Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#6723832 Napisano: 22.08.2020 23:52:49 w WC - rozmowy o wszystkim
Reni, ta strona co podałaś, to ta sama, co podano mi wcześniej, czyli nic mi nie pokazuje.
A, jeśli zarejestruję te auto na siebie, to czy po wpisaniu nowych tablic pokaże mi się ta wcześniejsza historia, czy będzie działać tylko od momentu rejestracji? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6723827 Napisano: 22.08.2020 23:25:00 w WC - rozmowy o wszystkim
aniolka2310 napisał(a):

Usługa wyświetla informacje gromadzone od momentu pierwszej rejestracji pojazdu w Polsce, czyli tak.

no właśnie auto jest bez tablic, zostało sprowadzone przez komis, który przygotował je do sprzedaży. Tutaj nie był rejestrowany, dopiero ja to zrobię. Z niemieckiego dowodu wpisałam dane które były, czyli poprzednie numery, ale nic nie znalazłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6723816 Napisano: 22.08.2020 22:04:43 w WC - rozmowy o wszystkim
aniolka2310 napisał(a):

Polecam sprawdzić tutaj,

nie udało mi się, nie ma w systemie;( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6723809 Napisano: 22.08.2020 21:28:32 w WC - rozmowy o wszystkim
Posłuchajcie, kupuję auto z komisu, ale ze wszystkimi sprawami jestem zdana sama na siebie. Auto jest sprowadzone z Niemiec, po lekkim uderzeniu z jednej strony, i naprawione przez ten komis. Komis współpracuje niejako z naszym Polmozbytem, tu jest warsztat, i wszystkie te samochodowe sprawy. Znam ich tyle o ile, wspólna znajoma, która właśnie w Polmozbycie pracuje i u której od lat mam ubezpieczenia, mówi, że faceci są w porządku, nie słyszała nigdy o jakichś kantach. No ale ja mam trochę obaw, bo niby te stłuczenie było małe i nie spowodowało żadnych większych szkód, no ale to się zawsze tak mówi, a nikt nie pokaże np jakiejś fotki jak to wyglądało przed wyklepaniem. Dziś pobrałam dokumenty do rejestracji w Urzędzie Miasta, i mam zapłacić w przyszłym tygodniu. Pomyślałam, że sprawdzę ten nr VIN, że to podobno coś mówi, no ale trafiam wciąż na jakieś płatne raporty do kupienia. Czy jest jakiś sposób, bym sprawdziła rzetelną historię tego auta,  po tym numerze? Jak się do tego zabrać, i czy to mi coś da? Czy jeśli kupię taki raport, czy tam będzie coś o tym stłuczeniu? Albo, czy nie został ukradziony? Albo, ilu było właścicieli? Jak mam się za to zabrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6723391 Napisano: 20.08.2020 21:33:57 w Smolar
gosia16 napisał(a):

kiedywreszciewygram napisał(a):

Czy możliwe jest że Smolar ma jakąś czarną listę konkursowiczów.
Biorę udział praktycznie w każdej ich loterii( myślę że za kilka lat układałem setki zgłoszeń u bich a bodajże tylko 3  razy udało mi się wygrać jakieś marne nagrody. Zablokowali mi czy coś?!
Zawsze odsyłają informacje o wygranej w formie SMS bądź e-mail. Czy może samemu trzeba sobie sprawdzać czy się jest laureatem?
Jakieś sugestie emotka  ....

Według mnie nie prawda

a wg mnie coś w tym jest;( wygrywałam u nich dużo i często, mniejsze i główne, ale tylko na nowe numery, które kiedyś często zmieniałam. Teraz nie zmieniam, i na te opatrzone wcześniej numery nic nie trafiam. Taka legenda od dawna krąży o Smolarze, ja ich lubię, nawet osobiście kiedyś odbierałam nagrodę, no ale powszechnie wiadomo, że oni konkursowiczów nie lubią, trzeba udawać zwykłego Kowalskiego, który przypadkiem kupił produkt i tak od niechcenia zagrał w loterii lub konkursie, jednym paragonem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6723284 Napisano: 20.08.2020 15:19:05 w Smolar
superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

Kto ma słownik zabronionych wyrazow u Smolara?

Był już ruch i echo, może ktoś jeszcze coś dorzuci;)

Jak juz maja technologie blokowania, to powinni miec tez technologie zaznaczenia konkretnego wyrazu, ktory jest w ich odczuciu zabroniony.  emotka

o czym Wy mówicie, bo nie rozumiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6722192 Napisano: 15.08.2020 15:50:44 w WC - rozmowy o wszystkim
Pionas, kochajcie się i bądźcie szczęśliwi emotka  gratuluję. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6719334 Napisano: 31.07.2020 22:05:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tak sobie pomyślałam, że budżetowe konkursy w kauflandzie, przeszły już do legendyemotka   Wyświetl w wątku >>
1 nariam 0

delvitto

#6718929 Napisano: 29.07.2020 22:48:50 w Paragony na trwające konkursy
last minute! Nivea w hebe, zaraz koniec, oddam za 12 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6718445 Napisano: 28.07.2020 11:18:23 w WC - rozmowy o wszystkim
Kochani, chcę podziękować Wam wszystkim, za okazaną życzliwość i dobre serce, za życzenia od Was, które nadeszły do Adriana w postaci serdecznych wpisów na fb, kartek, a nawet słodkiej paczuszki emotka  zostanie nam pamiątka na długie lata. I zawsze, gdy Adrian będzie w złej formie, lub będzie przeżywał to, że nie ma przyjaciół, te pamiątki będą świadczyć, że jednak są ludzie, którzy go lubią i wspierają swoją przyjaźnią emotka  Jesteście super po prostu! Dziękuję! Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6718226 Napisano: 27.07.2020 12:09:17 w WC - rozmowy o wszystkim
ale się dzieje! Kocham Was Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6718215 Napisano: 27.07.2020 11:58:20 w WC - rozmowy o wszystkim
on już udostępnił, ale i ja udostępniłam, może to coś da Wyświetl w wątku >>
2 mia, brucee 0

delvitto

#6718210 Napisano: 27.07.2020 11:44:00 w WC - rozmowy o wszystkim
ależ jesteście kochane !!!! napisałam post, ten różowy z różami. Mam nadzieję, że się uda emotka  niestety, nie mogę tego śledzić, bo już zaraz wychodzimy, Adrian ma obiecany dziś spacer po mieście. Czasem tylko zerknę w telefon;) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6718198 Napisano: 27.07.2020 11:26:21 w WC - rozmowy o wszystkim
kermit napisał(a):

Powinno być w ustawieniach coś w stylu kto może dodawać posty na Twojej osi czasu.

niestety, w ustawieniach, na osi czasu, mogą pisać tylko znajomi lub on sam, i nawet nie ma opcji, by wybrać publiczne emotka  W innych punktach różnych ustawień było dużo możliwości do edytowanie, a tu tylko te dwa. Nie rozumiem, jak to działa. Nie wiem, jak edytować, by zrobić publiczne, ech:( trudno, ale bardzo dziękuję za wszelkie próby. A życzenia po prostu mu przekażę emotka  dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6718186 Napisano: 27.07.2020 11:02:56 w WC - rozmowy o wszystkim
kermit napisał(a):

delvitto napisał(a):

kochani, od wczoraj doszło do Adriana 7 życzeń emotka  bardzo dziękuję, i czekam do poniedziałku, wtedy podłożę je do skrzynki, i wyślę go po listy, bo niby zapomniałam sprawdzić pocztę,,, Może coś jeszcze dojdzie emotka  a wyjmowanie tylu kartek ze skrzynki, to sama przyjemność  emotka  nie mogę się doczekać jego miny:) to będzie miły dzień, i jest w tym Wasza zasługa emotka


Chcemy dodać życzenia na FB ale jak to zrobić? Czy czasem Adrian nie ma w ustawieniach zaznaczone że tylko znajomi mogą dodawać na osi czasu? Może ktoś pomoże. Jak to zrobić?

ojej, nie wiem. Już sprawdzam, ale nie wiem, czy będę umiała, nie wiem, jak to sprawdzić, ale już się za to biorę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6717868 Napisano: 24.07.2020 13:32:04 w WC - rozmowy o wszystkim
kochani, od wczoraj doszło do Adriana 7 życzeń emotka  bardzo dziękuję, i czekam do poniedziałku, wtedy podłożę je do skrzynki, i wyślę go po listy, bo niby zapomniałam sprawdzić pocztę,,, Może coś jeszcze dojdzie emotka  a wyjmowanie tylu kartek ze skrzynki, to sama przyjemność emotka  nie mogę się doczekać jego miny:) to będzie miły dzień, i jest w tym Wasza zasługaemotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6717273 Napisano: 21.07.2020 19:36:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w loterii Payback/Kaufland ktokolwiek z Was coś znalazł w tych kuponach, czy tylko wciąż te punkty na kolejne zakupy? Ciekawe, czy BMW już znalazły właścicieli... emotka Wyświetl w wątku >>
1 loser9 0

delvitto

#6716878 Napisano: 20.07.2020 11:53:50 w WC - rozmowy o wszystkim
angie222 napisał(a):

Delvitto, chętnie prześlę kartkę. Czy mogłabyś napisać co nieco o zainteresowaniach syna, aby treść pocztówki była dla niego ciekawa? 

Bardzo trafne pytanie, a ja sama o tym nie pomyślałam, bo cokolwiek by dostał, to byłoby super emotka
Ale jeśli już, miłością jego życia jest Super Mario Bros,  nawet w sobotę kupił sobie kinder jajko, bo tam jest teraz na to akcja emotka  A ponadto uwielbia tramwaje. Na wakacje gdy wyjeżdżaliśmy, to tylko tam, gdzie mogą być, by sobie pojeździł, zawsze jest wtedy w niezrozumiały dla mnie sposób jakiś taki... dumny, że jedzie tramwajem. Ma bzika na punkcie gołębi, zbiera resztki pieczywa i dokarmia je, lubi pszczoły, wyszukuje je wśród roślin, i robi im fotki. Lubi czytać taki dwumiesięcznik "Świat Wiedzy", i stamtąd czerpie różne ciekawe informacje, natomiast języka literackiego nie rozumie, więc za zwykłe książki raczej nie sięga. Dba o ekologię, i przyznam, że to on w domu pilnuje sortowania śmieci. Jego marzenie to mieć własne studio produkcji filmów animowanych, chociaż nie do końca wie, co i jak by tam robił, uważa, że miałby doradców. Ogólnie, jest ciekawy świata. w sklepie sprawdza w aplikacji, które produkty są polskie, by tylko te kupować. No i chciałby mieć kiedyś żonę i dzieci. To tylko tak przyszło mi do głowy na szybko, by w jakiś sposób opisać Adriana. Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6716743 Napisano: 19.07.2020 15:38:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie wiem czy było w zapowiedziach, ale w carrefour znalazłam takie coś  Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6716633 Napisano: 18.07.2020 16:19:31 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

Taka Mama to SKARB

bruce, skarb, czy ja wiem? To miło, że tak się wydaje, ale przez te 30 lat to bywało różnie, i złość była, nerwy, zwątpienie, i czasem obojętność, brak sił... Musiało minąć dużo czasu, bym w końcu się z tym pogodziła, i przestała zmieniać go na siłę. Przychodzą nieraz takie myśli do głowy, że byłoby lepiej z synem (mam na myśli jego zachowanie, samodzielność, komunikatywność), gdybym poświęcała mu więcej czasu, i kładła większy nacisk na jego rozwój i edukowanie, ale cóż, i tak nie jest źle. Co mogłam, to zrobiłam. Wyświetl w wątku >>