Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#6660725 Napisano: 25.11.2019 20:02:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
może już czas, by reaktywować wątek konkursów adwentowych? Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6660070 Napisano: 23.11.2019 18:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
na liście laureatów z tigera znalazłam tel i nr paragonu, więc się nawet zdążyłam bonem pochwalić, tymczasem żaden sms nie przyszedł, też tak ktoś ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

delvitto

#6655328 Napisano: 07.11.2019 22:43:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

rufus napisał(a):

Konkurs "CZEMU KUPUJESZ KAWE MK CAFE W LEWIATANIE"
Co za bezsensowne pytanie.. Może dlatego, że mam blisko, tam jest w miare przystępna cena, ewentualnie bo chce wziąć udział w konkursie?
Może być jakiś inny powód?  emotka

a gdzie mam kupować-w aptece? emotka

bo w pani Jadzi z Lewiatana kocham się platonicznie, dziś MK kawę u niej kupię, może uśmiechnie się ślicznie, a może razem ją wypijemy, i swoje szczęście odnajdziemy  emotka
kto chce? sprzedaję  emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6655195 Napisano: 07.11.2019 17:13:07 w Paragony na trwające konkursy
gryszelm napisał(a):

W Białymstoku na Zielonych Wzgórzach też nie ma.

ooo, witam białostocką konkurencję, chodź na kawę kiedyś, to wymienimy doświadczenia emotka  albo paragony emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6653481 Napisano: 01.11.2019 17:04:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

jak ktos gra u nich, to wiedza jak bramki sie otwieraja. 

ja gram, ale tej tajemnicy nie odkryłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6653319 Napisano: 31.10.2019 19:52:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratki serdeczne, cieszę się z Wami emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6652938 Napisano: 30.10.2019 18:34:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
mam polaroid z tic taca, wreszcie coś emotka   Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6652210 Napisano: 28.10.2019 18:06:19 w Pomocy!!!!
nswe69 napisał(a):

a nie możesz założyć jakiegoś austriackiego konta ?? i czy koniecznie konto bankowe ? żadne portfele internetowe nie wchodzą w grę ?

założyłabym, gdybym wiedziała, jak, bo tam pojechać raczej nie mogę:( raczej musi być bankowe, bo to  wszystko taka procedura. Co to jest ten portfel, to nawet nie wiem, ale jest wymóg, by zostały moje dane poświadczone przez bank, czy przy takim portfelu ktoś mi je poświadczy, nie wiem, jak to działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6652191 Napisano: 28.10.2019 17:30:27 w Pomocy!!!!
nkba napisał(a):

czy to nie może konto walutowe w polskim banku?

konto walutowe jest założone, ale Austria wymaga, by nasz bank ( w sensie polski) potwierdził moje dane na ICH formularzu. A bank odmawia, tylko wystawia swoje zaświadczenia wygenerowane przez ich system. Oni tego nie honorują. Zakładałam też konto walutowe w drugim banku i spotkałam się znów z odmową przybicia pieczątki na ich druku. Nie można emotka  tłumaczenia przysięgłego też nie chcą podstemplować:( dziś jestem po burzliwej rozmowie z naczelnikiem jednego z banków, i mam dość emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

delvitto

#6652181 Napisano: 28.10.2019 17:07:47 w Pomocy!!!!
sprawa jest pilna, powiedziałabym wręcz gardłowa emotka
może ktoś z Was ma styczność, lub zna osoby, które pobierają rentą rodzinną z zagranicy, po zmarłej osobie?
czy ktoś się orientuje, czy można otworzyć konto za granicą, konkretnie w Austrii, online lub przez pełnomocnictwo dla osoby tam mieszkającej? Czy konsulat w takich wypadkach może pomóc, czy jest może inny sposób?
szukam kontaktu z ludźmi, którym udało się przebrnąć przez wszelkie formalności i mieszkajac w Polsce, pobierają zagraniczne świadczenie.
moja sprawa się toczy już od lutego i napotykam na bariery nie do pokonania, ja już nie mam siły, dlatego może ktoś, kto przez to przebrnął, coś mądrego doradzi. Proszę! Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6651756 Napisano: 26.10.2019 18:03:06 w Pomocy!!!!
Kochani moi, dawno mnie żadna zbiórka tak nie przejęła, jak ta, której link podaję. Może dlatego, że w identycznym wieku mam córke... 
5 milionów złotych, by młoda, utalentowana dziewczyna mogła normalniej żyć, ale i dawać nam radość, bo wyjątkowo pięknie śpiewa. Maja Kapłon, brała udział w 8 edycji Voice of Poland, była w drużynie Michała Szpaka, lecz w dalszych odcinkach została "skradziona" przez innego jurora. Była blisko wygranej. A teraz, żal mnie za serce łapie, chciałabym pomóc. Dlatego Was proszę o tę symboliczną złotówkę, i bardzo dziękuję za każdą wpłatę.
https://www.siepomaga.pl/maja-kaplon Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6651588 Napisano: 25.10.2019 16:18:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tak mi się avanti przypomniało... W tym roku jakoś coraz słabiej działali, i w końcu nic chyba nie robią? szkoda.  Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6649130 Napisano: 16.10.2019 16:16:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
marioolakal cudownieemotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6648519 Napisano: 14.10.2019 15:48:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
mam gold/woseba/biedronka, dzienna 100 zł z 12 października emotka  sms był rano. Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6648195 Napisano: 12.10.2019 17:34:24 w Smolar
pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pini napisał(a):

freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

Tu nie chodzi o szczęście,  Smolar jest na tyle popie.... ze banuje numery, przekonałem  się na własnej skórze   Smolar i ich ta polityczna poprawność....

i coś w tym jest! 

no to niewiem czym im podpadł mój nr telefonu że mnie nie losują


Z tym blokownaiem to stare dzieje... Kiedyś rzeczywiście można było przyuważyć takie praktyki jak np.polroczna karencja na dany numer. W tej chwili jest zupełnie inaczej. Gram w loteriach i konkursach wieloma zgłoszeniami i zdarza się wygrywać często na jeden numer. Kwestia ilości/jakości zgłoszeń i oczywiście tak bardzo potrzebnego szczęścia emotka

Niestety, nie potwierdzam emotka

czyli rzeczywiście banują?? Ale czemu?? Ja zbyt często u nich udziału nie biorę a jakoś słabo mi idzie, głównie w losowaniach emotka bo jak jest coś kreatywnego to ZDARZA się wygrać ale te losowania masakryczne emotka

To nieprawda, że jeśli się wygra raz u Smolara to więcej już nic nie można, bo ja mam ten sam numer od wielu lat i czasem coś tam od nich wpadnie. Trudniej już mi wygrać w tych bramkach niż u nich. 


ja raptem rok w ogóle gram w konkursy/loterie a u smolara wygrałam raz w wierszyku I chyba 3 w loterii wszystko na jeden numer 

zdania są różne, od dawna. Ja powiem tak: zauważyłam blokowanie numerów, jeśli chodzi o duże wygrane, które są nagrodami głównymi, a wpadło mi ich trochę u Smolara. Na te numery potem nawet głupiej piłki nie trafiałam, przy dużej ilości nagród i moich zgłoszeń. Różne bzdety i popierdułki można wygrywać po wielekroć na ten sam numer, ale raczej do czasu.
No może się mylę, albo miałam pecha, nie wiem, ale coś oni z tą swoją bazą numerów/adresów mailowych jednak robią.  Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6648032 Napisano: 11.10.2019 17:02:43 w Smolar
xpac napisał(a):

Tu nie chodzi o szczęście,  Smolar jest na tyle popie.... ze banuje numery, przekonałem  się na własnej skórze   Smolar i ich ta polityczna poprawność....

i coś w tym jest!  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6647693 Napisano: 10.10.2019 18:28:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

edith napisał(a):

ameryka napisał(a):

edith napisał(a):

3 kod z wieczka Almette jest wykorzystany, tak pisze przy zgłoszeniu  emotka   Co robić w takiej sytuacji ? Mam wieczka i paragony 

miałem to samo
Taką dostałem odpowiedź od organizatora.
Witamy, zgodnie z regulaminem pkt. 9.4 w celu weryfikacji prawidłowości zgłoszenia prosimy o doręczenie osobiście lub nadesłanie za pośrednictwem poczty (list polecony) na adres siedziby organizatora podany w regulaminie, dowodów dokonania prawidłowego Zgłoszenia w postaci: 1) oryginału Dowodu zakupu potwierdzającego zakup Produktu w Okresie sprzedaży, z którego Kod został zgłoszony do Loterii oraz 2) wieczka opakowania Produktu z widocznym kodem o treści tożsamej z treścią Kodu zgłoszonego do Loterii. Przesyłka powinna zostać oznaczona dopiskiem "Dom z natury IV". Doręczenie powinno nastąpić przed najbliższym losowaniem. Z poważaniem, Zespół GRASP  Dziękuję za odpowiedż emotka  

Czyli tych kodow nie weryfikują  emotka
No to idziesz do marketu, robisz fotki kodów.
Albo jak w sklepie pracujesz to do bez żadnych limitów kody wbijasz.  emotka  Fotki spokojnie robisz na zapleczu...
Loteria bez zabezpieczeń.

no nie koniecznie... Kiedyś wygrałam w almette, trzeba było wysłać im te oryginalne wieczko, więc robienie fotek na zapas nic nie da, skąd potem wziąć takie wieczko? myślę, że weryfikują właśnie, na etapie wysyłania zgłoszeń, bo może ktoś użył taki kod wcześniej. Problem jest taki, że szanse na wylosowanie tego właśnie kodu są jakie sa, i po prostu można sobie nie zawracać głowy i nie wchodzić w koszta wysyłki. No i, jeśli etap trwa tydzień, a taki zdublowany kod wyślemy np w sobotę, to do losowania w poniedziałek tym bardziej nie ma szans, by doszło, i zgłoszenie wzięło udział.  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6646122 Napisano: 06.10.2019 16:58:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

ivanotta napisał(a):



Loteria ferrero u nas wydaje się bardzo atrakcyjna ze względu na ilość nagród i ich jakość, ale zobaczcie na loterię ferrero która teraz równolegle odbywa się w Niemczech. Coś nie pasuje? Widać tutaj dużą różnicę w wartości nagród. Kolejny raz..   emotka

Zacznij od stawki godzinowej  emotka

już kiedyś było tu kilka podobnych przykładów... swoją drogą, ciekawe, czy tam również jest tyle grających osób, czy może istnieje forum konkursowe, podobne do naszego? może osoby mieszkające blisko granic, mogłyby również grać, bo miałyby okazję czasem zrobić jakieś zakupy. Już widzę te zdziwienie Niemców, że połowa laureatów to Polacy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0