Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#5899940 Napisano: 07.08.2014 22:13:44 w Konkursy ABC
assal napisał(a):

Powinien być szyld.
Adresy na stronie nie były uaktualniane od dawien dawna, co widzę po sklepach ABC w sąsiedztwie.
Nie zgadza się już co drugi w okolicy.
Na paragonach nie ma nazwy ABC, podobnie jak zresztą jest Groszkiem, ale szyld na każdym sklepie jest emotka



nie jestem pewna czy powinien być szyld. Szukałam kiedyś, i pani potwierdziła, że owszem, mają z ABC umowę, i zawsze obowiązują promocje jak w gazetce. Potwierdziła, że kupują u niej na różne konkursy. Ale ani szyldu, ani jakichś oznaczeń nie miała;(
ale faktem jest, że i ABC, i Groszek mają starą bazę, wręcz archaiczną, dobrze byłoby ich jakoś zmotywować do aktualizacji. Jakbyśmy wszyscy wysłali maile, to może ktoś by tam zajął się tym:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5899204 Napisano: 06.08.2014 12:54:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tabaza209 napisał(a):

A teraz rozumiem , ale na wysłanie SMS mają 3 dni a dzisiaj jest właśnie trzeci dzień jak nie dostaniesz sms-a to przecież dzwonić nie będą do Ciebie , wszystko zależy od tego nieszczęsnego sms-a. To czekamy jeszcze dzisiaj na wiadomoć bo jutro już po ptokach



dokładnie!
i pozostanie tylko znów robić zakupy, wypełniać kupony, wrzucać do urn, i tak aż do bodajże października, do 2 tury. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5899187 Napisano: 06.08.2014 12:27:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tabaza209 napisał(a):

Ale dlaczego do 14,08 czy o tej godzinie było losowanie , przecież mogą do końca dnia informować



do 14.08 = do 14 sierpnia
Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5899160 Napisano: 06.08.2014 11:53:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tabaza209 napisał(a):

Co z megaloterią , wiadomo coś ?


wszyscy czekaja, nikt nie ogłaszał wygranej;( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5898602 Napisano: 05.08.2014 11:40:11 w Konkursy ABC
termitek99 napisał(a):

Czy to możliwe, że agencja AFEKT zbankrutowała? Dlaczego telefony mają wyłączone?



nie mogli zbankrutować, skoro robią konkurs któryś z tych Lajkoników? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5898214 Napisano: 04.08.2014 17:01:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ekuc2 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Ale jaja z tą megaloterią, a z tym dopinaniem paragonów to pomysł do doopy, jak chcesz reklamowac towar paragonu niet. Paragon powinno się dosłać w razie wygranej. Gram, ale na wygraną nie liczę, wrzucałam w kilku sklepach i pani z kasy mnie zapewniała, że kupony są odbierane. Powinni przemyśleć regulamin i zmienić zasady, aby każdy miał pewność, że jego zgłoszen bierze udział w losowaniu. Najlepszy sposób to sms lub zgłoszenia przez stronę, a nie jakieś kupony jak na loterii na wiejskim festynie. emotka


co więcej paragon można odczepić, wpisać sowje haseło bądź fajne hasełko przepisać, podać swoje dane lub koleżanki i wrzucić kupon do urny emotka a potem ludzie się dziwią że nie wygrywają



ekuc2 przecież tu nie pisało się żadnych haseł
, tylko swoje dane. Oczywiście, nie zmienia to faktu,że łatwo jest manipulować kuponami, jeśli ma się do nich dostęp. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5897928 Napisano: 03.08.2014 22:44:20 w Rossmann
kiedyś wygrała córka jakies kosmetyki, to chcieli upoważnienie , chociaż mamy ten sam adres. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5897872 Napisano: 03.08.2014 19:50:41 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

że baardzo małymi literkami wyświetlają mi się ostatnie tematy na forum. Cała strona działa normalnie, jak otworzę dany wątek też normalnie, tylko nazwy tematów takie malutkie...



i ja tak mam:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5897843 Napisano: 03.08.2014 16:13:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

edzia21 napisał(a):

doris1 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

arabela79 napisał(a):

myszania napisał(a):

Ja wrzucam kupony w Megaloterii jak jestem przy okazji w Lewiatanie ale jakoś nie wierzę w wygrana patrząc na tą kartonową urnę stojącą biednie na oknie emotka


Ja też wolałabym wbijanie paragonów elektroniczne/smsowe.
Ile kuponów mogło nie dotrzeć?
W ościennym mieście babka mi nie przyjmowała kuponów, bo jej urna stoi wysoko w magazynie...
Na nastepny raz odrazu mnie rozpoznała i też kazala zawieźć paragon do innego sklepu.
Czyli tak mało osób grało? emotka


ja co prawda w tej edycji nie grałam, ale robiłam zakupy i chciałam wrzucić paragony do urny, ale znajoma, pracująca w sklepie stwierdziła, żebym tego nie robiła i pojechała gdzieś indziej, bo tej urny i tak nikt nigdzie nie wyśle, ani nic. Poprzednie (ubiegłe edycje) poszły do kosza, a szkoda żeby tam się moje dane znalazły emotka



Powiedz, że to żart...


nie, niestety emotka powiedziała mi to tylko po "znajomości" ... w sumie do tej pory mam na biurku wypełnione kupony z tamtego sklepu... emotka



Ja jestem pewna, że urna z naszych DC od początku konkursu stoi ta sama - jest charakterystycznie wgnieciona i pęknięta ( w ogóle jakim cudem zbierają losy do uszkodzonej urny, z której przecież kupony mogą powypadać?). Nie wierzę, żeby co miesiąc każdą kolejną urnę celowo ktoś uszkadzał w taki sam sposób emotka



skłaniam się do opinii tych, co mówią, że loteria jest źle zorganizowana;( co prawda, w moim sklepie w tamtym roku padła wygrana, i to podobno jednym kuponem, ale trudno mi uwierzyć jak to możliwe, bo sklep ma wciąż nieaktualne oznaczenia produktów, a urna stoi gdzieś na krześle obok kasjerki;( Pisałam do agencji, że są błędy, że wskazane sklepy niekoniecznie biorą w tym udział, no i co ważne, że klienta pozbawia się możliwości jakiejkolwiek reklamacji zabierając paragon. Odpisali mi lakonicznie, że dziękują za uwagi, ale wszystkie odpowiedzi na moje wątpliwości znajdę w regulaminie;( Najdziwniejsze jest to, że sklepy biorące w tym udział, robią to jakby za karę, wręcz z łaski, gdy proszę o kupon, patrzą z jakimś niedowierzaniem, no i nie umieją powiedzieć co trzeba kupić, a na sklepie albo nie ma oznaczeń, albo są często nieaktualne;(
w rezultacie wrzuciłam po kilka kuponów w kilku różnych sklepach, może z któregoś z nich moje kupony trafią jakimś cudem do losowania... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5897256 Napisano: 01.08.2014 11:40:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mightyb napisał(a):

delvitto napisał(a):

waw71 napisał(a):

Czy w "Lasting impressions 2" w MAKRO (4FRAME) przychodzą zwrotki SMS po wysłaniu zgłoszenia?



tak, ja miałam zwrotkę.



Ja wczoraj posłałam z t mobile i do dziś zwrotki nie mam emotka .



może się coś zmieniło...ja wysłałam smsa zaraz na początku konkursu, chyba z tydzień temu, i miałam zwrotkę. Wczoraj zrobiłam w Makro zakupy, i jutro powysyłam coś znów, więc sama jestem ciekawa, czy będzie ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5897250 Napisano: 01.08.2014 11:35:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dziś losują 50 seatów w Megaloterii! kto wrzucał kupony, niech teraz trzyma kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5897248 Napisano: 01.08.2014 11:32:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
waw71 napisał(a):

Czy w "Lasting impressions 2" w MAKRO (4FRAME) przychodzą zwrotki SMS po wysłaniu zgłoszenia?



tak, ja miałam zwrotkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5896019 Napisano: 29.07.2014 22:03:09 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

Wkurza mnie punkt karny emotka

i do mnie , kolor czarny
firma kurierska - VIVA XPRESS LOGISTICS
To jest dyskusja czy info ???


Jestem za karniakami dla tych, którzy mimo bycia na forum rok i dłużej korzystają z bazy konkursowej a NIGDY nie dodali ani 1 konkursu do bazy emotka
To mnie wkurza



ehhh... a ja próbowałam już 3 razy dodać konkurs, za każdym razem wydawało mi się, że trafiam na świeżynkę do podzielenia się emotka w rezultacie był to czas stracony, bo się okazywało że jest już w bazie;( ale mnie to wkurzało, i dałam sobie spokój! Nie jest łatwo dodać konkurs, bo zawsze znajdą się szybsi, a dodawanie takich z lokalnego podwórka, uważam, że mija się z celem. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5895791 Napisano: 29.07.2014 12:44:22 w Paragony
zwątpiłam już w swoje szczęście w Tesco, dlatego mogę odsprzedać paragony na Nescafe, bo mam ich kilka:(nie dam rady wymyśleć lepszych haseł niż miałam, więc już tam nie gram!

już nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5895707 Napisano: 29.07.2014 11:19:55 w Biedronka
agicho napisał(a):

agicho napisał(a):

anialistopad napisał(a):

agicho napisał(a):

Ok- przed 13" SMSy z wygraną a niedawno informacja z Hal-Cash "informuje,ze w dniu 25/07/2014 Twoje polecenia przelewu na 50 PLN zostalo anulowane przez ZUBR - o co kaman emotka

emotka emotka



Żartujesz?////??/?



niee emotka i wybrać sie nie da- już ja do nich zadzwonię...nie wiem na jakiej podstawie i gdybym wiedziala,ze taki numer wykręcą to wybrałabym od razu a tak sądząc,ze mam czas do 9.08 nie spieszyłam sie.



I już wszystko jasne, ktoś próbował podszyć sie pod wygrany numer i kobieta zmuszona została zablokowac do wyjaśnienia.
Ciekawe komu przyszło do głowy wymyśleć perfidnie końcówkę telefonu emotka emotka emotka



ale jak to możliwe??? przecież nr telefonu to jedno, a każdy miał inne nr referencyjne i piny. chyba nie tak łatwo tu podszyć się pod kogoś, no ale wiadomo, tylko ceny w biedronce już nie dziwią... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5895391 Napisano: 28.07.2014 16:05:56 w TESCO konkursy
edi999a napisał(a):

delvitto napisał(a):

izak1000 napisał(a):

joan napisał(a):

izak1000 napisał(a):

a konkursy z Magazynu Tesco już wszystkie rozwiązane emotka


Nie, tylko pierwszych kilka rozwiązali.
O ile niczego nie przegapiłam, czekamy na: Cleanic, Lirene, Lactacyd, Carex, Efferta i Rio Mare.


dziękuję...i czekamy emotka


powiedzcie proszę skąd taki magazyn wziąć? u mnie są 2 zwykłe sklepy tesco, i panie nic nie wiedzą, że coś takiego w ogóle istnieje ;( gdy pytam o magazyn, to myślą że chodzi mi o gazetki, i tak w kółko...


może masz małe Tesco (nie wiem, czy w nich jest Tesco magazyn), ale gazetkę w wersji elektronicznej masz na stronie internetowej Tesco


a w wersji elektronicznej można z tych konkursów korzystać? no małe te moje sklepy, bida z nędzą;( ale logo dumnie sterczy na dachu. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5895373 Napisano: 28.07.2014 15:50:20 w TESCO konkursy
izak1000 napisał(a):

joan napisał(a):

izak1000 napisał(a):

a konkursy z Magazynu Tesco już wszystkie rozwiązane emotka


Nie, tylko pierwszych kilka rozwiązali.
O ile niczego nie przegapiłam, czekamy na: Cleanic, Lirene, Lactacyd, Carex, Efferta i Rio Mare.


dziękuję...i czekamy emotka


powiedzcie proszę skąd taki magazyn wziąć? u mnie są 2 zwykłe sklepy tesco, i panie nic nie wiedzą, że coś takiego w ogóle istnieje ;( gdy pytam o magazyn, to myślą że chodzi mi o gazetki, i tak w kółko... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5892094 Napisano: 21.07.2014 15:51:16 w Intermarche
system automatycznie odmierza potrzebną ilość wody, ale podobno można to jakoś zmienić. Kawa espresso jest jak szatan, ja po prostu przelewam drugi raz wodę przez kapsułkę. W innych ekspresach ( Cafissimo -Tchibo), regulację się zmienia bardzo prosto, wystarczy palcem przytrzymać guzik aż do momentu potrzebnej ilości wody, i automatycznie się zmienia, w tych od Tassimo może jest podobnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5892070 Napisano: 21.07.2014 15:06:21 w Biedronka
kurcze gdyby nie te XXX to bym już się cieszyła, że piwo się zwróciło... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5891311 Napisano: 18.07.2014 21:47:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

magnus napisał(a):

monikar napisał(a):

Czy dostał już ktoś zwrot paragonu z Nivea lub wie kiedy mają wysyłać?



Tez czekam.
Kosmetyki w domu a paragonu nie widać



ja czekam na kosmetyki z "II tury" ale na paragonie miałam także inne zakupy konkursowe...za chwilę konkurs mi się skończy... emotka


dziś odesłali mi paragon, z adnotacją, że został zweryfikowany prawidłowo. Też go chciałam, na wszelki wypadek, bo jest konkurs w rossmanie. Ale paczki z kosmetykami wciąż nie ma:( Wyświetl w wątku >>
0 0