Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Vivacia

Vivacia

#6049795 Napisano: 28.07.2015 13:07:31 w Czy informują/ informowali?
niuansowa napisał(a):

j_vedder napisał(a):

Czy wie ktoś coś o wynikach z tego konkursu? 24 minął i nic...
http://wygrajwycieczke.onet.pl/

Pisał ktoś do nich w tej sprawie?

Na ich profilu na FB pojawiają się pytania o te wyniki, ale na nie nie odpowiadają. Może trzeba im mailowo przypomnieć... Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6049632 Napisano: 27.07.2015 21:40:18 w Ambasadorinnowacji - Philips
kate1980 napisał(a):

A u mnie dzisiaj pojawiło się w powiadomieniach takie cudo ,, otrzymałeś nową odznakę wyzwania specjalne,, i zero punktów.czy ktoś ma podobnie?powinnam otrzymać niby 20 punktów

Mam to samo, ale to odznaka za zadanie Zapoznaj się z recenzjami ekspresu do kawy Philips HD8847/09.i przy nim jest to 20 punktów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6049384 Napisano: 27.07.2015 13:02:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Albedo mi nigdy żadnej nagrody nie chce dać emotka Ani jednej, nawet malutkiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6048978 Napisano: 25.07.2015 15:22:12 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

Vivacia napisał(a):

koper napisał(a):

Inpost wozi też zestawy Jacobs

Nie wygrałam w Jacobsie emotka

a carex?

Też nie. Ale pojechałam tam dzisiaj - to był rękaw Frugo. Jechałam 4 km w jedną stronę dla rękawa Frugo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6048815 Napisano: 24.07.2015 20:14:12 w SZUKAM....
koper napisał(a):

Inpost wozi też zestawy Jacobs

Nie wygrałam w Jacobsie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6048778 Napisano: 24.07.2015 18:19:06 w SZUKAM....
czy Inpost wozi paczki po dwa razy?
Przedwczoraj zostawili mi awizo i byłam pewna, że to ręcznik z Korala, bo były wpisy, że przyszły. Nie pojechałam po niego.
A dziś przyjechał pan i wręczył mi ten ręcznik. Numer przesyłki jest jednak inny niż na awizo. To jakimś cudem może być jednak to samo?
A jak nie, to co jeszcze mógł przedwczoraj inpost wozić?
Strasznie daleko mam do tego ich punktu i kompletnie nie po drodze, więc nie chce mi się tam na nic jechać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6048550 Napisano: 24.07.2015 11:46:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

Czy w tym konkursie trzeba coś kupić? Bo jest w promocyjnych, a ja jakoś nie mogę znaleźć żadnego info o zakupie w regulaminie....
http://www.e-konk...sc.html#.VbIE9rPtlHw

Jeśli gra się o wycieczkę, to trzeba kupić maszynkę. Jak o konsolę to nic. Gdzieś to było napisane emotka W regulaminie znalazłam tylko tyle: W przypadku nagród w konkursie Głównym, powinno się również załączyć wyszczególniony dowód zakupu dowolnej maszynki Wilkinson z linii Xtreme3
w tygodniu, w którym nastąpiło wysłanie Zgłoszenia Konkursowego. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6046566 Napisano: 20.07.2015 15:06:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

Vivacia napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Muszę tym razem odpuścić zadanie "Tworzę". Szkoda odznaki, ale nie pijam kawy, cappuccino, kakao, ani nic z tych rzeczy i nie mam jak przygotować napoju, żeby zrobić zdjęcie emotka

Ja pijam, ale tylko czarną. Ma ktoś pomysł, jak ozdobić czarną kawę? emotka

Może najprościej - bitą śmietaną emotka tylko to mi przychodzi do głowy emotka

Sprytne! A na to można jeszcze pacnąć wzorek z kakao! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6046562 Napisano: 20.07.2015 15:00:53 w Wkurza mnie...
moura napisał(a):

Vivacia napisał(a):

moura napisał(a):

A mnie wkurza to, co usłyszałem od nowo poznanej dziewczyny,z którą zacząłem się od niedawna spotykać. Stwierdziła, że ciągnie ją za
granicę (za lepszą pracą=płacą) i nie mogłaby być z kimś, kto nie chciałby opuścić
dla niej naszego kraju. Tylko ja nie wiem, co będzie za np. rok czy moja
kariera się tutaj nie rozwinie i czy wtedy będę chciał wyjechać. Ona tez tutaj
obecnie ma pracę. Wychodzi na to, że będę musiał chodzić z nią na niemiecki, bo zależy mi na niej. Z jednej strony ma rację, że nie ma tutaj perspektyw (myśląc długoterminowo o rodzinie, emeryturze) z drugiej jednak strony ja wiem, że można tutaj mimo wszystko dużo osiągnąć. Z jednej strony jeszcze nie wiadomo czy jesteśmy sobie pisani, z drugiej lepiej takie tematy ustalić na początku. ehh to życie...

Ja bym odpowiedziała, że nie mogłabym być z kimś, kto nie chciałby dla mnie zostać w kraju emotka
Mnie osobiście wkurza, jak ktoś wymaga od drugiej osoby tego typu poświęceń...


Świetnie się rozumiemy, szanujemy - ona jest bardzo ambitna i szczera. Studiując zawsze na wakacjach wyjeżdżała by pracować w różnych krajach. Wie ile się tam zarabia, jak to wygląda. Nie chce wyjeżdżać już dzisiaj czy za miesiąc - to perspektywa ok. ponad roku, jak zdobędzie tutaj doświadczenie w swoim fachu i podszkoli język. Ale powiedziała mi to ponieważ jak to stwierdziła, już wcześniej nie ciągnęła tematu z facetami, którzy kategorycznie powiedzieli "nie" dla pracy za granicą.

Nie no, fajnie, że wie czego chce i od razu wprost o tym mówi. Szkoda tylko, że zakłada, że to ktoś musi się poświęcić dla jej planów, a nie, że ona mogłaby poświęcić swoje dla kogoś... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6046561 Napisano: 20.07.2015 14:59:19 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Muszę tym razem odpuścić zadanie "Tworzę". Szkoda odznaki, ale nie pijam kawy, cappuccino, kakao, ani nic z tych rzeczy i nie mam jak przygotować napoju, żeby zrobić zdjęcie emotka

Ja pijam, ale tylko czarną. Ma ktoś pomysł, jak ozdobić czarną kawę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6046535 Napisano: 20.07.2015 14:05:25 w Wkurza mnie...
moura napisał(a):

A mnie wkurza to, co usłyszałem od nowo poznanej dziewczyny,z którą zacząłem się od niedawna spotykać. Stwierdziła, że ciągnie ją za
granicę (za lepszą pracą=płacą) i nie mogłaby być z kimś, kto nie chciałby opuścić
dla niej naszego kraju. Tylko ja nie wiem, co będzie za np. rok czy moja
kariera się tutaj nie rozwinie i czy wtedy będę chciał wyjechać. Ona tez tutaj
obecnie ma pracę. Wychodzi na to, że będę musiał chodzić z nią na niemiecki, bo zależy mi na niej. Z jednej strony ma rację, że nie ma tutaj perspektyw (myśląc długoterminowo o rodzinie, emeryturze) z drugiej jednak strony ja wiem, że można tutaj mimo wszystko dużo osiągnąć. Z jednej strony jeszcze nie wiadomo czy jesteśmy sobie pisani, z drugiej lepiej takie tematy ustalić na początku. ehh to życie...

Ja bym odpowiedziała, że nie mogłabym być z kimś, kto nie chciałby dla mnie zostać w kraju emotka
Mnie osobiście wkurza, jak ktoś wymaga od drugiej osoby tego typu poświęceń... Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6045624 Napisano: 17.07.2015 11:41:57 w GFK
madziamck napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która na PW mi w skrócie wyjaśni, jak to działa i jak skutecznie zbierać punkty?
Póki co tylko się zarejestrowałam, wypełniłam wstępną ankietę i żadnych innych badań nie mam emotka

Trzeba cierpliwie czekać. Czasami przez pół roku nie przychodzi żadna ankieta a czasami nawet 2 w ciągu dnia

Aaa, ok emotka Dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6045592 Napisano: 17.07.2015 10:46:48 w GFK
Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która na PW mi w skrócie wyjaśni, jak to działa i jak skutecznie zbierać punkty?
Póki co tylko się zarejestrowałam, wypełniłam wstępną ankietę i żadnych innych badań nie mam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6045291 Napisano: 16.07.2015 13:56:18 w Biedronka
Ktoś na profilu FB Korala pytał, kiedy będą wyniki konkursu z Biedronki. Odpisali, że "zgodnie z regulaminem do 28 lipca". Ktoś gdzieś widzi taki zapis w regulaminie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6045229 Napisano: 16.07.2015 11:51:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ech, tak chciałam ten zielony toster... mój się połamał niewiele po zakupie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6045202 Napisano: 16.07.2015 11:16:00 w Biedronka
xpac napisał(a):

Byłem już w 3 biedach i Chio brak, chyba że specjalnie chowają w magazynie emotka

U mnie też nie ma.
http://www.biedro...me,chio-chips-taccos
"Produkt aktualnie niedostępny w ofercie" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6045107 Napisano: 16.07.2015 08:55:35 w Ambasadorinnowacji - Philips
jokan napisał(a):

Vivacia napisał(a):

A te nowe wyzwania to się kiedyś pojawią? emotka Najpierw było info, że będą we wtorek o 17, potem że w środę, teraz nic już nie ma... emotka

mi sie wczoraj wyswietlila informacja, ze za 14 dni dopiero...

Ale to chyba następny etap za 14 dni?
"Aktualny temat: Kawowe orzeźwienie
Następny etap będzie dotyczył lata w mieście. Rozpoczynamy już za 14 dni 7 godzin i 6 minut." Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6045098 Napisano: 16.07.2015 07:54:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
A te nowe wyzwania to się kiedyś pojawią? emotka Najpierw było info, że będą we wtorek o 17, potem że w środę, teraz nic już nie ma... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6044244 Napisano: 14.07.2015 13:12:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Z czego mogli wysłać toster Delma?

Poza tym z serenady w żabce ktoś już został poinformowany? - niby mają czas do 16

Na FB Serenady jest napisane, że wyniki 16, więc pewnie nie będą informować przed tą datą. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6044156 Napisano: 14.07.2015 11:20:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Hallo, hallo Mam pytanko do osób które wygrało bony do żabki emotka
czy wam bez problemu realizowali bony w żąbczy mieliście problemy???
ja od dwóch tygodni chcę zrealizować moje bony wygrane w konkursie Za co cenię żabke- ale mi  nie chcą - kasjerka twierdzi że szef jej nie przekazał z szefem nie che  się skontaktować -  nie chce mi dać nr telefonu 
sprzedawczyni powiedziała mi wprost - może już te bony przepadły emotka  -z takim szyderczym uśmiechememotka
a jak do mnie dotarły to ja zraz za parę dni wybrałąm się do wybranego sklepu Żabka ( ten który wybrałam - podałam organizatorom konkursu)  Nie wiem co mam zrobić ???? 
już napisałam do organizatorów konkursu -ale od piątku jeszcze mi nic nie odpisali  emotka
ma ktoś może nr telefonu do organizatorów konkursu Za co cenię żabkę???
Pomóżcie co mam zrobić- 500zł im nie przepuszczęemotka
czy wy wiecie jak długo ty bony są ważne - bo na nich nie ma daty ważności 

Co prawda pytanie nie do mnie, bo nie wygrałam emotka Ale według regulaminu organizator to Cube Group, czyli oni: https://www.cubegroup.pl/kontakt
Tam masz numer telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0