Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#6614635 Napisano: 28.06.2019 19:55:43 w Pomocy!!!!
izkak napisał(a):

delvitto napisał(a):

kody do coca cola tutaj https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-razem-smakuje-lepiej.html nie wchodzą, wciąż mam komunikat, że kod nieprawidłowy, mam kilka kodów do wbicia na ostatnią prawie chwilę, niektóre są niewyraźne i czasem może niezbyt skutecznie udaje mi się trafić, ale gdy mam kod dobrze wydrukowany, też go nie przyjmuje. Cola kupiona w zafoliowanym 4-paku, nie ma szansy, by ktoś się przede mną bawił w te kody... Miał tak ktoś? Niby można do organizatora zgłosić, ale jest weekend, i już nikt mi ich nie sprawdzi (

Ja tak miałam. Napisałam do organizatora wiadomość przez formularz na stronie. Odpisali żeby zrobić zdjęcia etykietek i im przesłać. W ciągu godziny dostałam kody zastępcze na maila. U mnie nie wchodziły kody z dużych butelek emotka  

no właśnie to duże butelki... szkoda, bo wbijanie kodów się kończy, a już nikt tam pewnie nie pracuje:( dzięki za odzew, przynajmniej wiem, że to nie ja się pomyliłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6614624 Napisano: 28.06.2019 19:12:29 w Pomocy!!!!
kody do coca cola tutaj https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-razem-smakuje-lepiej.html nie wchodzą, wciąż mam komunikat, że kod nieprawidłowy, mam kilka kodów do wbicia na ostatnią prawie chwilę, niektóre są niewyraźne i czasem może niezbyt skutecznie udaje mi się trafić, ale gdy mam kod dobrze wydrukowany, też go nie przyjmuje. Cola kupiona w zafoliowanym 4-paku, nie ma szansy, by ktoś się przede mną bawił w te kody... Miał tak ktoś? Niby można do organizatora zgłosić, ale jest weekend, i już nikt mi ich nie sprawdzi ( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6612966 Napisano: 24.06.2019 21:16:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

znalazłam paragon z opisem GLD AEROZOL JABLK, czy taki by przeszedł weryfikację? Czytałam, że wyjątkowo tępi są w tej agencji...

Nie przejdzie. Paragon możesz wyrzucić 

tak myślałam...;) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6612952 Napisano: 24.06.2019 20:58:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
znalazłam paragon z opisem GLD AEROZOL JABLK, czy taki by przeszedł weryfikację? Czytałam, że wyjątkowo tępi są w tej agencji... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6610406 Napisano: 16.06.2019 11:56:40 w Wkurza mnie...
co do truskawek, nie trafiłam jeszcze na naprawdę dobre:( patrzę, mówią dzisiejsze, a one juz  mokre na starcie, uciśnięte, w domu do zjedzenia od razu, bo gdy na drugi dzień zostawić, to sporo będzie zgnitych:( i często takie nadmuchane w środku... Nie widziałam osób, które by sprzedawały swoje owoce, z ogródka, tylko wciąż u handlarzy lub w hipermarkecie:( Byłam tydzień temu na rolnej giełdzie, i niestety, truskawki pomęczone, wilgotne, przejrzałe, na pewno nie był to atrakcyjny owoc:( Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6610292 Napisano: 15.06.2019 21:20:01 w Wkurza mnie...
upał mnie wkurza emotka  już każdego roku coraz gorzej znoszę upały;( dziś trafiłam na pogotowie z silnym fotouczuleniem, całej prawie skóry, a przecież jestem poza domem tylko przez niezbędne minimum, wczoraj tylko ok pół godziny, i wystarczyło:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6610288 Napisano: 15.06.2019 21:02:13 w Dziś cieszę się z.....
moja córka jest niezawodna emotka  wczoraj spotkała się z garstką znajomych, i zarządziła, że piją jedynie żywca emotka  dziś sypnęła mi 11 kapsli, i tylko zaznaczyła "ale odpalisz mi z tego procencik, jakby co' emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6608930 Napisano: 11.06.2019 22:01:08 w Informują
ziolko napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

masz na marzenia są w trakcie informowania laureatów (info na maila)

który etap??
Konkurs dodany do bazy WCZORAJ  a tu już informacja o wygranej? dlaczego ktoś nie dodał go wcześniej, tylko dopiero teraz? 
Czyli ktoś wziął udział w konkursie przed dodaniem konkursu do bazy nie dodając go samemu  emotka

ziolko, jeśli to ten, to był dodany 27 maja https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-masz-na-marzenia-biedronka-18.html Wyświetl w wątku >>
2 mia, benasia 0

delvitto

#6608819 Napisano: 11.06.2019 17:27:20 w moje dzisiejsze wygrane :)

delvitto

#6608040 Napisano: 09.06.2019 11:52:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

reniii napisał(a):

ikropka napisał(a):

Pytania do Masz na marzenia w Biedronka. Czy mogę zgłosić paragon jeśli mąż kupił 6 piw promocyjnych a nie 4? I oczywiście nie podał karty. Czy ma sens pisanie numeru karty Biedronka?

To, że 6 piw zamiast 4 w niczym nie przeszkadza w zgłoszeniu, oby tylko wybrane piwa się zgadzały z tymi z ich listy, natomiast podawanie numeru karty nie ma sensu, ponieważ po weryfikacji paragonu przecież nie będzie na nim owego numeru karty. 

numer karty jest na paragonie w części na dole -pięć pierwszych cyfr i trzy ostatnie 

a ja mam inną zagwozdkę, znalazłam paragon z piwem, na paragonie jest czyjś nr karty. Paragon mam ochotę zgłosić, ale oczywiście bez wpisywania karty, czyli jako pojedynczy los. Czy takie paragony też będą weryfikowane? Bo nie będzie zgodności pomiędzy moimi danymi, a właścicielem karty z paragonu... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6606544 Napisano: 04.06.2019 21:05:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

wg mnie czteropak jako 1 zgloszenie, bo to sa 4 puszki

wg mnie tak właśnie być powinno, ale organizatorzy już tak różnie gmatwają zasady, że nic mnie nie zdziwi. Na pewno jest bezpieczniej kupić 4 pojedyncze puszki... Ale z kolei wygodniej jest siegnąć po 4-pak... Mam nadzieję, że organizator będzie tu elastyczny:) Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6606533 Napisano: 04.06.2019 20:37:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

delvitto napisał(a):

czy w biedronce może być piwo w 4 lub 8-paku? Chodzi mi o tę loterię https://www.masznamarzenia.pl/

zakup w terminie wskazanym w pkt 7 powyżej, 4 dowolnych puszek lub butelek piwa z listy produktów wymienionych w pkt 9.2. poniżej w dowolnym sklepie sieci handlowej Biedronka (dalej  „Zakup”); Zakup musi być udokumentowany jednym paragonem zakupowym; w przypadku zakupu  wielokrotności 4 dowolnych puszek lub butelek piwa z poniższej listy, objętego jednym paragonem, zakup ten traktowany jest jako jeden Zakup,


moze byc 8, ale ci sie liczy jako  zgloszenie

no tak, o wielokrotności się doczytałam, ale do końca nie wiem, czy np. 4-pak, który na paragonie jest opisany jako jeden produkt, to są wymagane 4 puszki, czy niestety nie, i aby paragon był dobry, to powinnam mieć cztery 4-paki. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6606525 Napisano: 04.06.2019 20:03:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w biedronce może być piwo w 4 lub 8-paku? Chodzi mi o tę loterię https://www.masznamarzenia.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6605925 Napisano: 03.06.2019 13:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

trojan napisał(a):

delvitto napisał(a):

jakie to są e-kody do Multikina, w coca cola? Ja myślałam, że nagrodą jest voucher/kod na wybrany seans, a teraz czytam, że kod uprawnia do zakupu 2 biletów w cenie 15 zł. Czyli, to żadna nagroda, skoro za bilety trzeba zapłacić? A tak w ogóle, to po ile są bilety 2D w Multikinie, w sensie, że te 15 zł to okazja? Pytam, bo mam trochę kodów z coca coli, i nie wiem w co "zainwestować", bo tego kina u mnie nie ma, nie wiem, czy się opłaca te kody jakoś sprzedać?

od 3 czerwca będzie można odebrać darmowego 2 for U z Mc donalds za 3 kody (1 zestaw na 2 tygodnie)

już działa  emotka

na tej samej loterii co duka i Multikino?  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6605528 Napisano: 01.06.2019 22:08:02 w Lay's
vivi napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

czy ktoś mnie oświeci jak strzelać tą piłką w grze z Kubą - żaden przycisk mi nie działa..............

Ja klikam myszka na piłkę i przesyłam kursor i klikam ponownie nad piłką 

do kiedy ten etap jest, do dzisiaj?

tak

a jak w ogóle wysłać tego messengera do Kuby? Nie umiem znaleźć:( wysłałam wiadomość na stronie lays, ale to chyba nie było to, Kuba mnie olał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6605470 Napisano: 01.06.2019 18:55:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

czyli kolejna loteria do opuszczenia

i jeden lazybag serio 260 zł? kiedyś w lays były, to po 70 wyceniali? O ileż ciekawiej by było, gdyby dali te 1000 nagród po stóweczce, a resztę rozpisali na jakieś tygodniowe. Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6605451 Napisano: 01.06.2019 17:27:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

messi napisał(a):

Na www.princepolo.pl zapowiedź nowej loterii, START 03.06.2019 godz. 12:00. Nie chcę źle wieszczyć, ale po zdjęciu na stronie można wywnioskować, że będzie do wygrania coś a'la dmuchany żółty banan do odpoczywania (HASŁO LOTERII: Po prostu chrup i odpoczywaj), czyli czytaj jedz wafle, leż na żółtym dmuchańcu i tyj emotka I tak, jak pisałem w komentarzach nie podano do wiadomości zwycięzcy, którego na pewno nie było mieszkania za 300 tysięcy z poprzedniej edycji xD

https://princepolo.pl/wkrotce

lazybagi

kurczaczki...emotka może nie będzie aż tak źle...
bo, żeby z ciekawych dotąd nagród, spaść na lazybagi? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6604828 Napisano: 30.05.2019 18:52:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pojawił się ten konkurs 
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kupuj-z-delikarta-i-wygraj-toyote-aygo-delikatesy-centrum.html
i tak mi się przypomniało, że od dawna Avanti nic nie robiło z pepsi i lays, kiedyś było tego sporo... Czy to możliwe, że ta agencja przejęła te marki? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6604209 Napisano: 28.05.2019 22:56:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jakie to są e-kody do Multikina, w coca cola? Ja myślałam, że nagrodą jest voucher/kod na wybrany seans, a teraz czytam, że kod uprawnia do zakupu 2 biletów w cenie 15 zł. Czyli, to żadna nagroda, skoro za bilety trzeba zapłacić? A tak w ogóle, to po ile są bilety 2D w Multikinie, w sensie, że te 15 zł to okazja? Pytam, bo mam trochę kodów z coca coli, i nie wiem w co "zainwestować", bo tego kina u mnie nie ma, nie wiem, czy się opłaca te kody jakoś sprzedać? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6603426 Napisano: 26.05.2019 21:29:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

akurat od dziś nie mam dostępu do zapowiedzi, a patrzę, że pojawiają się jakieś wpisy;) podpowiedzcie proszę, czy na coś fajnego się zanosi...

Od jutra piwa w biedronce 4 piwa kupujesz kasę zyskujesz. emotka masznamarzenia.pl
hortex  www.szczeryznatury.pl
lech wraca z koszulkami festiwalowymi 

dzięki bardzo:) Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0