Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika delvitto

delvitto

#6681040 Napisano: 08.02.2020 16:05:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

[quote=edzia21]

pikawka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pikawka napisał(a):

W bydgoskim Auchan /persil, ktoś już chyba wygrał pralkio suszarkę  emotka  bo stoi atrapa emotka emotka

To nie jest atrapa, tylko normalna pralka z nadrukiem imitującym przód pralki. W Wałbrzychu jest tak samo emotka

Atrapa w Fordonie. Normalnie mogłam ja rękę podnieść. Kartonik. I bardzo malutka  emotka

Aaa...to slabo.

Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6680612 Napisano: 06.02.2020 18:31:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w moim auchan, a myślę że również we wszystkich, są już takie ekspozycje "na bogato", ale ja o czym innym emotka  pooglądałam sprzęcik, i całkiem on ładniutki, ale chcę spytać, czy używacie taki podobny, i jak się sprawdza 2 w 1, czyli pralka z suszarką. Czy po wyjęciu suchego prania ubrania są mocno pogniecione? Bo nie ukrywam, prasować nie lubię, a jak rozwieszę zwirowane lecz mokre, to i tak wiele szmatek się samoistnie wyprostowuje:) no bo co tu dużo gadać, tak się przymierzam do wygrania tej praleczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6678299 Napisano: 29.01.2020 19:32:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
właśnie powchodziłam na rzadko używane adresy mailowe, i odkryłam w jednym rezerwę /voucher na okulary z tic tac, z 22 stycznia emotka  Miła niespodzianka, tylko nie wiem jak się do tego zabrać, bo jak to tak bez mierzenia kupić okulary, a jeśli z nosa będą spadaćemotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6677931 Napisano: 28.01.2020 18:38:18 w Lotto i inne
od 2 tygodni mam fazę na granie w Mini Lotto, wpierw wysyłałam kilka systemów z 6 liczb, lecz 4 dni temu zmieniłam na 2 zakłady po 7. I tak przez 2 dni poszły, w niedzielę nie chciało mi się wyjść z domu, a wczoraj po prostu nie zdążyłam nadać. No i okazało się, że wczoraj trafiłabym czwórkę. Koło nosa przeszło mi około 2000 zł, smuteczek...emotka
btw, czy na lotto.pl można grać też systemowo, czy tylko zwykłe zakłady?
jak Wam się podobają zasady nowej gry Szybkie 600? ( wchodzi 31 stycznia) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6676191 Napisano: 22.01.2020 17:50:33 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
coś dziwnego dzieje się u mnie z powiadomieniami, już chyba ze 2 miesiące. Wygląda to tak, że otwieram nowe (bo mam nowe na liczniku), a przekierowuje mnie na temat albo stary, albo nie związany ze mną. Właśnie przed chwilą kliknęłam w nowe powiadomienie, i otworzył mi się wątek z lipca ub. roku, w którym nie brałam udziału w dyskusji, a gdy otworzyłam kolejne powiadomienie, tym razem był to jakiś temat z grudnia,
Ostatnio wpisałam coś w MDW, i wiedziałam, że grono moich stałych przyjaciół zaraz to "polajkuje", i faktycznie, powiadomienia zaczęły się pojawiać. Jednak po kliknięciu w ostatnie nowe powiadomienie, pojawiał się zupełnie obcy wątek;( żeby zobaczyć, kto był tak miły by się ze mną cieszyć, musiałam odszukać mój post, i wtedy zobaczyć te łapki w górę. 
Nie umiem tego inaczej opisać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6674315 Napisano: 16.01.2020 17:54:27 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratuluję Wam i ja emotka  takie wpisy dają też adrenalinę innym graczom emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6674085 Napisano: 15.01.2020 23:45:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Milka ogólnopolska: zakosiłam paragon w Biedronce, a tam DeserMilkaPud150g, czy takie coś można wysłać, bo wg reg.( z wyłączeniem lodów, serków, jogurtów i mlecznej kanapki Milka). Czy ten deser traktuje się jak serek lub jogurt, chyba nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6674047 Napisano: 15.01.2020 21:52:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Pytam z czystej ciekawości: czy jest tutaj jeszcze jakiś szczęśliwiec, który tak jak ja ma wy...walone na te wszystkie bombonierki RMF i nawet nie otworzył strony konkursowej?  emotka - czuję się wyjątkowo.

Tak ja mam je w du...e  emotka  jak juz się rzucać to na grube ryby a nie płotki emotka  poza tym wolę ptasie mleczko emotka

jestem w klubie, ja co prawda zajrzałam na stronkę by zobaczyć, jakie to czekoladki, i gdy się okazało że to zwykłe cukierki Wawel, to nawet nie pomyślałam, by próbować. Mam uraz do Wawelu, gdy kiedyś w necie były filmy tych kasztanków czy malagi, wraz z żyjącą zawartością, od tamtej pory nie dotykam tych rarytasów;( ani tym podobnych michałków, czy mieszanek. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

delvitto

#6673262 Napisano: 13.01.2020 18:20:24 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
od pewnego czasu, w dodawanych konkursach, brak jest liczby osób zainteresowanych konkursem, uparcie wciąż widnieją same zera. Nie jest to jakaś wielka sprawa, i spokojnie można obejść się bez tego, niemniej, wpisana liczba stanowiła jakiś wyznacznik, pozwalała porównać zainteresowanie danym tematem, i jego popularność, i jakoś, zależnie od tej liczby, ocenić swoje szanse emotka  pionas poprawisz to ? Wyświetl w wątku >>
2 ajaxa, noemi 0

delvitto

#6671588 Napisano: 08.01.2020 16:57:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
wygląda na to, że mam 100 z tymbark/lidl, ale rok konkursowy zaczął się wczoraj zestawem colgate z biedronki emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6670535 Napisano: 03.01.2020 21:18:59 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Wygrałam kartę z Milki-2tys a ona pusta .Napisałam meila w tej sprawie do organizatora i  dostałam odpowiedz ze wszystkie karty zostały doładowane.Jestem tak zdołowana,że aż się popłakałam przed bankomatem.....Jak to możliwe że nie mam pieniędzy na karcie???Jestem załamana emotka emotka

No, ale zadzwoń do banku skąd jest karta - musi być historia - nie daj się zbyć, takie rzeczy są do udowodnienia

Nie dam się zbyc-oczywiście ,ale to Mnie załamało i to bardzo emotka

Dokładnie, dzwoń do banku wydawcy karty, jeśli to możliwe, to nawet po telefonie przejdź na formę pisaną - Ty do banku, a później bank do Ciebie. 
A do organizatora napisz reklamację, jednak inaczej jest jak jest słowo pisane - oficjalna forma - będą musieli sami się pofatygować i sprawdzić, a nie wciskać Ci farmazony, że wszystkie doładowali, bo może akurat im się trafiła niedoładowana. 
Powodzenia życzę z wyjaśnianiem i nie zamartwiaj się, wszystko się wyjaśni, tylko szkoda Twoich nerwów!  :

wiele kart prepaid można sprawdzić online, trzeba znaleźć tylko odpowiedni link bankowy do tych kart, i nie trzeba często nawet iść do banku. Czasem jest wymagane logowanie, ale często wystarczy tylko wpisanie nr karty, jej 3-cyfrowego kodu z tyłu, i data ważności, wszystko się wyświetli. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

delvitto

#6669773 Napisano: 31.12.2019 19:41:36 w WC - rozmowy o wszystkim
joasiajulia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Z kim dziś siedzę nad konkursami i paragonami na ostatnią chwilę, i postanowieniem noworocznym, że oto ostatni raz? emotka

Witam w klubie emotka Nie potrafiłam się wcześniej zmotywować,a że nigdzie nie idę,córka jest w końcu po chorobie,więc mam czas dla siebie i dla swoich przyjemności emotka  
Pozdrawiam i życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku  emotka emotka

wiecie co... ja co roku sobie postanawiam, by tej zabawy z paragonami nie zostawiać na ostatnią chwilę... niestety, jestem niereformowalna, i aż serce czasem boli, gdy przyjdzie wyrzucać niewykorzystane paragony, z myślą, ile to potencjalnych nagród przepadło:( na 2 dzień świąt, gdy w końcu mogłam oddać się na spokojnie wysyłaniu zgłoszeń, okazało się, że wiele loterii się skończyło emotka  do kosza poszło 6 paragonów na coca cola w c4, 2 kody na nestle, 2 tyskie z lidla, i ze 20 z Groszka (bo trochę miałam tu zdobycznych, mieszkając obok). I coś jeszcze, ale nie pamiętam. Tym razem znowu sobie obiecuję, że będę wysyłać na bieżąco, ale znając siebie, za rok będzie wpis o podobnej treści...:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6667602 Napisano: 19.12.2019 13:10:08 w WC - rozmowy o wszystkim
bardzo Wam wszystkim dziękuję za odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

delvitto

#6667591 Napisano: 19.12.2019 12:43:49 w WC - rozmowy o wszystkim
posłuchajcie, dawno temu wygrałam taki sportowy zegarek Garmin, wtedy był wart ok 1000 zł, teraz chyba cena ciut spadła. Jakoś nie mogę znaleźć kupca, pomimo niskiej ceny, zeszłam już na ponad 600 zł, a wszystko jest zapakowane fabrycznie. No i w końcu znalazł się ktoś, ale jedyne pytanie, a właściwie stwierdzenie, że jakby kupił, to oczywiście, w ciągu 14 dni może zwrócić. Ja na to, że jeśli zwróci go tak jak dostał, czyli bez używania, to jak najbardziej zwrócę pieniądze, jeśli jednak będzie go testował, używał, i mu się odwidzi, to na pewno nie przyjmę. bo potem już go nie sprzedam za tę cenę, gdyż będzie jako używany. 
Gość mi nie odpisał, ale chcę Was spytać na przyszłość, czy zawsze mam obowiązek przyjąć w ciągu 14 dni sprzedany wcześniej towar, czy mam prawo zastrzec, że zwrotów nie przyjmuję? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6667483 Napisano: 18.12.2019 22:23:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
a jednak, gdy zwątpiłam emotka  polaroid z tictaców emotka  @ o 17.30, dopiero zajrzałam;) Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6666285 Napisano: 13.12.2019 22:33:30 w WC - rozmowy o wszystkim
słuchajcie, jak to jest teraz z tym allegro? chciałam wystawić przedmiot, ale uparcie mnie przekierowuje na allegro lokalnie, o którym słyszałam, że z tym coś nie tak:( nie chcę na lokalnie, dlaczego nie mogę sobie wybrać zwykłego allegro? No i, sami uzupełnili cennik wysyłki, paczkomat in-post 15 zł, przecież były po 8, 90? o co tu chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6663544 Napisano: 03.12.2019 18:14:29 w Żegnamy zmarłych
tereniagno napisał(a):

Dziś w nocy zmarł mój kochany brat emotka
Jest mi smutno emotka

moje szczere kondolencje, przytulam (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

delvitto

#6662112 Napisano: 28.11.2019 20:05:41 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Mnie się ta firma jakoś nie podoba.

joan, dziękuję, w porę się ocknęłam:) Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

delvitto

#6662056 Napisano: 28.11.2019 17:27:15 w WC - rozmowy o wszystkim
a ja szukam pomocy osób obeznanych z robieniem zagranicznych zakupów. Marzy mi się, więc poluję na ciekawą ofertę ekspresu Jura. Ceny u nas są zaporowe, szukam w Austrii, Niemczech, no i czekam na promocję wow. Teraz szczególnie poświęcam czas, bo wiadomo - Black Friday. Dziś wpadł mi taki link, i byłam bliska zamówienia, bo cena niska, aż nie do uwierzenia. Ale powstrzymałam się, bo zaczęłam szukać info o sklepie i jakichś opinii, no i zonk, firma widmo? Czy można sprawdzić wiarygodność takiego sklepu? 
https://weihnachts-outlet.de/haushalt-kueche/kaffeemaschinen/kaffeevollautomaten/16350/jura-kaffeevollautomat-e8-wireless-ready-und-kompatibel-mit-jura-app-j.o.e.-smart-connect-optiona?number=832157315 Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6660756 Napisano: 25.11.2019 21:27:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

delvitto napisał(a):

może już czas, by reaktywować wątek konkursów adwentowych?

Jestem na TAK emotka

już jest reaktywowany

no, ale w sensie, by wątek wisiał na górze, bez spadania;) Wyświetl w wątku >>
0 1 asiakali