Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#6603420 Napisano: 26.05.2019 21:18:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
akurat od dziś nie mam dostępu do zapowiedzi, a patrzę, że pojawiają się jakieś wpisy;) podpowiedzcie proszę, czy na coś fajnego się zanosi... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6601367 Napisano: 19.05.2019 22:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Develey Kasa na grilla. Jak należy czytać, o co właściwie chodzi, w tabeli ze sklepami? Myślałam że to tylko wykaz sklepów, gdzie można wygrać rower, a tam są jakieś procenty, liczby paragonów i uzbieranych punktów. Jak dotąd, nie widziałam tak dziwnej loterii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6601357 Napisano: 19.05.2019 21:36:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Fantasia w Intermarche. Podpowiedzcie proszę jakie są te nowe połączenia smakowe, bo dostałam paragon, ale nic nie mogę znaleźc jakie to są te nowe smaki. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6601316 Napisano: 19.05.2019 17:18:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loteria coca cola: czy vouchery do Duka można ze sobą łączyć podczas jednej transakcji? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

delvitto

#6598399 Napisano: 11.05.2019 23:25:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

Persil... macie zwrotki, że treść nieprawidłowa?

u mnie było dobrze. Srawdź nr telefonu, bo może odruchowo wpisałaś 70908, a tym razem trzeba 7055 Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6598331 Napisano: 11.05.2019 16:19:09 w Żegnamy zmarłych
asia670 napisał(a):

12 godzin temu odszedl mój Kochany Tatuś,a ja kręcę sie bezmyslnie po domu,nie spię juz 31 godzin i klikam tutaj,a łzy same leca na klawiaturę......wczoraj z nim rozmawiałam wieczorem, pozegnał mnie swoim; cześć Asineczko ,a za parę chwil juz nie żył emotka emotka emotka ciągle mam w w głowie te Jego ostanie dwa słowa,których juz nigdy nie usłyszę emotka dlaczego to tak jest?????

Moje wyrazy współczucia (*)  Wyświetl w wątku >>
[*] 0

delvitto

#6598284 Napisano: 11.05.2019 11:55:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
wstrzeliłam się w bramkę Rossmana, za 2 podejściem emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6598221 Napisano: 10.05.2019 23:24:20 w Lotto i inne
mixik napisał(a):

Dobra, przyznać się - kto zgarnął jackpota? https://finanse.w...ow-6379580385707649a

Ja emotka  miałam aż 1 trafny:) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

delvitto

#6595059 Napisano: 01.05.2019 23:55:05 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

będzie działac na tym samym pin-ie?

tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6595056 Napisano: 01.05.2019 23:49:20 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

delvitto napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

halliday napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Czy nowa karta będzie działać przy pierwszych zakupach odrazu?


ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.

zazwyczaj trzeba aktywować poprzez choćby puste przeciągnięcie przez bankomat. Sprawdź np stan konta, i już karta przejmie wszystkie funkcje poprzedniej karty, która w tym momencie zostanie zdezaktywowana (czy jakoś tak)

Tamta chyba już została zdezaktywoawa bo była ważna do 30.04.

no to samo włożenie karty do bankomatu powinno ją aktywować. Tak mi się wydaje. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6595053 Napisano: 01.05.2019 23:37:27 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

halliday napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Czy nowa karta będzie działać przy pierwszych zakupach odrazu?


ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.

zazwyczaj trzeba aktywować poprzez choćby puste przeciągnięcie przez bankomat. Sprawdź np stan konta, i już karta przejmie wszystkie funkcje poprzedniej karty, która w tym momencie zostanie zdezaktywowana (czy jakoś tak) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6594822 Napisano: 30.04.2019 21:18:03 w Pomocy!!!!
Drodzy. Pit złożony, ale z tego co wiem, czeka mnie złożenie korekty emotka  Czy znajdzie się tu życzliwa osoba znająca się na pitach, zawikłanych, z połączeniem dochodów z zagranicy, nie bojąca się wymawiać trudnych słów "wyłączenie z progresją". Dla mnie sprawa jest trudna, dla osoby zajmującej się tym zawodowo, będzie to pikuś, ale jest w tym wszystkim jeszcze jedna trudność, z którą może być ciężko, ale o tym pogadałabym już na priv... 
edit: jak coś, to chętnie zlecę rozliczenie tej korekty. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6594237 Napisano: 29.04.2019 12:17:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
mam 50 do stokrotki/tymbark, tel ok. godziny temu emotka  za ostatni dzień. Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6593653 Napisano: 26.04.2019 19:55:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

delvitto napisał(a):

monisss napisał(a):

ja sobie sama wysyłałam na drugi numer i pomimo wyjmowania baterii podochodziło po 2 godzinach

kermit napisał(a):

Przeprowadziłam test - wysłałam sms na tel z wyjętą baterią. Po włożeniu i włączeniu sms dotarł bez
problemu.

może macie rację...? ja do tej pory byłam przekonana, że brak baterii całkowicie eliminuje wszystkie połączenia w międzyczasie. Też zrobię takie doświadczenie;) dzięki!


Tylko w sumie to by było nielogiczne. Przychodzą smsy na kartę, która była np. wyjęta z tel. , a na tą która jest w telefonie bez baterii już nie? Albo jaka różnica jest między telefonem z rozładowaną baterią a tym bez baterii? Też przecież brak jakiegokolwiek zasilania.
Daj znać jak wyniki eksperymentu emotka

macie rację, przeprowadziłam swój test i jest jak mówicie. A dotąd byłam pewna że "po ptokach";) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6593528 Napisano: 26.04.2019 14:00:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

ja sobie sama wysyłałam na drugi numer i pomimo wyjmowania baterii podochodziło po 2 godzinach

kermit napisał(a):

Przeprowadziłam test - wysłałam sms na tel z wyjętą baterią. Po włożeniu i włączeniu sms dotarł bez
problemu.

może macie rację...? ja do tej pory byłam przekonana, że brak baterii całkowicie eliminuje wszystkie połączenia w międzyczasie. Też zrobię takie doświadczenie;) dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6593517 Napisano: 26.04.2019 13:45:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

delvitto napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

delvitto napisał(a):

mam problem, ładował mi się telefon z 2 numerami, na które miałam wysłane mkcafe w ITM, teraz przeczytałam, że ktoś dostał smsa z wczoraj, więc sprawdzam, a telefon spadł na ziemię i wypadła bateria emotka  nie wiem kiedy:(  na stronie loterii jest niby status zgłoszenia, więc tam sprawdzam, jest info, że zgłoszenie dodane prawidłowo, ale nic w rodzaju jak u smolara, że gratulujemy, lub niestety nie wygrałeś. Jak mogę sprawdzić, czy może coś wygrałam?


Ale po włączeniu tel. sms-y które były " w drodze" powinny chyba normalnie dotrzeć ?

no właśnie chyba nie emotka


Ale dlaczego nie? Mam niekiedy tel rozładowany kilka dni, albo kartę daną SIM wyjętą z tel. I po naładowaniu/włożeniu karty sms zaległe przychodzą normalnie.

jeśli jest rozładowany to wszystko jest ok;) ale jeśli bateria jest wyjęta lub wypadła, to z tego co wiem nie ma szansy by smsy skądś znalazły tu potem drogę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6593513 Napisano: 26.04.2019 13:39:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

delvitto napisał(a):

mam problem, ładował mi się telefon z 2 numerami, na które miałam wysłane mkcafe w ITM, teraz przeczytałam, że ktoś dostał smsa z wczoraj, więc sprawdzam, a telefon spadł na ziemię i wypadła bateria emotka  nie wiem kiedy:(  na stronie loterii jest niby status zgłoszenia, więc tam sprawdzam, jest info, że zgłoszenie dodane prawidłowo, ale nic w rodzaju jak u smolara, że gratulujemy, lub niestety nie wygrałeś. Jak mogę sprawdzić, czy może coś wygrałam?


Ale po włączeniu tel. sms-y które były " w drodze" powinny chyba normalnie dotrzeć ?

no właśnie chyba nieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6593509 Napisano: 26.04.2019 13:31:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam problem, ładował mi się telefon z 2 numerami, na które miałam wysłane mkcafe w ITM, teraz przeczytałam, że ktoś dostał smsa z wczoraj, więc sprawdzam, a telefon spadł na ziemię i wypadła bateria emotka  nie wiem kiedy:(  na stronie loterii jest niby status zgłoszenia, więc tam sprawdzam, jest info, że zgłoszenie dodane prawidłowo, ale nic w rodzaju jak u smolara, że gratulujemy, lub niestety nie wygrałeś. Jak mogę sprawdzić, czy może coś wygrałam? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6593480 Napisano: 26.04.2019 12:43:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
bilety cc wawel/lidl z 18 Wyświetl w wątku >>