Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#5932067 Napisano: 17.10.2014 11:21:38 w Hochland
tinagoni napisał(a):

A można wysłać zgłoszenia z tymi samymi Kodami? Jeśli nie, jest to ,, strata" dla kupującego.


no właśnie, podobno wysłanie drugiego takiego samego kodu, nie jest wliczane przez system...Kto wie, ile ludzi z kraju wysyła identyczny kod, a tylko jedno, pierwsze zgłoszenie jest w systemie, a reszta nawet nie wie, że system odrzucił ich kody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5932062 Napisano: 17.10.2014 11:17:42 w Hochland
Kate78 napisał(a):

joan napisał(a):

magnus napisał(a):

No to jest rzeczywiscie unikat - Nagroda 20 tysi a tu takie kwiatki,
akurat tu trafiło 4 kody do 1 osoby i widzi to , a co sie stanie jak taki sam kod trafi do 20 róznych osób emotka Unieważnią emotka
posądzą kogoś za oszustwo emotka Żenada emotka , grubymi nićmi szyta emotka emotka


Oj niefajnie, bardzo niefajnie. Ciekawe, co by na to rzekła Izba Celna. Tak naprawdę, to nie wiadomo, czy w ogóle grać, bo rzeczywiście mogą unieważnić akcję albo wpaść na jeszcze dziwniejszy scenariusz.

W domu mam jeden serek z kodem, jeszcze nie wysłałany emotka



Burdel emotka Dziewczyny, wyślijcie te dane bezpośrednio do Hochlanda i na fb.
To loteria pod tytułem: pole do popisu dla krętaczy - nawet opakowań nie trzeba mieć!


ale jaja! a ja mam serków pół lodówki, i wysłałam już ze 20 smsów ;( a wystarczyłoby mieć ze 3 serki, i kilka starterów:( to co mówicie, nadaje się, moim zdaniem, do unieważnienia loterii, i byłby to ewenement w historii konkursowej! Tylko czy wtedy ktoś zwróci kasę za wysłane smsy? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5931125 Napisano: 15.10.2014 13:31:47 w Gratulacje! Dla wygranych!
memos napisał(a):

eveliina napisał(a):

anet napisał(a):

UlCiAh, jeszcze raz gratuluję Mediolanu ! emotka , udanego wyjazdu emotka emotka emotka



Super nagroda, gratuluję emotka


I ja przyłączam się do gratulacji emotka


Bravissimo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5930579 Napisano: 14.10.2014 12:47:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
czy ktoś wie, czy wysyłając eski na Hochland, trzeba stawiać kropkę przed wpisaniem kodu? Głupia sprawa taka kropka, ale jednak w innych konkach wyraźnie to precyzują, a tu piszą, że od razu po HOCHLAND pisać kod;( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5929707 Napisano: 12.10.2014 22:21:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

delvitto napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

delvitto napisał(a):

właśnie chciałam wysłać zgłoszenie do Krupnika, ale dostaję informację, że nr paragonu został już wykorzystany, a to nieprawda:( czy może ktoś doradzić, co mam w tej sytuacji zrobić? Nie ma już czasu na kontakt z nimi emotka


miałam to samo w zeszłym tygodniu emotka


no ale, jak z tego mam teraz wybrnąć?


ja zostawiłam paragon i nie zgłaszałam go już...


wstawiłam nr systemowy i poszło;) w razie czego (w co wątpię), będę tłumaczyć co i dlaczego. Żal mi było nie tyle paragonu, co czasu poświęconego na ułożenie hasła. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5929703 Napisano: 12.10.2014 22:11:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

delvitto napisał(a):

właśnie chciałam wysłać zgłoszenie do Krupnika, ale dostaję informację, że nr paragonu został już wykorzystany, a to nieprawda:( czy może ktoś doradzić, co mam w tej sytuacji zrobić? Nie ma już czasu na kontakt z nimi emotka


miałam to samo w zeszłym tygodniu emotka


no ale, jak z tego mam teraz wybrnąć? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5929672 Napisano: 12.10.2014 21:26:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
właśnie chciałam wysłać zgłoszenie do Krupnika, ale dostaję informację, że nr paragonu został już wykorzystany, a to nieprawda:( czy może ktoś doradzić, co mam w tej sytuacji zrobić? Nie ma już czasu na kontakt z nimi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5929620 Napisano: 12.10.2014 18:45:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

ivanotta napisał(a):

darog napisał(a):

czy jest jakiś ogólnopolski konkurs na np:
środki czystości,
kosmetyki,
papier toaletowy?
potrzebuje zrobic zakupy, ale mam boby tylko do Reala.
dzięki za podpowiedź!


Loreal loteria może?



Dzięki, szukam kilku konkursów, dziwne, że Real nic nie robi...


Real nic nie robi, i nie zrobi, bo już mu nie zależy walczyć o klienta, skoro znika:( porównajcie sobie ostatnie, aktualne gazetki Reala i Auchana... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5928486 Napisano: 09.10.2014 16:00:50 w Gratulacje! Dla wygranych!
jola_asia napisał(a):

maria1980 napisał(a):

eveliina emotka emotka


Gratuluję emotka


gratuluję, to jest coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5928059 Napisano: 08.10.2014 18:56:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
ir napisał(a):

krzysieq napisał(a):

http://zmienkuchn.../lista_laureatow.pdf

i znowu sławetny pan Tomasz... emotka



emotka emotka emotka emotka emotka znowu!



już strach lodówkę w domu otworzyć, bo i z niej pan Tomasz wyskoczy, wszędzie go pełno:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5927632 Napisano: 07.10.2014 21:50:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
przyszłam ponarzekać, odczarować, przekupić los...
raz pomogło, może i teraz pomoże?
Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5927552 Napisano: 07.10.2014 18:55:05 w Carrefour konkursy
krynio napisał(a):

Wysyłał ktoś zgłoszenie do C4 rama w ostatniej minucie przed północą?



ja wysyłałam, o 23.57

Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5927327 Napisano: 07.10.2014 11:47:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dlaczego jednak tak dziwnie wyglądają listy zwycięzców w Milce? w 1 tygodniu na ślizgacze 9 osób, w 2 tygodniu już 21, a teraz 27. Jest tendencja zwyżkowa, ale wciąż to mało, gdzie reszta? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5927089 Napisano: 06.10.2014 16:15:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

polec napisał(a):

renatak0 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

udało się w ogóle komuś z Forum wygrać na nagrodę w tym konkursie w Makro
Loteria Henkel w Makro "Przedłuż sobie wakacje!"
bo jakoś nie kojarzę wpisów, a brałam udział i śledziłam ten konkurs
wiecie coś na ten temat?



Ja też brałam udział i cisza a parę sms poszło....



Dajcie znać, może też być PW, bo sama jestem ciekawa ??


Ja nie wygrałam ale dzienne na bieżąco informowali bo znajoma wygrała. Główna wg regulaminu tez już na pewno poinformowana tyle, że Ci co zwykle w takich loteriach wygrywają nigdy na forum się nie chwalą



ja wygrałam dzienną;) bardzo szybko przysłali bony, 4 x 50 zł, ważne do końca roku. Czekałam na finał, ale nie słychać:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5926855 Napisano: 05.10.2014 23:32:12 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

delvitto

#5926208 Napisano: 03.10.2014 19:19:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jarko44 napisał(a):

delvitto napisał(a):

nie mogę wysłać zgłoszenia do Ferrero:( czy ktoś z Was wie, o co chodzi z wpisaniem nr telefonu, bo mam tam wpisane jakieś działanie, i nijak nie umiem go obejść;( jak go skasuję, albo jak po nim wpiszę mój tel, to i tak nie przyjmuje zgłoszenia.



po prostu wpisz wynik działania w pole obok działania emotka


próbowałam tak robić, ale coś knocę, bo się nie udaje:( ale dzięki, spróbuję raz jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5926046 Napisano: 03.10.2014 15:16:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie mogę wysłać zgłoszenia do Ferrero:( czy ktoś z Was wie, o co chodzi z wpisaniem nr telefonu, bo mam tam wpisane jakieś działanie, i nijak nie umiem go obejść;( jak go skasuję, albo jak po nim wpiszę mój tel, to i tak nie przyjmuje zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5925920 Napisano: 03.10.2014 12:11:50 w Hochland
ir napisał(a):

delvitto napisał(a):

ir napisał(a):

giulietta napisał(a):

troyd napisał(a):

Co do powtarzania kodów:

Paragraf 4, pkt. 14
"Wpisany przez Uczestnika unikalny Kod nie może być wpisany ponownie w celu wzięcia udziału w Loterii. Ponowne wpisanie tego samego unikalnego Kodu do Loterii nie jest brane pod uwagę".

Znajomy pisał w tej sprawie i agencja potwierdziła, że powtórzony kod zgodnie z Regulaminem będzie pomijany w losowaniu oraz napisali, że przed wydaniem nagrody mają zamiar korzystać ze swojego prawa do zażądania kodu oraz paragonu (najprawdopodobniej w każdym wypadku).



raczej powinno być: ponowne wpisanie tego samego kodu dyskwalifikuje wszystkie poprzednie zgłoszenia zatem kod zgłoszony więcej niż raz nie bierze udziału w loterii o 20.000 emotka emotka zresztą system powinien przyjmować kod tylko raz proste emotka



A co mieli napisać, jak dali wtopę w mega loterii? Bla bla bla... a powinni napisać choć o dostarczeniu opakowań, jak w innych konkach tego typu.


a co wspólnego ta agencja miała z megaloterią?



Mega loteria"-w przenośni


aha, bo skojarzyło mi się z tamtą emotka no ta faktycznie jest też mega emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5925917 Napisano: 03.10.2014 12:04:34 w Hochland
ir napisał(a):

giulietta napisał(a):

troyd napisał(a):

Co do powtarzania kodów:

Paragraf 4, pkt. 14
"Wpisany przez Uczestnika unikalny Kod nie może być wpisany ponownie w celu wzięcia udziału w Loterii. Ponowne wpisanie tego samego unikalnego Kodu do Loterii nie jest brane pod uwagę".

Znajomy pisał w tej sprawie i agencja potwierdziła, że powtórzony kod zgodnie z Regulaminem będzie pomijany w losowaniu oraz napisali, że przed wydaniem nagrody mają zamiar korzystać ze swojego prawa do zażądania kodu oraz paragonu (najprawdopodobniej w każdym wypadku).



raczej powinno być: ponowne wpisanie tego samego kodu dyskwalifikuje wszystkie poprzednie zgłoszenia zatem kod zgłoszony więcej niż raz nie bierze udziału w loterii o 20.000 emotka emotka zresztą system powinien przyjmować kod tylko raz proste emotka



A co mieli napisać, jak dali wtopę w mega loterii? Bla bla bla... a powinni napisać choć o dostarczeniu opakowań, jak w innych konkach tego typu.


a co wspólnego ta agencja miała z megaloterią? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5925594 Napisano: 02.10.2014 18:05:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xena napisał(a):

delvitto ale jak tu być na 100% pewnym? starałam się wypełnić wszystko dokładnie, paragon był na 1000% ten i jasno opisany, mam tylko wątpliwość co do tych punktów bo faktycznie nie sprawdziłam czy były. Ale najgorsze jest to że normalnie człowiek czuje się jak przed jakąś rozprawą -wygra się czy nie? Jak oni nas traktują? w końcu skoro się wygrało to chyba powinni jakoś inaczej podejść do tematu i jeśli czegoś brakuje to poinformować co i jak. A tu człowiek się cieszy jak głupi, odsyła wszystko i może czekac na ferie do samych wakacji emotka


to prawda, powinni jakoś iść na rękę laureatowi, i nie traktować go jak jakiegoś wyłudzacza, skoro wysłał wszystko co trzeba. A pomylić się każdy ma prawo. Ja miałam taką sytuację, że zapomniałam podać w oświadczeniu nr telefonu, i z agencji napisali mi mailem, bym uzupełniła.
Wychodzi na to, że warto robić, na wszelki wypadek, zdjęcia wysyłanych rzeczy, by potem podejrzeć i porównać z tym, co oni mówią:( absurdalne to, ale wtedy byłoby 100% pewności, i nikt w agencji nie zarzuci że coś nie tak.
Mam nadzieję, że uda Ci się udowodnić swoje racje, 3mam kciuki. Wyświetl w wątku >>
0 0