Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Claudia77

Claudia77

#6852245 Napisano: 31.03.2022 14:51:31 w Dziś cieszę się z.....
uleczkaa napisał(a):

Ja za to cieszę się, że przetrwałam wywiadówkę u córki i nie trafił mnie szlag! A parę razy było blisko. Moja samokontrola jest godna pochwały, bo takiego lania wody i pustych frazesów to nawet na facebookowych konkursach nie widuję. A konflikty i problemy klasowe jak były tak są!

dlatego ja tak się cieszę teraz, bo w podstawówce szlag mnie trafiał regularnie  emotka Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6852227 Napisano: 31.03.2022 13:50:38 w Dziś cieszę się z.....
a ja jestem po wywiadówce u syna - 1 klasa LO i bardzo się cieszę, iż mój syn ma za wychowawcę tak cudownego człowieka. Pan od polskiego, młody, bardzo empatyczny, otwarty, zaangażowany w życie klasy, a ze względu na profil klasy dziennikarsko-medialny, nie ma z nimi łatwo - każdy tam ma swoje zdanie i oczywiście dużo do powiedzenia, a umie każdego wysłuchać, doradzić, pogadać jak z rówieśnikami. Nie jest z tych " ostrych", a klasa go bardzo szanuje za podejście do nich i za to, że mogą dosłownie pogadać o nim ze wszystkim i mu ufają. Byłam w szoku, jak powiedział " o tym rozmawiałem z klasą, ale obiecałem, iż nie będę o tym mówić" emotka  Bardzo się cieszę, że nasze dzieci prowadzi właśnie człowiek o takiej osobowości.... Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6851806 Napisano: 29.03.2022 06:22:11 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

cb656 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Przyszli Rosjanie to ratował siostry częstując  winem i prezentami (...)dziewczyny że wsi siedziały na górnych belkach od stodoły. Chroniły się przed przemocą jak mężczyźni szli w pole

Nooo... Straszne to jest. Nieporównywalne z niczym. Ne, ne, ne... emotka Zbrodnia w Gorajcu – zbrodnia dokonana przez POLSKI 2 Samodzielny Batalion Operacyjny Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego 6 kwietnia 1945 na ukraińskich mieszkańcach wsi Gorajec
Zbrodnia w Lachawie
– zbrodnia dokonana przez jednostkę ludowego Wojska Polskiego (oddział manewrowy 28 pułku piechoty) 1 stycznia 1946 na ukraińskich mieszkańcach wsi Lachawa.
Uroczysko „Baran” w Kąkolewnicy koło Radzynia Podlaskiego zwane przez okoliczną ludność Małym Katyniem. Nie jest znana liczba osób, na których wykonano egzekucje. Najostrożniejsi mówią o kilkuset ofiarach, ale inni podają 1300 do 1800 zabitych. Zamordowano tam też 30 młodych mężczyzn aresztowanych w kościele w Trzebieszowie, oraz żołnierzy z oddziałów zza Bugu, w tym z 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty.
Zbrodnie w Zawadce Morochowskiej – zbrodnie dokonane 25 stycznia, 28 marca i 13 kwietnia 1946 we wsi Zawadka Morochowska przez oddziały ludowego Wojska Polskiego na ukraińskiej ludności cywilnej.

...i tak dalej. Mnożyć można w nieskończoność.
Zrozumcie wreszcie podstawową prawdę: LUDZIE SĄ ŹLI W SWOJEJ NATURZE BEZ WZGLĘDU NA NARODOWOŚĆ!!!!!
Trzeba tępić ZŁO, a nie narodowość.   emotka

Jakoś blado to wygląda przy prawie 100000 Polaków zabijanych na 365 sposobów przez Ukraińców - Wołyń.. Nie szukaj na siłę wojennych przypadków bo są nieuniknione. Szczególnie gdy idzie się pod zabór i na potrzeby zmienia się historie. Mówimy tutaj o okrucieństwie "wyzwolicieli" i "przyjaciół 

jak świat światem ludzie zawsze zabijali i będą to robić, gdy tylko dać im  jakikolwiek powód. Nie trzeba wojen ani wyzwoleń, bo dziś brat brata, ojciec syna, matka dziecko,itd. ...świat się kończy. Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą.... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Claudia77

#6848552 Napisano: 08.03.2022 16:14:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szukam konkursu z pastą do zębów...nie mogę tu zlokalizować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6846945 Napisano: 27.02.2022 18:36:01 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

...podkradam tekst- wykorzystam jak córka podrośnie. Mam nadzieję, że nie zgłosisz mnie w wątku PLAGIATY

TO STRASZNE! emotka NIEPOJĘTE! emotka NIEWYBACZALNE! emotka Kraść i bezczelnie prosić okradanego o wybaczenie... Szok!

na zaś wybaczam i nie będę żywić urazy po wsze czasy, ani ja, ani moje dzieci, ani dzieci moich dzieciemotka ...plagiatuj do woli i niech idzie w świat... Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6846911 Napisano: 27.02.2022 13:04:04 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

W Rosji mam przyjaciół z dawnych lat,gdy tam mieszkałam. Pisza do mnie ,że teraz to już nie będę chciała ich znać po tym co narobił ich prezydent. Oni są naprawdę przerażeni tym co on wyczynia i nie popierają tego. Boją się o dalsze losy Rosji i własne rodziny. Każde wystąpienie przeciwko władzy kończy się aresztem. Zawsze byłam sercem z Rosją i teraz czuję ogromny żal i smutek. Przyjaciół nie zostawie ,zawsze nimi będą. Już słyszałam,że rusek to Twój wróg ! Nie,nie dla mnie. Przyjaciół się nie wybiera oni się pojawiają sami i zawsze są obok. Płakać się chce ,że 1 człowiek może zniszczyć tyle istnień ludzkich

dlatego tak ważna jest edukacja naszych dzieci, młodzieży, przyszłości tego świata, by pokazywać im prawdę, że nie wszystko złoto co się świeci i nie każdy " wytatułowany" to badnyta - pisząc ogólnikowo. Zawsze w domu synom powtarzam, że tylko zdechłe ryby płyną z prądem i mają mieć swój światopogląd i szukać informacji, a nie słuchać tylko jednej strony...możesz przekazać swoim przyjaciołom, że Rosja to nie tylko Putin - to słowa mojego nastoletniego syna.) Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6846648 Napisano: 25.02.2022 11:37:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
daisygirl napisał(a):

Omg nie sądziłam, że tego dożyje. Ale jest TV z Lays emotka

mam i ja...ludziska normalnie nie wierzę...a ktoś mnie oświeci, który to etap był?? Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6846647 Napisano: 25.02.2022 11:33:37 w WC - rozmowy o wszystkim
1940bruce1973 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

 Same widzicie nie trzeba wojny, bo strachem putin zrobił co chciał

Kurczę, a tu jeszcze ta elektrownia... emotka
Już przed laty przeżyliśmy jedną awarię...  emotka

a świat stoi i patrzy...historia jednak lubi się powtarzać... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Claudia77

#6846526 Napisano: 24.02.2022 14:25:30 w WC - rozmowy o wszystkim
koniczynka123 napisał(a):

earthling napisał(a):

Kiedys wojsko z chłopaków robilo mezczyzn, a teraz?  

Ciekawa perspektywa na to, co znaczy być mężczyzną - bezmyślnie wykonującym rozkazy mięsem armatnim...

No można i tak opacznie zrozumieć moje słowa... Mam znajomych w WOT( + 2 wojskowych bratanków) i przynajmniej tam są osoby, które mają konkretną wiedzę. Myślisz że pokolenie które umie obsługiwać tylko joystick albo strzela do siebie na zlotach farbą walczyłoby z najeźdźcą ?           

bo już dawno powinno być zabronione tworzenie potęg i wojsk militarnych na całym świecie i nie byłoby problemu,  żołnierze jedynie powinni być do pomocy krajom np. w przypadkach klęsk żywiołowych lub tym podobnym sytuacjom. Nie byłoby zbrojeń, nie byłoby czym wojować, a tak hulaj dusza piekła nie ma....nigdy się to nie skończy, zawsze znajdzie się jakiś wariat... Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6846170 Napisano: 22.02.2022 20:42:12 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie loterieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

Claudia77

#6843135 Napisano: 08.02.2022 06:04:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mam urodzinki w lutym, więc liczę na jakiś fajny prezent np. jakaś główna emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

Claudia77

#6841857 Napisano: 01.02.2022 17:33:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic, nul, zero... Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6841435 Napisano: 31.01.2022 06:48:41 w WC - rozmowy o wszystkim
mandarynka16 napisał(a):

Dziewczyny, czy któraś z Was może coś polecić na wypadające włosy ? szampony, wcierki, tabletki, inne ? 

DERMENA szampon i odżywka, kupisz w aptece lub Rossmanie, u mnie przepisany przez dermatologa, ale tak jak pisano wcześniej, warto zrobić badania  Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6841245 Napisano: 29.01.2022 14:39:48 w Pomocy!!!!
mamimamu napisał(a):

Czy moglibyście mi podpowiedzieć, jak zareklamować wygrany produkt?Chodzi o ekspres DeLonghi z konkursu Wawel - Groszek/Euro Sklep (ten z grudnia). Agencja Fortuna. Nie było przy nim żadnych dokumentów, protokołów itd.
Problem w tym, że nie działa spieniacz. Ekspres poszedł do mamy jako prezent, a mama, jak to mama, nie przyznała się, że coś nie działa, bo nie chciała mi robić kłopotu.

Jak się za to zabrać? 

a nie działał od pierwszego użycia czy po prostu przestał za którymś razem? Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6840495 Napisano: 26.01.2022 13:59:15 w Avanti
peppa7 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

mietowa napisał(a):

Idą setki.

Niech się moje pchlarze cieszą, że ich pełne miski nie zależą od Avanti emotka   0/4 emotka

dokładnie, u mnie 0/2Przyjaźń z Avanti się skończyła już jakiś czas temu.

u mnie ta przyjaźń nigdy się nawet nie rozpoczęłaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6840009 Napisano: 25.01.2022 07:52:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i ja dopiszę się do listy Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6839575 Napisano: 23.01.2022 15:33:15 w Wkurza mnie...
nitka310 napisał(a):

domika napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

no i się zaczęło - pół klasy ( sumie to pół szkoły)  syna chora - od jura zdalne - starszego syna już położyło a, młodszy zaczyna kasłać - idzie oszaleć, to się nigdy nie skończy

ja chciałabym by były zdalne moje oboje chorzy tydzień przed feriami się rozłożyli 

U nas też zdalne. Jedyny plus, że córa nie ma kwarantanny bo zaszczepiona.

Moj syn skończył kwarantanne w czwartek, wiec właściwie tydzień feri spedzil w domu/na podwórku. Nie potrzebnie poszli do szkoły na 5 dni. Znajoma w piątek dostala wiadomość że jej syn ma kwarantanne bo w piątek było w klasie dziecko które ma covid, śmieszne to bo dzieciaki mogły już wyjechać na ferie i co wtedy? Ja cały czas się zastanawiam czy go zaszczepić, jest po kilku NOP-ach, za 2 tygodnie mamy szczepienie o którym zapomnialam więc będę miała okazję pogadać z jego lekarką emotka

ja zaległe szczepienie syna przekładam od pół roku - powiedziałam lekarce, że przyjdę jak się to wariactwo uspokoi, bo nie wie wiem czy przypadkiem w środku coś się nie dzieje, jak wkoło wszyscy chorzy co chwila albo na kwarantannie... Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6839536 Napisano: 23.01.2022 12:04:06 w Wkurza mnie...
no i się zaczęło - pół klasy ( sumie to pół szkoły)  syna chora - od jura zdalne - starszego syna już położyło a, młodszy zaczyna kasłać - idzie oszaleć, to się nigdy nie skończy Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

Claudia77

#6838291 Napisano: 18.01.2022 06:25:39 w Kupię...
kod spotify dla " starych" użytkowników Wyświetl w wątku >>
0 0