Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#5947903 Napisano: 26.11.2014 12:52:36 w Kaufland konkursy
frodo napisał(a):

delvitto napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

odczytują meile z danymi, odczytują emotka


u mnie juz odczytali z tydzień temu emotka


o jakich meilach mówicie? wydawało mi się, że wszystkie te konkursy w Kauflandzie idą smsem?


Taki żart emotka


aha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5947893 Napisano: 26.11.2014 12:39:56 w Kaufland konkursy
sylzab2294 napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

odczytują meile z danymi, odczytują emotka


u mnie juz odczytali z tydzień temu emotka


o jakich meilach mówicie? wydawało mi się, że wszystkie te konkursy w Kauflandzie idą smsem? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5947602 Napisano: 25.11.2014 19:46:59 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

delvitto napisał(a):

Moja kicia miała niedawno sterylizację, po 10 dniach w specjalnym kubraczku, poszliśmy na zdjęcie szwów, a ona tak zaczęła wierzgać, że szarpnęły się te szwy, i rana otworzyła się jej, rozcięty brzuszek na wierzchu!! Lekarka powiedziała że coś z krzepnięciem krwi jest nie tak, znów wszystko zszyła, tym razem 2 tygodnie w kubraczku, i tabletki na krzepnięcie. Tym razem już było ok, i kicia doszła już do siebie.


Mojej kupiliśmy kubraczek, ale dziwnie się zachowywała (jak otępiała), więc go zdjęliśmy i jak ręką odjął. Oczywiście obserwowaliśmy, czy sobie nie wylizuje rany, ale w ogóle nie była nią zainteresowana. Wyjęcie szwu trwało sekundę. Cieszę się, że już nie musi męczyć się z powodu rujki.


tak to jest w kubraczku, lekarka mówiła, że kotki tak mają, za bardzo ich ruchy są skrępowane, moja też tylko siedziała w jednym miejscu, i wszędzie jak królową się ją zanosiło, nawet do kuwety. Jedzonko do łóżka, taka niemota wciąż, a jak się zdjęło, kumulowane szaleństwo nie miało końca;) A z tymi rujami to tragedia;( od wiosny co 2 tygodnie, chyba z 8 czy 9 ich zaliczyła:( a tak jej się chciało, że molestowała moje inne zwierzaki, kocurka i nawet psa. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5947596 Napisano: 25.11.2014 19:36:40 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

"Moja" pierwsza kastracja. Podobno będzie sikał pod siebie, nie będzie mógł chodzić (przez jakiś czas oczywiście) i w ogóle będzie taki "biedny" emotka



Mój kot o 19:00 był kastrowany a na następny dzień śmigał jak gdyby nigdy nic. Owszem po kastracji widok żałosny ale to chyba była jedna z lepszych decyzji jaką mogłam dla niego zrobić. Co najlepsze wcale nie zrobił się gruby i osowiały, jest dokładnie taki sam jak przed no tyle że nie ma jajek...


Moja kicia miała niedawno sterylizację, po 10 dniach w specjalnym kubraczku, poszliśmy na zdjęcie szwów, a ona tak zaczęła wierzgać, że szarpnęły się te szwy, i rana otworzyła się jej, rozcięty brzuszek na wierzchu!! Lekarka powiedziała że coś z krzepnięciem krwi jest nie tak, znów wszystko zszyła, tym razem 2 tygodnie w kubraczku, i tabletki na krzepnięcie. Tym razem już było ok, i kicia doszła już do siebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5947054 Napisano: 24.11.2014 16:34:05 w Kaufland konkursy
Amaya napisał(a):

ir napisał(a):

Hej, do kiedy mają przyjść bony z Kaufla z tqGroup z ostatniego konka? Czy nie do końca listopada?



do 28.11


ten ostatni chyba jeszcze nie rozwiązany, czy mi coś umknęło? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5947041 Napisano: 24.11.2014 16:02:46 w Kaufland konkursy
buncia88 napisał(a):

czyli tylko 19.11 nie ma?


pewnie jutro rano wyślą z 19, plus, być może, wyłonią głównego laureata. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5946220 Napisano: 21.11.2014 17:24:33 w Kaufland konkursy
przestudiowałam regulamin, nie znalazłam zastrzeżeń co do jednej nagrody na jedno gospodarstwo. Czy w poprzednim Nestle od Kropki komuś się trafiło więcej bonów, i jak oni to potraktowali?
Spytam jeszcze, czy w takim przypadku można odesłać w jednej kopercie razem, 2 oświadczenia i paragony? Robiliście tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5945523 Napisano: 20.11.2014 12:41:30 w Kaufland konkursy
systemowy był w jesiennych konkach. W Nestle nr paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5945463 Napisano: 20.11.2014 11:45:01 w Informują
syter napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Nestle Kaufland- SMS z 1 dnia.


z 14.11 również


ja mam też z 14. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5945342 Napisano: 19.11.2014 23:18:27 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

delvitto napisał(a):

czy ma ktoś nową gazetkę? nic nowego nie ma do zagrania?


Nie ma żadnego konkursu.


dzięki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5945333 Napisano: 19.11.2014 23:02:21 w Kaufland konkursy
czy ma ktoś nową gazetkę? nic nowego nie ma do zagrania? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5945142 Napisano: 19.11.2014 16:41:15 w Paragony
kupię 2 paragony na nowy konkurs w Polomarkecie. Pw proszę;)
nie aktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5944988 Napisano: 19.11.2014 12:15:38 w Kaufland konkursy
visserarthur napisał(a):

jkkp napisał(a):

czy wszyscy juz dostali nagrody (50zł) z nestle?



Źle postawione pytanie, ale odpowiadając na pytanie: "Czy ktoś nie dostał" odpowiadam, że do mnie wszystko dotarło w poniedziałek. Jeśli jesteś na liście zwycięzców, a nagrody brak, to zadzwoń do nich, a zresztą w ogóle zadzwoń...


dostałam już w tamtym tygodniu, byłam z rezerwy, i na liście mnie nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5943001 Napisano: 14.11.2014 12:38:45 w Kaufland konkursy
Haniape napisał(a):

Odpowiadam na pytanie ilus -wygrałam kilkakrotnie, powiadamiają bardzo szybko, konkurs kończy się we wtorki, a w środę lub czwartek dzwonią z zastrzeżonego, z tym że przy kolejnej wygranej już nie dzwonią bo mają numer w bazie- po prostu przychodzi listonosz z bonem i czytasz nazwisko w gazetce emotka pozdrawiam, życząc wygranych


w moim przypadku, powtórzę, że nr nie był zastrzeżony. Odebrał syn, gdy nie było mnie w domu, a syn jest niepełnosprawny, i nie umiał nic mi powiedzieć, co i skąd, jedynie podał swoje dane. Dlatego zadzwoniłam, i wtedy się dowiedziałam, że to było z krzyżówki. Ale dane syna zostały już zapisane, i to on figurował na liście laureatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5942992 Napisano: 14.11.2014 12:16:13 w Kaufland konkursy
koniczynka123 napisał(a):

ilus napisał(a):

mam dziwne pytanie emotka czy ktoś może wygrał już w konkursie krzyżówkowym w Kauflandzie? Chciałabym wiedzieć, jak szybko powiadamiają i czy dzwonią np. z numeru zastrzeżonego. Będę wdzięczna. emotka


Kiedyś dzwonili z zastrzeżonego w środy-ale już daaawno nie grałam więc mogło się coś zmienić


wygrałam jakieś 2 m-ce temu, bardzo szybko zadzwonili, chyba po 2 dniach, i dzwonili ze zwykłego numeru, bo nawet oddzwaniałam, musiałam coś sprostować;) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5941109 Napisano: 08.11.2014 12:47:28 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

*Delvitto Miałam podobną sytuację, tylko wysyłka PP. Listonosz pewnego dnia przyniósł mi zwrot. Zapłaciłam za zwrot i napisałam maila do kupującego. Wszystko sprawdziłam, tzn, czy nie pomyliłam się w adresie itd, i jak miałam pewność, że to tylko wina kupującego, to zaproponowałam zwrot pieniędzy po odjęciu kosztów przesyłki i zwrotu, lub, że jeżeli przeleje mi pieniądze za zwrot i na ponowną wysyłkę, to mogę wysłać ponownie.


Dzięki. Jest to jakieś rozwiązanie, z tym, że dziwiłabym się tej osobie, gdyby ponownie je zakupiła. Miałaby najdroższe na świecie cukierki emotka Niby to nie moja sprawa, ale kto bogatemu zabroni. Ja się ze swej strony wywiązałam, a teraz tylko kłopot;( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5941094 Napisano: 08.11.2014 12:05:18 w Wkurza mnie...
sprzedałam na allegro cukierki, ot, bombonierkę taką. Dostałam pieniądze, kurier zawiózł, a dziś mam maila że nikt nie odbiera przesyłki, kurier nie może się dodzwonić na podany telefon, awizo zostawiono 2 razy:( wysłałam więc wiadomość do kupującego. Nie rozumiem, jak to jest kupić, zapłacić, i zapomnieć;(
A co, jeśli mi nie odpisze, kurier mi przywiezie z powrotem, a ja bd musiała oddawać kasę? A są koszta zwrotu?
kurczę, miał ktoś z Was podobną sytuację? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5939821 Napisano: 05.11.2014 17:11:26 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

sophita napisał(a):

A wy bierzecie udzial w konkursach z Bryza? Przeciez tam tylko jedna nagroda jest...


I co z tego, mnie jedna wystarczy emotka


dobrze powiedziane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5939786 Napisano: 05.11.2014 15:55:59 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

delvitto napisał(a):

może ma ktoś nową gazetkę? czy wiadomo, czy coś nowego będzie do zagrania?


Przeglądałam dziś rano i nie ma żadnego konkursu - w sumie logiczne, bo Troszczymy się jeszcze trwa; a Bryza ma przerwę.


no tak, niby trwa, ale tylko przez 4 dni, i na zasadzie wysyłania zgłoszeń, a nie zakupów promocyjnych. Miałam nadzieję, że coś będzie, bo chcę tam coś kupić, a mam daleko, i wolałabym za jednym wyjazdem to ogarnąć. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5939781 Napisano: 05.11.2014 15:41:50 w Kaufland konkursy
może ma ktoś nową gazetkę? czy wiadomo, czy coś nowego będzie do zagrania? Wyświetl w wątku >>
0 0