Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#6769808 Napisano: 14.03.2021 15:09:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam pytanko, kochani. Czy ktoś z Was korzysta może z panelu prysznicowego z hydromasażem? Powiedzcie mi, czy to jest przydatna funkcja, czy tylko niepotrzebny gadżet? Dodatkowo, zauważyłam w różnych aranżacjach, że są one montowane dość wysoko, a ja jestem raczej niskiego wzrostu, i te dysze będą mnie walić w kark zamiast w plecki. No i martwię się też, że podczas silniejszego strumienia (takiego bicza), na wprost drzwi kabiny, to pomimo jej zamknięcia, woda będzie się wylewać poza kabinę, bo to jednak duże ciśnienie. Doradźcie proszę, bo mam na to ochotę, a nie znam nikogo, kto z doświadczenia mógłby się wypowiedzieć. A jeśli macie coś sprawdzonego, podzielcie się, jakie to urządzenie i gdzie można kupić emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

delvitto

#6769806 Napisano: 14.03.2021 14:59:00 w WC - rozmowy o wszystkim
donia7 napisał(a):

Drodzy Forumowicze! Polećcie proszę jakieś fajne, sprawdzone, wciągające seriale na Netflixie, bo ja już nie mam do niego nerwów. Chyba z pięć zaczęliśmy oglądać z mężem i nie mogliśmy przebrnąć przez nie emotka  Albo ja zasypiam, a mąż siedzi na telefonie albo na odwrót emotka  Coś w stylu "Co kryją jej oczy", "Nawiedzony dom na wzgórzu"- klimatycznego, wciągającego, z zaskakującym zakończeniem. Taki serial, dla którego będę czekała z niecierpliwością, aż wszystkie dzieci padną  emotka

Obejrzałam ostatnio serial, który o dziwo, wciągnął mnie bardzo. Dlaczego "o dziwo"? Bo to niskobudżetowa produkcja, chyba katalońska, nigdy nie widziałam filmów z tak egzotycznych dla mnie krajów, podeszłam do tego z dużym sceptyzmem, tylko dlatego, że miał wątek podróżowania w czasie, a ja jako miłośnik science-fiction stanęłam w miejscu, że nie mam już nic do oglądania. Film ma trochę niedoróbek, ale... jest to cudownie opowiedziana historia o miłości, z pięknym motywem muzycznym. 10 odcinków. Ten serial to "Gdybym Cię nie spotkał". Jeśli obejrzysz, daj znać, czy się nie zawiodłaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6768606 Napisano: 08.03.2021 12:29:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
wszyscy mają Iplę, mam i ja emotka  ale ja się pytam, gdzie są te telewizory? Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6766427 Napisano: 24.02.2021 12:33:37 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

Ooooo! jedź do dobrej stacji diagnostycznej!!! Koszt sprawdzenia auta (np przy sprzedaży) to 50 z

Byłam na warsztacie, wprawdzie nie na takiej diagnostycznej, ale u starszego doświadczonego mechanika, z którym wcześniej zdarzało mi się coś załatwiać. Dziś odebrałam auto, w sumie poza wymianą filtra nic nie znalazł niepokojącego. Gdy wczoraj jeździłam, było ok, nie czułam wg smrodu. Ale gdy tylko na chwilę włączyłam ciepły nawiew, od razu strzeliło mi w nos smrodem, i takim cuchnącym dojechałam do warsztatu, aż ten pan sam wyszedł na podwórko zobaczyć, co mu takiego śmierdzącego wjechało. No i rzekomo z tego filtra mogło lecieć, kazał pojeździć trochę i obserwować. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6766145 Napisano: 22.02.2021 18:59:48 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

Swoją drogą, naprawdę musisz stać na światłach na sprzęgle i hamulcu??

Prawda jest taka, że tak się nauczyłam, i raczej jestem niereformowalna, bo o tym luzie, to mnie mąż uczył, jak jeszcze żył. No ale mnie tak nauczył instruktor, więc wiedziałam lepiej emotka  czułam się niepewnie, po kilku próbach.  Muszę sobie to wszystko zweryfikować, i znów poćwiczyć ten luz. Ale tak czy siak, w moim aucie jest coś źle zrobione, i muszę temu zaradzić, a czuję, że będę spławiana, albo narażona na coraz większe koszty. Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

delvitto

#6766126 Napisano: 22.02.2021 17:06:48 w Pomocy!!!!
misialala79 napisał(a):

A może klocki czy tarcze hamulcowe. 

może... ale ja się nie znam, oni chyba powinni byli to sprawdzić... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6766124 Napisano: 22.02.2021 17:05:45 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

delvitto może niech ten Twój siostrzeniec porozmawia z tym znajomym mechanikiem, skoro go polecił.
Bo coś tu ewidentnie śmierdzi (nomen omen emotka  ) 

no raczej to nieuniknione, bo sumkę ładną skasowali emotka  a na domiar złego, zaczynam czuć wokół siebie swądek, najprawdopodobniej przesiąka nim moje ubranie emotka  chodzi mi o to, gdzie może być przyczyna, i czy to w ogóle normalne, bo może jakieś stare opary w nadmuchu? No ale to, że tych śnieżnych kolein nie bierze, to na pewno normalne nie jest. Przecież nie dam gazu do dechy wjeżdżając na parking. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6766115 Napisano: 22.02.2021 16:31:35 w Pomocy!!!!
Czy jest na sali mechanik samochodowyemotka  Ratunku, pomocy! Od kilku miesięcy jeżdżę 5-letnią Micrą, oczywiście Niemiec łzy ronił, gdy dealer przyjechał ją zabrać do polskiego komisu. Ale nie o tym. Krótko - tydzień temu spaliłam sprzęgło. Od początku posiadania auta czułam swąd i coś mi nie grało, ale w najbliższym warsztacie sprawdzono, że nic się złego nie dzieje, i jeszcze trochę pojeżdżę. Rację miał, skubany, bo pojeździłam, całą zimę. ale smród pojawiał się coraz mocniejszy, aż wreszcie zaczął dymić i przestał ciągnąć. Umarł mi na drodze do ZUSu emotka  Laweta, i warsztat u znajomego mojego siostrzeńca, bo dla cioci to się zrobi najlepiej, i bez chińskich śrubek.  No i od soboty znów jeżdżę. Sprzęgiełko nowe z zamówienia, leciutko chodzi, i płynnie jeździ, ale... tylko na prostej drodze. Gdy natrafiam na zbitą hałdę z lodu i śniegu, np na parkingu - nie wjedzie, koła się boksują (?), zaczyna dymić, a jak dodaję gaz, to znów śmierdzi. I wyłącza się silnik. I tak kilka razy można. Śmierdzi, gdy dociskam sprzęgło do końca, np gdy zatrzymuję się na światłach, i trzymam sprzęgło z hamulcem. Oczywiście, nie jest to smród taki intensywny, jaki był wtedy, no ale jest. Dziś u ojca posiedziałam godzinkę, i gdy szłam do auta, smrodek spalenizny było czuć w okolicy 2 metrów od niego. Moje auto śmierdziało! 
Kto się na tym zna, doradżcie, czemu to wciąż śmierdzi po wymianie, co mam teraz zrobić, błagam. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6765949 Napisano: 21.02.2021 15:26:12 w WC - rozmowy o wszystkim
posłuchajcie, czy allegro już kompletnie zwariowało??? już za wszystko liczą sobie 10 % łącznej prowizji? no koszmar totalny emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

delvitto

#6765202 Napisano: 16.02.2021 21:01:40 w WC - rozmowy o wszystkim
moi kochani, posłuchajcie, muszę wykończyć mieszkanie. Mam taki problem, bo nie mam doświadczenia akurat w tego typie produktu. Chodzi mi o sedesy zawieszane na stelażu podtynkowym. Ja wciąż korzystam ze starego kompaktu, no ale teraz chcę ładniej emotka  Kto taki ma, proszę, wypowiedzcie się, czy taki sedes dobrze się trzyma, czy nie ma ryzyka, że osoba otyła, jak mój syn ok 125 kg, że się z tej ściany wyrwie. Tym bardziej, że on jest niepełnosprawny, i miewa często odruchy energicznego kiwania się, albo podrygiwania, siedząc na krześle, ale też na kibelku. Baczek w moim kompakcie jest już od jego kiwania się wzruszony, i ledwo się trzyma, wciąż są kłopoty ze spływaniem wody. Ale już nie chcę tego naprawiać, inwestować jakiś grosz, no bo jestem na wylocie:) Na zdjęciach w google widziałam miski sedesowe stojące, które wydają mi się stabilniejsze, wraz z jakimś systemem, gdzie baczek/stelaż jest zabudowany, ale nigdzie takich nie mogę znaleźć do kupienia w zestawie. Pytałam w Castoramie, w Leroy, twierdzą, że stojących nie da rady tak zabudować. Pokazuję Wam foto, może Wy wiecie, gdzie to znaleźć? Na foto jest taki sedes tylko do kupienia, ale nie ma info, na jakim stelażu jest montaż baczka, a ja nie rozumiem, co w tej ścianie być powinno zrobione, żeby były tylko te dwa guziczki. 
https://lazienkar...zjULBmEaAtbwEALw_wcB
Może ktoś ma rodzinie budowlańca lub hydraulika? Pomóżcie proszę, bo ja nie mam naprawdę kogo się poradzić;( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6764962 Napisano: 15.02.2021 18:50:09 w Wkurza mnie...
nie lubię poniedziałków emotka  spaliłam sprzęgło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6762022 Napisano: 30.01.2021 11:52:05 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Zrelaksuj się z Fa"



Albedo, proszę, błagam, przeczytaj to !!! I zapadnij się pod ziemię ze wstydu emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6761942 Napisano: 29.01.2021 17:42:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
anaesth napisał(a):

delvitto napisał(a):

również bardzo gratuluję  emotka ale uświadomcie mnie, proszę, jakie to autko Agnieszce wpadło, i z jakiego konka emotka  nie jestem na bieżąco.

https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-miej-w-sobie-pragnienie-bycia-eko.html

Przyłączam się do gratulacji, cudne autko! emotka

o jaaaa......  zatem ponownie gratuluję, bo i jest czego emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6761927 Napisano: 29.01.2021 17:14:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
również bardzo gratuluję emotka ale uświadomcie mnie, proszę, jakie to autko Agnieszce wpadło, i z jakiego konka emotka  nie jestem na bieżąco. Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6760169 Napisano: 21.01.2021 18:20:12 w WC - rozmowy o wszystkim
Drodzy moi, czy jest na sali ktoś, kto może pracuje w PFRON lub MOPS? Albo zna takie tematy. Chciałabym zasięgnąć informacji na temat dofinansowań osobom niepełnosprawnym, w celu likwidacji barier architektonicznych, barier technicznych, lub pomocy technicznych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6759044 Napisano: 17.01.2021 18:02:31 w Pomocy!!!!
sks900 napisał(a):

Trzeba kliknąć w te 3 pionowe kropki w prawym górnym rogu przeglądarki, a potem w ustawienia -> hasła

Dziękuję. Zrobiłam to, i w długiej liście znalazłam o2., i jednak te hasło jest jednym z tych dwóch co brałam pod uwagę. Niestety, po ręcznym wpisaniu nie loguje...:( czy te problemy nie mogą być związane z tym, że połączyłam swoją pocztę z tym nachalnym loginem od wp, co wciąż nie dawali spokoju?  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6759039 Napisano: 17.01.2021 17:37:11 w Pomocy!!!!
sks900 napisał(a):

W ustawieniach przeglądarki możesz sprawdzić hasła.

ale że jak? Jeśli mam chrome, tzn, że gdzieś tam to znajdę? Czy na poczcie o2. to się gdzieś sprawdza? Jeśli w ustawieniach przeglądarki, to chyba sobie nie poradzę, będę musiała syna wołać. Ale dzięki, mam nadzieję, że syn mi to odtworzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6759026 Napisano: 17.01.2021 15:02:35 w Pomocy!!!!
Drodzy, mam taki kłopot. W swojej poczcie na o2. od lat mam ustawione hasło, automatycznie zapisane, i w smartfonie również. Stało się tak, że przez te wygodnictwo, zapomniałam swego hasła do poczty. Dwa najbardziej prawdopodobne hasła, nie udało się, gdy wpisywałam hasło ręcznie. Próba odzyskania hasła spełzła na niczym, bo wchodząc w pomoc, otrzymuję pytanie, które zapewne kiedyś tam podałam. Jest to "wzrost". Podaję więc swój, i nic z tego, podaję te obok najbliższe, też nie, przeszłam więc skalę od 150 do 174, i nic. Żeby zmienić hasło, muszę podać nowe, ale też te stare, którego nie pamiętam.
Normalnie korzystam z poczty, bo przecież samo się ustawia, ale mogę mieć kłopoty, gdy na przykład zechcę skorzystać z poczty na innym komputerze... Co mogę zrobić w tej sytuacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6757223 Napisano: 09.01.2021 20:12:20 w Pomocy!!!!
klientowi podajesz swoj adres email, taki sam jaki masz w koncie paypalserio? tylko to, i już wszystko będzie ok? Bo znalazłam na paypalu takie coś, by stworzyć swój własny przycisk, ale co to znaczy, to też nie wiem:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6757216 Napisano: 09.01.2021 19:50:47 w Pomocy!!!!
Kochani, pomóżcie. Całe wieki temu założyłam konto na paypal, rzadko korzystałam, czasem coś na wishu kupiłam. Mam nawet na nim jakieś małe środki. A teraz by mi się te konto przydało do pewnych celów, ale nie umiem zrozumieć. Zaktualizowałam dane, i połączyłam konto z kontem bankowym, właściwym na  dzień dzisiejszy ( tamtego nie mam od dawna). No i gdy za coś tam płaciłam na wishu, to wszystko było dla mnie jasne. Ale co mam zrobić, by ktoś przelał mi pieniądze na paypal? Przeszukałam wszystko, i jak to działa, że nie mam tam jakiegoś numeru? Co mam podać klientowi, który chce zapłacić na paypal? Bo przecież nie te konto z mojego banku, które powiązałam z paypalem, bo to byłoby bez sensu, równie dobrze mogłabym podać ten numer... Poratujcie! Wyświetl w wątku >>
0 0