Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Claudia77

Claudia77

#6302198 Napisano: 18.12.2016 21:28:20 w Kupię...
kupię o bag najlepiej z uchwytem sznurkowym i jeszcze organizer może ... oferty z ceną i zdjęcia ( obdarowana osoba musi sama sobie wybrać) na priv poproszę dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6301930 Napisano: 17.12.2016 21:15:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szaradzista1 napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):


Konkurs "Volvo Ekspert" - 15.XII miało być rozwiązanie.Czy ktoś coś wie na ten temat?

Czy ktoś coś słyszał? Na stronie zamiast listy nagrodzonych jest info,że konkurs jest zakończony, z laureatami skontaktują się telefonicznie lub mailowo.

ktoś już pisał że dzwonili... Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6301339 Napisano: 16.12.2016 13:32:59 w Smolar
rpk napisał(a):

Kiedyś też pomyliłem jedną cyfrę ale wysłałem paragon z oświadczeniem i nagroda przyszła nie masz co płakać tylko poświęcić 5.5zł na polecony priorytet albo przyjdzie kod sms z bonem albo nie

masz rację nie ma co tam panikować tylko jakbym niestety wygrała w tygodniowej i by nie przeszedł to już bym się zapłakała... Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6301337 Napisano: 16.12.2016 13:27:59 w Smolar
aga67 napisał(a):

Sama musisz ocenić,czy warto.Zależy jaka to nagroda.Nie wiem, bo nie grałam.

w poniedziałek zadzwonię jak będzie ta kobietka od konkursów i zobaczymy .... dam znać jak Smolar do tego podchodzi chociaż z tego co mi powiedziała druga kobitka " wszystko zależy od koleżanki jak do tego podejdzie" więc liczymy na dobry humor....może zadzwonię we wtorek podobno większość nie lubi poniedziałków... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6301331 Napisano: 16.12.2016 13:19:17 w Smolar
aga67 napisał(a):

A Smolar to się może mylić i wysyłać eski o wygranych w cały świat? Jak nie będą chcieli rozmawiać,warto im o tym przypomnieć.

myślisz, że warto zwracać im uwagę? wezmą mój nr na tapetę bo to ta czepialska...i pozamiatane Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6301330 Napisano: 16.12.2016 13:18:10 w Smolar
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

w smolar wygrałam nagrodę dzienną w świąteczna radość i okazało się że pomyliłam ostatnią cyferkę na paragonie zamiast 5 wpisałam 6 buuuuuuuu czy ktoś u nich miał może takie zajście, pani co się tym konkursem zajmuje nieobecna.....

Bądź dobrej myśli emotka
Kiedyś zdarzyło mi się przez pomyłkę wpisać jako numer paragonu zapłaconą kwotę emotka i gdy agencja poprosiła o przysłanie paragonu, po weryfikacji dostałem informację, że nie zgadza się numer, na co napisałem łzawe wyjaśnienie, że po spożyciu produktów z paragonu zamgliło mi się spojrzenie emotka (tam było piwo) i co? I uznali ze śmiechem reklamację, nagrodę dostałem. To było parę lat temu, aparat cyfrowy. Nie ma reguł, trafisz w czułą strunę, może się uda.
P.S. napisz, że nosisz okulary +6 dioptri, przyszłaś z zakupami z mroźnego podwórka, w domu ciepło, szkła... oops, denka od butelek zaparowały, w dodatku z oczu spływały łzy, zimnem wyciśnięte i niewyraźnie odczytałaś, no wielkie mecyje, 5 i 6 są do siebie tak podobne... emotka

troszkę mnie to pocieszyło ... zobaczymy w poniedziałek dam znać , fakt faktem obecnie jestem ślepa na jedno oko - zapalenie rogówki-czyli nauczka ślepy nie graj...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6301325 Napisano: 16.12.2016 13:14:28 w Smolar
barcza napisał(a):

nkba napisał(a):

mixik napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

w smolar wygrałam nagrodę dzienną w świąteczna radość i okazało się że pomyliłam ostatnią cyferkę na paragonie zamiast 5 wpisałam 6 buuuuuuuu czy ktoś u nich miał może takie zajście, pani co się tym konkursem zajmuje nieobecna.....

Nie chce Cie martwic, ale nie przejdzie

Nie przejdzie niestety...

U Smolara nie przejdzie

no to pięknie ............#######............mam nauczkę  Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6301275 Napisano: 16.12.2016 12:25:04 w Smolar
w smolar wygrałam nagrodę dzienną w świąteczna radość i okazało się że pomyliłam ostatnią cyferkę na paragonie zamiast 5 wpisałam 6 buuuuuuuu czy ktoś u nich miał może takie zajście, pani co się tym konkursem zajmuje nieobecna..... Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6300352 Napisano: 14.12.2016 17:26:00 w Pomocy!!!!
misschocolate napisał(a):

Stan sms'a to "wysłany" i pobrało mi pieniądze z konta, a nawet jeszcze zostało na kolejne

a nie zamienił się sms w mmsa? Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6300275 Napisano: 14.12.2016 15:08:33 w SZUKAM....
ace napisał(a):

a to raczej się nie zmieniło i nie trzeba dowodu zakupu. To ja się spytam tylko od kiedy liczona jest ta gwarancja.

mi powiedziano że od pierwszego uruchomienia system powiadamia Apple może faktycznie to uruchomienie równa się z rejestracją w to akurat nie wnikałam Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6300274 Napisano: 14.12.2016 15:06:08 w SZUKAM....
ace napisał(a):

a jak dawno temu składałaś reklamację?

z około 4 miesiące temu bo się nie ładował , reklamacja w punkcie  Apple oczywiście rok minął więc poszło za kasę dobrze że to tylko zapchany od czekolady wtyk  emotka  raczej chyba by mnie nie oszukali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6300271 Napisano: 14.12.2016 15:03:51 w SZUKAM....
z około 4 miesiące temu bo się nie ładował , reklamacja w punkcie  Apple Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

Claudia77

#6300248 Napisano: 14.12.2016 14:41:00 w SZUKAM....
ace napisał(a):

ja z podobnym pytaniem o gwarancję na IPADY - czy ktoś wie, jak się ta gwarancja liczy?Na infolinii babka mi powiedziała, że liczy się od momentu zakupu przez agencję i że do reklamacji niezbędny jest dowód zakupu, przy czym jeśli kupiła firma - jest tylko rok gwarancji.
Chcę sprzedać Ipad wygrany już jakiś czas temu, mam protokół odbioru, ale na stronie appla gdy chcę sprawdzić gwarancję wyskakuje mi, że podadzą informację dopiero, gdy się zaloguję i podam datę zakupu.
I pytanie, jaką datę ma wpisać ktoś kto ode mnie kupi - datę zakupu ode mnie, datę z protokołu przekazania nagrody?

Czy ktoś rejestrował taki Ipad z konkursu - był rok czy dwa lata gwarancji i od jakiej daty (rejestracji, protokołu przekazania, czy może daty zakupu przez agencję?) Help

gwarancja na wszystkie apple rozpoczyna się od pierwszego włączenia - tak mi powiedziano gdy oddawałam do naprawy swój i nie chcieli żadnych dowodów zakupu ani nic podobno mają taki system Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

Claudia77

#6299236 Napisano: 12.12.2016 13:14:33 w Pomocy!!!!
Claudia77 napisał(a):

Witam mam pytanie odnośnie dr Gerarda - czy w załączniku trzeba cały tekst hasła reklamowego wpisać? i odnośnie kwoty wartości brutto ( tablet) wpisać kwotę wartości tabletu + tej wartości pieniężnej ?( w sumie dziwne oświadczenie, oświadczam że otrzymałam nagrodę< której jeszcze nie otrzymałam)  Dzięki za pomoc

już znalazłam w innym wątku sorki Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6299214 Napisano: 12.12.2016 12:48:16 w Pomocy!!!!
Witam mam pytanie odnośnie dr Gerarda - czy w załączniku trzeba cały tekst hasła reklamowego wpisać? i odnośnie kwoty wartości brutto ( tablet) wpisać kwotę wartości tabletu + tej wartości pieniężnej ?( w sumie dziwne oświadczenie, oświadczam że otrzymałam nagrodę< której jeszcze nie otrzymałam)  Dzięki za pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6295464 Napisano: 03.12.2016 16:14:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

Też tak miałem, skoro nie ma zwrotki to raczej system go nie przyjął, wyślij ta sama wiadomość z innego telefonu który nie przerabia automatycznie długich smsow w MMS,  niestety nie da się tego wyłączyć

no niestety już trzeci telefon i lipa...........emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6295382 Napisano: 03.12.2016 11:28:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

Też tak miałem, skoro nie ma zwrotki to raczej system go nie przyjął, wyślij ta sama wiadomość z innego telefonu który nie przerabia automatycznie długich smsow w MMS,  niestety nie da się tego wyłączyć

Dzięki bardzo...emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6295379 Napisano: 03.12.2016 11:11:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam serdecznie wszystkich. Mam pytanie dotyczące dr Gerarda, gdyż wysłałam długiego smsa, którego mi skonwertowało na wiadomość multimedialną i napisałam już do nich na ten temat i czekam na odpowiedź, gdyż nie dostałam zwrotki. Czy ktoś jeszcze tak miał? Będę wdzięczna za odp.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6291715 Napisano: 28.11.2016 10:20:36 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że od środy nie działa mi w domu internet stacjonarny na laptopie.Niby jest napisane: Dostęp do internetu i siła połączenia: doskonała,a pomimo tego nie działa. Próbowałam resetować router,ale to nic nie dało.Rachunek za Internet na pewno opłacony, bo inaczej byłaby blokada windykacyjne,ech emotka


Spróbuj na telefonie się połączyć z netem poprzez WiFi - jeśli na telefonie będzie śmigał, znaczy się: wina lapka.

Witam u mnie też tak było wszystko działało oprócz laptopa i kolega zaktualizował mi jakieś sterowniki na lapku i śmiga jak ta lala...) Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6286830 Napisano: 18.11.2016 20:03:13 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 napisał(a):

benasia napisał(a):

Wszystkie maluchy to słodziaki - gratuluję, niech zdrowo rosną!
Moja już 9 mies. i wszędzie jej pełno      emotka

a mój 15 miesięcy, wspina się na łóżko a ulubioną zabawą jest rysowanie kredką po półce emotka
a swoją drogą czy któraś z mam może polecić jakąś ciekawą zabawkę dla takiego dzieciaczka?

co do zabawek to nie polecam żadnych, 5 minut u mojego i po zabawie, jedyne co ostatnio mu się spodobało to namiot z Lidla - lubi sobie wchodzić to polecam- a cała reszta to najlepsze są pudełka po jogurtach, butelki,a  w kartonie zrobiłam otwór i pochowałam piłeczki to miał zabawę ....aż na 10 minut... Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0