Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#6690368 Napisano: 16.03.2020 16:22:05 w WC - rozmowy o wszystkim
ludzka_istota napisał(a):

Oglądałaś Battelstar Galactica? 

jeśli oglądałam, to dawno, ale na tym dysku jest coś z BG emotka
ze mną jest tak, że kiedyś oglądałam tego mnóstwo, zresztą, działałam w klubach SF, jeździło się na konwenty (Polcon, Nordcon, znacie to?) Mnóstwo książek było, a potem przyszło zwykłe życie, praca, dzieci, rodzina, i takie tam... Oglądałam na bieżąco aktualne produkcje, bo na te starsze brakowało czasu. Mąż podglądał w wolnych chwilach na necie te różne seriale, ale one mi już trochę taką myszką trąciły, i patrzyłam na to z pewnym politowaniem. A teraz sama dojrzałam by wreszcie wszystkie te seriale obejrzeć, no i problem, bo stronki z filmami poznikały z netu.
A ktoś zna/pamięta Kosmos 1999? O rety, to było coś, ja się na tym wychowałam emotka
A the 100 premiera 20 maja, u nas chyba z tydzień później, szkoda, że już będzie koniec. Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6690357 Napisano: 16.03.2020 15:53:28 w WC - rozmowy o wszystkim
ludzka_istota napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

delvitto napisał(a):

pooglądałabym trochę filmów i starych seriali, na które wciąż brakowało czasu, no i stronki, gdzie czasem zaglądałam, znów nie działają emotka  zalukaj u mnie się nie otwiera, filman.cc właśnie się zablokował, inne znalezione przeze mnie stronki przekierowują do jakichś płatnych platform, które nawet nie wiem, czy po zapłaceniu będą działać... Doradźcie, gdzie obecnie można coś oglądać? Ipla i Player nie wchodzą w grę, tam nie ma tego, co szukam, a ja mam ochotę na cykl seriali s-f, typu Stargate, Atlantis, Star Trek, itp... Wykupiłabym Netflix, ale tam też tego nie ma:(

ale na Netlix jest Star Trek emotka i parę innych s-f
jak chcesz popatrzeć na tytuły to mogę Ci parę screenów podeslać emotka

SG1 do 6 sezonu jest na CDA, prawie całe sezony. Atlantis widziałam odcinek 1-2 na CDA. Szukam dalszych i nie widzę nigdzie:(.

na Netflix są chyba tylko te nowe Star Treki? Miałam Netflixa w zeszłym roku, obczaiłam tam co się dało, a teraz czekam, aż będzie nowy sezon Lucyfera i the 100 emotka  wtedy znów go wykupię. 
magdalena-chili szukałam na cda, ale nie udało mi się znaleźć, więc jeśli możesz, to podeślij mi coś, proszę:) Ja bym chciała Stsrgate od 2 sezonu 15 odcinek.
Mój mąż, gdy żył, twierdził, że ma na dysku zewnętrznym wszystkie sezony i dalsze serie tego Stargate, ale wczoraj odpaliłam ten dysk, i okazuje się, że są w tej kolekcji duże braki, nie ma sezonu 2 i któregoś, dwa jakieś sezony są tylko po angielsku, jeszcze muszę dokładniej spisać co tam jest i w jakiej kolejności. Bo ogólnie znalazłam groch z kapustą.
@ludzka-istota na wspomnianym wyżej dysku, są jakieś serie Atlantis, sprawdzę i dam Ci znać, może Ci podeślę, jeśli się okaże, że z chęcią skorzystasz?
No i cieszę się, że odnalazłam tu miłośników science-fiction emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6690125 Napisano: 15.03.2020 11:35:57 w WC - rozmowy o wszystkim
pooglądałabym trochę filmów i starych seriali, na które wciąż brakowało czasu, no i stronki, gdzie czasem zaglądałam, znów nie działają emotka  zalukaj u mnie się nie otwiera, filman.cc właśnie się zablokował, inne znalezione przeze mnie stronki przekierowują do jakichś płatnych platform, które nawet nie wiem, czy po zapłaceniu będą działać... Doradźcie, gdzie obecnie można coś oglądać? Ipla i Player nie wchodzą w grę, tam nie ma tego, co szukam, a ja mam ochotę na cykl seriali s-f, typu Stargate, Atlantis, Star Trek, itp... Wykupiłabym Netflix, ale tam też tego nie ma:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6689586 Napisano: 12.03.2020 18:44:40 w WC - rozmowy o wszystkim
forrrum napisał(a):

delvitto napisał(a):

forrrum napisał(a):

Na długo przed tym, zanim zaczęto w lokalnej prasie trąbić o budowie nowego Lidla w moim rejonie, sąsiedzi już pół roku wcześniej zacierali ręce, że będziemy mieć blisko. I co? Sprawdziło się jak amen w pacierzu!

jeśli o nowym Lidlu mowa, to może mowa o tym białostockim?

Nie znam tematu. Tam też coś budują?

już zbudowali, dziś otworzyli, jak patrzę na te fotki, to robi mi się słabo emotka  
https://poranny.pl/nowy-lidl-na-antoniuku-fabrycznym-otwarty-koronawirus-nie-powstrzymal-tlumow-znika-papier-toaletowy-mieso-i-szlifierki-zdjecia/ar/c3-14852245?fbclid=IwAR25Xu5714O3Hk6d3wbs1snS1oTH4RZVk2WKl03mmTe4uSNMP-2O92hMXuk&utm_campaign=FB-KP&utm_medium=kurier-poranny&utm_source=facebook.com Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6689578 Napisano: 12.03.2020 18:34:02 w WC - rozmowy o wszystkim
forrrum napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

to samo powiedziała mi koleżanka...

Skąd ludzie czerpią takie info, nie mam pojęcia, ale w tym, co uznajemy początkowo za ploty, jest sporo prawdy, która później się potwierdza. Na długo przed tym, zanim zaczęto w lokalnej prasie trąbić o budowie nowego Lidla w moim rejonie, sąsiedzi już pół roku wcześniej zacierali ręce, że będziemy mieć blisko. I co? Sprawdziło się jak amen w pacierzu!

jeśli o nowym Lidlu mowa, to może mowa o tym białostockim? Pokazali na bialystokonline.pl parę fotek z dzikimi tłumami, mój ojciec, 83 lata, wybierał się bo to przecież taka atrakcja emotka  Zabroniłam mu, więc nie wiem, czy poszedł tam, mimo wszystko... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6689441 Napisano: 12.03.2020 12:14:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
tak trzymaj, Defed emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

delvitto

#6688405 Napisano: 06.03.2020 20:24:03 w Wkurza mnie...
zatrzymano Pendolino, bo ktoś kaszlał emotka ???
ja jestem astmatykiem, więc zdarza mi się kaszleć więcej niż innym, w dodatku od ponad roku mam nie zdiagnozowane problemy z krtanią, co objawia się nawet silnymi atakami kaszlu, w różnych miejscach, najbardziej boję się ich podczas prowadzenia auta emotka  byłam w szpitalu w sierpniu, miałam różne badania i konsultacje, które nie rozwiązały problemu. Wiem, że muszę często popijać coś, by zwilżyć błony śluzowe, i mało gadać, by nie drażnić strun głosowych. A teraz doszło do sytuacji, że w miejscach publicznych zaczynam się tłumaczyć, by ludzie się mnie nie baliemotka  wczoraj odbierałam list syna z zostawionego awizo, i po kilku zamienionych słowach zaczęłam kaszleć, więc od razu uspokajam panią na poczcie, dziś robiłam brwi i uprzedzam kosmetyczkę, że jakbym kaszlała, to proszę się nie bać. Strach być w kawiarni i popijać kawkę, i zakaszleć, bo zaraz ktoś zawiadomi jakieś służby. Do czego to wszystko zmierza, jak żyć? Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6687718 Napisano: 04.03.2020 13:11:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
dziś 2 razy trafiony zestaw spa dla kocurka emotka  z gourmet. Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6686923 Napisano: 01.03.2020 17:10:02 w WC - rozmowy o wszystkim
mam takie pytanko, były co jakiś czas dostępne (kiedyś) rabaty do 40% za bycie klientem. Tak np było i jest w banku ING, ale były też w PZU, PGE, i może jeszcze gdzieś? Teraz w ING się pogorszyło, 40 % jest np w Philips, ale tylko na wybrane artykuły, i to do 1200 zł, wcześniej były droższe rzeczy, nawet ekspresy za 4-5 tysi. Już teraz nie emotka  ja właśnie zniżki na ekspres szukam, może wiecie coś o takich rabatach/programach na innych stronach? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6686484 Napisano: 28.02.2020 13:21:15 w WC - rozmowy o wszystkim
czy ktoś korzystał z akcji gemius, ze smartfonem? kiedyś się zgłosiłam, i właśnie zadzwonili, chcą dać samsung a10 i śledzić moje strony i reklamy. Czy to jest bezpieczne? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6683792 Napisano: 17.02.2020 19:01:59 w Pożegnanie Amif
moja cegiełka poszła, ale na te dane, co otrzymałam na pv, więc nie wiem, czy te xxx by przeszło, przy innej okazji przetestuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6683788 Napisano: 17.02.2020 18:51:19 w Pożegnanie Amif
mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

nie mogę znaleźć danych właściciela konta, na które robimy przelew?
jak coś, to pv może być.

A musisz mieć te dane? Nie puści Ci przelewu jak wpiszesz XYZ etc.?

nie wiem, nigdy tak nie robiłam, myślałam, że dane właściciela konta są zawsze wymagane, ale to już nie istotne, bo ktoś podał mi już te dane. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

delvitto

#6683780 Napisano: 17.02.2020 18:33:10 w Pożegnanie Amif
nie mogę znaleźć danych właściciela konta, na które robimy przelew?
jak coś, to pv może być. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6683708 Napisano: 17.02.2020 14:09:48 w Kaufland konkursy
kiedy budżet, ja się pytam!
a tak z innej beczki, to po jakim czasie informuje columbit, bo czekam na te aygo co mi się wyśniło, i wenę miałam na 2 zgłoszenia, do parkingu sąsiadów nie dopuszczam emotka tak pilnuję miejsca. Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6683404 Napisano: 17.02.2020 00:10:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konkurs Rimmel... co cię inspiruje?
mam kłopot z odpowiedzią, bo o jaką inspirację może tu chodzić? byłoby prościej, gdyby było, co cię inspiruje do życia, do pięknego wyglądu, do radości, do powitania wiosny, no różnie można by to ciągnąć, samo "inspiruje" to tak szeroki zakres, że nie wiem jak to ugryźć emotka  no i czy pisać o kosmetykach? help please emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6683318 Napisano: 16.02.2020 20:48:16 w Pożegnanie Amif
dokładam się, żałuję, że tylko tyle mogę zrobić... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6682891 Napisano: 14.02.2020 17:18:30 w Żegnamy zmarłych
smutno mi, Panie...
Spoczywaj w pokoju (*) Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6681275 Napisano: 09.02.2020 22:22:50 w Auchan
no niestety, wciąż nie przechodzi zgłoszenie, zmieniałam przeglądarkę i nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6681266 Napisano: 09.02.2020 21:22:59 w Auchan
nie można puścić zgłoszenia bez skarbonki? bo raz karty nie podałam, a teraz nie chce przejść emotka  Ponad 50 zeta w błoto? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6681172 Napisano: 09.02.2020 13:50:01 w Auchan
@gnieszk@ napisał(a):

antylopia napisał(a):

jak myślicie reklamówki też liczą się jako produkt auchan- w końcu mają logo emotka

Też się nad tym zastanawiałam. Bo na tych białych reklamówkach jest chyba zielony ptak emotka .

a produkty które sami robią, bo np kiełbasa  lub pączki mają zaplecze do wykonania? w zasadzie na opakowaniach jest auchan jako producent/wyrób własny, ale czy to nie jest zbyt daleko sięgająca nadinterpretacja? Wyświetl w wątku >>
0 0