Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#5939489 Napisano: 04.11.2014 21:08:01 w Kaufland konkursy
clearka napisał(a):

clearka napisał(a):

nestle kaufland (kropka bordo)? ja nie dostałam... a gdzie można zobaczyć listę zwycięzców?



listę zwycięzców już zlokalizowałam na stronie kauflanda, ale mnie też nie ma... i nie wiem dlaczego, bo spełniłam wszystkie wymogi emotka


a miałaś wygraną normalnie, czy z rezerwy? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5939475 Napisano: 04.11.2014 20:45:58 w Kaufland konkursy
czy były wysyłane bony z Nestle? Wygrałam z rezerwy, wszystko odesłałam, a teraz dopiero weszłam do listy zwycięzców, i nie ma mnie;( co o tym myśleć? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5939276 Napisano: 04.11.2014 14:13:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wysłałam dużo zgłoszeń na Ferrero, myślałam, że niektóre z nich są świetne, i czułam się przez Ferrero niedoceniona:( Ale gdy teraz przeczytałam zwycięskie hasła, to chylę czoła, niektóre z nich są rewelacyjne. Brawo, laureaci emotka
Stwierdzam z pokorą, że muszę się jeszcze dużo nauczyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5937865 Napisano: 31.10.2014 13:10:46 w Czy informują/ informowali?
kalka napisał(a):

marzenalol2 napisał(a):

pszczola napisał(a):

a FERRERO ROCHER? Ma ktoś jakieś wieści ze świata?



chyba juz dzwonili..mieli czas na drugi dzien po zakonczeniu etapu, wieć wtorek-maxymalnie sroda powinni informowac.



Wydaje mi się, że Ferrero coś kręci emotka Otóż napisali mi, że w związku z awarią w weekend przedłużają przyjmujmowanie zgłoszeń do wtorku do południa, a jednocześnie około południa dziewczyna informowala o wygranej koleżanki. Nic już z tego nie rozumiem emotka


rozczarowało mnie Ferrero... emotka tak bardzo zawiedziona to już dawno nie byłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5937860 Napisano: 31.10.2014 13:04:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
barcza napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

Bo najłatwiej zorganizować konkurs tak, by z założenia 99% zgłoszeń było trefnych i bez pokrycia w paragonach, a potem stwierdzić, że "zgłoszenia laureatów były nieprawidłowe, więc nagród nie rozdamy, zachowamy je dla siebie" emotka



asiabuczkowska napisał(a):

IQ Marketing już tak ma emotka emotka słynna loteria Cif z tamtego roku, gdzie nie przyznali bardzo dużo nagród, bo twierdzili, że nr paragonów są pomylone! straciłam wtedy chyba 5 nagród emotka Oni chyba są pomyleni emotka



Niekompetentni krętacze emotka emotka
Mnie też zwinęli 4 nagrody, mimo przesłanych paragonów (nawet w nadmiarze) emotka emotka emotka


mi zwinęli 1 mino przesłania paragonów w nadmiarze nawet emotka w tym z dobrym nr wygranym emotka


czy naprawdę nie można nic z takim traktowaniem zrobić? spytam, może naiwnie, czy składaliście reklamację? Jak się jest pewnym swoich racji, a nagroda wysoka, to warto nawet iść do sądu. Mi się kiedyś udało, w innej agencji, co prawda do złożenia pozwu nie doszło, ale ostatecznie zamiast nagrody (które już zostały rozdane), dostałam odszkodowanie o wartości tej nagrody. Warto było! Ale nie wolno ustąpić. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5937611 Napisano: 30.10.2014 17:28:41 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że wczoraj zablokowałam 2 numery które uparcie wydzwaniały z ofertą, a pomimo tego, dziś też kilka razy dzwoniły;( W telefonie, przy tych numerach mam opcję "usuń z zablokowanych":( no kurczę, a jakie one zablokowane, skoro dzwonią? nigdy tak nie robiłam, więc nie wiem, ale myślałam, że zablokowanie jest równoznaczne z automatycznym ignorowaniem połączenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5937578 Napisano: 30.10.2014 16:40:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
claudia napisał(a):

Gratulacje za Barcelonę emotka emotka emotka jest piękna emotka udanego pobytu emotka


gratuluję, brawo!
Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5936357 Napisano: 28.10.2014 15:22:07 w Gratulacje! Dla wygranych!
sylzab2294 napisał(a):

aurorcia i asante sana
GRATKI!!!
wymiatacie dziewczynki emotka


gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5935771 Napisano: 27.10.2014 11:23:47 w Czy informują/ informowali?
ktoś coś wie, o oranżadzie hoop? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5935593 Napisano: 26.10.2014 15:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

ja też próbuję i lipa, tak to jest, jak się czeka do ostatniej chwili, wg regulaminu powinno działać jeszcze



Błąd wyskakuje po kliknięciu na "wyślij"?


błąd wyskakuje po wypełnieniu całego formularza, z danymi:( gdy już całość się wysyła. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5935587 Napisano: 26.10.2014 14:50:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sosna napisał(a):

petunija1 napisał(a):

delvitto napisał(a):

Czy ktoś dzisiaj wysyłał zgłoszenie do Ferrero? Przyjęło Wam bez problemu?



Teraz nie działa... emotka
Ciekawe czy zadziała.Dziś ostatni dzień. emotka



ja próbuję od 12.00 emotka


no właśnie, chyba od północy przestało przyjmować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5935585 Napisano: 26.10.2014 14:49:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorota8331 napisał(a):

delvitto napisał(a):

Czy ktoś dzisiaj wysyłał zgłoszenie do Ferrero? Przyjęło Wam bez problemu?



ja wysyłałam wczoraj około 23 - nie było problemu.


ja też wysłałam, sporo po 23, i było ok. Ale mam jeszcze paragony, i już mi nie przyjmuje;( wciąż wykazuje błąd. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5935578 Napisano: 26.10.2014 14:21:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś dzisiaj wysyłał zgłoszenie do Ferrero? Przyjęło Wam bez problemu? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5935158 Napisano: 24.10.2014 17:40:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

sanowis napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Wygląda na to, że KRUPNIK postanowił olać 10 etap, twierdząc, że go nie było emotka ale jajca! a X etapem nazywa finał, który trwa do 30.10. emotka


10 etap to 10 etap i wyniki mają być dzisiaj a na wyniki finału jeszcze troch poczekamy


wystarczy zajrzeć na ich fanpage na FB i od razu można dojśc do wniosku, że szanowna agencja ma inne poglądy w tej sprawie emotka


właśnie napisali, że racja, i wyniki będą w poniedziałek;) ufff.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5935156 Napisano: 24.10.2014 17:32:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Wygląda na to, że KRUPNIK postanowił olać 10 etap, twierdząc, że go nie było emotka ale jajca! a X etapem nazywa finał, który trwa do 30.10. emotka


no niemożliwe! miało być 10 tygodniowych etapów, 10 wycieczek, domówek i telewizorów, a jak dotąd, jest 9 ;(
czekałam na 10 etap, wysłałam zgłoszenia w 2 ostatnich dniach;( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5933769 Napisano: 21.10.2014 21:02:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

sophita napisał(a):

Czy do kogos dzwonili dzisiaj z Ferrero?


w ub tygodniu we środe chyba dzwonili- z tego co widać na "gratulacjach"


w wątku "Informują", dzisiaj podobno Rybka dzwoniła, co mnie również mocno zasmuca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5933702 Napisano: 21.10.2014 18:25:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
s
ino1975 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Dziękuję Wam bardzo, nie sądziłam że kiedyś zobaczę w tym wątku gratulacje dla siebie, a jednak cuda się zdarzają emotka emotka emotka



Naprawdę bardzo gratuluję emotka a dodatkowo jeszcze bardziej zazdroszczę emotka


szczęściara emotka gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5933652 Napisano: 21.10.2014 16:35:35 w Hochland
wg mnie troyd dobrze mówi, ja też rozumiem, że zgłoszenie to kod+nr telefonu, ja bym jeszcze dodała datę losowania/konkretny dzień zgłoszenia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5932112 Napisano: 17.10.2014 12:27:41 w Hochland
teraz trzeba dokładnie sprawdzać wygrane numery z tymi, które się posiada, i jakby co, pisać do nich, że również się jest w posiadaniu takiego kodu.Skoro nie był unikatowy, niech coś odpalają z nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5932086 Napisano: 17.10.2014 11:37:44 w Hochland
Kate78 napisał(a):

giulietta napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

magnus napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

magnus napisał(a):

giulietta napisał(a):

magnus napisał(a):

giulietta napisał(a):

dokładnie Z papryką, może masz taki sam jak mój R2MAKWTN emotka




Twoje UNIKALNE KODY :


http://zmniejszac...land-loteria-(1).jpg



dzięki emotka



Tak widać lepiej :

http://zmniejszac...land-loteria-(1).jpg



no to teraz całe Forum "na hurra" wyśle jeden i ten sam kod emotka emotka



A ma opakowanie emotka emotka



jak nie ma, to kupi opakowanie na Forum,a nagrodą podzieli się po połowie z tym, kto je ma emotka emotka emotka



zapraszam emotka dogadamy się emotka emotka emotka może ten kod już został zgłoszony kilka-setki razy emotka



Żarty żartami, ale trzeba by to gdzieś zgłosić. Naprawdę ta loteria jest skandalicznie przygotowana.


może do uwaga tvn? w końcu, zanosi się na aferę... Wyświetl w wątku >>
0 0