Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Vivacia

Vivacia

#6558241 Napisano: 20.12.2018 12:30:50 w Wkurza mnie...
...jak przychodzą reklamy loterii, w których biorę udział, i przez chwilę mylnie myślę, że coś wygrałam emotka :P:P Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

Vivacia

#6556690 Napisano: 14.12.2018 17:12:18 w Smolar
termitek99 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Czy tylko mi Smolar nie odpowiada na maile?
Próbuję się dowiedzieć, co się stało z moim zgłoszeniem do loterii Inpostu, bo go chyba nie przyjęli (nie dostałam żadnego maila), ale mają mnie gdzieś emotka

Nie dostałeś maila wtedy, to nie dostaniesz i teraz. Pewnie kasowany jest jako SPAM. Raczej odpowiedzieli. Ale to może być wina Twojego providera.

A jednak odpowiedzieli emotka  Chyba po prostu mają w cholerę takich maili emotka
Ja tam spam sprawdzam tak samo, jak skrzynkę odbiorczą, ale bałam się czy mój u nich do spamu nie trafił.
A dzwonić nie lubię ;) Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

Vivacia

#6556632 Napisano: 14.12.2018 15:07:36 w Smolar
Czy tylko mi Smolar nie odpowiada na maile?
Próbuję się dowiedzieć, co się stało z moim zgłoszeniem do loterii Inpostu, bo go chyba nie przyjęli (nie dostałam żadnego maila), ale mają mnie gdzieś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6555890 Napisano: 12.12.2018 11:37:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po jakim czasie przychodzą maile z Inpostu o zakwalifikowaniu (lub nie emotka ) się do loterii? Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6549110 Napisano: 20.11.2018 12:39:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przegrana za przegraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6548792 Napisano: 19.11.2018 15:12:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

Znów zapytam czy udało się komuś ustrzelic coś z Loyd?
Ilość nagród dość spora i loteria też już chwilkę trwa.... 
Pół miasta w billboardach a z każdym kolejnym kodem frustracja rośnie... 

Przekombinowali coś z tymi kodami, może partia herbat z wygrywajacymi kodami nie trafiła akurat do mojego miasta....  emotka
Skoro tutaj ciężko trafić to co dopiero w szukaniu wygrywajacego actimela!??? emotka

Skoro kodów jest milion, a nagród 650, to wygrywa jedno na 1500 pudełek, więc nie będzie łatwo ich znaleźć emotka . Z czego część z nich jest już w śmietnikach (osób niewierzących w loterie) albo jeszcze w magazynach emotka
Jak dla mnie najbardziej chamski sposób prowadzenia loterii - "obiecajmy nagrody, które i tak w większości zostaną u nas"
:P Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6547974 Napisano: 16.11.2018 12:56:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Niiic, ciągle nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6544657 Napisano: 06.11.2018 15:05:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Gdzie znajdę herbatki Loyd?

W Intermarche kupiłam zwykłego Yunana.
W Auchan udało się też kupić, ale jakieś dziwactwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6540304 Napisano: 19.10.2018 18:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

Vivacia napisał(a):

No nie wierzę... każą mi iść do sklepu po pieczątkę, żeby dostać puszkę na cukier emotka   Opis: cukier trzcinowy, więc rzeczywiście nazwy marki brak, no ale cholera... za puszkę? emotka  I jeszcze ta pieczątka, podpis i nowa nazwa produktu ma być na paragonie... gdzie ja to zmieszczę? emotka

Też mam takiego @, oczywiście po pieczątkę nie mam zamiaru iść, wstydu nie będę sobie robić. Oczywiście nie omieszkałam napisać im @ co o tym myślę, skoro przy nagrodach za kilka/ kilkanaście tysięcy złotych, gdzie czasami nie miałam super opisanych paragonów, nigdy żadna agencja nie chciała żadnej pieczątki. 

Daj znać, jeśli coś Ci odpowiedzą, ja póki co im wcale nie odpisałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6540202 Napisano: 19.10.2018 15:11:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tonyclayton napisał(a):

Vivacia napisał(a):

No nie wierzę... każą mi iść do sklepu po pieczątkę, żeby dostać puszkę na cukier emotka  Opis: cukier trzcinowy, więc rzeczywiście nazwy marki brak, no ale cholera... za puszkę? emotka
 I jeszcze ta pieczątka, podpis i nowa nazwa produktu ma być na paragonie... gdzie ja to zmieszczę? emotka

Postekasz, pojeczysz a i tak pobiegniesz do sklepu zeby opisali paragon.

Owszem, pójdę (biec nie muszę, jest obok), bo się boję, że inaczej zdyskwalifikuje mnie to z nagrody głównej. Puszka na cukier nie jest mi potrzebna.
Tylko myślałam, że to forum od miłej rozmowy o konkursach, dzielenia się informacjami itp., a nie od kompletnie nikomu niepotrzebnych złośliwości.  Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6540167 Napisano: 19.10.2018 14:13:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No nie wierzę... każą mi iść do sklepu po pieczątkę, żeby dostać puszkę na cukier emotka  Opis: cukier trzcinowy, więc rzeczywiście nazwy marki brak, no ale cholera... za puszkę? emotka  I jeszcze ta pieczątka, podpis i nowa nazwa produktu ma być na paragonie... gdzie ja to zmieszczę? emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6534905 Napisano: 04.10.2018 15:49:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A ja się tu czasem wpisuję, ale to nigdy nic nie daje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6532706 Napisano: 28.09.2018 09:48:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

Vivacia napisał(a):

azaflora napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Dostałam maila z Inpostu, że idzie do mnie paczka od Craft Worldwife. Jakiś pomysł, co to może być? Chyba tylko na czekolady Lindta czekam, tam jest organizator Jet.

Może z tego, bo ja też mam info, że w dostarczeniu
https://www.e-kon...pc.html#.W63J6tczZ0s

Tu niestety nie brałam udziału emotka

też mam takie info z iNpostu o 00.44 w nocy emotka

Już Azaflora wyjaśniła, że to karma z Prawdziwypies emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

Vivacia

#6532690 Napisano: 28.09.2018 08:43:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
azaflora napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Dostałam maila z Inpostu, że idzie do mnie paczka od Craft Worldwife. Jakiś pomysł, co to może być? Chyba tylko na czekolady Lindta czekam, tam jest organizator Jet.

Może z tego, bo ja też mam info, że w dostarczeniu
https://www.e-kon...pc.html#.W63J6tczZ0s

Tu niestety nie brałam udziału emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6532681 Napisano: 28.09.2018 08:19:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostałam maila z Inpostu, że idzie do mnie paczka od Craft Worldwife. Jakiś pomysł, co to może być? Chyba tylko na czekolady Lindta czekam, tam jest organizator Jet. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6531727 Napisano: 25.09.2018 16:29:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

Vivacia

#6525392 Napisano: 04.09.2018 11:41:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

soulfly napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Loteria Mokate. W regulaminie jest: Sprzedażą promocyjną objęte są dowolne produkty marki MOKATE z asortymentu spółki MokateSp. z o.o. ul. Strażacka 48, 44-240 Żory („Produkty”) dostępne w sklepach na terenie Polski, które
prowadzą sprzedaż Produktów.
Czyli np. herbata Loyd też się zalicza, tak? Nie tylko to, co ma wielki napis Mokate na pudełku? Czy jednak tylko to? Nie wiem, jak rozumieć markę emotka .

Dobre pytanie,trzeba wysłać do agencji.

No dobra, napisałam do nich emotka

Odpowiedź: promocja dotyczy marki MOKATE przez co rozumie się wszystkie produkty
oznaczone logo MOKATE z załączenia.
Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6525309 Napisano: 04.09.2018 09:07:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Loteria Mokate. W regulaminie jest: Sprzedażą promocyjną objęte są dowolne produkty marki MOKATE z asortymentu spółki MokateSp. z o.o. ul. Strażacka 48, 44-240 Żory („Produkty”) dostępne w sklepach na terenie Polski, które
prowadzą sprzedaż Produktów.
Czyli np. herbata Loyd też się zalicza, tak? Nie tylko to, co ma wielki napis Mokate na pudełku? Czy jednak tylko to? Nie wiem, jak rozumieć markę emotka .

Dobre pytanie,trzeba wysłać do agencji.

No dobra, napisałam do nich emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6525289 Napisano: 04.09.2018 08:26:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria Mokate. W regulaminie jest: Sprzedażą promocyjną objęte są dowolne produkty marki MOKATE z asortymentu spółki MokateSp. z o.o. ul. Strażacka 48, 44-240 Żory („Produkty”) dostępne w sklepach na terenie Polski, które
prowadzą sprzedaż Produktów.
Czyli np. herbata Loyd też się zalicza, tak? Nie tylko to, co ma wielki napis Mokate na pudełku? Czy jednak tylko to? Nie wiem, jak rozumieć markę emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6518977 Napisano: 14.08.2018 12:37:11 w moje dzisiejsze wygrane :)