kiedy ten hotspot się zmienia? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6638641 Napisano: 11.09.2019 11:53:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika81 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

jokan napisał(a):

olunka napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

katsal napisał(a):

nswe69 napisał(a):

No to zaczynamy dziś TicTacowe show... Minimum jedną nagrodę poproszę za 1.tydzień  

Ja też, ja też - w sumie obojętne jaką... emotka

ale dziś będą informować ?

do 10 dni roboczych

ostatnio chyba info nie bylo w ten sam dzien,...a nie bylo to w poniedzialki lub wtorki po weekendzie?

też mi się tak wydaje

Pierwsze losowanie ze zgłoszeń do 09.09.???

a dużo zgłoszeń powysyłaliście? ja tylko 4, bo wciąż mam zapas nie zjedzonych po ostatniej loterii:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6638050 Napisano: 09.09.2019 19:27:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ma ktoś może jakieś przecieki, czy Ferrero coś zrobi tej jesieni? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6637877 Napisano: 09.09.2019 12:06:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 minionkowe kubki hochland na 2 zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6637709 Napisano: 08.09.2019 22:01:50 w Pomocy!!!!
głupia sprawa, ale...
kiedyś MMS były jakoś inaczej oznaczone chyba? czy teraz, w smartfonie, MMS to znaczy SMS z dopiętym załącznikem? Przecież jak dostaję coś takiego od kogoś, to mam info w sms-ach, że dostałam wiadomość. Nie ma jakiegoś rozgraniczenia pomiędzy nimi, skąd wiadomo, czy to sms czy mms? Jak mam wysłać zgłoszenie mmsem?  No tylko nie chichajcie się ze mnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6637607 Napisano: 08.09.2019 14:55:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Może ktoś z Was wie, czy w planach jest nowy budżet?
Czy jest jakiś konkurs/loteria, na potrzeby której trzeba kupić oliwę spożywczą?

Jutro pewne wyjdzie nowa gazetka z Kauflandu to się dowiemy  emotka

a ja przegapiłam, czy faktycznie w Intermarche dawno tegoż bliźniaczego budżetu nie było? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6637514 Napisano: 07.09.2019 23:19:57 w Loterie bramkowe
bruce napisał(a):

nikos napisał(a):

Jak tam Wasza skuteczność w Nestlé Kaufland? Nie widzę żadnych wpisów. U mnie 0/2, ale to standard, jeśli chodzi o bramki u mnie emotka  

Ja mam 0/1, masakra, że to SMS-owy, kasę się traci...  emotka

ja też mam 0/1 , i z rozrzewnieniem wspominam, gdy do unique one wysyłało się hasła zamiast bramek, wtedy czasem coś wpadało, a teraz to dopiero masakra emotka   Wyświetl w wątku >>
3 mia, nikos, brucee 0

delvitto

#6637478 Napisano: 07.09.2019 19:18:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie mam dostępu do zapowiedzi, więc tu się wpiszę z info o nowej akcji lewiatana. znalazłam w nowej gazetce. Jeśli było w zapowiedziach, to sorki bardzo emotka  autka fajne, ale grzech będzie takiej torby nie mieć emotka Wyświetl w wątku >>