Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Vivacia

Vivacia

#6516606 Napisano: 06.08.2018 11:29:49 w Biedronka
A czy komuś się otwiera lista laureatów w tych czterech łapach? (na chwilezpupilem.pl). Czy ona tylko udaje, że tam jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

Vivacia

#6496769 Napisano: 12.06.2018 07:47:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic, nic, nic. A rzucając pracę, liczyłam na to, że konkursy trochę mnie podniosą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6492403 Napisano: 25.05.2018 19:35:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli w Zozolach mogą wygrać maks. 3 osoby dziennie, to czemu jest już czterech zwycięzców za dziś? Czegoś oni nie ogarnęli, czy ja źle zrozumiałam? Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6483028 Napisano: 19.04.2018 09:33:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktokolwiek wygrał cokolwiek w tej  edycji Desperadosa? Żyłam w przekonaniu, że to loteria bramkowa, a dopiero wczoraj po kilku wpisanych kodach (mam teraz psa, spacery owocują kapslami emotka ) przeczytałam w regulaminie, że to nie bramki, tylko z góry ustalone zwycięskie kody... czyli pewnie jak wygrana w totka, bo równie dobrze te zwycięskie mogą sobie jeszcze stać w magazynach albo wszystkie być np. w woj. śląskim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6477846 Napisano: 28.03.2018 13:34:41 w moje dzisiejsze wygrane :)

Vivacia

#6476221 Napisano: 23.03.2018 09:12:56 w Czy informują/ informowali?
0 0

Vivacia

#6473639 Napisano: 16.03.2018 10:24:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy ja coś przegapiłam - czy na poczcie wydają paragony? Tak kojarzę że nigdy nie dawali, coś się zmieniło? W nowym konkursie Kiory trzeba kupić Trefl na poczcie i zachować dowód zakupu https://www.e-kon...ac.html#.WquHlHStbqA

Oczywiście, że dają, bo muszą - sprzedaż bez paragonu jest przestępstwem. Choć dla mnie paragon w kiosku Ruchu za kupowane bilety autobusowe to lekkie przegięcie - ma powierzchnię większą od biletów. A z innej beczki: fryzjerka do dziś nie wystawia paragonu, tylko wpisuje kwoty do kajetu. Świat fiskalny mnie przeraża i zniesmacza. Tyle jest w nim paranoi.

Posiadanie kasy fiskalnej jest obowiązkowe dopiero powyżej jakiejś tam kwoty obrotów. Może fryzjerka jej nie osiągnęła? Albo udaje, że nie osiągnęła emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

Vivacia

#6468520 Napisano: 01.03.2018 11:22:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew z pierwszego tygodnia orzeszkonkursu Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

Vivacia

#6466612 Napisano: 23.02.2018 09:56:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chciałabym, żeby na mnie ten wątek też działał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6465369 Napisano: 20.02.2018 11:27:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Colgate, "Czas na biały uśmiech", Carrefour (przed chwilą SMS) Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

Vivacia

#6465169 Napisano: 19.02.2018 16:24:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
avery napisał(a):

Witam  emotka  Mam pytanie do osób, które wygrały w 1 etapie ORZESZkonkursu. Czy w przypadku nagrody dodatkowej pole numer dowodu osobistego (Umowa o przeniesienie majątkowych praw autorskich) jest obowiązkowe do wypełnienia?  emotka

Ja uznałam, że tak. Nie ma tam informacji, żeby miało być tylko dla laureata głównej (jak jest numer konta do podania to masz, że tylko dla nagród dodatkowych), no i to umowa o przeniesienie praw, więc jest identyczna dla obu rodzajów nagród. Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6465163 Napisano: 19.02.2018 16:21:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
zezowaty_kot napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Główna tego tygodnia w Orzeszkonkursie to... Brak zdjęcia!
No profesjonaliści naprawdę emotka

Teraz nagroda główna zniknęła emotka
Coś nie udaje im się okiełznać tego konkursu emotka

wszystkie zniknęły  emotka

Cieszycie się już, czy wstrzymujecie się do jutra? emotka

Ja nie brałam udziału w tym etapie, ale biorąc pod uwagę, co wyrabiają, to może i tak wygram emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6465153 Napisano: 19.02.2018 16:10:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
Główna tego tygodnia w Orzeszkonkursie to... Brak zdjęcia!
No profesjonaliści, naprawdę emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6465149 Napisano: 19.02.2018 16:06:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Doładowanie 300 zł z Jesiennej mobilizacji (już dotarło). Myślałam, że 3 stówki przedłużą konto o nieco więcej niż 3 miesiące emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6463940 Napisano: 15.02.2018 11:21:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

zof83 napisał(a):

http://palcelizac...-ciescie-francuskim/
Zdjęcie, które wygrało jedną z głównych nagród w III etapie konkursu Henglein...

No to po całości gość poszedł... emotka Myślałam, że to tylko ten sam pomysł, ale w galerii faktycznie jest Ctrl+V.

Ewidentnie skopiowane, zdjęcie można nawet kupić na włoskim portalu: https://it.dreams...foglia-image28340836 Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6463247 Napisano: 13.02.2018 17:56:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

cb656 napisał(a):

mia napisał(a):

kreatia napisał(a):

Myślałam, że mieliście jednoznaczne  info, że wygraliście główną emotka

Dokładniej to zawartość wszystkich maili była jednakowa - grafika z główną.
Różniły się jednak tytułem - maile o dodatkowych nagrodach miały taki tytuł, jak podała vivacia. Mail o głównej miał w tytule "Wygrałeś główną nagrodę w Orzeszkonkursie".
Dlatego wierzę im w to wyjaśnienie odnośnie grafiki. emotka

Ufff, wracasz mi wiarę w człowieczy rozum, dziękuję emotka emotka

To nie rozum, tylko stwierdzenie faktu. I tyla. emotka

cb656 o co Ci chodzi? emotka
Ja też wierzę w ich wyjaśnienie, nie w tym rzecz. Tylko w tym, że tytuł maila w żaden sposób nie sprawił, że poddałam w wątpliwość informację o głównej nagrodzie, o której informacja była w treści maila. 
Nie mam zamiaru się z nimi sądzić. Uważam tylko, że postąpili nieładnie. Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6463191 Napisano: 13.02.2018 16:33:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Mail przyszedł dosłownie kilka minut temu, więc może wezmą się teraz za odpisywanie wszystkim...

Mam jedno pytanie z czystej ciekawości: czy faktycznie w tytule maila nie było informacji o nagrodzie głównej? emotka

Tytuł brzmiał dosłownie: Wygrałeś nagrodę w Orzeszkonkursie!
Więc nie było informacji, że główna, ale też żadnej informacji, że nie główna emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Vivacia

#6463188 Napisano: 13.02.2018 16:28:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mail przyszedł dosłownie kilka minut temu, więc może wezmą się teraz za odpisywanie wszystkim... Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6463176 Napisano: 13.02.2018 16:17:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
Szanowna Pani,

rozumiemy rozgoryczenie zaistniałą sytuacją, dlatego czujemy się w 
obowiązku wyjaśnić ją dokładniej.
Wybór nagrodzonych haseł w Konkursie „Orzeszkonkurs!” oraz ich 
opublikowanie na stronie internetowej www.orzeszkonkurs.pl odbył się 
zgodnie z Regulaminem Konkursu.
Tytuł przesłanego maila informującego o wygranej brzmiał właściwie: 
„Wygrałeś nagrodę w Orzeszkonkursie!”. Niestety w wyniku błędu 
systemowego do treści maila została załączona błędna grafika z 
informacją o Nagrodzie Głównej zamiast właściwej grafiki z informacją o 
Nagrodzie Dodatkowej. Ta właśnie informacja została przez nas 
sprostowana w dniu dzisiejszym czyli 13.02.2018.

Mamy nadzieję, że informacja o przyznaniu Nagrody Dodatkowej, czyli 200 
zł jest jednak dobrą informacją, szczególnie w kontekście bardzo dużej 
liczby zgłoszeń konkursowych – blisko 900, spośród których to właśnie 
Pani zgłoszenie zostało nagrodzone.

Raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy – zgodnie z 
informacją w mailu – o przesłanie danych do weryfikacji, abyśmy mogli 
wydać nagrodę.

Organizator Konkursu
H7 Wyświetl w wątku >>
0 0