Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Vivacia

Vivacia

#6645942 Napisano: 05.10.2019 12:58:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

kermit napisał(a):

Vivacia napisał(a):

kermit napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Nie mogę wysłać zgloszenia na prince polo - ciągle mi wywala nieprawidłowy NIP emotka  wpisywałam i z kreskami, i bez kresek, i z kreskami tak rozłożonymi, jak u nich w przykładzie, i nic to nie daje emotka  Jakieś pomysły? emotka


Same cyfry, bez żadnych myślników trzeba wpisać.

Tak też próbowałam emotka  Na 2 różnych przeglądarkach emotka


A możesz tu napisać ten NIP jaki masz na paragonie?

712-10-06-323

Dobra, już wiem! Sprawdzilam NIP na stronie Stokrotki i to nie jest 06, tylko 08 emotka  Dzięki Kermit, bez ciebie bym nie wpadła, żeby to sprawdzić emotka  Nie myślałam, że łączą to z jakąś bazą NIPów emotka  Zgłoszenie poszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6645941 Napisano: 05.10.2019 12:55:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

Vivacia napisał(a):

kermit napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Nie mogę wysłać zgloszenia na prince polo - ciągle mi wywala nieprawidłowy NIP emotka  wpisywałam i z kreskami, i bez kresek, i z kreskami tak rozłożonymi, jak u nich w przykładzie, i nic to nie daje emotka  Jakieś pomysły? emotka


Same cyfry, bez żadnych myślników trzeba wpisać.

Tak też próbowałam emotka  Na 2 różnych przeglądarkach emotka


A możesz tu napisać ten NIP jaki masz na paragonie?

712-10-06-323 Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6645939 Napisano: 05.10.2019 12:54:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Nie mogę wysłać zgloszenia na prince polo - ciągle mi wywala nieprawidłowy NIP emotka  wpisywałam i z kreskami, i bez kresek, i z kreskami tak rozłożonymi, jak u nich w przykładzie, i nic to nie daje emotka  Jakieś pomysły? emotka


Same cyfry, bez żadnych myślników trzeba wpisać.

Tak też próbowałam emotka  Na 2 różnych przeglądarkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6645936 Napisano: 05.10.2019 12:48:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie mogę wysłać zgloszenia na prince polo - ciągle mi wywala nieprawidłowy NIP emotka  wpisywałam i z kreskami, i bez kresek, i z kreskami tak rozłożonymi, jak u nich w przykładzie, i nic to nie daje emotka  Jakieś pomysły? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6640284 Napisano: 16.09.2019 16:24:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyle przegranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6638668 Napisano: 11.09.2019 12:39:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

Ludzie, jak Wy te kapsle w tymbarku stawiacie? Toż można dostać nerwicy, gdy 50 razy stawiam kapsla na pustym polu, a dostaję komunikat, że miejsce jest zajęte emotka  są tutaj jakieś ustalone terminy kiedy ten hotspot się zmienia?

Hotspoty się nie zmieniają - są od początku gry, tylko Tymbark od czasu do czasu wrzuca wskazówki, gdzie ich szukać.
A jak Ci wywala, że miejsce zajęte, to może oddal mapę i wtedy szukaj wolnego? Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6637839 Napisano: 09.09.2019 11:07:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ani Hochlandu, ani Ramy ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6634041 Napisano: 28.08.2019 14:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Co im odpisać? emotka


Że znalazłaś w internecie wiele informacji przestrzegających przed podawaniem tak szczegółowych danych wrażliwych podmiotom, które nie mają prawa takich danych żądać. W związku z tym zachodzi podejrzenie, iż formularz laureata zawiera pola zbędne. Poproś o wskazanie podstawy prawnej, z której jasno wynika, że dla celów fiskalnych niezbędne jest podanie min. imienia ojca. Możesz od razu zaznaczyć, że treść formularza laureata jest niedopuszczalna. O ile nie zostaną Ci przedstawione jasne wytyczne, podasz jedynie: imię, nazwisko, adres, numer PESEL (który w Polsce zastąpił numer NIP!) Zaznacz również, że nie spodziewałaś się tak niefrasobliwego i nieprofesjonalnego podejścia do tematu ze strony podmiotu organizującego konkurs.

A to nie jest tak, że nawet PESEL jest potrzebny dopiero przy nagrodach powyżej 700 iluś tam zł? No chyba że o hulajnodze mówimy, wtedy ten pesel jest ok. Reszta nadal nie jest ok emotka
Oni i tak odprowadzają podatek do swojego US. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

Vivacia

#6633711 Napisano: 27.08.2019 15:39:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Hotspot Tymbark emotka  (Ten pod Sierpcem) Wyświetl w wątku >>

Vivacia

Vivacia

#6631728 Napisano: 20.08.2019 13:06:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
renatak0 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Hm... przed chwilą dostałam maila z Żywca, że wygralam kod rapotowy na 10 zl do Empiku. Co to za dziwactwo...? tam chyba miało nie być rezerw?

mi też dotarł-zaległy 

O. To może w którymś momencie nie skumałam, że wygrałam i nie przyszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6631722 Napisano: 20.08.2019 12:56:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hm... przed chwilą dostałam maila z Żywca, że wygralam kod rapotowy na 10 zl do Empiku. Co to za dziwactwo...? tam chyba miało nie być rezerw? Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

Vivacia

#6629654 Napisano: 13.08.2019 12:07:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Czy Żywiec odpowiedział komuś na maile wysłane po ich denerwującym mailu z "nagroda" w tytule? emotka

Ja prawie zawału dostałam, bo myślałam że mam 10 tys.  emotka

No własnie ja też, dlatego im napisałam, że najwyraźniej treść maila pomylili emotka  i wiem, że nie tylko ja im odpisałam.
Ale oni sie nie pofatygowali, żeby odpowiedzieć emotka  Ale może komuś innemu odpisali? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6629620 Napisano: 13.08.2019 11:24:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Żywiec odpowiedział komuś na maile wysłane po ich denerwującym mailu z "nagroda" w tytule? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6627963 Napisano: 07.08.2019 15:41:14 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Post Eweliny zniknął emotka

Ciekawe, czy jest na forum? 

Niekoniecznie - pod jej zgłoszeniem pisały dwie osoby już, że ciekawe takie wchodzenie na ośmiotysięcznik w tym stroju, więc może przez to emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6627960 Napisano: 07.08.2019 15:35:45 w PLAGIATY
Post Eweliny zniknął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6627842 Napisano: 07.08.2019 12:08:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tymbarkowy Hotspot z dzisiejszej podpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6626859 Napisano: 03.08.2019 18:07:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

cleo25 napisał(a):

yreks napisał(a):

jak to jest w loterii tymbark. Dostaje wiadomości na stronie, że w danej miejscowosci jest ukryty hotspot po przyblizeniu mapy widze niebieski kapsel (hotspot) to oznacza ze go znalazlem i mam postawic swoj kaspel jak najblizej ???

Ja to myślę, że ktoś już ustrzelił tego hotspota, dlatego go widzimy na niebiesko.
I nie warto już tam stawiać kapsla.

tez tak bym to widział ale jest jeszcze informacja o kapslach polozonych najblizej hotspota tylko nie wiem czy chodzi o kapsle polozone przed jego odkryciem czy rowniez po ?

Kapsle blisko hotspota nie mają znaczenia.
Hotspoty to z góry wylosowane miejsca, w które jak trafisz, dostajesz 100 zł
a poza tym masz codziennie losowanie kapsla, który wygrywa 500 zł - i to kapsle najbliżej tego wylosowanego mają znaczenie, bo dostają po 50 zł. Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6626047 Napisano: 01.08.2019 11:35:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

12 razy zakręciłam  kołem  w loterii natury i 12 razy pudło. Bardzo fajna ta loteria na tyle nagród nawet maseczki nie trafiłam

A mi po 5 razach powiedziało, że nie mam więcej punktów, choć aplikacja mi mówiła, że mam ich 400... No to chyba powinnam mieć 6 losów? Czy ja liczyć nie umiem? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6624063 Napisano: 26.07.2019 12:39:50 w Visa Konkursy
mia napisał(a):

magisterek napisał(a):

Jak VISA informuje?

O mizernych e-kuponach mailem.
O większych nagrodach niestety nie wiem jak. emotka

Według regulaminu z większymi powinna dzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0