Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#5910621 Napisano: 31.08.2014 19:13:52 w Biedronka
rafi323raf napisał(a):

jeden samochód na pół miliona zdrapek - podziękuję, już wolę totka emotka



tak, tylko, że jak się gra w totka, to się kupuje tylko totka, i najczęściej są to wyrzucone pieniądze. A przy zakupach , tym razem w Biedronce, wzięcie zdrapki odbywać się będzie przy okazji. Zakupy zostaną "do przejedzenia", a ze zdrapką poszczęści się, lub nie, ale to nic nie kosztuje:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5910594 Napisano: 31.08.2014 17:49:19 w Biedronka
luko922 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jestem w szoku z tą loterią Biedronki, 100 samchodów w miesiąc chcą rozdać, 25 tys. ekspresów do kawy, dużo tych nagród chyba, co?

jestem ciekawy ile % z tych wszystkich zdrapek wykorzystają pracownicy biedronki. Pewnie z 50% będzie



O tym nawet nie pomyślałem emotka



ale może nie będzie aż tak źle, skoro do zdrapki potrzebny jest, jakby co, paragon niefiskalny? Zawsze to trochę mniejsze szanse dla praowników biedronek, a przynajmniej pozwalam sobie miec złudzenia : Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5910403 Napisano: 30.08.2014 19:56:17 w Paragony
Marcpol/ Kasztelan mam, jutro się kończy. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5910397 Napisano: 30.08.2014 19:29:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy dostajecie mailowe potwierdzenie za zgłoszenie Oxford przez www? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5910223 Napisano: 29.08.2014 21:12:44 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Maria1980 ta kobieta nie ma prawa od Ciebie żądać ,abyś zapłaciła dla kuriera skoro zapłaciłaś jej już kartą czy w inny sposoób.I nie może Ciebie obciążać kosztami kuriera ona popełniła błąd nie Ty.Napisz do allegro i opisz im całą sytuację ,na pewno pomogą



ok ,dzięki wielkie.Tak mi humor zepsuła.Nie dość ,ze na wysyłkę czekałam półtora tygodnia to jeszcze takie jaja!



a propos allegro: wkurzyłam się wczoraj, gdyż mało nie padłam ofiarą oszustów nigeryjskich emotka naprawdę, nie miałam pojęcia, że coś takiego jest. Wystawiłam konsolę, i trafił się dobry kupiec, ale żeby do Londynu, i 200 zł za przesyłkę, to myślę, czemu nie. Ale on mi coś tam po angielsku wysłał, że niby z banku, że pieniądze wpłacone, ale zablokowane, więc muszę nadać paczkę, ale że coś tam w jego rodzinie zaszło, on potrzebuje pomoc nauczycielowi syna, i prosi, bym paczkę wysłała do Nigerii, i podał kolejny, nigeryjski adres. Kazał do banku wysłać nr paczki ( czy coś takiego), i w ciągu 2 dni bank odblokowuje wpłatę, i pieniądze pójdą do mnie. Możecie mi wierzyć, ale nawet wtedy nie uznałam tego za oszustwo, ale forma takiej sprzedaży nie spodobała mi się, odpisałam mu, że żadnych skanów przesyłki robić nie bedę, tylko chcę pieniądze na konto. Po pewnej chwili miałam telefon z dziwnym numerem, nie udało się połączyć. Oczywiście, myślałam podniecona, że to z jakiejś agencji dzwonią, więc zaczęłam szukać w google, i zdębiałam, że to nr z Nigerii, a że już byłam na google, z tematem Nigerii, to od razu zdumiona zobaczyłam linki do takich przygód jak moja emotka facet jeszcze 2 razy dzwonił, ale nie odbierałam, tylko napisałam mu, że ja nic muszę, a transakcji nie będzie;( tylko teraz się boję, czy jakiejś mafii na mnie nie naśle, bo przecież ma moje dane, gdy mu dawałam je do zrobienia przelewu:( brrrr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5909907 Napisano: 29.08.2014 11:52:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorothy napisał(a):

ksantypa napisał(a):

delvitto napisał(a):

dorothy napisał(a):

delvitto napisał(a):

dorothy napisał(a):

ktoś już brał udział w loterii Stokrotki? Tam trzeba podać nr paragonu ale nie mam pojęcia po co otrzymałam jakiś kod na końcu paragonu, może mnie ktoś oświeci? emotka



już o to też wczoraj pytałam emotka przestudiowałam regulamin, nie ma tam ani słowa o dodatkowych kodach. A ja mam swój paragon z kodem, i drugi od mamy, gdzie jej tego kodu w sklepie nie dali:( no i nie wiem, czy będzie ważny.



właśnie piszę do organizatora, a może kupiłyśmy produkty do jakiegoś konkursu i dodatkowo mamy ten kod?



nie sądzę, bo przecież konkursowicz jest raczej na czasie, i wie, co gdzie kupuje. W przypadku mojej mamy, myślę, że kasjerka dała z kasy paragon, a jak się wydrukował ten drugi, to go po prostu wyrzuciła:( gdybym wcześniej wiedziała, że będą takie kody, uprzedziłabym mamę, że ma go zabrać.

ja mam ten kod ale na jednym paragonie _z tym z zakupami-nie jest tak jak w rossmanie , że drujuje sie drugi tylko pod wlasciwym paragonem jest ten z loterii


u mnie też jest on ciurkiem, na jednym paragonie, na samym końcu jest napisane NIEFISKALNY
ale dziwi mnie ten kod, ponieważ w zasadach pokazano, że inny nr paragonu się wpisuje a nie jakiś kod



ja też mam wszystko na jednym paragonie, ale chodzi mi o to, że ten paragon od mamy jest jakby przerwany, wyszarpnięty z kasy, nie ma równego brzegu. Dlatego myślę, że musiał być wyszarpnięty z kasy, a dalszą częśc, co się dodrukowała, kasjerka wyrzuciła;( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5909868 Napisano: 29.08.2014 10:40:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorothy napisał(a):

delvitto napisał(a):

dorothy napisał(a):

ktoś już brał udział w loterii Stokrotki? Tam trzeba podać nr paragonu ale nie mam pojęcia po co otrzymałam jakiś kod na końcu paragonu, może mnie ktoś oświeci? emotka



już o to też wczoraj pytałam emotka przestudiowałam regulamin, nie ma tam ani słowa o dodatkowych kodach. A ja mam swój paragon z kodem, i drugi od mamy, gdzie jej tego kodu w sklepie nie dali:( no i nie wiem, czy będzie ważny.



właśnie piszę do organizatora, a może kupiłyśmy produkty do jakiegoś konkursu i dodatkowo mamy ten kod?



nie sądzę, bo przecież konkursowicz jest raczej na czasie, i wie, co gdzie kupuje. W przypadku mojej mamy, myślę, że kasjerka dała z kasy paragon, a jak się wydrukował ten drugi, to go po prostu wyrzuciła:( gdybym wcześniej wiedziała, że będą takie kody, uprzedziłabym mamę, że ma go zabrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5909861 Napisano: 29.08.2014 10:26:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorothy napisał(a):

ktoś już brał udział w loterii Stokrotki? Tam trzeba podać nr paragonu ale nie mam pojęcia po co otrzymałam jakiś kod na końcu paragonu, może mnie ktoś oświeci? emotka



już o to też wczoraj pytałam emotka przestudiowałam regulamin, nie ma tam ani słowa o dodatkowych kodach. A ja mam swój paragon z kodem, i drugi od mamy, gdzie jej tego kodu w sklepie nie dali:( no i nie wiem, czy będzie ważny. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5909620 Napisano: 28.08.2014 19:08:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Co powinno być napisane na odwrocie tych zeszytów z konka Oxford, ewentualnie na paragonie jaka widnieje nazwa.Zamierzam dopiero kupić i nie chciałabym czegoś sknocić i mieć zły dowód zakupu. emotka



na moich paragonach jest kołonotatnik. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5909568 Napisano: 28.08.2014 17:29:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy robiliście zakupy w Stokrotce? do czego służy dodatkowy paragon niefiskalny z kodem (podobnie jak w rossmanie)? Przejrzalam regulamin, nie znalazłam żadnej wzmianki o tych kodach:( Ja dostałam paragon z tym kodem, a moja mama nie, nie wiem, czy sprzedawczyni wyrzuciła czy co, bo dopiero w domu okazało się, że te paragony są zupełnie inne niż zawsze:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5908860 Napisano: 27.08.2014 16:39:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

enfamka napisał(a):

naprawdę się uśmiałam emotka
może o to komisji chodzilo emotka

Może tu jest pies pogrzebany? Może w innych konkursach też taki poziom jest i takie hasła są kluczem do sukcesu... Tak się pocieszam po porażce z Gilette w Biedronce emotka



jak sobie teraz pomyślę, że niektóre hasła chodzą mi po głowie kilka dni, zanim nabiorą ostatecznego kształtu, to mi siebie samej szkoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5908120 Napisano: 26.08.2014 14:42:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

Czy informowali już z Groszka z konkursu z nawigacjami?



podpinam się;) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5907750 Napisano: 25.08.2014 21:41:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak z megaloterią? gdzie są te samochody, ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5907655 Napisano: 25.08.2014 18:51:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarła pufka z Warki:) fajna, ale zajmuje mi pół pokoju, i kolorami razi w oczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5907572 Napisano: 25.08.2014 16:37:00 w Paragony
paragony Brazylii do kupna, zamiany, lub do czego kto chce...;) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5907558 Napisano: 25.08.2014 16:20:28 w Gratulacje! Dla wygranych!

delvitto

#5907557 Napisano: 25.08.2014 16:18:14 w Biedronka
ludzka_istota napisał(a):

marlena083 napisał(a):

brudny napisał(a):

0/4 chyba jestem rekordzistą emotka




podajmy sobie dłoń... u mnie również 0/4 emotka



i ja się do klubu zapisuję



wygląda na to, że ja pobiłam smutny rekord, ale nie pamiętam, chyba z 8 czy 9 poszło... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5907285 Napisano: 25.08.2014 11:36:17 w Paragony
Mam paragon Palmolive/ Poczuj moc odświeżenia. Chciałam zagrać, ale myślę, że jak trafię ten bilet do kina, to będę miała z nim więcej kłopotu niż to wszystko warte, bo u mnie cinema city nie ma:( Może ktoś chce się na coś powymieniać? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5907007 Napisano: 24.08.2014 18:08:06 w TESCO konkursy
iszhara napisał(a):

edzia21 napisał(a):

delvitto napisał(a):

mam 2 małe sklepy Tesco, i w żadnym z nich nigdy nie ma Magazynu. Przejrzałam wersję internetową, i myślę, że jest całkiem fsjny, i zawiera trochę ciekawych artykułów. Nie lubię jednak czytać prasy w necie, wolę standardowo, lubię gdy szeleści mi papier emotka czy ktokolwiek z Was mógłby mi taki egzemplarz kupić ( z pkt clubcard podobno groszowy wydatek), i wysłać mi? zwrócę koszta przelewem lub doładowując telefon.


wczoraj byłam w TESCO i przy kasach jeszcze wersje "letnie" emotka



Nowy jesienny magazyn ma się pojawić w sklepach dnia 01 września.



chodzi o to, że w moich tesco nie ma żadnych, starych czy nowych, magazynu nie ma NIGDY, panie nic nie wiedzą, że w ogóle jest coś takiego, są zdziwione, gdy pytam emotka
jak widac, tesco tescowi nierówne emotka
ale już znalazłam osobę która obiecała mi przysłać, więc mam nadzieję, że z takim magazynem kiedyś tam pojadę i naocznie pokażę, że nie zmyślam.
Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5906906 Napisano: 24.08.2014 15:35:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Są juz zwrotki z nestle i palette? Ja czekam od wczoraj na zwrotki



a ja dopiero zagrałam w palette (SPH), i zwrotki brak emotka widzę, że więcej osób tak ma, ale może ktoś wie, czy takie zgłoszenia bez zwrotek biorą udział? Wyświetl w wątku >>
0 0