Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Vivacia

Vivacia

#6463094 Napisano: 13.02.2018 14:17:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
edzia21 napisał(a):

3. Dostawał zniżkę ok emotka a jakbyś się czuła, gdy z Twojej kiszeni (z racji Twojego błędu) klient otrzymał pełnowartościowy produkt, zamiast zniżki? emotka  jeden, drugi, trzeci, czwarty klient emotka   

Też się zdarzyło, na szczęście tylko raz błąd był na tyle poważny (i to właściwie błąd techniki, a nie człowieka). A zniżki też idą z mojej kieszeni. To ja nie dostaję pełnej kwoty za usługę, więc to ja na nich tracę, nawet jeśli jest to błąd pracownika. Bo najważniejszy jest klient i to on ma być szczęśliwy emotka .
Gdybym miała tylu klientów, którym należałby się darmowy produkt, to by znaczyło, że robię to źle i firmę trzeba zamknąć emotka .
I nikt z nas nie spodziewa się otrzymania nagrody głównej. Tylko czegoś więcej niż "spróbujemy następnym razem się nie pomylić". Po prostu jakiegoś poważniejszego traktowania takich spraw emotka . Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6463076 Napisano: 13.02.2018 14:00:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
klamkorozec napisał(a):

poprostuanette szacunek za zdrowy rozsądek i empatię w stosunku do osoby która rozsyłała informacje o wynikach konkursu. Jakoś to zawsze tak jest, że gdy konkursowicz popełni błąd, to oczekuje od agencji, że ta przymknie oko, i nagrodę jednak da, a gdy agencja się pomyli i jeszcze tego samego dnia błąd wyjdzie na jaw, to już nie ma siły - będzie walka. Szczerze? Nie podoba mi się takie podejście. Bądźcie konsekwentni do końca, czemu tak o tusze nie walczycie? Co mniejsza wartość, i nie warto? Trauma mniejsza?

1. Sprostowanie wysłali po 18 godzinach. Wyszedł na jaw dla tych, co weszli na stronę. Dla tych co spojrzeli tylko na maila, to było 18h myślenia o wakacjach.
2. Jak napisałam wcześniej, mam mieszane uczucia do wysłania reklamacji właśnie ze względu na osobę, która się pomyliła. Ale błąd już i tak wyszedł na jaw.
3. Zdarzyło się parę razy u mnie, że ja albo któryś z pracowników popełniliśmy błąd. I zawsze klient dostawał z tego powodu zniżkę. I żaden pracownik nie został przez to zwolniony. Błędy się zdarzają, ale to nie znaczy, że nie należy ich naprawiać czy też rekompensować. Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6462973 Napisano: 13.02.2018 12:09:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Appocalipsa - ale myślisz o takiej zbiorowej reklamacji? Czy każdy sobie?

nie wiem
chciałam poznać zdanie wszystkich i byłoby fajnie, żebyśmy wspólnie zdecydowali co z tym zrobimy 

Ja mam takie mieszane odczucia emotka Z jednej strony uważam, że rekompensata nam się należy... narobili nam nadziei, w mailach jak byk było napisane, że wygraliśmy 5000, no i takich rzeczy się po prostu nie robi - siedemnaście razy powinno się sprawdzać taką wiadomość przed wysłaniem.
Z drugiej strony - nie chciałabym być na miejscu osoby, która to wysłała... No ale pewnie już i tak ma przechrupane emotka

I taka jeszcze dziwna sprawa - na FB Nic Naców pod jednym postem był komentarz Anity (ktoś od nas?), że dostała tę wiadomość i cieszyła się 10 minut, aż nie spojrzała na wyniki na stronie. Odpowiedź była, że to sprawdzą. Komentarz znikł. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

Vivacia

#6462964 Napisano: 13.02.2018 12:03:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
Appocalipsa - ale myślisz o takiej zbiorowej reklamacji? Czy każdy sobie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6462927 Napisano: 13.02.2018 11:08:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
shineoff napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Do tych, co wczoraj dostali taką wiadomość :  Piszemy reklamacje czy tak to zostawiamy?

A czy to znaczy, że nie wygraliście? Bo nie wiem o co chodzi, ale ciekawość mnie zjada emotka  


Ależ wygraliśmy! Po 200 zł emotka . Do wszystkich laureatów nagród dodatkowych wysłali wiadomości o
wygraniu głównej. Wczoraj ok. 16. były maile, a sprostowali przed
chwilą.

Ja też jestem nieusatysfakcjonowana emotka . Nie wiem, czy da się coś ugrać, ale też chyba nic się nie traci, próbując... Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6457333 Napisano: 29.01.2018 14:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

Ktos dopadl w Biedronce rzeczy z Somatu ? emotka mnie tylko finish w obu Biedronkach. Trzeba do jakiejs specjalnej duzej biedronki jechac czy jak....

A patrzysz przy kasach? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6456250 Napisano: 25.01.2018 14:37:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Unique One nie spodobał się mój paragon z loterii Nestle w ITM i muszę iść po oświadczenie i pieczątkę kierownika. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak to się robi? emotka Wpada się do ITM i żąda rozmowy z kierownikiem? emotka Warto dla 100 zł? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6450979 Napisano: 10.01.2018 10:39:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

kurna co się dzieje ?! w nowej gazetce ITM do 17.01 nie widzę ŻADNEGO konkursu tak samo w gazetce Carrefour do 22.01...
Laysy nic nie robią póki co.. emotka

Początek roku zawsze jest biedny konkursowo emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6450034 Napisano: 08.01.2018 11:55:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W tym roku jeszcze ani pół nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6448552 Napisano: 04.01.2018 09:40:26 w co chcielibyście wygrać?
A ja comiesięczną pensję, bo rzuciłam pracę emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6444353 Napisano: 20.12.2017 11:40:36 w Czy informują/ informowali?
Big Active z wycieczkami? Ktoś coś wie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6442609 Napisano: 15.12.2017 13:32:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
defed napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Czy ktoś pomoże mi rozszyfrować zielony fragment tekstu? Za nic nie mogę rozczytać...

coś w ten deseń: bawić wiem że mi uślini kucyki i moje petshopy - pisownia nieoryginalna emotka

Aaaa! Dzięki wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

Vivacia

#6442601 Napisano: 15.12.2017 13:22:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
wrrrryyy napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

joan napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

https://www.faceb.../?type=3&theater
samochód z Hasbro?
Czy tylko ja mam skojarzenia z Poznaniem?


Nie wiem, czyja rodzina jest laureatem, ale dla mnie to zgłoszenie jest tak przerysowane, że aż mało wiarygodne. Ale od razu dodam, że nie znam się na dziecięcych pracach emotka

Inna sprawa - zadaniem było przesłać rysunek, a nie list z obrazkiem. W następnym etapie najlepiej niech nagrodzą pięciostrofowy wiersz z rymami częstochowskimi, koniecznie z błędami, może tym razem interpunkcyjnymi... emotka

moim zdaniem ta praca jest aż "niesmaczna" ;( a błędy ortograficzne zrobione specjanie ;( czy ta praca w sposób kreatywny, oryginalny promuje markę Hasbro? było tyle pięknych prac dzieci emotka


Trzeba docenić trud - zrobić prawie wszystkie mozliwe błędy to jest sztuka emotka

Czy ktoś pomoże mi rozszyfrować zielony fragment tekstu? emotka Za nic nie mogę rozczytać... Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6441509 Napisano: 13.12.2017 14:52:21 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

bethan napisał(a):

mietowa napisał(a):

A to możliwe, jeśli liczą dni robocze

Ano ano, robocze emotka

Za to jutro Lidl i zdrowy uśmiech. Chyba, że tu też się rąbnęłam   emotka

Ta sama sytuacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6437889 Napisano: 06.12.2017 14:59:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No nie no, ile można nie wygrywać? ;(
I ile można się tu wpisywać? ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6435713 Napisano: 01.12.2017 12:31:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
astronautka napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Konkurs Radia Zet z konsolami do wygrania: http://konkursy.r...ox-One-X-w-Radiu-ZET
Czy tylko mi ostatnia zwycięska odpowiedź (Krystiana) wydaje się szowinistyczna? emotka
(nie brałam udziału, więc to nie zazdrość przeze mnie przemawia emotka )

zdecydowanie siedzenie przed tv ze złotym trunkiem w ręce to ciężka harówka.... 

I nie zapominaj, że kobiety nie mają prawa tego robić! Symulator im potrzebny, żeby mogły pójść do pubu... emotka O obejrzeniu meczu już nawet nie wspominając! emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6435708 Napisano: 01.12.2017 12:27:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
Konkurs Radia Zet z konsolami do wygrania: http://konkursy.r...ox-One-X-w-Radiu-ZET
Czy tylko mi ostatnia zwycięska odpowiedź (Krystiana) wydaje się szowinistyczna? emotka
(nie brałam udziału, więc to nie zazdrość przeze mnie przemawia emotka ) Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6434659 Napisano: 29.11.2017 13:45:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 - dzięki za tego posta! Ja już dawno wysyłałam zgłoszenie, też nic się nie wydarzyło, ale uznałam, że musi być ok. Dzięki Tobie wysłałam jeszcze raz emotka . Teraz i na stronie ładne podziękowanie się zrobiło, i mailem przyszło też. Czyli dopiero teraz tak naprawdę wzięłam udział emotka . Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

Vivacia

#6431408 Napisano: 21.11.2017 19:32:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przed chwilą 100 zł z Nestle ITM emotka Wyświetl w wątku >>

Vivacia

#6428903 Napisano: 15.11.2017 20:34:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glena napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Spisał ktoś może numer zgłoszenia, które wygrało główną w Graalu? emotka

48930  :(
na stronie ladpelennagrod.pl są filmiki ze wszystkich losowań

Aaa... szukałam w zakładce "laureaci", a nie wpadłam na to, żeby szukać filmiku. Dzięki! Ale to nie mój emotka Wyświetl w wątku >>
1 glena 0