Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#6637324 Napisano: 06.09.2019 21:09:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

jest tu ktoś, kto gra w loterii makro? nie macie kłopotów z aplikacją? czy macie widoczne w aplikacji swoje uzbierane punkty? ja, pomimo logowania nie widzę przyznanych 50 pkt na start, ani żadnych ze zrobionych zakupów emotka  

Ja zobaczyłam swoje dopiero następnego dnia. Może u Ciebie będzie tak samo.

nie ma już 3 dni, w ogóle nie mam dojścia do swego konta, nie wiem nawet czy jest coś takiego jak dostęp do swego profilu by sprawdzić ile punktów naliczyli, moje dane są po zalogowaniu poprawne, ale nie umiem się po tej aplikacji chyba poruszać, chociaż już na wskroś od kilku dni tę aplikację przebiegłam;( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6637318 Napisano: 06.09.2019 20:46:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jest tu ktoś, kto gra w loterii makro? nie macie kłopotów z aplikacją? czy macie widoczne w aplikacji swoje uzbierane punkty? ja, pomimo logowania nie widzę przyznanych 50 pkt na start, ani żadnych ze zrobionych zakupów emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6636272 Napisano: 03.09.2019 23:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

androm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ooo nie, właśnie dokryłam, że na konkurs w stokrotce Kinder wysłałam smsa o treści kinder.numer paragonu zamiast kinder.TAK.numer paragonu... Czy myślicie, że to może powodować, że sms nie jest brany pod uwagę przy wybieraniu zgłoszeń? emotka

no może, bo składnia jest nie ta, ja bym ponowiła poprawnie

A tam nie ma, ze dublowany numer z automatu jest OUT???

No właśnie chyba muszę wysłać na nowy paragon emotka bo teraz będę się zastanawiać czy właśnie przez ten numer tego nie anulują też emotka wolę nie ryzykować.

To o numerze;
Wielokrotne przesłanie zgłoszenia do konkursu, na podstawie jednego oryginału dowodu zakupu promocyjnego, przez tego samego uczestnika lub przez kilku uczestników nie zwiększa szansy wygrania nagród – będzie traktowane jako duplikat i zostanie usunięte  z bazy zgłoszeń (w bazie pozostanie pierwsze prawidłowe zgłoszenie). 

Nie wiem, czy dublowane odpowiedzi też odrzucają  emotka  

nie sądzę, żeby zdublowane odpowiedzi usuwali emotka Pytanie tylko, czy ten pierwszy sms bez słowa TAK w ogóle był w bazie? emotka

słowo Tak jest zgodą na przetwarzanie danych, więc jeśli go nie ma, to moim zdaniem zgłoszenie jest nieważne, w zasadzie to nawet nie powinni go przeczytać, a może nawet zostanie przez system gdzieś wyrzucone. Ja bym wysłała kolejny raz, poprawne. Wyświetl w wątku >>

delvitto

delvitto

#6635383 Napisano: 01.09.2019 16:28:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

delvitto napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

29renata napisał(a):

delvitto napisał(a):

właśnie zgłosiłam kod almette, mam nr 1277374, czy to znaczy, że już ponad milion zgłoszeń wpłynęło od północy? Wydaje mi się to niemożliwe emotka  Jak to było w ubiegłych latach, pamiętacie? Jest to nr identyfikacyjny czy rzeczywiście licznik kolejnych biorących udział?

Ja zgłosiłam godzinę wcześniej niż Ty i mam 1276985.

Jest to licznik kolejnych zgłoszeń ale zaczynając od pierwszej edycji loterii emotka w tamtym roku moje zgłoszenie z pierwszego dnia to 925960, natomiast z ostatniego to 1250640, można więc sobie policzyć jakie ma się szanse na domek emotka a jeśli chodzi o ilość dziennych zgłoszeń to około 3,5 do 4,5 tysięcy.

no tak, więc można zaokrąglić do 5000 zgłoszeń dziennie, i teraz pytanie, ile osób gra naprawdę, bo niektórzy wyślą 1 zgłoszenie, a inny ktoś 5 lub 10. Mówimy wciąż o jednym dniu, by spróbować złapać tego tysiaka, bo domek to poza zasięgiem, niestety;) Jeśli uznać średnią na jakieś 5 kodów na osobę/dzień, to wychodziłoby, że w tym dniu gra ok tysiąca osób, dobrze myślę? Też ciężko wbić się w te 7 nagród, choć jakieś szanse są...:D

Jak to w loterii, każdy ma szanse emotka mi co prawda w poprzednich edycjach nie udało się wygrać, ale tutaj na forum zdarzały się wygrane tysiaczki

miałam w pierwszej edycji tysiaka, wtedy było chyba 10 nagród dziennie;) rok temu nic się nie udało:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6635376 Napisano: 01.09.2019 16:08:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

29renata napisał(a):

delvitto napisał(a):

właśnie zgłosiłam kod almette, mam nr 1277374, czy to znaczy, że już ponad milion zgłoszeń wpłynęło od północy? Wydaje mi się to niemożliwe emotka  Jak to było w ubiegłych latach, pamiętacie? Jest to nr identyfikacyjny czy rzeczywiście licznik kolejnych biorących udział?

Ja zgłosiłam godzinę wcześniej niż Ty i mam 1276985.

Jest to licznik kolejnych zgłoszeń ale zaczynając od pierwszej edycji loterii emotka w tamtym roku moje zgłoszenie z pierwszego dnia to 925960, natomiast z ostatniego to 1250640, można więc sobie policzyć jakie ma się szanse na domek emotka a jeśli chodzi o ilość dziennych zgłoszeń to około 3,5 do 4,5 tysięcy.

no tak, więc można zaokrąglić do 5000 zgłoszeń dziennie, i teraz pytanie, ile osób gra naprawdę, bo niektórzy wyślą 1 zgłoszenie, a inny ktoś 5 lub 10. Mówimy wciąż o jednym dniu, by spróbować złapać tego tysiaka, bo domek to poza zasięgiem, niestety;) Jeśli uznać średnią na jakieś 5 kodów na osobę/dzień, to wychodziłoby, że w tym dniu gra ok tysiąca osób, dobrze myślę? Też ciężko wbić się w te 7 nagród, choć jakieś szanse są...:D Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6635295 Napisano: 01.09.2019 10:36:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
właśnie zgłosiłam kod almette, mam nr 1277374, czy to znaczy, że już ponad milion zgłoszeń wpłynęło od północy? Wydaje mi się to niemożliweemotka  Jak to było w ubiegłych latach, pamiętacie? Jest to nr identyfikacyjny czy rzeczywiście licznik kolejnych biorących udział? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6630859 Napisano: 17.08.2019 10:25:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

Może ktoś wie co robię źle. Nie mogę wysłać smsa z t-mobile na abonament na numer 70988 a bez problemu idzie na numer 4321. O co może chodzić? Wszystkie blokady mam zdjęte.

musi być jakaś blokada, bo 70988 to numer premium, a 4321 już nie ( chociaż to dla nas nr konkursowy, ale on idzie po cenach zwykłego smsa). Zadzwoń na infolinię, niech sprawdzą. Gdyby to nie był abonament, tylko karta, to pewnie trzeba by doładować jakąś specjalną kwotą, ale że to abonament, to licho wie, co oni tam sami z siebie blokują... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6629805 Napisano: 13.08.2019 17:12:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
magie1982 napisał(a):

frodo napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

powerbank z bp

I u mnie emotka

U mnie też

i mi się trafił emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6626852 Napisano: 03.08.2019 17:34:44 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

delvitto napisał(a):

wkurzyłam się na allegro emotka  sprzedałam jedną rzecz za 190 zł, i dostałam teraz powiadomienie do zapłacenia prowizji 19 zł:( nie wiedziałam, że już zabierają aż 10% emotka  jeszcze trochę i połowę zabiorą!


Prowizja zależy od kategorii w jakiej był wystawiony przedmiot.

tak, wiem, ale o tym się normalnie nie pamięta, ile za co biorą emotka  no i tak co jakiś czas zmieniają cennik, więc trudno za nimi nadążyć. Szkoda, że nie można mieć przy wystawianiu towaru jakiegoś podglądu, ile wyniesie prowizja w razie sprzedaży, komu się chce sprawdzać te ich cenniki... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6626796 Napisano: 03.08.2019 13:05:20 w Wkurza mnie...
wkurzyłam się na allegro emotka  sprzedałam jedną rzecz za 190 zł, i dostałam teraz powiadomienie do zapłacenia prowizji 19 zł:( nie wiedziałam, że już zabierają aż 10%emotka  jeszcze trochę i połowę zabiorą! Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6623008 Napisano: 23.07.2019 17:57:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

pink086 napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kolejny dzień ogłaszania wyników mam na marzenia biedronka i cisza  emotka

ja bym nie nastawiała się za bardzo na ten konkurs.....

ja po kilku zgłoszeniach odpuściłam:)

ja grałam na znaleziona paragony, ale i tak nic nie trafiłam...jak ktoś nie pije piwa, to nie warto - lepiej w coś innego zainwestować, w jakiś promocyjny, a nie loterię :-]

ja gram też tylko na znalezione:) nie piję piwa, więc trudno mi inwestować w ten napój emotka  ale jak dotąd też nic mi nie wpadło:( Wyświetl w wątku >>
2 agakaz2, jokan 0

delvitto

#6622803 Napisano: 23.07.2019 11:37:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
wczoraj głośnik z coca cola/selgros, a dziś bilety cc z tchibo emotka  w końcu mogę się tu wpisać emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6622281 Napisano: 21.07.2019 15:49:33 w Lotto i inne
as32572 napisał(a):

Ostatnio coś podejrzanie dużo "piątek" w tym mini lotto pada albo mnie się tak tylko wydaje

oj tylko Ci się wydaje emotka bo ostatnio gram nawet małym systemem i nijak mi nawet 3 wpaść nie chceemotka  gdzie ta moja "piątka" się pytam?
a propos systemu: zrobili teraz system na eurojackpot, i zagrałam "na sucho" w kilku kombinacjach systemowych, no i... tragedia! Koszty ogromne za większy zakład (do bodajże 11.000 zł), a wygrane przez lupę trzeba oglądać;( czyli, nie ma co się podniecać:( swoją drogą, jeśli ktoś gra systemem w jakąkolwiek grę lotto, to myślę, że im więcej zakładów zawiera kupon systemowy, tym tańsza powinna być cena jednego zawartego zakładu. Przełknięcie porażki byłoby przynajmniej ciut tańsze... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6619369 Napisano: 11.07.2019 20:52:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

glena napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

glena napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Kto pamięta loterię coli w Biedronce, rok 2017 lub początek 2018, były do wygrania m in karty visa o wartości 100 lub 200 zł? Nie wiem jak szukać w archiwum. Potrzebuję znać organizatora. Smolar?

ja kojarzę tylko taką w której były karty na 400 zł ale to był 2016 r. https://www.smolar.pl/Loteria%20Coca-Cola-w-Biedronce-2016
innej z kartami nie kojarzę


Były też w 2016 karty po 100 zł ale Leclerc a nie Biedronka
https://promocje....wieta_z_cc_2016.html

https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-zostan-vipem-na-uefa-euro-2016tm.html jeszcze z kartami znalazłam taką, też 2016, Biedronka


Swoją drogą jakie to były czasy 1000 kart po 100 zł 3 pakiety za blisko sto tysi, a teraz jak nie czapki to ręczniki albo tukan emotka

a to nie ta loteria, co była połączona z euro? dużo było tych kart, każda miała logo któregoś kraju biorącego udział. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6619348 Napisano: 11.07.2019 20:01:50 w Pomocy!!!!
asia575 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

kermit napisał(a):

monikax napisał(a):

delvitto napisał(a):

od kilku dni nie moge wpisywac na klawiaturze polskich liter, co robic? Szukalam w google, ale nie rozumiem, mi trzeba lopatologicznie, krok po kroku poprowadzic za reke. To wyglada tak, jakby mi przycisk "alt" nie dzialal emotka  Ratujcie!

Są 3 możliwości rozwiązania tego:
1. Kombinacja  klawiszy Ctrl+shift
2. Jak pisali wyżej w prawym dolnym rogu powinnaś mieć na pasku zadań (obok zegara) klawiaturę. Kliknij i wybierz polski programisty.
3. Przez panel sterowania w zależności od systemu operacyjnego (Windowsa):
Start > Ustawienia > Czas i język > Region i język > Polski > opcje > Klawiatury.
Usuń wszystkie klawiatury poza Polski (programisty).


Każdy z tych trzech sposobów był już wcześniej podany ale chyba problem nie został rozwiązany.

Nie ma co kombinować. Przywróć stan przez punkt przywracania. Powinno zadziałać.

Zainteresowłam się  waszymi poradami bo właśnie u mnie jest ten sam problem
Tak jakby nie działał Alt,wszystkie powyższe sposoby nic nie pomogły.Co oznacza"przywróć stan przez punkt przywracania" emotka

u mnie problem został rozwiązany, ale nie powiem jak, bo to syn grzebał się w moim laptopie, i wcale lekko nie było, nie od razu udało się naprawić:( w każdym bądź razie powyższe rady nie poskutkowały. Trzeba poszukać kogoś z jakimś doświadczeniem informatycznym, to wcale nie jest błahy problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6618835 Napisano: 10.07.2019 17:17:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
powiedz, powiedz czemu, nie wygrałam dziś nic z Łowicza dżemu...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6618145 Napisano: 08.07.2019 23:50:59 w Pomocy!!!!
@gnieszk@ napisał(a):

Po prawo na dole jest ikonka klawiatury na pasku zadań obok niej powinno być Pl Kliknij na nią i zobacz czy masz zaznaczone Polski programisty Albo spróbuj z klawiatury Ctrl i Shift

slepa jestem albo ciemna jak tabaka ;( nie mam takiej ikonki:( jutro na spokojnie poszukam, bo juz jestem bardzo zmeczona. Dziekuje Ci emotka  bo zawsze jestes taka zyczliwa emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

delvitto

#6618137 Napisano: 08.07.2019 23:38:08 w Pomocy!!!!
@gnieszk@ napisał(a):

delvitto napisał(a):

od kilku dni nie moge wpisywac na klawiaturze polskich liter, co robic? Szukalam w google, ale nie rozumiem, mi trzeba lopatologicznie, krok po kroku poprowadzic za reke. To wyglada tak, jakby mi przycisk "alt" nie dzialal emotka  Ratujcie!


A nie zmieniłaś sobie języka? Kliknij na ikonkę klawiatury (bodajże po prawo) i wybierz polski programisty Albo przez Panel sterowania i tam gdzieś musi być wybór języka

swiadomie to nic nie zmienialam, chyba ze przypadkiem cos wcisnelam emotka  nie znalazlam takiej ikonki... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6618129 Napisano: 08.07.2019 23:14:40 w Pomocy!!!!
od kilku dni nie moge wpisywac na klawiaturze polskich liter, co robic? Szukalam w google, ale nie rozumiem, mi trzeba lopatologicznie, krok po kroku poprowadzic za reke. To wyglada tak, jakby mi przycisk "alt" nie dzialal emotka  Ratujcie! Wyświetl w wątku >>
0 0