Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Claudia77

Claudia77

#6812497 Napisano: 02.10.2021 13:55:18 w Smolar
monkakk napisał(a):

halliday napisał(a):

monkakk napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

sms-a o wygranej mam, a na stronie nie mam, że wygrałam - w końcu jak to jest???

A nie masz przypadkiem głównej, na którą odsyła się paragon pocztą? Wtedy w laureatach Cię nie ma.

ale tu chodzi chyba o braku w wynikach. a nie w formularzu.

to może numer paragonu zaczyna się od zera albo jest z ukośnikiem:)

już ogarniętę - dziękuję za chęć pomocy i rady kochaniemotka emotka Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6812436 Napisano: 02.10.2021 06:46:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

Wiecie może kiedy zaczyna się 3 tura w tym szkoleniu biedronkowym?
Nie wiem, czy w tej drugiej turze się załapię, pisało, że bon wyślą w ciągu 7 dni, ale czy to jest pewne?

a mogę wiedzieć co to za szkolenie biedronkowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6812306 Napisano: 01.10.2021 14:57:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
to się dzisiaj powkurzałam i konsolę z Tigera wygrałamemotka emotka na jeden ZNALEZIONY paragonemotka Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6812299 Napisano: 01.10.2021 14:37:29 w Smolar
sms-a o wygranej mam, a na stronie nie mam, że wygrałam - w końcu jak to jest??? Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6812288 Napisano: 01.10.2021 13:55:24 w Wkurza mnie...
wkurza mnie brak wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

Claudia77

#6811404 Napisano: 28.09.2021 15:25:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic a nic ostatnio....buuuu Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6810342 Napisano: 23.09.2021 20:12:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
co prawda mało gram, ale i tak nic nie wygrywamemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6810265 Napisano: 23.09.2021 16:37:42 w Wkurza mnie...
FBmonika33 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

Nie uważam, że psycholog to coś złego, sama korzystałam. Mam na myśli, że skoro matka nie widzi potrzeby, córka też nie rozumie po co, nie odczuwa potrzeby, a jedyną opinią jest opinia nauczycielki, to taka młoda osoba może faktycznie pomyśleć że coś z nią jest nie tak. My myślimy jak dorośli ludzie, nie jak dzieci.

Ale zgadzam się jak najbardziej to nie miejsce na takie porady.

mój syn też nie widział potrzeby wizyty u psychologa ( wręcz oponował), ja w sumie też nie, ale swteirdziłam, że może obca osoba mu to wyklaruje i wytłumaczy lepiej i dobitniej, że to nie z nim problem jest i ...faktycznie zadziałało, bo jak później stwierdził, że on wie, że ja go  kocham nad życie i zawsze będę po jego stronie, a tu proszę...obca osoba potwierdziła, że jest cudowny i to nie on  ma problem....



To jak nie widziałaś potrzeby ani twój synek to kto zasugerował wizytę u psychologa?

Ale prawda jest taka, że każdy przypadek jest indywidualny.

A twierdzenie że dziecko jest grzeczne i za spokojne to dla mnie trochę dziwne, chyba że to mocno uproszczone i jest jakieś drugie dno.

właśnie pani nauczycielka w szkole, bo syn samotny, odizolowany itd. itd.,  więc poszłam, bo też jest taka prawda, którą dawno temu usłyszałam i się z nią zgadzam, że dzieci potrafią mieć dwie osobowości - szkolną i domową. Faktem jest bezsprzecznym, że zawsze jest jakieś drugie dno, ale niekoniecznie dotyczy ono stricte osoby diagnozowanej, ale to długi temat, każdy przypadek jest inny. Nasza Pani psycholog tylko potwierdziła to co było widać gołym okiem - to był ich problem, nie mojego dziecka - i to mu uświadomiła, bo jak słyszał to w kółko, że może coś z nim nie tak, to sam zaczął mieć wątpliwości, a tak zniknęły jak ręką odjął....dużo by pisać - było minęło i tyle. Syn teraz jest w liceum i powtarza, że podstawówka to najgorszy twór ever emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6810252 Napisano: 23.09.2021 15:23:37 w Wkurza mnie...
FBmonika33 napisał(a):

Nie uważam, że psycholog to coś złego, sama korzystałam. Mam na myśli, że skoro matka nie widzi potrzeby, córka też nie rozumie po co, nie odczuwa potrzeby, a jedyną opinią jest opinia nauczycielki, to taka młoda osoba może faktycznie pomyśleć że coś z nią jest nie tak. My myślimy jak dorośli ludzie, nie jak dzieci.

Ale zgadzam się jak najbardziej to nie miejsce na takie porady.

mój syn też nie widział potrzeby wizyty u psychologa ( wręcz oponował), ja w sumie też nie, ale swteirdziłam, że może obca osoba mu to wyklaruje i wytłumaczy lepiej i dobitniej, że to nie z nim problem jest i ...faktycznie zadziałało, bo jak później stwierdził, że on wie, że ja go  kocham nad życie i zawsze będę po jego stronie, a tu proszę...obca osoba potwierdziła, że jest cudowny i to nie on  ma problem.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6810191 Napisano: 23.09.2021 12:59:57 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

bruce napisał(a):

jola29k napisał(a):

No niestety jest za grzeczna , zawsze ma zadanie i nie pyskuje  nauczycielom . Jest samotnikiem

A ja Ci coś powiem jako stara belfrzyca, która miała przyjemność i zaszczyt uczyć wiele roczników Wspaniałych Młodych Ludzi. Nie martw się tym i niech Córa się nie martwi. Pójdź, gdzie każą, bo inaczej będą się czepiać. Ale stań tam w obronie Córy, bo teraz być za grzeczną w szkole, to dopiero odwaga! emotka Wszyscy Wielcy tego świata byli samotnikami.  emotka
Zachowywać się teraz w szkole "normalnie", to kłócić się z każdym, nawet nauczycielem, szantażować, że się nie odejdzie od biurka, póki nie otrzyma się oceny, jakiej się żąda, straszyć i grozić.  emotka  Im młodsze dziecko, tym ma być groźniejsze, bardziej ostre i zadziorne - to podobno ma być to "normalne zachowanie w szkole". Twoja Córka jest spokojna, grzeczna, kulturalna? Brawa dla Ciebie jako Matki!   emotka Pozdrawiam Cię serdecznie, oby jak najwięcej takich Matek było!  emotka emotka  Potem tylko tacy Ludzie wychodzą na Ludzi.  emotka

Dziękuje za dobre słowo .  Cała moja trójka jest taka  są spokojni  uwielbiaj tworzyć  prace graficzne  i nawet im to wychodzi . Najmłodsza uwielbia angielski  tworzy filmiki do gier w  tym języku  .  Córka mi powiedziała mamo Dlaczego oni na siłe chcą mnie uszczęśliwiać   ja jestem szczęśliwa .   Jak będzie trzeba to ją z nią pójdę do psychologa ale potrzebuje opinii od nauczycieli  a nie   gadanie . Ja w córce nic złego nie widzę . Już nawet córka stwierdziła ze jak będzie niegrzeczna  to dadzą jej spokój , i na siłe musi być kimś innym .

zawsze powtarzałam synowi, że ma być sobą, bo wtedy będzie szczęśliwy i że nie jest zupą pomidorową, by wszyscy go lubili, a poza tym, powiem Ci, że najważniejsze to lubić siebie i lubić spędzać czas ze sobą, tak jak właśnie nasze dzieci - to jest dar dzisiaj tak bezcenny....Poza tym nigdy wszystkim nie dogodzisz - w starszym synu widzieli odizolowanie, a teraz u młodszego problem odwrotny - za żywy, za dużo go wszędzie, za towarzyski, za gadatliwy - wczoraj stał w kącie emotka i weź tu ogarnij... Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6810132 Napisano: 23.09.2021 10:55:32 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

tereniagno napisał(a):

jola29k napisał(a):

pikawka napisał(a):

jola29k napisał(a):

Wywiadówka  ,ale dziś mnie wychowawczyni najmłodszej córki wkurzył 

Korci mnie spytać dlaczego emotka

Mam iść z córką do psychologa bo jest za cicha w szkole , i nie lubi swojej klasy . Córka 6 klasa  wzorowa uczennica .

Może to powinno być odwrotnie? Nauczyciel może powinien iść do psychologa?
A rozmowa z pedagogiem,to gdzie? A może nauczyciel powinien zastanowić się,
dlaczego córka nie lubi swojej klasy ,co jest tego przyczyną??

mój syn też w podstawówce nie lubił swojej klasy, bo...oni go za bardzo nie akceptowali, bo właśnie odstawał od rówieśników zainteresowaniami i zachowaniem - poszłam z nim do psychologa i pani powiedziała prosto - to oni mają problem, nie mój syn i nie potrzebuję żadnej terapii - powiedziała mu wprost - miej ich w "d" bo jesteś wspaniałym, młodym człowiekiem, rób swoje jak długodystansowiec . Wysłałam go na obóz z osobami o podobnych zainteresowaniach, którzy zaakceptowali go na 100% i pokazali mu co jest wazne w życiu. Syn wrócił odmieniony, dowartościowany itd. itd. Teraz jest w liceum i ma super kontakt z klasą i rówieśnikami i oby tak dalej... Wyświetl w wątku >>

Claudia77

#6805345 Napisano: 01.09.2021 17:27:35 w Wkurza mnie...
wyprawka do zerówki - 300 zł, a mam dopiero połowę potrzebnych rzeczy emotka  a i nie wspomnę o planie lekcji, 3 dni na 12:45 do 17 emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Claudia77

#6804696 Napisano: 30.08.2021 14:39:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i ja dołączam emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6797763 Napisano: 28.07.2021 07:09:12 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzają hipokryciemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6797416 Napisano: 26.07.2021 12:48:07 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wyszłam dziś na ogródek przydomowy, by w spokoju poczytać książkę, a mój sąsiad zza płotu w tym czasie na cały regulator przez kilka godzin słuchał Vox FM,  

łączę się w bólu, dokładnie wiem jak to jest.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6796568 Napisano: 21.07.2021 15:56:24 w WC - rozmowy o wszystkim
może macie sprawdzone jakieś fajne hotele w górach na pobyt z 5-cio latkiem...koniecznie z basenem.) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Claudia77

#6796511 Napisano: 21.07.2021 12:58:02 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
kod na canal+ z lays za doładowanie za 5 zł... Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

Claudia77

#6792780 Napisano: 04.07.2021 07:50:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

marzanna napisał(a):

Dostajecie maila potwierdzającego przyjęcie zgłoszenia w konku Nivea?

ja nie miałam

ja też nie Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6792779 Napisano: 04.07.2021 07:48:54 w Wkurza mnie...
FBmonika33 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

no po prostu oszaleję,siedzę nad tym paragonem Nivea z Biedry i  nic mi twórczego nie przychodzi co bym miała napisać emotka

Miałam to samo z tymi mistrzowskimi emocjami. Moją emocja było pocenie się z wysilku co skrobnąć.

moje emocje sięgnęły zenitu przy pisaniu tego zgłoszenia, a teraz wkurzam się, bo nie mam potwierdzenia, że doszło emotka

ja wysyłałam na początku gdzieś zgłoszenie ale potwierdzenia na maila nie było, tylko info na stronie ... czy ja o czyms nie wiem?...  emotka

Też nie mam na maila potwierdzenia

Wyświetl w wątku >>
0 0