Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#5890420 Napisano: 17.07.2014 12:01:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
regulamin w Groszku nie mówi, że zakupy promocyjnych produktów muszą być na 10 zł ( tylko o 1 szt mówią), a w gazetce, że 10 zł, więc jak to z tym jest...?
Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5888761 Napisano: 14.07.2014 15:58:02 w Połączenia nieodebrane
abodak napisał(a):

delvitto napisał(a):

czekałam tyle dni na tyskie, a jak w końcu zadzwonili, dziś, to nie mogłam odebrać emotka oddzwaniają jeszcze? kto wie?


na nastepny dzien oddzwaniają emotka


dzięki bardzo, wróciła mi nadzieja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5888758 Napisano: 14.07.2014 15:56:51 w Biedronka
ivanotta napisał(a):

nique napisał(a):

czeka ktoś jeszcze na sms, komu strona potwierdziła, że jest laureatem?


wczoraj miałam niby 3 a dzisiaj 0? emotka


ja miałam być laureatem na jedno z 2 zgłoszeń i kiszka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5888739 Napisano: 14.07.2014 15:39:57 w Połączenia nieodebrane
czekałam tyle dni na tyskie, a jak w końcu zadzwonili, dziś, to nie mogłam odebrać emotka oddzwaniają jeszcze? kto wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5887671 Napisano: 11.07.2014 21:00:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

patrząc na numery tel. osób, które wskoczyły na listę rezerwową w dniu 7 czerwca, uważam, że zanim rozstrzygną ten dzień, to będzie rezerwa rezerwy rezerwowej rezerwy rezerwa emotka


lubię to:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5887658 Napisano: 11.07.2014 20:31:52 w Gratulacje! Dla wygranych!
również gratuluję, super nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5887657 Napisano: 11.07.2014 20:30:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

lusienka napisał(a):

A czy z konkursu Niewidzialne paskudy Colgate już informowali?


informowali, były już wpisy w "Paragony"


nie rozumiem tego regulaminu:( powiedzcie, czy tu są jakieś etapy tygodniowe? bo chciałam tu spróbować swych sił, ale pamiętałam, że do 25 lipca można było, więc się nie śpieszyłam, a widzę, zdziwiona, że wybrano zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5886904 Napisano: 10.07.2014 19:27:14 w Paragony
mam Makro "lasting impressions",pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5886709 Napisano: 10.07.2014 15:35:55 w Informują
nice napisał(a):

barszcz napisał(a):

Tyskie C4 dalej dzwoni emotka Gość mówi tak szybko i tak się myli,że powinien zmienić pracę emotka


on chyba ma ponad 2 tys telefonów do wykonania emotka więc się nie dziwię, czekam by do mnie zadzwonił chociaż z piwkiem emotka



niech się myli, tylko niechże w końcu zadzwoni! Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5884162 Napisano: 04.07.2014 17:50:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

JAKBY COŚ - info dla potomnych od org: nie trzeba nic potwierdzać, odesłać paragon w stanie "naturalnym", oni sobie sami potwierdzą, jeśli będą mieli wątpliwości emotka


być może w niektórych nie trzeba. Ale w niektórych regulaminach jest wyraźnie powiedziane, że w przypadku wątpliwości, gdy paragon wyraźnie nie mówi, co się właściwie kupiło, należy zrobić stosowną adnotację w sklepie. Lepiej chyba na wszelki wypadek, starać się o dokładne opisanie, bo szkoda, by ktoś potem w agencji odrzucił paragon. No i dokładnie czytać regulamin, czy jest taki zapis. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5884054 Napisano: 04.07.2014 15:51:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Anonima napisał(a):

masza napisał(a):

Anonima napisał(a):

joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Mam pytanko odnośnie NIVEA, teraz tak patrzę i na zwycięskim paragonie (Auchan) mam zapis: BALSAM DO CIA.973270 emotka , czy mieliście podobne sytuacje, agencja to uznaje?


Odradzam wysłanie czegoś takiego. Mogłoby przejść, gdyby ten numer to był kod kreskowy (tak drukują w Super-Pharm), ale to tzw. numer z d*, więc paragon nieważny. Najlepiej iść do BOK i poprosić o wydruk szczegółowy/ pieczątkę.


No a ja taki wyslalam z tes o, mam napisane mleczko oczyszczajace, nie ma ze nivea, poszlam do tesco po pieczatke i babsko mi nie chcialo dac, bo powiedziala ze nie ma mozliwosci sprawdzenia i ze takie nazwy ustala centrala z krakowa i ona nic poradzi nie moze...wiec wyslalam taki, co mialam zrobic?

przeciez wystarczyloby jakby sprawdzila ten produkt z paragonu na czytniku albo przeciagnela przez kase, powiedzialas jej , jakii to produkt..


Powiedzialam o jaki produkt mi chodzi, ale pani rozlozyla rece, mimo ze wspomnialam ze bardzo mi na tym zalezy. Dziwne to.


nie wiem jak w agencji, ale ja pracowałam w Auchan na kasie, wierzcie mi, że można zawsze sprawdzić, oczywiście jeśli tylko się chce. W POK zwłaszcza, jeśli coś reklamujesz, albo upominasz się o nie nabitą "skarbonkę", to zawsze znajdą odpowiedni kod i produkt, nawet jak minęło trochę czasu. Tylko, trzeba trafić na człowieka, a nie świętą krowę emotka Ale jak już wiecie, to nie dawajcie się spławiać, tylko się dopominajcie o swoje. Myślę że tak samo jest we wszystkich sklepach. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5883753 Napisano: 03.07.2014 23:34:49 w Paragony
mam Marcpol/ Coca-cola. PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5883669 Napisano: 03.07.2014 20:38:45 w TESCO konkursy
cc_investigator napisał(a):

delvitto napisał(a):

czy na nowy konkurs w Tesco ( Nestle),można wszędzie robić zakupy, bo nie znalazłam listy sklepów, i się zastanawiam... Moje 2 sklepy w mieście zazwyczaj nie są uwzględniane w załącznikach, i czuję się poszkodowana emotka chciałabym tym razem mieć możliwość, powiedzcie, kto bardziej doświadczony, jak to ugryźć?



Jeśli chodzi o ten z Nescafe, to:
Konkurs będzie zostanie przeprowadzony (...) na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,w sklepach sieci Tesco

I jeśli przy takim info brak załącznika z listą sklepów, to zakładamy, że wszystkie biorą udział.



mam nadzieję, że tak własnie będzie;) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5883637 Napisano: 03.07.2014 19:15:48 w TESCO konkursy
czy na nowy konkurs w Tesco ( Nestle),można wszędzie robić zakupy, bo nie znalazłam listy sklepów, i się zastanawiam... Moje 2 sklepy w mieście zazwyczaj nie są uwzględniane w załącznikach, i czuję się poszkodowana emotka chciałabym tym razem mieć możliwość, powiedzcie, kto bardziej doświadczony, jak to ugryźć? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5882245 Napisano: 30.06.2014 21:24:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Czy makro informowało z Lasting Impressions? PW proszę i z góry dziękuję emotka


też jestem ciekawa emotka


Tam są etapy dzienne? emotka



konkurs wciąż trwa, do 7 lipca. Miały być niby etapy tygodniowe, ale nic jakoś nie było słychać o szczęśliwcach... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5881273 Napisano: 27.06.2014 20:35:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fragles napisał(a):

lusienka napisał(a):

Z Serenady już chyba nie ma co się łudzić na wygraną,bo regulaminie jest że do 30.06 wysyłają maile o wygranej,a do ostatniej chwili raczej nie czekają,ech ....... emotka emotka emotka


Połudzić się zawsze można to nic nie kosztuje, ja to praktykuję emotka



już chyba wczoraj ktoś pisał, że na fb Serenada ogłosiła, że maile z V i VI etapu poszły. Faktycznie, sprawdziłam, był taki wpis, i wraz z nim znikły moje nadzieje... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5880776 Napisano: 26.06.2014 21:16:33 w PLAGIATY
edzia21 napisał(a):

boom30 napisał(a):

marta85 napisał(a):

Konkurs PLUSA

Na wakacje marzen, chce poleciec do :

buszu,aby pociagnac tygrysa za wasy,z anakonda pojsc w plasy,krokodylowi zeby policzyc,z gorylem zapasy cwiczyc i w lesnej altanie uslyszec od zony:MOJ TARZANIE

na ladujesie.pl

czy tylko mi sie wydaje ze to haslo bylo juz wykorzystywane w innych konkursach emotka



Świetne hasło emotka


było już gdzieś coś podobnego, nie wiem czy dokładnie tak brzmiało, ale ktoś się ewidentnie wzorował.



stara jestem, dużo widziałam i słyszałam, i jestem pewna, że taki tekst już obił mi się kiedyś o uszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5880576 Napisano: 26.06.2014 16:36:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

eveliina napisał(a):

nataszka napisał(a):

monikar napisał(a):

Wiadomo co z wynikami Serenady za ostatnie etapy?


Tak info z fb że wszyscy poinformowania V I VI etap emotka



a tak się łudziłam... emotka



ciekawa jestem zwycięskich odpowiedzi, podobno mają je opublikować emotka


a taką fajną ułożyłam historyjkę...i nic ;(
Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5880120 Napisano: 25.06.2014 18:17:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

Kto może mi pomóc i podpowiedzieć na jaki konkurs kupiłam w C4 fairy i bam z datą 05.06?? Szukam, szukam i nic mi nie pasuje emotka


"Poczuj piłkarski klimat w swoim domu", trwa do 7 lipca jeszcze;) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5879799 Napisano: 25.06.2014 10:04:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

joan napisał(a):

Skanerem? Nie znam NIKOGO, kto posiada w domu skaner



Ja mam emotka ale można sobie na smartfona ściągnąć aplikację skaner, normalnie skanuje i zapisuje w pdf.



i ja też mam skaner, ale za ch... nie umiem obsługiwać;( o aplikacji nie słyszałam, ale chętnie wykorzystam powyższą podpowiedź, i zobaczę, jak to się "je" smartfonem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0