Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Vivacia

Vivacia

#6022740 Napisano: 26.05.2015 12:27:46 w SZUKAM....
beata28 napisał(a):

W TV mignęła mi reklama chyba Calgonu  gdzie do wygrania sa pralki Bosch min. w Kauflandzie i jeszcze innych marketach ale nie moge nic znależć w sieci. Ktos  słyszał, widział, wie ?

Na stronie smolara coś takiego się pojawiło: http://www.smolar...ermarketach-eleclerc
Nie jest to Kaufland ani Calgon, ale pralki Bosch są, więc może to mimo wszystko to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6022575 Napisano: 26.05.2015 09:02:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rencia163 napisał(a):

Kto grał w loterię multimulti.pl ? Dzwonili już do kogoś że wygrał jakąś nagrodę?

Do jutra mają być wyniki na stronie, a dzwonić mieli w ciągu pięciu dni roboczych czyli do piątku. Pewnie najpierw się lista pojawi, a potem telefony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6021951 Napisano: 25.05.2015 10:39:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

Vivacia napisał(a):

elmo napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Jakie miejsce obstawialiście w Podlaskim? emotka

Mikołajki, Gdynia, Darłowo emotka

No to Mikołajki naszym faworytem emotka

Też strzeliłam w Mikołajki. I Hel emotka

Były jakieś wskazówki, że to jest nad morzem ? Ja zupełnie w innym kierunku obstawiałam.

Było, że nad wodą. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6021946 Napisano: 25.05.2015 10:36:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Jakie miejsce obstawialiście w Podlaskim? emotka

Mikołajki, Gdynia, Darłowo emotka

No to Mikołajki naszym faworytem emotka

Też strzeliłam w Mikołajki. I Hel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6020792 Napisano: 22.05.2015 11:14:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kiepsko coś ostatnio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6019808 Napisano: 20.05.2015 10:25:28 w Wkurza mnie...
kurpianka napisał(a):

beciala napisał(a):

Kolejny spam. Wcześniej pocztex, a teraz fedex emotka

U mnie to samo na poczcie...brak słów.

A ja przez tę akcję ze spamami prawie wywaliłam bez czytania prawdziwy mail od kuriera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6019749 Napisano: 20.05.2015 07:37:26 w SZUKAM....
tadziowa napisał(a):

Szukam regulaminu do konkursu Malma z łamańcami słownymi.

http://www.google...vm=bv.93756505,d.bGg Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6019321 Napisano: 19.05.2015 13:07:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tulipanka napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Wracając do IQ Marketing - ktoś wcześniej pytał, czy mają profil na FB. No to mają https://www.facebook.com/IQMPL?fref=ts
To tak jakby ktoś miał ochotę tam ich popytać, o co chodzi z ich ubogimi listami laureatów emotka

Widzę, że temat IQ Marketing przewija się tu od jakiegoś czasu i w żadnym wypadku nie zaprzeczam Waszym spostrzeżeniom, bo rzeczywiście ich zapisy w regulaminie są po prostu bezsensowne. Dobrze by było, gdyby przysiedli nad nimi i coś zrobili, bo mam same pozytywne doświadczenia związane z tą agencją i podoba mi się restrykcyjne trzymanie się regulaminu (byleby był sensowny!). Kiedyś w loterii u nich wygrałam pieniądze, nie pamiętam czy 300zł czy więcej i nieopatrznie nie włożyłam paragonu do koperty. Oczywiście przepadło, ale wtedy było sporo rezerwowych i przypuszczam że pieniądze otrzymał ktoś z rezerwy. Swojego czasu ta agencja była według mnie najlepsza i najbardziej fair.

Ja tam nie chcę nikogo posądzać o nieuczciwość. Może mają durne regulaminy. Może mają pecha. Nie wiem emotka
Ale od kiedy aktywnie siedzę na tym forum (czyli rok), to zawsze z ich loteriami są jakieś jazdy... To połowę nagród zgarnia jedna osoba, to odrzucają paragony bez podania przyczyny, to ich listy zwycięzców są o wiele wiele za krótkie - tak jak teraz Delmy, albo jakiś czas temu loteria Knorra Zmień kuchnię na włoską, gdzie na liście jest 4 laureatów głównej (powinno być 6) i 22 dodatkowej (powinno być 126) (http://zmienkuchnienawloska.pl/).
Może są jakieś uczciwe wyjaśnienia tych sytuacji, ale wygląda to bardzo niefajnie i zniechęca do brania udziału w organizowanych przez nich loteriach (przynajmniej mnie emotka ). Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6019246 Napisano: 19.05.2015 12:13:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wracając do IQ Marketing - ktoś wcześniej pytał, czy mają profil na FB. No to mają https://www.facebook.com/IQMPL?fref=ts
To tak jakby ktoś miał ochotę tam ich popytać, o co chodzi z ich ubogimi listami laureatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6018531 Napisano: 18.05.2015 09:44:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ir napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Nie gram w Milce, bo loterie z daleka staram się omijać. Ale tu ewidentnie coś śmierdzi znów emotka .
Ciekawe, że w przypadku innych agencji nie ma aż takich "braków" na listach emotka

A to też IQ?

Też emotka I też niewydane nagrody przechodzą na rzecz organizatora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6018153 Napisano: 16.05.2015 14:38:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ir: Na stronie Delmy jest tylko numer ale na stronie Unilevera jest formularz kontaktowy: http://www.unilev...urce/contactus-form/
Tam piszemy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6018102 Napisano: 16.05.2015 10:39:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam wrażenie, że często na forum ktoś pisze, że mu paragony odrzucili bez powodu - właśnie z Delmy, z Milki, z wcześniejszego konkursu Milki z feriami też... Czyli zawsze IQ marketing
Nie wiem czy to drobiazgowość czy raczej kombinowanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6017635 Napisano: 15.05.2015 11:43:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Z Kolastyną nie wyszło, a poza tym wszystkie loterie omijają mnie szerokim łukiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6016137 Napisano: 12.05.2015 12:36:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy były już wyniki Podravki/Vegety w stokrotce? :>

Śpią chyba 
Nie było .

Weszłam właśnie na stronę Grafa i kompletnie się zmieniła. Może byli zbyt zajęci zmianami, żeby konkursy rozwiązywać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6015330 Napisano: 09.05.2015 22:40:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majka1141 napisał(a):

Czy komuś udało się kupić Kolastynę w Biedronce? Jak mam brać udział w konkursie Smolara skoro w żadnej Biedronce nie ma Kolastyny???

U mnie jest przy kasach, na osobnej wystawce. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6015312 Napisano: 09.05.2015 21:53:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elhad napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Konkurs Serenady w Żabce - wg regulaminu jest w wybranych sklepach. Co to znaczy? Są jakieś informacje w tych wybranych Żabkach? Opakowania promocyjne, plakaty czy coś?

W mojej jedynej Żabce - informacja o konkursie umieszczona jest tuż przy serach. 

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6015303 Napisano: 09.05.2015 21:31:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Serenady w Żabce - wg regulaminu jest w wybranych sklepach. Co to znaczy? Są jakieś informacje w tych wybranych Żabkach? Opakowania promocyjne, plakaty czy coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6015185 Napisano: 09.05.2015 11:00:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co to za agencja od loterii Uśmiech wygrywa? https://www.e-kon...wa.html#.VU3JkfCOnCY
Red8 Events się nazywa. Kojarzy to ktoś?
Bo się zastanawiam czy warto wydać 15zł na większy tyłek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6014812 Napisano: 08.05.2015 12:08:04 w Carrefour konkursy
melissa napisał(a):

W Streamline na słabsze nagrody nie zawsze trzeba odsyłać paragony. Ostatnio chyba na zestawy Ajaxa nie chcieli. Teraz też póki co chcą tylko dane (na kosmetyki).

Aaa, ok! Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6014807 Napisano: 08.05.2015 12:04:47 w Carrefour konkursy
joan napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Nie proszą o przesłanie paragonu? To u nich normalne? emotka W poprzednim konkursie, w którym coś u nich wygrałam, prosili o przesłanie skanu...


A to nie jest tak, że po odesłaniu danych przyjdzie prośba o paragon? Tak też robili.

Odesłałam dane i odpisali, że dziękują i trwa weryfikacja laureatów. To co oni weryfikują bez paragonów? emotka Może zapomnieli... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0