Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#6755104 Napisano: 29.12.2020 23:16:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie mogę znaleźć regulaminu Pepsi/Lidl:( na messengerze znalazłam tylko regulaminy chronienia danych, i regulamin chatbota Pepsi, natomiast nie widzę reg. samego konkursu. Jak go znaleźć? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6755009 Napisano: 29.12.2020 16:36:25 w WC - rozmowy o wszystkim
margobb napisał(a):

basiag napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Możecie polecić jakieś dobre filmy, seriale na kwarantanne, dla osób 30+, mogą być starsze, bo graficzne, dokumentalne, coś wartego zobaczenia, nie mam sił przeszukiwac neta a nic mi nie przychodzi do głowy, w grę wchodzi netflix, hbo, vod, fajnie by było tu utworzyć listę filmów wartych obejrzenia

na Netfixie - Gambit królowej - super emotka
                -  Ozark - wciągający (3 sezony po 10 odc.)

Netflix - Kalifat 

a ja właśnie zakończyłam oglądanie "The Crown", i powiem, że się dobrze oglądało:) Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6754806 Napisano: 28.12.2020 18:30:06 w Nasze wygrane w minionym roku
ja, jak kilka osób powyżej, doświadczyłam braku weny, i jakiegoś spalenia wewnętrznego, Nagród wpadło niewiele, i o niskiej wartości, nawet nie ma czego wpisywać:( Kiedyś byłam pełniejsza energii, i wygrywałam dużo i często, i chciało mi się, a teraz z góry zakładam, że nie stworzę odpowiedniego hasła. Mój konkursowy entuzjazm wygasał tuż po zakupieniu paragonów, w rezultacie mnóstwo paragonów mi się zmarnowało:( i zostawał żal, że nie zdążyłam, a potem znów leciałam po kolejne paragony, i znów oczekiwanie, że samo się zrobi:( 
A czy w swoich zestawieniach możecie też pisać, jaki był Wasz koszt udziału w konkursach, bo to super mieć fajne nagrody, ale może trzeba odliczyć koszta uzyskania emotka ? i doliczyć te, w których się nie udało wygrać. Taki sam czysty zysk:)
Chciałabym wziąć się w garść, i od nowego roku znów wrócić do formy, ale boję się, że zbyt mocno pogrążyłam się w swych depresjach, i nie będzie mi łatwo... Ale chciałabym za rok wpisać fajny wykaz, i też mieć się czym pochwalić emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6752942 Napisano: 16.12.2020 23:54:08 w Pomocy!!!!
właśnie aktywowałam kartę wygraną w jacobs barista. Nie robiłam tego wcześniej, bo wydałabym, a tak, to mam na święta:) Czy pamięta ktoś, czy to jest karta na podpis? Bo nie mogę nigdzie znaleźć opcji, by nadać jej swój pin.  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6748203 Napisano: 28.11.2020 20:41:44 w Paragony na trwające konkursy
brak weny, więc sprzedam schauma/biedronka, mam 2 paragony, po 8 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6741127 Napisano: 02.11.2020 12:11:06 w Paragony na trwające konkursy
może ktoś by mi kupił jakieś paragony w Intermarche na wymianę? Od jutra tyyyle tam konkursów, a ja nie mam jak jechać, bo zajmie mi to z zakupami pół dnia:( Będzie Tchibo za 15 zł, nestle/winiary za 20 zł, i na tych by mi zależało najbardziej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6740814 Napisano: 31.10.2020 17:01:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratuluję, w tej nagrodzie zaowocowało oczytanie, a dzięki temu elokwencja i wyobraźnia:) w dzisiejszych czasach, gdy czyta się tylko nagłówki linków, to rzadkość emotka   Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6740539 Napisano: 30.10.2020 13:11:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
dołączam się do gratulacji emotka  super informacja i bodziec dla nas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6740355 Napisano: 29.10.2020 20:35:24 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

bo to jakaś taka funkcja, co jest w nowszych modelach chyba

wolałabym, by miał funkcję parzenia kawy, ale na taki model to jeszcze nieprędko  emotka  ten taki nowszy to nie jest, swoje latka ma, no ale w porównaniu z moim poprzednim, to wysoki level, mnie tutaj najbardziej lusterka jarają, że mam trochę elektryki emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

delvitto

#6740348 Napisano: 29.10.2020 20:17:15 w WC - rozmowy o wszystkim
chochliczka napisał(a):

Awaria to by chyba mrygala i raczej na czerwono lub pomaranczowo?

też mi tak przez głowę przemknęło, lecz za nową technologią przestałam nadążać emotka  a tak w ogóle, czemu on mi się świeci, skoro go nie włączałam? No chyba że przypadkiem coś wcisnęłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6740345 Napisano: 29.10.2020 20:08:39 w WC - rozmowy o wszystkim
aha, dziękuję emotka  do tej pory tylko o tym słyszałam, z praktyki nie znam.
od 2 miesięcy jeżdżę tym modelem, w poprzednim nie miałam takich bajerów emotka  wiem tylko, że tę funkcję wykorzystuje się w trasach, a ja tylko przemieszczam się po mieście. Jak to się wyłącza? Czy zostawić tak, żeby mi się świeciło? Już mi lżej, że to nie jakaś awaria emotka  a serio, nie mam kogo spytać. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6740337 Napisano: 29.10.2020 19:52:13 w WC - rozmowy o wszystkim
wstydzę się, bo nie wiem, i nie umiem znaleźć, jaka to kontrolka wyświetla mi się na zielono? O czym mówi ta ikonka?  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6738864 Napisano: 24.10.2020 19:11:47 w WC - rozmowy o wszystkim
chochliczka napisał(a):

My pisalismy kilka lat temu pismo do gminy i oni scieli drzewo.kto posadzil te tuje?skoro masz grob to pewnie i oplaty za niego.to ksiadz powinien sciag wg mnie.

grób jest bardzo stary, pochowana tam była moja prababcia, i później nikt z rodziny nie chciał go jakoś przejąć. Miejsce niefortunne, bo wśród drzew. Ładnie to wyglądało, przyjemny cień był i takie zaciszne, dzięki drzewom, miejsce. Ale też kłopotliwe, bo sypało igliwiem strasznie, i trudno zachować porządek. Gdy zmarł mój mąż, ustaliłam, że przejmę grób, poniosłam opłaty spore, bo od lat 60-tych nie było opłacone. Nie pomyślałam, że gdy będę robić pomnik, będą kłopoty. Kto te tuje posadził, to nie wiem, były chyba od zawsze. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6738849 Napisano: 24.10.2020 17:29:47 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam takie zagadnienie. Jestem w trakcie robienia pomnika na cmentarzu. Dookoła jest ciasno, ludzie poustawiali nagrobki. Okazało się, że aby zmieścić mój pomnik, muszą zostać ścięte dwie tuje, rosnące przy samej krawędzi grobu. ze względu na bliskie sąsiedztwo innych pomników, nie można było nic przesunąć w żadną ze stron. Moje pytanie brzmi, w czyjej gestii jest opłata za ścięcie i wywóz drzew? Ja zostałam obarczona opłatą 1000 zł, ale zaczynam myśleć, że zostałam wykorzystana. Wiem, że księdzu zarządzającemu cmentarzem było bardzo na rękę ścięcie tych drzew, bo z rozmowy wynikło, że nie lubi tujek, co jakiś czas sami coś ścinają, a teraz, gdy trafiłam się ja, to myślę, że pod moją opłatę podpięli jeszcze jakieś niepotrzebne drzewka, chociaż nie mam na to dowodu. Czy on, jako gospodarz, nie powinien dbać o swój teren, i umożliwić postawienie pomnika bez dodatkowych kosztów? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6738319 Napisano: 22.10.2020 12:47:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mariolakal napisał(a):

Karta 100 zł. do biedronki z brefa "Świętuj razem z nami" /GLS, dokumenty zwrotne/.
PS. Mogę się tylko domyślać, że to z tego konka, gdyż brak jakiejkolwiek informacji i nominału na karcie, ale nadawcą jest Albedo, więc to musi być to...  emotka

a może to karty z selgrosa/albedo? Nie brałaś udziału? Bo ja dostałam, i syn, właśnie z selgrosa, po 100 zł na karcie. Też nie są jakoś oznaczone. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6736990 Napisano: 16.10.2020 22:51:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
znalazłam w biedrze paragon na nutellę 825 g, i chyba nie mogę go użyć, bo nie ma tej gramatury w loterii? I jeszcze, jeśli mam na paragonie, też z biedry, MajonezWiniary500ml, to mogę go zgłosić, jeśli nie jest napisane Dekoracyjny? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6736335 Napisano: 14.10.2020 19:52:03 w WC - rozmowy o wszystkim
chcę się zwrócić do posiadaczy pralko-suszarek, czy takie urządzenie jest naprawdę przydatne, czy to tylko fanaberia? Zepsuła mi się pralka, szukam nowej, lecz najważniejsze jest to, by była jak najpłytsza, bo łazienka to dziupla malutka. Te ładowane od góry odpadają, takie mi strasznie "nie leżą". No ale sobie pooglądałam,  i zobaczyłam właśnie pralko-suszarki, o głębokości 45 cm ( LG albo Candy), no i zaczęłam się wahać...  Na pewno lepsze byłyby 2 urządzenia niż 2 w 1, ale na to nie mam miejsca, szafka też musi gdzieś wisieć emotka  Kiedyś też wzbraniałam się przed zmywarką, mówiłam że to zbędny luksus, no i minęło 4 lata odkąd posiadam, i już sobie nie wyobrażam bez niej kuchni emotka  Powiedzcie proszę, kto może, jak w praktyce takie coś funkcjonuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6735894 Napisano: 13.10.2020 12:41:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
w nocy (po 3), 100 zł za batonik nestle wpadło:) Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6733350 Napisano: 02.10.2020 18:20:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
właśnie wygrałam pakiet jakiś na WP Pilot. Znacie to? Co tam ciekawego jest do oglądania? Mając normalne tv i dużo kanałów z kablówki, to taka nagroda jest bez sensu emotka  chyba. A może ktoś chce? mam 24 godzin na odesłanie danych. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6733071 Napisano: 01.10.2020 20:04:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
WOOOOWemotka  pierwszy dzień, pierwszy strzał, i październik zdobyty emotka Wyświetl w wątku >>