Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#5875487 Napisano: 15.06.2014 12:40:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

Po prostu wgryzam się w regulamin, i jak widać, zbyt mądrze są zapisane niektóre sformułowania.
"Poprzez określenie Klient Makro rozumie się podmiot uprawniony do dokonywania zakupów na terenie obiektów handlowych Makro, na cele ZWIĄZANE Z PROWADZONĄ DZIAŁALNOŚCIĄ, nie będący KONSUMENTEM, którego dane osobowe umieszczone są na Karcie Klienta Makro. Poprzez kartę Klienta Makro rozumie się kartę uprawniającą do dokonywania zakupów na terenie Makro."
Nie rozumiem tych zależności, bo wynika, że muszę zrobić zakupy na firmę?
Co to znaczy: nie będący konsumentem, którego dane osobowe umieszczone są na Karcie?


To pewnie 4Frame tak namieszało? emotka
Wg mnie "nie będący KONSUMENTEM", to wtrącenie, czyli dalszy ciąg "którego dane osobowe umieszczone są na Karcie" odnosi się do Klienta Makro po prostu.
Jeżeli chodzi im natomiast o zakup stricte związany z działalnością (co też jest nieraz bardzo skomplikowane do sprecyzowania), to sprawdź, czy w regulaminie jest wymagana faktura.
A jeśli jest paragon lub faktura, to i tak wszystko sprowadza się do tego, żeby być Klientem Makro i kupić na własną kartę. emotka



tak, dokładnie, to 4Frame.
Trochę to zawiłe emotka a nawet bardzo.
Wymagają paragon lub fakturę. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5875480 Napisano: 15.06.2014 12:12:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jolcia12 napisał(a):

mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

mam pytanie do osób, które grały w konkursach Makro. Powiedzcie, czy w przypadku wygranej, trzeba jakieś dane firmowe jeszcze wysyłać? Czy weryfikują to, czy się wgl jakąś działalność prowadzi?

Nie rozumiem pytania.
O jaką weryfikację działalności chodzi? emotka
Weryfikują to, czy ma się kartę Makro wystawioną na swoje dane i jej zgodność z paragonem (na każdym paragonie jest numer karty), a to z jakiego powodu została wystawiona ich przecież nie interesuje...



Ja często biorę udział w konkursach w Makro i w Selgrosie i zdarzało się aby poprosili mnie o skany dokumentów z GUSu potwierdzające prowadzenie działalności.

Ostatnio mają konkursy dla przedsiębiorców i zapis w regulaminie, że zakupy konkursowe muszą być zrobione na firmę i w związku z jej działalnością- tym samym wykluczając z gry osoby, które mają karty "pracownik Makro", lub zwykłych użytkowników kart.



Po prostu wgryzam się w regulamin, i jak widać, zbyt mądrze są zapisane niektóre sformułowania.
"Poprzez określenie Klient Makro rozumie się podmiot uprawniony do dokonywania zakupów na terenie obiektów handlowych Makro, na cele ZWIĄZANE Z PROWADZONĄ DZIAŁALNOŚCIĄ, nie będący KONSUMENTEM, którego dane osobowe umieszczone są na Karcie Klienta Makro. Poprzez kartę Klienta Makro rozumie się kartę uprawniającą do dokonywania zakupów na terenie Makro."
Nie rozumiem tych zależności, bo wynika, że muszę zrobić zakupy na firmę?
Co to znaczy: nie będący konsumentem, którego dane osobowe umieszczone są na Karcie? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5875411 Napisano: 14.06.2014 22:49:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie do osób, które grały w konkursach Makro. Powiedzcie, czy w przypadku wygranej, trzeba jakieś dane firmowe jeszcze wysyłać? Czy weryfikują to, czy się wgl jakąś działalność prowadzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5874503 Napisano: 12.06.2014 21:35:01 w Paragony
może dział "pomocy" byłby bardziej stosowny, ale że o paragon chodzi, więc tutaj:
czy są jakiekolwiek sposoby, by odzyskać dane na wypłowiałym paragonie? właśnie robię porządki w papierkach, i patrzę, że urodzinowy z abc już "umarł" emotka tylko niektóre dane są czytelne, ale nr paragonu znikł, mam nieregularną białą wyblakłą plamę;(
a że tam dużo boników miało być, to miałam nadzieję, a jak się spełni, no to kicha. Mieliście kiedyś problem z takim paragonem? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5874025 Napisano: 11.06.2014 22:52:39 w Carrefour konkursy
maksior88 napisał(a):

delvitto napisał(a):

powiedzcie proszę, który to jest właściwy nr paragonu w Warce? Bo byłam przekonana, że nr paragonu zawsze, to ten obok daty, z prawej. Ale w Tyskim był wzór zupełnie inny, i teraz nie wiem, czy w C4 może zazwyczaj ten z dołu się podaje?


w warce ten w prawym górym rogu obok daty emotka



dziękuję, dobra Istoto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5874020 Napisano: 11.06.2014 22:46:23 w Carrefour konkursy
powiedzcie proszę, który to jest właściwy nr paragonu w Warce? Bo byłam przekonana, że nr paragonu zawsze, to ten obok daty, z prawej. Ale w Tyskim był wzór zupełnie inny, i teraz nie wiem, czy w C4 może zazwyczaj ten z dołu się podaje? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5873794 Napisano: 11.06.2014 16:31:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
to się nazywa NAGRODA emotka gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5872282 Napisano: 09.06.2014 12:54:59 w Połączenia nieodebrane
memos napisał(a):

arabela79 napisał(a):

memos napisał(a):

227175919 jakieś pół godziny temu - wie ktoś?


http://kto-dzwoni....php?numer=227175919



Czyli dobrze ze nie odebrałam. Dzięki.



Posłuchajcie, ja nie wiem, jak to z tym jest:( o tym, że można sprawdzać czyj jest numer, nie miałam pojęcia, dopiero tu na forum się dowiedziałam. I gdy kilka dni temu miałam nieodebrane połączenie, zaczęłam szukać, w sumie kilka stron przejrzałam, które nic mi nie powiedziały, a na jednej tylko była wzmianka o providencie;( I byłam bardzo zdziwiona, gdy po pewnym czasie zadzwoniono, jednak odebrałam, i okazało się, że była to pani z firmy producenta, który dawał nagrody AGD w jednym z konków. Ponieważ nagroda przyszła bez gwarancji, poinformowałam organizatora, że bardzo mi na gwarancji zależy, a ten obiecał sprawę rozwiązać. I minęło ok 10 dni, gdy miałam ten telefon, pani z firmy wytłumaczyła mi jak i co z tą gwarancją, by wszystko było ok;) Więc jednak, te połączenia opisane w necie, to nie wiem, ale byłabym już teraz ostrożniejsza, by nie odbierać;( najwyżej zawsze można przerwać połączenie, czy coś, jeśli to coś głupiego. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5871882 Napisano: 08.06.2014 00:01:41 w TESCO konkursy
efelinkaaa napisał(a):

a ja się wkurzyłam, bo u mnie otworzyli TESCO, dostałam gazetkę, w której jest napisane: obowiązuje TYLKO w hipermarkecie O-ka. W środku informacja o konkursie, a mojego sklepu na liście brak! A zrobiłam zakupy.. To wprowadzanie ludzi w błąd emotka To jak już robią konkursy, to niech nie wrzucają informacji o niech w dedykowanych gazetkach..



w moim mieście są 2 sklepy Tesco, i nigdy żadnego nie ma na liście konkursowej:( nie rozumiem, czemu są sklepy lepsze i gorsze, czy klienci są jacyś inni. Od czego to zależy? Kiedyś na fb na stronie Tesco spytałam, ale nie raczyli odpowiedzieć:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5871007 Napisano: 05.06.2014 18:09:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

mam pytanie czy jak ktoś wygrał z jedynek bilety czyli dostal sms z taką informacją - to czy jeszcze dodatkowo dzwonią??? ( według regulaminu mają jeszcze dzwonić)
bo mąż wygrał tydzień temu i nikt nie dzwoni emotka
a nie wiem czy mam odesłać wszystkie paragony i wszytkie kody?????
jak Wy robicie????




ja miałam tylko smsa, nikt nie dzwonił. Wysłałam w terminie paragon, dane, i oświadczenia, i bardzo szybko, bo 2 dni temu, dostałam przesyłkę poleconą z biletami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5870092 Napisano: 03.06.2014 22:22:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

aniabania napisał(a):

Ja jeszcze wrócę do Megaloterii - pamiętam, ze była dyskusja na ten temat. I gdybym nie wiedziała, że na forum padła nagroda, to miałabym wątpliwości co do tej loterii.

Byłam w niedzielę pierwszy raz w DC. Kupiłam dwa produkty promocyjne (naklejka jak byk, ze biorą udział w Megaloterii). Oczywiście przy kasie kuponu nie dostałam. Ba, nawet paragonu mi kasjerka nie dała. Pomyślałam, że może już się skończyła. Ale patrzę że plakat jest. Wracam i pytam panią, czy loteria jeszcze obowiązuje. Pani na to owszem, tylko produkty trzeba mieć. Ja że mam. Pani: no tak, rzeczywiście miała pani "gararetkę". Tylko paragonu poszukam.
Kupon mi dała, paragon z kosza wyjęła (!). Wypełniłam. Wrzuciłam. Ale słyszałam, ze bardzo smętnie spadł na samo dno. Nie mam wielkich nadziei, że z tej urny gdzieś go przeniosą. Chyba, że do kosza.

A jak to u Was to wygląda?



No właśnie ja nie podważam wiarygodności tej loterii, tylko wydaje mi się, że u nas (mała miejscowość, małe sklepiki ABC, GROSZEK, DC) te paragony/urny są dla ozdoby. Myślę, że u nas nie ma zainteresowania tym konkursem to i ludzie nie pytają co się dzieje z urną po zakończeniu etapu. Mi to w sumie już wisi, u siebie nic nie ugram i dałam sobie spokój. emotka


właśnie małe mieścinki najczęściej wygrywają i to mnie zastanawia. U mnie rok temu we Wrocku urna pękała w szwach, koleżanka z Warszawy mi pisala, ze u niej bylo tyle zgloszen, ze jej kartka nie chciala wejsc do urny. A w zadnym losowaniu nie wygral nikt z Wroclawia, nikt z Warszawy, nikt z innych wiekszych miast (chyba tylko w Krakowie cos wpadlo raz) itd. Patrzac statystycznie, z najwiekszych miejscowosci powinno wygrywac najwiecej ludzi. Nie wiem, nie wiem. Teraz specjalnie jezde na pobliskie wioski i tam wysylam emotka



z Megaloterią jest bałagan emotka gdy się zaczęła, sprawdziłam sklepy, bo są tylko wybrane, i się okazało, gdy się już sporo nadreptałam,, że niektóre wcale nie biorą udziału, chociaż są na liście;( i odwrotnie, zupełnie przypadkiem trafiłam do sklepu ABC,który nie był w Megaloterii wykazany, ale miał urnę, i odpowiednie plakaty, więc już nie rozumiem, jak z tym jest.Ale gdzie się da, tam coś kupuję, i wypełniam naiwnie kupony. Jakoś trudno mi uwierzyć w dobrą organizację tej loterii, zresztą, podobny bałagan jest z tą kuchnią w DC, a to ta sama agencja. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5869834 Napisano: 03.06.2014 15:12:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gracet napisał(a):

isiulka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Mam pytanie do wyjadaczy konkursowych, jak rozumiecie ten zapis w regulaminie do konkursu DC Moja kuchnia moje królestwo:
"Warunkiem wydania Kuponu jest dokonanie jednorazowego zakupu (na jednym dowodzie zakupu) za kwotę co najmniej 10 zł brutto ("zakup promocyjny"). W przypadku, gdy Uczestnik dokonuje jednorazowego zakupu promocyjnego za wielokrotność kwoty 10 zł, wówczas przysługuje mu prawo do otrzymania
odpowiedniej liczby Kuponów, według zasady, że za każde pełne 10 zł wydane na zakup promocyjny przysługuje mu prawo do jednego Kuponu. Po odejściu od kasy Sklepu Uczestnik nie ma prawa żądania wydania Kuponu"

Otrzymałam od agencji takie wyjaśnienie:
do jednego paragonu otrzymuje się jeden kupon, czyli:

paragon nad łączną kwotę 50 zł = 1 kupon
5 paragonów po 10 zł każdy = 5 kuponów

Moim zdaniem do każdego paragonu na sumę np. 50 zł powinnam wg. regulaminu dostać 5 kuponów. Mam rację czy nie?



Masz racje.


wiem, że są sklepy w których kupony leżą na ladzie
każdy bierze ile chce
i tak się zastanawiam, czy może przed losowaniem będą wklepywać w komupter(żeby sprawdzić czy ktoś nie wrzucił 2 kuponów na jeden paragon)....eeee, nieeee, komu by się chciało....



W sklepie DC, do którego mam najbliżej, kupony przy jednej, pracującej kasie, wydaje sprzedawczyni, a przy drugiej, nieczynnej kasie, leży kilka bloczków, i każdy może brać garściami:( dlatego myślę, że to nie jest poważny konkurs:( właśnie, kto to zweryfikuje, czy na jeden paragon ktoś nie wypisał 50 kuponów? aż się prosi, by samemu tak zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5864035 Napisano: 19.05.2014 17:18:00 w Paragony
Żabka Hochland z 28 kwietnia,mam, pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5863696 Napisano: 18.05.2014 21:57:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
onlyrybka napisał(a):

loara napisał(a):

loara napisał(a):

inspiracja napisał(a):

marzanna napisał(a):

kinga86 napisał(a):

Czy jest tu jakaś osoba, która wygrała w konkursie "Wielki Jubileuszowy KONKURS Moda na Zdrowie " emotka Czy ktoś odebrał już nagrody emotka Konkurs zakończony w styczniu a kontaktu żadnego emotka



Ktoś wygrał samochód, już dawno temu.....



Ciekawe czy odebrał ... U mnie też cisza - nagrody ani widu ani słychu.



do dziś żadnej nagrody nikomu nie przysłali ani nie wydali, łącznie z samochodami!!!



i myślę, że warto trzymać ze sobą kontakt bo kto wie czy nie będzie trzeba pisać jakiegoś pozwu zbiorowego



U mnie też 0 odpowiedzi z "Mody na zdrowie", nagrody miały być do odbioru końcem marca. I cisza.



do mnie też dzwonili, i wysłali deklarację do wypełnienia. Powiedzieli że po jej otrzymaniu, od razu wyślą nagrodę. Wysłałam 29 kwietnia, i nic, cisza:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5863511 Napisano: 17.05.2014 23:19:55 w Konkursy ABC
yaagatka napisał(a):

delvitto napisał(a):

Czy ktoś może pomóc, może ktoś wie, jak to jest z tym urodzinowym konkiem w ABC? W gazetce jest termin, zrobić zakupy, do 18 maja, a w regulaminie do 30 maja? Czy chodzi może o to, że konkurs jest do 30, tylko produkty w gazetce się zmienią, i od 18 będą obowiązywały inne?

edit: tzn w punkcie 2, pod którymś paragrafem jest data 30 maja, ale wcześniej że 18, więc chyba się pomylili...


zakupy do 18, wysylka zyczen do 30



dziękuję, jeszcze raz przeczytałam, i faktycznie, dopiero teraz rozumiem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5863191 Napisano: 16.05.2014 20:38:10 w Paragony
mam paragony Żabka/Hochland, z 25 i 28 kwietnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5862532 Napisano: 15.05.2014 16:36:44 w Konkursy ABC
Czy ktoś może pomóc, może ktoś wie, jak to jest z tym urodzinowym konkiem w ABC? W gazetce jest termin, zrobić zakupy, do 18 maja, a w regulaminie do 30 maja? Czy chodzi może o to, że konkurs jest do 30, tylko produkty w gazetce się zmienią, i od 18 będą obowiązywały inne?

edit: tzn w punkcie 2, pod którymś paragrafem jest data 30 maja, ale wcześniej że 18, więc chyba się pomylili... Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5859941 Napisano: 09.05.2014 14:11:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy Zelmer zawsze dzwoni późnym popołudniem ??
I czy dzwoni do wszystkich, czy tylko do zwycięzców tych większych nagród ??



Ponawiam emotka



do mnie zadzwonili przed 18, i miałam tę "mniejszą" nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5859940 Napisano: 09.05.2014 14:09:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
memos napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

memos napisał(a):

W ubiegłym tygodniu wygrałam 20-pak Żywca, a dzisiaj przyszedł mi formularz do wypełnienia. Pytają o adres i o nazwę urzędu skarbowego i PESEL emotka U was też tak było?



tak



No dobra PESEL - ok. ale Urzad skarbowy? emotka
Czy w takim razie w przyszłym roku będę musiała ta wygraną uwzględnić w swoim rozliczeniu?



jeśli organizator ma zapłacić podatek, to musi wiedzieć, gdzie są urzędy skarbowe laureatów. W moim mieście są dwa, mieszkańcy są podzieleni na rejony. W mniejszych miejscowościach nie ma US. Dlatego pytają.
Na początku tego roku dostałam nawet jakiś pit od organizatora jednego z konków, dzwoniłam pytać, czy mam go uwzględnić w swoich rozliczeniach, powiedzieli, że nie, że to tylko ma być dla mnie info, że oni ten podatek od nagrody zapłacili. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#5858321 Napisano: 05.05.2014 23:05:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

A nikt z Zelmera na forum nic nie wygrał emotka Oj konkurencja ostra fajne zgloszenia teraz są emotka Czy kwiaciarnia w aucie to od kogos od nas emotka Podoba mi sie emotka



Witam:) ja mam z Zelmera, czajniczek;) Wyświetl w wątku >>
0 0